41

Re: Pažintys moksliukams

Nesakyciau kad protinka ir tuo labiau vidutiniskai grazi tiesiog izeidineja ir tiek ...

42 (2015-12-16 23:59 отредактировано Teo)

Re: Pažintys moksliukams

rimts :::041 nu ji kaip tomas experimentuoja , gal koki bakalaura ruosia apie lietuvos nauja karta raso :::035
bet jam ne 30 o 50

43

Re: Pažintys moksliukams

nuo gero posto asara krenta

44

Re: Pažintys moksliukams

Tomas пишет:
Antanas Patamsis пишет:

Zmogus aiskiai parase, kad noretu pabendrauti savam rate, jokiu ''vidutinioku'' nekviete, bet ju vistiek visur pilna smile

Vidutinisku idiotu rate ? Problema ?Kadangi moteru smegenu deze ( kaukoles Anatomija ) MAZESNE uz vyru ten mazai smegenu telpa . Tikekimes tu man apie vingius dabar nekalbes .Zodziu kad gramatika gerai ismoko tai saunuole ,galesi fabrike ant kefiro buteliu teisingai teksta spauzdinti , bet tau jau greit 30 ir susirupino tik dabar kad vis dar tarp koju vaikystes pleve :::036 ?  Kur as cia vedu ? Viena is paciu protingiausiu zmoniu zemeje ... tai buvo ne Jezus(jis tiesiog viska zinojo ) bet pagal IQ testa nustate kad tai buvo kazkokia moteriske anglijoje .Ji buvo paprasta namu seimininke . Vo dabar eina atsako tam diedui youtube ka jis ten nusisneka apie pilka pelenu sudegusiu malku spalva :::b02 sakes o jus cia studiuojat apie holivuda gyvenima kuris nera ir star treka :::036 viena H  bomba ir zmonija giztu i praeiti kai ne vieno elektroninio irankio zemeje neliktu .Pazeciau kaip jus i kvailus ukininkus ziuretumet ?

Vyruti, čia ne kliedesių tema.

45

Re: Pažintys moksliukams

O jūs tiesiog paspauskit "pranešti apie netinkamą", gaus baną ir viskas.

46

Re: Pažintys moksliukams

Donatas пишет:

Čia rimtai jūs diskutuojat apie tai kas protingas, o kas kvailas? big_smile moksliukai, jeigu save laikote netik moksliukais, bet ir protingais, tai pasakykite ką cituoju: "paklausus mokslų daktaro ar jis protingas, jis atsakys esąs per vidurį. Paklauskite vežnyčiotojo ar jis protingas, jis atsakys esąs per vidurį. Visi mes esam vienodai protingi, skiriasi tik gyvenimo patirtis.", kažkaip panašiai skambėtų išvertus į lt kalbą. Tai kas taip yra pasakęs?

Apie tai, kas protingas, o kas ne, diskutuoja čia tik kelios bobos, kurios pačios sau susigalvojo problemą ir pačios įsižeidė. O tavo citata "neskani", nes akivaizdu, kad ne visi yra vienodai protingi ir ne visi turi vienodą patirtį. Kai kurie yra/buvo net genijai, o kiti ne. Ir apskritai (ne į temą), protingomis citatomis savo profilius apsikarsto paprastai tie, kurie tų citatų esmės nesilaiko. Jiems tiesiog gražu. Manau, kad protingi žmonės kuria citatas, nes jos kyla iš jų gyvenimo patirties, o po to minios žioplių puošiasi protingomis frazėmis kaip blizgučiais. Galėčiau pateikt tūkstantį išmintingų citatų, bet tai nereiškia, kad jas visas suprantu. O grįžtant prie tavo klausimo, nežinau kieno tai citata, bet su ja nesutinku. Ji klaidinga. Bet be "nusikaltimo gali būt vartojama grožinėj literatūroj, perkeltine prasme, norint nusakyt patirties svarbumą.

47

Re: Pažintys moksliukams

Aivaras пишет:

O jūs tiesiog paspauskit "pranešti apie netinkamą", gaus baną ir viskas.

Va kur protingas vyras smile

48

Re: Pažintys moksliukams

Tomas пишет:
Aivaras пишет:

O jūs tiesiog paspauskit "pranešti apie netinkamą", gaus baną ir viskas.

