21 (edited by Valdas 2015-06-11 17:19)

Re: Paieskos

Kiekviena(s) reiškia tai, ką turi.

22

Re: Paieskos

vitalijus wrote:

Tiesiog kilo mintis temai, diskusijai. Bet kaip visada laido riteriai ir princeses iki galo neisisavinat patys temos esmes. Kaip tu gali rasyti nuomone apie mane jei tu manes net nepazysti, nezinai kas per zmogus istikro esu, kuo kvepuoju ir kaip gyvenu. Klykauji kad emigrantai neturi ka veikt, tik cia sedeti ir makaronus kabinti. Jei uzsirovei ant panasaus tipelio, nereiskia kad visi tokie. Beje, kazka minejai apie katorga uzsienyje? Kiekvienas randa pagal save ar ne? Man mano darbas patinka, nei sunkus nei varginantis. Ir nesiskundziu tuo, esu laimingas ir patenkintas smile pagal tave, OLA, is Lt isvaziuoja tik degradai ir **** su mintim uzkalt kuo daugiau euriuku. Deja, isvaziuoja ir normalus vienisi vyrai. Taip, kad nustok reiksti savo klaidinga nuomone apie mane smile as tuo paciu neitarinesiu taves miegant su katinais smile

Esme temos mes visi isisavinom ir supratom, kad tau niekas is LT merginu neatraso o siulo tik grizus bandyt megzti mazintys su tautietem:::001. O man pazint taves net nereikia i taip viskas aisku esi ziurke izdavyke iskeites teviske i miglota ateiti svetur, kaip galima tokiu pasitiket jai isdavei tevyne reiskias isduosi ir mergina kaip galima su tokiu kurti bendra ateiti. Beja uzsiroviau ne ant tipelio o ant tipeliu (daugiskaita) ir ne as viena o dauguma merginu-moteru (jai labi idomu gali forumu temas analizuoti -isitikinsi) vystosi scenarijus visada daug maz vienodai pradzioje siulo emigruot prizadedami aukso kalnus kai neizdega pazada sugrizus per atostogas, del itikinamumo suplanuoja susitikima iki smulkmenu, duoda net kontaktus, jai gu susirasinejimo eigoje neissiduoda, kad yra sekmingai vede ir turi labai mylimas zmonas bei vaikus tai atvyke i LT blokuoja visus kontaktus, kad netrugdytum, o kai atostogos baigesi tada pasireiskia:::012. Taip, kad tu atstovauji emigrantams  o jie visi yra melagiai, apsimeteliai ir isdavikai, gali kryzium gultis ir prisiekineti visais sventais niekas tavim nepatikes nes iki taves cia tokiu buvo begales:::012. O mani gali itarinet kuom nori as zinau, kad esi padorus zmogus ir kaip visi padorus krikscioniai miegu su lova:::856

23

Re: Paieskos

OLA nu tu cia ir pavarei, a tavy kokie velniai apsedo? big_smile

24

Re: Paieskos

OLA kaip visada geriausia)
del pacios temos tai cia ziurint is kurios puses ziuresi i si reiskini. is vienos puses uzsienyje daug sunkiau. moteru emigracijoje maziau dauguma vyru tai padideja konkurencija del kiekvienos laisvos moters. bet yra gi iseiciu.
1) importuok zmona is Lietuvos
2) importuok zmona is skurdesnes salies pvz is Rusijos gilumos ar is Ukrainos. yra daug tarptautiniu pazinciu tinklapiu kur padeda uzsieneciams susirasti zmona is rytu europos. apsimesk kad uzsienetis o ne emigrantas ir importuok sau zmona. mainais i europietiska pilietybe ji istekes uz tave
3) importuok zmona is afrikos. turiesi grazia afrikiete. ten skurdas tai turesi daug norinciu
4) ismok vietine kalba nusipirk laikrasti su pazinciu skelbimais  ir pradek bendrauti su vietinemis moterimis.   pamatysi kad ten irgi daug vienisu ir kad ju moterys yra grazios ir visai ne tokios pasikelusios
5) pasinaudok pirslieniu paslaugomis. kiekvienoje salyje yra pirslienes arba angliskai matchmaker. sumoki jai pinigus ir tau ieskos tinkamos zmonos

25

Re: Paieskos

mp wrote:
vitalijus wrote:

Ko jau ko, bet lenku kalbos niekada nesimokiau ir nesimokysiu, olandes praktiskai visos baisios, o be lietuvaites kitokios ir nereikia smile

Tai tu vienakart apsispersk, rinkis arba gyvenima LT su grazesne nei olande lietuvaite, arba didesni atlyginima svetur. Ir nekvarsink kitiems galvos jei tau niekas negerai.

o kuom tau olandes nepatinka? siaip jos visai grazios. ten daug sviesiaplaukiu ir lieknu moteru. o lieknos visos todel kad dviraciais daug vazineja. man olandes ir belges visai patinka

26

Re: Paieskos

Kam rupi peles ( tavo) nuomone smile

27

Re: Paieskos

OLA wrote:
vitalijus wrote:

Tu tiesiog kompleksuota ligone, man gaila taves.

