1

Topic: internetinis bendravimas

ka manot apie bendravima internetu,nu siaip patinka taip bendraut su zmonem ar nea?

2

Re: internetinis bendravimas

jei atvirai labiau vertinu realu bendravima.... bet kuomet nera pasirinkimo netas puiki iseitis smile ir mazytis pastebejimas.. zmones netu ir ralybeje bendrauja visiskai kitaip... nors gal tik sutapimas:)

3

Re: internetinis bendravimas

jo,siaip istikruju mane tas labiausiai ir erzina,atrodo net laabai gerai pazistami zmones per neta bendrauja wisaj kitajp,nors siaip turbut daro tai wisaj nesamoningai wink

4

Re: internetinis bendravimas

tikra tiesa, kad daugeliu bendravimas skiriasi tikroveje ir internetu:) as mieliau bendrauju tikroveje.. internetas per daug dirbtina.. :::138

5

Re: internetinis bendravimas

siaip as nieko pries interneti bendravima kaip ir neturiu,nors daug labiau megstu bendraut in real...tik kartais zmones per daug sureiksmina neta ir kaikuriems priimtiniau bendrautiniekur neinant is namu...:/

6

Re: internetinis bendravimas

labai skiriasi kartais pagalvoju o gal ne jis atraso kad tai skiriasi bendravimas...rialybe geriau kai matai tu zmoniu veidus mimikas...taip lengviau bendrauti.o nete kartais atrodo kad kalbi su siena:[

7

Re: internetinis bendravimas

Man asmeniskai jis patinka, cia as save galiu isreikst daug laisviau, nei gyvai, lengviau ir susipazint su naujais zmonem, o kuri laika pabendravus ir susitikus, gana daznai zmogus pasirodo toks koki ji ir spejai pazint, bent jau man taip smile

8

Re: internetinis bendravimas

nieko blogo apie taj nemanau,man patinka bendrauti smile

9

Re: internetinis bendravimas

man irgi patinka cia bendrauti:) nors realybeje dar labiau patinka;) bet cia susirandu daugiau draugu atvirai pasneket galima smile

10

Re: internetinis bendravimas

Taip taip wink pritariu visiems...tiems kurie sako, kad cia lb gerai, bet realiai geriau tongue

11

Re: internetinis bendravimas

jeigu cia butu blogai tai sitam forume nesedeciau,  cia galima rast daug idomiu pasnekovu, nauju draugu, ir siaip skype labai geras dalykas.

12

Re: internetinis bendravimas

Man internetas laisvalaikis   man patinka bendrauti internetu..

13

Re: internetinis bendravimas

:DDD
aisku,as tai wis dar neapsisprendziu patinka man ar ne,bet wistiek cia sedziu,taj mtyt wisaj neblogaj big_smile

14

Re: internetinis bendravimas

anksciau netikejau kad forumuose gali but idomu:) bet cia tike fainu zmoniu susirenka ir nuomones visu labai idomios smile kazkaip fainai man patinka big_smile~

15

Re: internetinis bendravimas

Pritariu del skypo:)

16

Re: internetinis bendravimas

ziuriu del skype visu nuomones visiskai sutampa:) na apie turkus ir kitas ciukcias nesneku, bet... smile nors siaip ar taip griztant prie temos netas visgi nera toks tikras ir geras dalykas kokiu mes ji laikom... visvien tai nera tikra... visvien tai ne taip realu kaip mums noretus:)

17

Re: internetinis bendravimas

internetas man asmeniskai tik tam, kad susirasyciau su zmonemis, kuriuos jau pazystu.. na, arba ieskok.lt forume pasedet.. smile seip geriausia yra pazinot zmogu asmeniskai, bent jau but susitikus, kad zinotum kas tai per zmogus, zinotum kaip elgiasi kalbedamas.. gal nelabai sugebu isreikst zodziais ka turiu omenyje, bet tie kas nera visiski 0, tie supras.. smile

18

Re: internetinis bendravimas

man tai del lietuviu kalbos reikia bendrauti su kuo nors lietuviskai nes baigiu pamirst big_smile o netas mane gelbeja

19

Re: internetinis bendravimas

Na man patinka internetas....Susirandi naujiu drauga.....Bendrauji siu teijs kuriuos tiu pazysti.....Ir kurie gyvena tolokai....;):DVat...;)

20

Re: internetinis bendravimas

Deividas, 22 wrote:

internetas man asmeniskai tik tam, kad susirasyciau su zmonemis, kuriuos jau pazystu.. na, arba ieskok.lt forume pasedet.. smile seip geriausia yra pazinot zmogu asmeniskai, bent jau but susitikus, kad zinotum kas tai per zmogus, zinotum kaip elgiasi kalbedamas.. gal nelabai sugebu isreikst zodziais ka turiu omenyje, bet tie kas nera visiski 0, tie supras.. smile

supratau ka turejai omenyje:) taciau jei paraso nepazistamas zmogus noredamas susipazinti nemandagu jo atstumti manau smile