21

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Uršulė wrote:
Tomas wrote:

Puikiai pradedantiems tai gali labai padeti :::818

O ne pradedantiesiems čia apskritai nėra ką veikti... Tačiau čia jau kita tema...

Atsakant į klausimą...
Prisipažinkite, juk nedaugelis pasižymi geru rašymo stiliumi, todėl dažniausiai ilgas rašliavas anketose yra įdomu skaityti tik patiems tos anketos autoriams.

Viename moteriškame žurnale seniai seniai skaičiau, kad nereikia "nurašyti" vyrų, kurie internete nepasižymi iškalba, nes gali būti, kad jie tiesiog nemoka reikšti minčių raštu. O susitikus gali paaiškėti, kad tai labai simpatiškas, komunikabilus ir malonus žmogus. Tai va... Nors aš tuo nelabai tikiu, tiesą pasakius...

Tas pats ką parašiau galioja ir moterims...

em...del sito posto... Istikruju, pas mane panasus dalykas yra. Sugebu surasyt, tai kas yra galvoje, bet tai uzima daug daugiau laiko ir reikalauja daugiau pastangu negu noretusi. Todel, pakankamai daznai numoju ranka ir nesivarginu rasyt istisos litanijos, nors bendraujant gyvai yra daug paprasciau, bei patogiau sudeliot savo mintis. Labai padeda neverbalinio tipo bendravimas, veido israiskos ir panasus dalykai, kurie tekstu nepersiduoda. Pats neskaiciau, minetojo straipsnio, bet nuojauta kuzda, kad su juo sutikciau.

22

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Martynas wrote:

Piktumas nieko nežavi, na, gal mane išskyrus, nes aš tai maišau su charakterio tvirtumu. Be to, piktos mergaitės turi dažniausiai ilgas ir apykraupes istorijas kas jas padarė tokiomis, kokios yra. Ir tuo galima pasinaudoti.

big_smile Čia geras. Kaip pasinaudotum?

23

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Martynas wrote:

1. Jokių bereikšmių būdvardžių.
„Paprasta, bet ne prasta“ nesuviliojo nei vieno vyro, kuris turi daugiau smegenų ląstelių nei pirštų. Ekspertai sutaria, kad žodžiai „linksma“, „aktyvi“, „rūpestinga“ ir pan. yra niekam neįdomūs. Reikia pavyzdžių! Asmeninių anekdotų, istorijų apie tavo rūpestį, pasakojimų apie įsimintinus nutikimus tavo hobių metu ir kitokių dalykų, pridedančių daugiau žodžių tarp kablelių ir tikrinių daiktavardžių. Negaliu pakankamai pabrėžti, kaip nuobodu skaityti lakoniškus profilius

Paprastų, bet neprastų man teko ir vaikinų anketų matyt. Deja, kažkodėl neįtikino. Daugelis ne tik čia užsiregistravusių vaikinų (merginomis nesidomėjau, bet gal reikės - akiračio praplėtimui) šia taisykle vadovaujasi labai jau tiesmukai - ne tik kad jokių bereikšmių, bet apskritai - jokių būdvardžių. Tačiau aš esu tokia bjaurybė, kuriai nei reikšmingi, nei bereikšmiai būdvardžiai retai ką sako apie anketos savininką. Nes viską vertinu su didele doze atsargumo ir labiau netikiu nei tikiu tuo, kas rašoma. Juk čia savotiškas turgus - o gal pasirinks garsiau ir gražiau rėkiantį?


Martynas wrote:

pademonstruok humorą. Sarkazmą. Tegu skaitančiam atrodo, kad kalbasi su tavim kaip su asmeniu. Tegu pamato tavo spalvas. Tu varžais su tūkstančiu ar daugiau moterų ir anketa yra vienintelis tavo būdas jį įtikinti parašyti tau.

Mhm, gali pademonstruot sarkazmą. Tada tikrai retas užsinorės parašyt. Sakys, ta  viską juodai mato, kam man tokia niurzga? Nes vėlgi retas supranta sarkazmą. Bent jau man pasitaikė tik nesuprantantys.