O man visai taves negaila, i teisingai mergos daro, kad tave atstume:::028, taip tau i reikia liurbi:::012

OLA tiek aukstuju esi baigus, o nezinai kad atstumia rasosi su "ia" big_smile

28

Re: Paieskos

Dar sis tas, minejai, kad esi ne karta uzsirovusi ant melagiu emigrantu ( tokiu kaip as big_smile pagal tave ). Isvada? Protinga moteris, juolab 37-eriu, nesileis apgaunama jau po pirmo karto smile  tai viska pasako apie tave. Daugiau nebeturiu ka pridurti smile

29

Re: Paieskos

OLA wrote:
vitalijus wrote:

"Bunant lt yra lengviau susirasti antraja puse" ,siandien tokia zinute gavau. Tai rimti vyrukai, kurie yra vienisi ir darbuojasi ne tevyneje, pasmerkti likti vieni? big_smile  arba ieskotis atostoginiu variantu , o tokiu cia tikrai daug. Bet kazkaip nesinori merkt pinigus ir laika vien tik del fizinio malonumo. Ka jus manot?

Teisinga zinute, jai neturi laiko ir noro ilgiems ir beprasmiskiems susirasinejimams su emigrantais, tai geriau antros puses ieskoti tam paciam mieste, keleta zinuciu, vienas skambutis ir vua lia pasimatymas. O su emigrantais tu pasimatymu nebus, nes jie cia tik laisvalaiki leidzia, toje katargoje kitokiu pramogu sau leist negali tai linksminasi makaronus kabinedami.:::001
Jai butum rimtas ir demesio vertas tai seniai moteri butum susirades jai ne LT tai uzsieni, to gerio visur pilna, o jai nesusiradai reiskias nieko ten su tavim gero, gal tik laikiniems pasilinksminimui pats te tinki.

Užbaigsiu mintį:
.... ir todėl daugiau nieškok nieko išvis. Negaišk laiko. Ir išsitrink anketa šitam puslapyje.

30

Re: Paieskos

ko cia tokie pikti visi? :::010

31

Re: Paieskos

Konstantinas wrote:

OLA kaip visada geriausia)
del pacios temos tai cia ziurint is kurios puses ziuresi i si reiskini. is vienos puses uzsienyje daug sunkiau. moteru emigracijoje maziau dauguma vyru tai padideja konkurencija del kiekvienos laisvos moters. bet yra gi iseiciu.
1) importuok zmona is Lietuvos
2) importuok zmona is skurdesnes salies pvz is Rusijos gilumos ar is Ukrainos. yra daug tarptautiniu pazinciu tinklapiu kur padeda uzsieneciams susirasti zmona is rytu europos. apsimesk kad uzsienetis o ne emigrantas ir importuok sau zmona. mainais i europietiska pilietybe ji istekes uz tave
3) importuok zmona is afrikos. turiesi grazia afrikiete. ten skurdas tai turesi daug norinciu
4) ismok vietine kalba nusipirk laikrasti su pazinciu skelbimais  ir pradek bendrauti su vietinemis moterimis.   pamatysi kad ten irgi daug vienisu ir kad ju moterys yra grazios ir visai ne tokios pasikelusios
5) pasinaudok pirslieniu paslaugomis. kiekvienoje salyje yra pirslienes arba angliskai matchmaker. sumoki jai pinigus ir tau ieskos tinkamos zmonos

Praktiški patarimai....

32

Re: Paieskos

Rudaakė wrote:

ko cia tokie pikti visi? :::010

nes kitu komentarai sukelia pykti  smile

33

Re: Paieskos

vitalijus wrote:

"Bunant lt yra lengviau susirasti antraja puse" ,siandien tokia zinute gavau. Tai rimti vyrukai, kurie yra vienisi ir darbuojasi ne tevyneje, pasmerkti likti vieni? big_smile  arba ieskotis atostoginiu variantu , o tokiu cia tikrai daug. Bet kazkaip nesinori merkt pinigus ir laika vien tik del fizinio malonumo. Ka jus manot?

Manau, kad tai vis dar aktualu...:::008