Va kur protingas vyras smile

jo pagavai minti blokuojam viska kas nepatinka . Hitleris ir stalinas tai kas nepatinko aba saude degino ir veze i sibira tiesiog ne norma ! Va cia tai 100 su tavim sutinku:::035

49

Re: Pažintys moksliukams

Godwin's Law ir vėl patvirtintas. big_smile

50

Re: Pažintys moksliukams

Aivaras пишет:

Godwin's Law ir vėl patvirtintas. big_smile

Tai nereikia kad dabar turime nutraukti diskusija nes perskaitei goldvina ,tiesiog autore labai blogai pristate sia tema

51

Re: Pažintys moksliukams

Tomas пишет:
Tomas пишет:
Aivaras пишет:

O jūs tiesiog paspauskit "pranešti apie netinkamą", gaus baną ir viskas.

Va kur protingas vyras smile

jo pagavai minti blokuojam viska kas nepatinka . Hitleris ir stalinas tai kas nepatinko aba saude degino ir veze i sibira tiesiog ne norma ! Va cia tai 100 su tavim sutinku:::035

Apie tai, kas patinka, o kas ne, kalbos nebuvo. Buvo pasisakymas už tai, kad būtų blokuojami idiotai-troliai, šiukšlinantys diskusijas.

52

Re: Pažintys moksliukams

Teo пишет:

        TEMA

Mokiklinuku tema apie tai kaip sugebam taisiklingai rasyti ir jei jus nemokat gerai rasyti jus neeagalit cia rasyti berasciai pusprociai zemesnio lygio zmogytos  .
Va dabar man daejo :::921 ko iskar nesket ?

Pačiam pirmam temos komentare parašyta aiškiai lietuviškai.

53

Re: Pažintys moksliukams

Tomai, don't feed the trolls.
Kai ignoruoji, jiems patiems atsibosta.

54

Re: Pažintys moksliukams

Aivaras пишет:

Godwin's Law ir vėl patvirtintas. big_smile

Rimtai big_smile

55

Re: Pažintys moksliukams

Tomas пишет:

Aš čia apie star treka apie žmones kurie skrido dideliame suplotame  vibratoriuje .

Labai įdomius vibratorius naudoji, kad "Enterprise" tau juos primena big_smile

56

Re: Pažintys moksliukams

Aivaras пишет:

O kas nors aktyviai research'u užsiimat?

Mano draugas aktyviai užsiima sterko veisimo "resėrču", o mano užduotis ("resėrčas") – kaip suprojektuot ir pastatyt žuvų fermą. Spėju, nelabai tokia tema domina? smile

57

Re: Pažintys moksliukams

Daug mano pažįstamų biologų nuėjo į žuvininkystę/žuvivaisą/įžuvinimą.

58

Re: Pažintys moksliukams

Tomas пишет:
Aivaras пишет:

O kas nors aktyviai research'u užsiimat?

Mano draugas aktyviai užsiima sterko veisimo "resėrču", o mano užduotis ("resėrčas") – kaip suprojektuot ir pastatyt žuvų fermą. Spėju, nelabai tokia tema domina? smile

Nėra neįdomių temų, būna tik per mažai background, kad būtų galima mėgautis.

Aš universitete dirbu CERN ALICE detektoriaus duomenų analizės optimizavimu.
Dirbu NASDAQ akcijų biržos sistemų apkrovų prediction'u ir realtime balansavimu.

59

Re: Pažintys moksliukams

Vik пишет:
Tomas пишет:

Aš čia apie star treka apie žmones kurie skrido dideliame suplotame  vibratoriuje .

Labai įdomius vibratorius naudoji, kad "Enterprise" tau juos primena big_smile

Galiu ir as prie jusu prisideti viens is priekio kits is galo :::818

60

Re: Pažintys moksliukams

Aivaras пишет:

Aš universitete dirbu CERN ALICE detektoriaus duomenų analizės optimizavimu.
Dirbu NASDAQ akcijų biržos sistemų apkrovų prediction'u ir realtime balansavimu.

Tokios bent iš pažiūros nelabai susijusios veiklos sritys smile