1

Topic: Lažybos

Sveiki, ar yra užsiimančių lažybomis ir kokias sistemas naudojate? Gal turite kokių patarimų?

2

Re: Lažybos

yra) lazybomis labai daug metu uzsiimineju) taciau nesigirsiu ir jokiu sistemu neatskleidinesiu)
1 priezastis: i tas sistemas investuota labai daug laiko ir jas gaila kazkam atskleisti
2 priezastis: as labai prietaringas zmogus kaip ir visi kiti losejai ir tikiu kad jeigu pradesi labai girtis savo laimejimais tau prades nesissekti
3 priezastis: jeigu dabar atskleisiu pelningas sistemas tai losejai man sugadins visa veikla ir lazybu bendroves pakeis kofus arba sumazins max statimo limitus.

3

Re: Lažybos

patarimai bus tik tokie: visas losimu strategijas testuok demo-saskaitoje. o kadangi losimuose demo saskaitos nera tai susikurk sau lentele ir i ta lentele irasyk pvz futbolo rungtiniu pavadinima kiek pastatytum kokie kofai ir kiek islostum arba pralostum jeigu tiek pastatytum realybeje. ir sitokia statistine medziaga tu turi sukaupti uz kuo ilgesni laikotarpi. matematiskai tai vadinasi statistine imtis. ir tik tada jeigu testuodamas tau rodys pliusa tik tada pradek statyti realybeje.
o toliau jau sukaupta statistine medziaga analizuok ieskok pelningu strategiju ir nepasitikek jokiais prognozuotojais patarejais ir visais kitais veikejais kurie nores tau uz pinigus parduoti savo stebuklingas strategijas

4

Re: Lažybos

Neklausyk Konstantino sapalioniu, nes iskart viska pralosi.

5

Re: Lažybos

Rolandas wrote:

Neklausyk Konstantino sapalioniu, nes iskart viska pralosi.

tikrai taip geriau neloskit) kuo maziau loseju stato ant tam tikro ivykio tuo didesni kofai) man daugiau pinigu liks

6

Re: Lažybos

Jus visi klystat. Cia yra Valdo tautu losimo genai. Jeigu neturi losimo genu nepades jokios lazybos. Ane valdai? zinau kad skaitai. Kokias riebalu rugstis parekomenduotum?

7

Re: Lažybos

nors nesu valdas bet parekomenduociau pradziai aukstosios matematikos kursa. ypac tikimybiu teorijos kombinatorikos statistikos. tik tada su jumis galima bendrauti toliau. o tai cia visi tikites stebuklingos strategijos kuri jums pades uzdirbti milijonus. is tikruju trizenkle suma eurais per menesi is lazybu surinkti imanoma. prie keturzenkliu sumu dar neperejau bet lietuviska minimalke jau surenku is lazybu. jeigu sau uzsibrezti tiksla isnesti is lazybu bendroves po 10 euru i diena kas visai realu tai i menesi jau turesit 300 euru tai jau yra lietuviska minimalke.  toliau Lt veikia 5 lazybu bendroves. balticbet, betsafe arba buves tonybet, orakulas olybet ir topsportas. tai is kiekvienos po 10 euru i diena jau turi 50 eur/diena arba 1500 i menesi. sitaip perskirstydamas kapitala per 5 lazybu bednroves as isvengiu max statimu apribojimo o jeigu dar paimti ju latviskus padalinius nes olybet orakulas ir tonybet turi padalinius Latvijoje ir Estijoje gali perskirstyti kapitala per 10 lazybu bendroviu. ir neuzlimituos tave ir labai lengva apeiti max statymo limita ir is kiekvienos bendroves paimi po nedaug taciau bednroj sumoj prisidaro normali suma pinigu. butent kapitalo perskirstymas siuo metu yra mano pagrindine strategija

8

Re: Lažybos

Neee... Matai tu cia matematika ir mokslu remiesi.. Taip negalima.
Mokslas yra nesamone.
Tautybiu genai va kur mokslas xD
Jei remiesi matematika matyt esi vokieciu tautybiu genu xD (nezinau kodel, klausk valdo)
Rekomeduoju valgyt daugiau omega 3 rugsciu
Ir b.let ko ten dar... nu nevalgyk zuvu tauku xDD
Ir kiaulienos ne nes neteksi vyriskumo kovotoju genu xD

9 (edited by Darius 2017-08-28 18:50)

Re: Lažybos

tai losejai man sugadins visa veikla ir lazybu bendroves pakeis kofus arba sumazins max statimo limitus.

negalvojau kad lietuvoj taip veikia. Girdejau azijos salyse kofai automatiskai reguliuojas pagal zaideju statymus, kaip forexe.

ir neuzlimituos tave ir labai lengva apeiti max statymo limita ir is kiekvienos bendroves paimi po nedaug taciau bednroj sumoj prisidaro normali suma pinigu. butent kapitalo perskirstymas siuo metu yra mano pagrindine strategija

o jei ne pirmas menuo paimi ta minimalke is lazybu bendroves, nelimituoja? jau juk mato kad esi laimintis. Mane vien tas atgrasytu dometis. Teko girdet kad tie laimintys turi eit ieskot kas uz juos pastatytu. Paskui juos uzlimituoja ir taip pasaka be galo.

Dar girdejau sitas https://www.pinnacle.com/en/ geras , ten nera kazkokiu limitavimo nesamoniu.

10

Re: Lažybos

Cia neturiu jokios patirties...:::008

11

Re: Lažybos

Gal žinote kokių lažybų tinklalapių kur rašytų apie strategijas, bendroves? Radau tik šitą: lazybuguru.lt

12

Re: Lažybos

visa strategija - matematika. mano strategija - nepasitikek kitu patarimais.