Martynas wrote:

4. Daugiau informacijos!
Užklausta, kodėl jos hobiai ir kita neužpildyta, mergina atsako „reikia palikti intrigos“. Mielosios! Tokiu atveju vienintelė intriga yra ar kita, mažiau trenkta mergina, kurios profilį skaitysi po šitos, labiau linkus atskleisti informaciją apie save.

Na va, tikėk tais psichologais. Ar pseudopsichologais. Nes man kaip tik teko skaityt patarimų neatskleist visko apie save pirmame laiške. Laiške, ne anketoj. Tai yra, patariama palikt intrigos. Gerai, šitam galiu pritart. Nes - na, perskaitys mano anketą nuo-iki ir... norės su manim susitikt? Gal. O ar turėsim apie ką kalbėtis? Gal. Bet greičiau ne. Nes jis jau viską apie mane jau bus perskaitęs anketoje.
Ir nesvarbu, kiek tavim vyras domėsis, kažin ar norės vargintis skaityt didžiuuuuuulę anketą, kur išvardinti ir mylimi, ir nemėgstami atlikėjai, filmai, knygos, rašytojai, išdėstyti reikalavimai (gerai, atsižvelgusi į patarimus šioje temoje moteriškė/mergina tą sąrašą gerokai sutrumpina, bet jis vis tiek lieka. Ir netrumpas), skaniausi patiekalai, gėrimai, mėgiamiausi klubai, dar kažkas....

Ir galiausiai - dažniausiai peržiūrint (arba ne) anketas vadovaujamasi bene vieninteliu kriterijumi - amžiumi. Aha, jai daugiau kaip 25 ir dar netekėjusi - senmergė. Ką su tokia galima veikt? Na, gal sutiks padėt nueit į kairę ar šiaip užsimanys sekso. Nors kas tokiai baisuoklei duos?
Patikėkit, rašau iš savo patirties, arba kažkodėl traukiu vienus chamus, arba čia padorių neliko. Jei tau daugiau kaip 30 - viskas, nurašoma kaip beviltiška senė. vėlgi pavyzdys iš susirašinėjimo čia, ieškoke. Aš, pasirodo, esu per sena, kad 55+ kriošenai pagimdyčiau vaiką! Jam reikia 18-metės!
Ir nelokit, kad mūsų 50+ vyrus vadinu kriošenom - palyginus su užsieniečiais taip ir yra...

Taigi sugrįžtam prie a la pozityvo anketoje. Iš kur jam būt, kai užsirauni ant tokių proto ir moralės invalidų? Na, nebent nuduodi, kad tau viskas gerai, gyvenimas nudažytas rožinėm spalvom ir įjungi laiškučių filtrą - kad nerašytų jaunesni nei....., vyresni nei...., neturintys profilio nuotraukos. Ir tada gauni tiek laiškų, kiek esi verta - praktiškai nė vieno.
Ai, nuotrauka... Bet juk akivaizdu, kad norėdama pati sau nuotraukose patikt greičiausiai ne itin sudominsiu vyriškąją giminę. Arba nebežinau, ko reikia. Tikrai nemėgstu pozuot nuotraukoms - nekoks vaizdelis būna... va jei kas pagauna netikėtai - visai kas kita. Viskas natūraliau. Bent sau patinku. Kaip kitiems - didelis klaustukas...

