1

Topic: Valentino diena .. xD

Viskas apie ją xD
kas mėgstat,kas nemėgstat?ką šiais metais per ją veiksit?
kas nori palieka savo numeriuką,jei dar nerado su kuo švęst..xD
ką dovanojat antrom pusėm ir panašiai..
žodžiu- all about Valentines day.. smile

2

Re: Valentino diena .. xD

Iskau labai isdykusios paneles valentino diena pasiaust ;D

3

Re: Valentino diena .. xD

o as tai dirbu per valentino diena:::851 na o siaip, ir neturiu su kuo ja svest:(

4

Re: Valentino diena .. xD

Aliona, 20 wrote:

o as tai dirbu per valentino diena:::851 na o siaip, ir neturiu su kuo ja svest:(


Tai paduok skelbima, tikrai atsiras norinciu su tavim svest. big_smile O siaip tai si diena man asmeniskai nieko nereiskia. dar viena is uzsienio paimta svente. tongue big_smile

5

Re: Valentino diena .. xD

Nesamone. Rodos dovanas dovanot ir mylet tik per ja reiktu. Juk kiekviena diena turetu buti tokia kaip valentino... Sita svente tik parduotuvem smile

6

Re: Valentino diena .. xD

As nenoriu tokios grazios sventes sviast su bet kuo:::028:::028

7

Re: Valentino diena .. xD

svente.. o jus bent pasidomejot jos kilme ?

> man tai komercinis pinigu siurbimas is zmoniu o ne svente :V

8

Re: Valentino diena .. xD

Kilme Italija, vienuolis Valentinas ir t.t. Inernete pilna tokios kilmes. ;D

9

Re: Valentino diena .. xD

pati graziausia svente kai met Binladenas nesa geliu Bucytei ;D man tai nuostabi svente...

10

Re: Valentino diena .. xD

http://forumas.ieskok.lt/imgload/4206  Nesupykit paneles labai, cia gi juokelis..:D big_smile big_smile

11

Re: Valentino diena .. xD

Linas, 20 wrote:

svente.. o jus bent pasidomejot jos kilme ?

> man tai komercinis pinigu siurbimas is zmoniu o ne svente :V

kilme, kaip ir visu svenciu - grazi, bet kas dabar pasidare, tai kitas reikalas ;] (oj, vel temoj iki18 parasiau.. hmm)

12

Re: Valentino diena .. xD

Aleksandras, 23 wrote:
Linas, 20 wrote:

svente.. o jus bent pasidomejot jos kilme ?

> man tai komercinis pinigu siurbimas is zmoniu o ne svente :V

kilme, kaip ir visu svenciu - grazi, bet kas dabar pasidare, tai kitas reikalas ;] (oj, vel temoj iki18 parasiau.. hmm)

jau amziaus cenzo niekas nepaiso.. juk 13likines mergaites sexo temose lankosi o kodėl negali tu apsilankyti ? :? smile


> man tai atrodo juokinga, juk nereikia kalendorinės dienos, kad mylėtum... man tai nepriimtina :?
>> na bet tai tik mano postringavimai..

13

Re: Valentino diena .. xD

Butent pritariu Linui... Reik kiekviena diena mylet ir gelers ir sirdutes dovanot ir sakyti, kad myli, o ne avsario 14... gaaash... nesamone...

14

Re: Valentino diena .. xD

Jum reikia lazdu duot per valentino diena, tada gal suprasit, kad nereikia i ja reaguot kaip i kazkokia iskirtine meiles diena. Visada taip: tik nenupirk kokios dovanos ,tai ir uzsirauke visad bunat. ;D

15

Re: Valentino diena .. xD

Na, aš tai nesutinku, kad reikia kasdien "mylėt ir širdutes dovanot". Mane bent jau užknistų. Meilėj reikia intrigos, vis ugnį pakurstyt, pasipešti, tada būna tikras reikalas... O ne kažkokia amžina utopinė idilė.
Reikia turėt omeny ir tai, kad ne visada užtenka jėgų, laiko ar dar kokio velnio, kad tą meilę visokeriopai demonstruoti.Jei kažkam reikia spyrio į užpakalį, t.y. Valentino dienos, kad parodytų savo jausmus, tai tik į gerą ir tas komercinis jos pobūdis yra niekinis, jei patys jam nepasiduodam (o niekas juk netempia už ausų?) smile

16

Re: Valentino diena .. xD

Grybu karas... Meiles rodyt, geles dovanot galima betkokia proga ir tai nebutinai turi but valentino diena ar seip KIEKVIENA diena... big_smile

17

Re: Valentino diena .. xD

Bet kadangi vyrai nuolat "pamirsta" grizdami namo savo mylima moteri gelem ir saldainiukais palepint, tai tam ir yra Valentino diena, jog tai primintu wink

18

Re: Valentino diena .. xD

Viktorija, 18 wrote:

Bet kadangi vyrai nuolat "pamirsta" grizdami namo savo mylima moteri gelem ir saldainiukais palepint, tai tam ir yra Valentino diena, jog tai primintu wink

o jei nepamirsta? tai vistiek pirkt visa tai vien del to, kad paskui neliktum balta varna - "va cia tas kuris savo draugei/zmonai net geles nenupirko.. blah blah blah"? belenkas.. hmm

19

Re: Valentino diena .. xD

Viktorija, 18 wrote:

Bet kadangi vyrai nuolat "pamirsta" grizdami namo savo mylima moteri gelem ir saldainiukais palepint, tai tam ir yra Valentino diena, jog tai primintu wink

Nepabostu tas "nuolat"???
Sneki ir pati nezinai apie ka... big_smile

20

Re: Valentino diena .. xD

na, gal ir nereikia perdeto demesio kasdien.. bet cia egle pasake tiesa, reikia mylet kasdien, o ne tik per valentinke...  gal nuo per didelio demesio apsivemciau as... visada maloniau subtilus demesys, nei tos turgines sirdeles ir sudukai, kur gatvej pardavinejami .. jau man geriau, kad mylimas zmogus mane siltai, tvirtai apkabintu, nei gele nupirktu... juk gele ir pati nusipirkt galiu :V