1

Тема: meiluziai

sveiki
nemazai cia yra vedusiu-istekejusiu, zmogai iesko "bateriju ikrovimo- iskrovimo" kitur, bet skirtis neskuba.
Ar yra kaunieciu moteru cia?

2

Re: meiluziai

ryškiai ne i ta pažinčių portala pataikei wink

3

Re: meiluziai

įkrausi savo anakondą, o iškrausi piniginę? big_smile ar ką siūlai moterims big_smile

4

Re: meiluziai

matyt elektrikas big_smile

5

Re: meiluziai

Elektrikai irgi zmogai

6

Re: meiluziai

ar elektrikas ar mechanikas ar stalius, turi žinoti kur  tokius skelbimus rašyti ir kur  ne, nemanau kad šis portalas  sexo paieškoms  ir  neištikimybes skatinimui.  ribas reikia  visiems justi

7

Re: meiluziai

Karoli-neaiskink ka daryt,niekas neaiskins tau kur  eit.savo pamokslus skaitik laiku ir vietoj.neleisk apsireikst latentinio gomoseksualizmo pozymiam.



Karolis пишет:

ar elektrikas ar mechanikas ar stalius, turi žinoti kur  tokius skelbimus rašyti ir kur  ne, nemanau kad šis portalas  sexo paieškoms  ir  neištikimybes skatinimui.  ribas reikia  visiems justi

8

Re: meiluziai

Na čia aš tau pritariu,  tikrai atsiras  kurie tau pritars big_smile tokių čia nemaža :DDDDDDDD

9

Re: meiluziai

Lina  idomiai čia taip smile kiek keistoka, pirmas pasakojimas ly 50 pilkų atspalviu, kaškas savotišlkai aistrino, ir ne kiekvienam priimtino smile

10

Re: meiluziai

nezinau kaip del meiluziu bet merginu linkusiu santykiauti uz pinigus galima surasti bet kokiam pazinciu tinklapyje

11

Re: meiluziai

Esu nejauna (60), anketoje nurodziau, kad ieskau 60-70 vyriskio ir ka jus manot? Gavau jau is 6 vaikinu 24-45 metu pasiulymus draugauti, taigi vaikinu ne maziau nei merginu, norinciu tureti naudos is santykiu su mot. puse!

12

Re: meiluziai

Alvyda пишет:

Esu nejauna (60), anketoje nurodziau, kad ieskau 60-70 vyriskio ir ka jus manot? Gavau jau is 6 vaikinu 24-45 metu pasiulymus draugauti, taigi vaikinu ne maziau nei merginu, norinciu tureti naudos is santykiu su mot. puse!

tai turbut gavai sablonine zinute adresuota visoms moterims. vaikinai siuncia visoms ir neziuri kiek tau metu ir kaip atrodai. nemanau kad galima kazkokia nauda tureti is santykiu su 70-mete na gal pavalgyti nemokamai

13

Re: meiluziai

Konstantinas пишет:
Alvyda пишет:

Esu nejauna (60), anketoje nurodziau, kad ieskau 60-70 vyriskio ir ka jus manot? Gavau jau is 6 vaikinu 24-45 metu pasiulymus draugauti, taigi vaikinu ne maziau nei merginu, norinciu tureti naudos is santykiu su mot. puse!

tai turbut gavai sablonine zinute adresuota visoms moterims. vaikinai siuncia visoms ir neziuri kiek tau metu ir kaip atrodai. nemanau kad galima kazkokia nauda tureti is santykiu su 70-mete na gal pavalgyti nemokamai

Na gerai, šitas prajuokino big_smile super pasakyta, pekelei nuotaika big_smile

14 (2016-09-08 23:08 отредактировано Bubis)

Re: meiluziai

Dėl tokių "meilės" ieškotojų .. savo vyru negalėčiau ateityje pasitikėti..turbūt ateis laikai, kai kur tik bus Durų akutė - kamera . Kur tik langas- kamera. Ech kur pasaulis ritasi.

15

Re: meiluziai

Aš ne galiu rasti meilužes

16 (2016-09-09 07:40 отредактировано Skaityk Anketa)

Re: meiluziai

Vyras пишет:

sveiki
nemazai cia yra vedusiu-istekejusiu, zmogai iesko "bateriju ikrovimo- iskrovimo" kitur, bet skirtis neskuba.
Ar yra kaunieciu moteru cia?

Beja rasti gera meiluzi (vyra,moteri) labai sudetinga bent moteris kadangi labai daug kliuciu sudaro musu bobuciu auklejimas big_smile Kitas dalykas savoka meiluzis tai ne vien vedes ar istekejas, tai visumoje zmogai kurie dzigintis megsta big_smile

17

Re: meiluziai

Mano gimtad ant nosies gal kokia merginuke romantika padovanotu smile

18

Re: meiluziai

O ka cia diskutuoti ? :::008

19

Re: meiluziai

https://static1.squarespace.com/static/54b5e186e4b0567044a6aa22/54ed4a3fe4b0cb44f3affd14/58e4650ebe6594c518bad539/1491363089110/s-l1600.jpeg?format=500w

20

Re: meiluziai

Man irgi tekę skaityti, kokia nuomonė apie šią knygą?