24

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Tik faktas tas kad stengiesi, nuoširdžiai parašai apie save aprašymą ir vis tiek niekas jo neskaito arba retai kas. Kvailiausia būna kai nurodai vardą anketoje ir žmogus tau rašo ir klausia kuo aš vardu arba nurodau pomėgius ir klausia ką mėgstu veikt... tiesiog net atrašyt nesinori tokiam žmogui, nes matosi kad visiškai nesusidomėjo mano asmenybė, paraše tik šiaip sau... Nors kam tą aprašymą skaityt kai nedomina asmenybė, o tik kūno proporcijos wink)

25

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Yo te esperare wrote:

Tik faktas tas kad stengiesi, nuoširdžiai parašai apie save aprašymą ir vis tiek niekas jo neskaito arba retai kas. Kvailiausia būna kai nurodai vardą anketoje ir žmogus tau rašo ir klausia kuo aš vardu arba nurodau pomėgius ir klausia ką mėgstu veikt... tiesiog net atrašyt nesinori tokiam žmogui, nes matosi kad visiškai nesusidomėjo mano asmenybė, paraše tik šiaip sau... Nors kam tą aprašymą skaityt kai nedomina asmenybė, o tik kūno proporcijos wink)

sukurei anketa tam,kad ja tik skaitytu? tai parasyk joje savo batu ismera, banko saskaita, kada menesines buvo m?
o kas cia sunkaus atrasyti zmogui? ar jau jegeliu nepakanka, ar tycia priraso daug ka, o po to skaityk ir galvok ka cia parasyt kai apie save enciklopedija prirasei?  o nepagalvoji kad tavo pomegiai gali keistis? tai manau normalu paklausti, nes zmones keiciasi, ju pomegiai ir visa kita.

26

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Yo te esperare wrote:

Tik faktas tas kad stengiesi, nuoširdžiai parašai apie save aprašymą ir vis tiek niekas jo neskaito arba retai kas. Kvailiausia būna kai nurodai vardą anketoje ir žmogus tau rašo ir klausia kuo aš vardu arba nurodau pomėgius ir klausia ką mėgstu veikt... tiesiog net atrašyt nesinori tokiam žmogui, nes matosi kad visiškai nesusidomėjo mano asmenybė, paraše tik šiaip sau... Nors kam tą aprašymą skaityt kai nedomina asmenybė, o tik kūno proporcijos wink)

na foto daugumos merginu yra grazios tad groziesi kunu,foto (kartais nustembi nes foto tikrai buna ir tokiu kokybisku kad pagalvoji kad nejau cia reali foto,,).. ,sakyt kad ziuri i foto ir vau kokia grazi asmenybe na kokiai naivuoliai tai tiktu?:)
visko aisku buna,,bet kartais kas parasyta info ,,gali but parasyta bendrai masei -ir palikta mintis tarp eiluciu tam susidomejusiam,,,o kai klausia asmeniskai,kad ir to paties kas parasyta gal zmogus nori pasitikrint ar tikrai taip:),,ilgu info skaityt: ypac citatos,ar pasakos apie zodiako zenklus na kam tai:) kam tai idomu?:)
didziaja dali mes tik seip uzkalbinam ir ar sustosim ties tuo uzkalbintu asmeniu ,,,na cia jau kita istorija:)

27

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

nu kas per nesamone savo anketa uzkrauti visa tona informacijos? Gal kazkas ir perskaitytu, bet paskaites tikrai prarastu nora dar ir pakalbinti big_smile ... Aisku, kai mes, moterys, visai nieko apie save neparasom, o tik anketos nuotraukose demonstruojam iskirptes ar kitas apnuogintas kuno vietas, turbut ir neturetume stebetis kai vyrai paklausia apie musu kuno proporcijas smile ... Bet jei rimtai, asmeniskai man tusciazodziavimus apie save isimylejusi asmeni anketoje skaityti butu maziausiai nuobodu... Siek tiek paslapties ir... zymiai labiau intriguoja wink

28

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

o cia realiai kas nors isvis skaito tu anketu aprasymus????

29

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

zinoma, jeigu tuscia anketa, net nuotrauku neziuriu. smile) kalbu ne apie tuos sudus kur ten ale protingas mintis copy paste paraso, bet jeigu nesugeba net ugio nurodyt, miesto ir pan. info tai net neidomu toliau kazka ziuret ar dometis.

