1

Topic: "Senoji" VS "naujoji" kartos

Neseniai bendravau su kiek jaunesniu asmeniu, t.y 7 m skirtumas ir likau nesuprates ar as per senas ir jaunimo nesuprantu ar jaunimas gerokai kitoks, nei anksciau: super izeidus, impulsyvus jautrus ir etc. Esate susidure? pasidalinkite ispudziais ar izvalgom.

2

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

Jonas wrote:

Neseniai bendravau su kiek jaunesniu asmeniu, t.y 7 m skirtumas ir likau nesuprates ar as per senas ir jaunimo nesuprantu ar jaunimas gerokai kitoks, nei anksciau: super izeidus, impulsyvus jautrus ir etc. Esate susidure? pasidalinkite ispudziais ar izvalgom.

  jaunesniu asmeniu smile ....čia kas- vyras , moteris ?? smile ...na , bendrai tai visai nesvarbu .....jaunumas ar senumas visai ne prie ko smile ..tiek  realiame gyvenime , tiek čia jaunų žmonių yra tokių protingų ,kad kartais joks " senis " negali lygintis smile ..o čia toks skirtumas -tiesiog juokingas smile ....visur kur be bendrautum : moterys su moterimis , vyrai su vyrais ar skirtingų lyčių ...ne metuose esmė  smile ..juk tiek pvz realiam gyvenime , pvz aš puikių draugų ir draugių turiu ir virš 70 m .ir apie 30 m -svarbiausia , kas riša žmones smile ....čia bendrai nelabai aišku ko klausi ??? smile...žiūrint koks bendravimas buvo , jei kalbinai 7 m jaunesnę moterį šioje svetainėje ir  ne taip kaip ji norėjo -tai metai tikrai čia ne prie ko smile

3

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

Danguolė wrote:
Jonas wrote:

Neseniai bendravau su kiek jaunesniu asmeniu, t.y 7 m skirtumas ir likau nesuprates ar as per senas ir jaunimo nesuprantu ar jaunimas gerokai kitoks, nei anksciau: super izeidus, impulsyvus jautrus ir etc. Esate susidure? pasidalinkite ispudziais ar izvalgom.

  jaunesniu asmeniu smile ....čia kas- vyras , moteris ?? smile ...na , bendrai tai visai nesvarbu .....jaunumas ar senumas visai ne prie ko smile ..tiek  realiame gyvenime , tiek čia jaunų žmonių yra tokių protingų ,kad kartais joks " senis " negali lygintis smile ..o čia toks skirtumas -tiesiog juokingas smile ....visur kur be bendrautum : moterys su moterimis , vyrai su vyrais ar skirtingų lyčių ...ne metuose esmė  smile ..juk tiek pvz realiam gyvenime , pvz aš puikių draugų ir draugių turiu ir virš 70 m .ir apie 30 m -svarbiausia , kas riša žmones smile ....čia bendrai nelabai aišku ko klausi ??? smile...žiūrint koks bendravimas buvo , jei kalbinai 7 m jaunesnę moterį šioje svetainėje ir  ne taip kaip ji norėjo -tai metai tikrai čia ne prie ko smile

Ziuriu, kad nepavyks daryti abstrakcios diskusijos, nes Danguolei iskarto prireike smulkmenu (sutinku, jos pacios iskalbingiausios). Kalbinau mergaite, lyg ir graziai, bet vos tik "brukstelejau pries plauka" iskart bana gavau. Todel ir idomu ar tai normalu ieskoke?

4 (edited by Sigis 2014-05-12 12:29)

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

Normalu,vienos nesupras humoro,iškeiks iskolios ir užblokuos ,kitos už tiesa akis  draskys smile dėmesio  prašinėtojai,meilikautojai va ir tas visas jaunimas depresijų metais big_smile isvada bendrauti su savo amžiaus arba vyresniais zmonemis as ta darau ir man jaunimas neįdomus smile

5

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

Na skirtumas tai baisinis, bet čia pagal laikmetį viskas, vienaip mes augom, kitaip jie auga, kitos vertybės ir t.t. pan. Aišku negalima to visiem iš eilės vienodai taikyt.

6

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

nesiseka su mergaitem.pabandyk su berniukais...

7

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

man 24 metai, ir save laikau jaunuoliu smile turiu pripažinti, kad dabatinis jaunimėlis niekam tikęs (kalbu apie daugumą, bet ne apie visus), baisu, jog per šių dienų jaunoji karta nesugebės išsaugoti dvasinių, moralinių, kultūrinių vertybių, kurios buvo brandintos per šimtmečius... suprantu, keičiasi laikai, turi keistis ir žmonės, bet visą tai turi būti tendencinga, turi būti progresas, o mes kaip tik regresuojame ir degraduojame.... na ir kas, kad spačiai vystomos technologijos? bet kas iš tų technologijų, jei jaunas žmogus nežino, pvz, šeimos apibrėžimo, nežino savo tautos papročių, tautos istorijos, senojo tikėjimo, kultūros, išvis apart technologijų jaunimėlis mažai ką žino ;DD na, bet visuomenė pati mus bukina smile tad pastarojo amžiaus kartos (karta berods yra 20 - 25 metai) kardinaliai skiriasi.... smile juk mes nežinome tokio dalyko, kaip karas, trėmimai, spaudos ir žodžio cenzūra, lageriai, galu gale normali, gerai paruošta kariuomenė.... tad nereikia lyginti senąją ir jaunąją kartas smile gyvenome nevienodu laikmačiu, nevienodomis sąlygomis, skirtingose kultūrose smile ir taip, man išties neramu ir apmaudu dėl dabartinio jaunimėlio... na, laikas parodys, kas iš mūsų užaugs... smile

