1 (edited by NERKA, 27 2011-09-30 15:48)

Topic: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

pasisakom kas ko ieskom,kas kokiu norim is kur ir panasiai...   smile

2

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

ieskau paneles rimtiems ir tik rimtiems santykiams ,o gal ir daugiau :::045

3

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

Hmm... ieškau merginos, bet kažkaip vis randu ir tampa tik draugėm. keisčiausias dalykas, kad radau gerą draugę, kuri man tapo kaip sesė ir su kuria visada malonu pabendrauti, tačiau į poras netinka. arba kažkaip keistai traukiu tas kurios nesenai išsiskyrė ar vis dar gydosi širdies žaizdas, o gal mano tokia misija, padėti greičiau pasveikti big_smile Tad nežinau ko daugiau ir tikėtis iš pažinčių.

Jei paprastai tai ieškau tokios kuri man būtų kaip antra medalio pusė. Taip sakant, kad vertybių ir požiūrio pagrindai sutaptų, tačiau užpildytume vienas kito trūkumus. Draugystė per atstumą man netrukdo, esant norui tą atstumą galima pakeisti. Radus auksinę žuvelę, būtų kvaila ją paleisti, vien dėl to, kad gyvenam skirtinguose miestuose. Amžius 25m +-5. Dar vienas dalykas, ketinu ilgai gyventi, tai geriau rasti tokią kuri turėtų tokį pat ketinimą arba kur kas jaunesnę už save big_smile

4

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

na galima pasakyt ko jieskai ir panasiai, bet kazin ar rasi, cia tas pats kaip tiketis jog tik nepataikytas tritaskis yra vienintele tavo beda big_smile gal but del to krepsinis man taip ir patinka, kad visad yra kitas macas, skirtingai nuo tikro gyvenimo big_smile na, bet nereiktu nuleist ranku, tai jaigu atsirastu panele, kuri svajoja apie nuosirdzius pasikalbejimus ir siltus vakarus kartu, tai but malonu, kad parasytu smile

5

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

Ieškau vaikino,tik,deja,tie vaikinai matyt skaityti nemoka,nes nuolat rašo vaikai,arba nuotykių ieškotojai. Vadinasi sėdėsime ir juoksimės iš tokių,kurie nemoka skaityti ir rašo patys nežinodami ką.:::001

6

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

Ieskau vaikino, rimtiems santykiams, is Kauno. Domina tik auksti, tarkim nuo 188cm ir nuo 22 metu wink

7

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

Erika, 17 wrote:

Ieškau ne vaikino, ne meilužio ar sekso partnerio. Manau, kad pažinčių portaluose tikrai ne tam vienam yra skirta.  Bandysiu ieškoti draugo, gal kuris mėgsta bendravimą, nežaidžia jokių CSS, lineage ir kitų kompiuterinių brūdų, o paprasto, savim pasitikinčio, atviro žmogaus:) Esu ganėtinai sunki asmenybė, bet kituo atveju, esu miela ir draugiška.

Ir jei tave domina mergina, kuri  traukia duris, kai aiškiai parašyti 'stumti'. Kuri yra jauna ir beviltiška. Kuri sunkiai įsimyli, bei sunkiai išgyvena atsisveikinimus. Kuri yra prieš visą pasaulį ir jai tai nerūpi:)

O, koks mielas elitinis nusistatymas prieš geimerius ir demonstravimas *tikrai jautrios romantišos širdelės, kuri tokia nesuprasta ir nesuvokia durų*. Tikrai kerinti, visapusiška asmenybė!

Jei mergaitės, tai su kibirkštele, bent su rudimentiniu autonomiškumu, juodu humoro jausmu, nesibaidymu anglų kalbos ir viso IT reikalo...

8

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

svarbiausia ko patys norim, kai zinom ko norim tada ir ieskom

9

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

ieskau susirasinejimo draugiu ir draugu smile

10

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

ieskau vaikino nuo 19 iki 24metu:) geriau butu arciau utenos miesto:p tik linksmi, nepasikele ir bendraujantys:P

11

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

Ieskau paneles nuo 18 iki 22 metu, is vilniaus. privalumas butu jei vertintu ne isore o vidu tongue

12

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

Ieskau paprastos, mielos, protingos, su humoro jausmu merginos, amzius tai net nezinau, nuo 22 iki 35 metu sakykim smile kuri gyventu UK, netoli bristolio smile

13

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

Sveiki, ieškau vaikino rimtai draugystei. Man nereikia vienadienių santykių ar nuotykių, noriu tikrų jausmų ir rimto bendravimo. tikiuosi atsiras čia toks vaikinukas, kuris neišsigąs apkūnesnės merginos ir norės rimtos draugystės ir žinoma nepamirš man parašyti smile Labai lauksiu smile

14

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

Sveikučiai, ieškau tiesiog draugo, paplepėjimui ;p Nuoširdaus, atviro, supratingo, linksmo . Kuris nebijotų išsipasakot ir gebėtų išklausyti ;p Pasikėlę ar nežinantys ko nori, geriau net nerašykit ;] Kazanovos taip pat . Geriau būtų laisvas : ) Amžius 17-22m.pan. : )

15

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

Vsem privet!Ja Tomas,ja jesiu devusku.Obezateno dolzna bit vysokaja,stroinaja,nu samoje interesnoje,po profesije dolzna bit stroibat big_smile big_smile big_smile I  v ockax,mozet i bez,nu tagda kasaja big_smile i ja imeju Golfa vtorova big_smile big_smile

16 (edited by juoda, 30 2011-11-05 15:18)

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

big_smile Draugu big_smile Toliau bus matyt big_smile  atfiltruosiu big_smile

17

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

Ieškau draugės, kuri būtų linksma, mėgstanti bendrauti ir mylėtų gyvenimą, žmones bei save pačią. Kadangi esu medicinos studentas, ieškau merginos, kuri pati būtų užimta mokslais ir nepyktų, jog ne visada  galiu išlėkti į pasimatymą big_smile Geriausia, jei mergina būtų mano amžiaus arba mažumėlę vyresnė smile

18

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

dazniausiai yra sakoma,kas iesko tas neranda,viskas ateina netiketai:)

19

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

ieškau raktų hmm jei rasit, atiduokit hmm

20

Re: vaikinai iesko paneliu,paneles iesko vaikinu...tiesiai swiesiai..

Pavarom smile

Žinau kad esu neabejingas aukštoms - nuo 180cm ūgio lieknoms merginoms su nemaža doze optimizmo ir kiek mažesne doze kaprizų smile Yra tokių?