30

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Vieni skaito, kiti ne. Kam kaip šauna į galvą. Bet dauguma neskaito, pažiūri foto ir toliau naršo. :::012

31

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

nu idomus cia siuzetas..... siaip as irgi manau kad viskas pagal foto. bet jei pas pana parasyta ieskau draugu arba nieko neieskau tai tokiai nerasysiu niekad. bet kur ten supaisysi kas cia vyksta istiesu big_smile

32

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

tuščios anketos nebūtinai reiškia kad mergina tingėjo įdėti laiko, gal tiesiog:
1. netiki kad čia galima kažką rasti, tada kam dar tą anketą pildyti? tik kam tada dar čia būti jei netiki?
2. neturi praktikos ir motyvacijos gražiai dėstyti mintis
3. tuščia anketa - tuščia asmenybė? ką čia pasakoti, jei laiko save "kaip visos"
4. būna ir taip, kad susikuria anketą ir išjungia puslapį, vėliau taip ir pamiršta užpildyti anketą
5. nesenai išsiskyrė su vaikinu, nori dėmesio ir bendravimo, bet emocinė ir psichinė būklė neleidžia parašyti nieko įdomaus ir optimistiško
6. netikra anketa, kartais ir vaikinai sukuria melagingą merginos anketą, kad patikrinti kiek sulauktų dėmesio

33

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

nu Robertas labai isamiai viska aprase.  Va butent tas zodis netikra anketa yra labai svarus, cia jauciu yra daugybe tokiu, desimtys net ju.... is esmes jos bailiukes yra smile ir viskas. arba iskarto bando supancioti,  nu as pvz esu KATINAS , ir man reikia erdves laisves, as neisiu pas kitas bet man pavadelio neuzdes, o merginos to ir nori, deje taip neiseis.

34

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

toks jausmas, kad autorius nuosirdziai tiki, kad bandydamas sudaryti ispudi merginoms, prirasydamas visa anketa paistalu apie save, ziauriai sudomina ir tiesiog uzburia savo asmenybe visus skaitancius... Bet istikro, vos atsivertus tokia anketa, suima ziovulys... Jei zmogus nemoka kalbeti anketoje apie save trumpai ir aiskiai- greiciausiai, jis netgi sau nera idomus smile Jei su tokiu susitiksit akis i aki, greiciausiai visa pasimatyma jis kalbes vien apie save ir mokys kaip reikia stengtis gyventi taip, kaip gyvena jis big_smile ...

35

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

asmeniškai net neskaitau tokių anketų, kur prirašyta nesamonių copy paste iš interneto, tokių kur prirašytos gyvenimo istorijos ir aplamai aprašymas visas kiekvienam punkte paklodės dydžio... kartais reikia jaust ribas big_smile

36

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

tas "paprasta bet neprasta" jau tokia banalybe, kad jezaujezau...

37

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

profesoriux wrote:

tas "paprasta bet neprasta" jau tokia banalybe, kad jezaujezau...

arba mano charakteris blogas, bet kas iveiks tam pasiseks ar kaip ten big_smile

38

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Nuotraukos gražu, kartais būna, kad ir iš jų galima kažką apie žmogų pasakyti. Bet jeigu anketa tuščia arba tokiam stiliuje: "Hobiai: neturiu tokių / Muzika: visokia / Filmai,knygos: knygų neskaitau, filmai įvairūs / Charakteris: sunkus, bjaurus". Tai sorry, bet manęs nesužavės ir nesudomins net jeigu nuotraukose matyčiau labai patrauklų žmogų.

O tos, ale, protingos ir prasmingos mintys, kuriomis save merginos apibūdina. Ten visokie "paprasta, bet neprasta", "aš geresnė už tavo ex ir už visas next"... Kai n-ioliktoj anketoj tą patį perskaitai, pradedi galvoti, kad n-iolikta tokia pat, niekuo nuo prieš tai buvusių nesiskirianti mergina.

39

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

aš geresnė už tavo ex ir už visas next

neblogas, sita tai pirma kart matau smile

40

Re: Tavo profilis - gėdingas: kaip susikurti pažinčių svetainės anketą

Mano profilis gėdingas

Svarbu vidinė ramybė smile