8

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

Jonai, kai čia toooks pasirinkimas, pats supranti ką reiškia glostyti prieš plauką wink

9

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

vienija bendras tikslas, tarpusavio supratimas. aukštas lygis-adekvatus dėkingumas, altruistinė milė. (kad milė altruistinė turėtų būti savaime aišku, na bet pagedusiam samoningumui reikia įvesti ir patikslinimą) daug niuansų yra ir neišmanymų, ka nuvyliau atsiprašau, parašykit man į p.ž. norėčiau pabendraves su tokiu žmogumi susigražint optimizmą:))

10

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

nauja karta kietesnė B-)

11

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

greičiau ištižus, nei kietesnė wink

12

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

Simonas wrote:

greičiau ištižus, nei kietesnė wink

   ...taip smile ...mes del kiekvieno mažmožio nesisnarglejom , kaip cia kai kurie raso ....(jau nekalbu apie mano tevu karta) ...ir vertybes buvo kitos ....ir yra ....kas nesuprantama kai kuriems cia esantiems jau paaugusiems vaikams ....bet jie tokie visada liks- istyzeliais...tiek mergickos- be savigarbos , tiek vaikiukai -be smegenu ....

13

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

Tadas wrote:

man 24 metai, ir save laikau jaunuoliu smile turiu pripažinti, kad dabatinis jaunimėlis niekam tikęs (kalbu apie daugumą, bet ne apie visus), baisu, jog per šių dienų jaunoji karta nesugebės išsaugoti dvasinių, moralinių, kultūrinių vertybių, kurios buvo brandintos per šimtmečius... suprantu, keičiasi laikai, turi keistis ir žmonės, bet visą tai turi būti tendencinga, turi būti progresas, o mes kaip tik regresuojame ir degraduojame.... na ir kas, kad spačiai vystomos technologijos? bet kas iš tų technologijų, jei jaunas žmogus nežino, pvz, šeimos apibrėžimo, nežino savo tautos papročių, tautos istorijos, senojo tikėjimo, kultūros, išvis apart technologijų jaunimėlis mažai ką žino ;DD na, bet visuomenė pati mus bukina smile tad pastarojo amžiaus kartos (karta berods yra 20 - 25 metai) kardinaliai skiriasi.... smile juk mes nežinome tokio dalyko, kaip karas, trėmimai, spaudos ir žodžio cenzūra, lageriai, galu gale normali, gerai paruošta kariuomenė.... tad nereikia lyginti senąją ir jaunąją kartas smile gyvenome nevienodu laikmačiu, nevienodomis sąlygomis, skirtingose kultūrose smile ir taip, man išties neramu ir apmaudu dėl dabartinio jaunimėlio... na, laikas parodys, kas iš mūsų užaugs... smile

  teisus ,Tadai, ...kaip visada.......jaunimas tik regresuoja ir degraduoja....
   bet yra daug protingo ir blaiviai mąstančio jaunimo ...tik va tokiose svetainese jo vienetai .....

14

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

smegenys pravarveje nuo visko, vakar maciau sedi porele abu susitike paeme ir rankas telefonus ir chatina su kazkuo, tarpusavy net nesneka big_smile ir tikrai ne susipyke ar pan

15

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

tarpusavy turbut chatino

16

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

Tadas wrote:

man 24 metai, ir save laikau jaunuoliu smile turiu pripažinti, kad dabatinis jaunimėlis niekam tikęs (kalbu apie daugumą, bet ne apie visus), baisu, jog per šių dienų jaunoji karta nesugebės išsaugoti dvasinių, moralinių, kultūrinių vertybių, kurios buvo brandintos per šimtmečius...

Kažin ar buvo toks laikmetis, kai kas nors nesiskundė, kad tuometinis jaunimas žlugęs, niekam tikęs ir pan. Visais laikais buvo visokių žmonių ir visais laikais buvo tokių, kurie iš to darė dramą.

Kas jau tokio gero vyresniojoje kartoje? Pusė jų alkoholikai.

17

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

tikrai nemanau, kad pusė smile anksčiau vyras buvo vyru, o dabar, dar gerokai įsižiūrėti reikia... smile moteris suvyriškėjo, vyrai sumoteriškėjo... smile

18

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

sako kad zmonija degraduoja,tai jei tiesa,automatiskai jaunoji biski atsilikus+jauni dar tai isvis klausimu nekyla

19

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

gyvenu pagal save ir tiek.

20

Re: "Senoji" VS "naujoji" kartos

Tadas wrote:

tikrai nemanau, kad pusė smile anksčiau vyras buvo vyru, o dabar, dar gerokai įsižiūrėti reikia... smile moteris suvyriškėjo, vyrai sumoteriškėjo... smile

Nežinau, man neatrodo, kad vyresni žmonės būtų vyriškesni/moteriškesni, gal tik daugiau visokių stereotipų, kas moteriška ir kas vyriška turi, ir to aš nelaikau pranašumu, gal net priešingai. Aišku yra pokyčių į blogą pusę, bet yra ir į gerą. Daug kam pokyčiai atrodo kaip grėsmė patys savaime, bet iš tikro tai evoliucijos pagrindas.
Kaip ally lorel sako, gyvenk pagal save ir tiek – savaime aplink save susirinksi žmones su tokiom pačiom vertybėm, o kaip kiti gyvena koks skirtumas (nes kažkokių didelių problemų, trukdančių visai visuomenei, kaip ir neatsirado).