1

Тема: Auto gabenimo iš JAV/Kanados įmonės kūrimas

Labas wink

Suprantu, kad tokiu imoniu tikrai nemazai, bet pastaruoju metu masciau kas man patinka ir kuom noreciau verstis, tai galvoju paklausiu apie sio verslo niuansus. Noreciau zmonems teikti labai kokybiskas paslaugas ir nekisti visokiu skendusiu automobiliu, noriu, kad jie jaustusi saugiai padave man savo pinigus ir rekomenduotu kitiems. Pats logistikos sektoriuje dirbu virs 12 metu, su muitines proceduromis esu susipazines, bet truksta ziniu kaip organizuoti auto pargabenima is JAV/Kanados.

Gal galite padeti kol kas siais klausimais:

1) Ko reikia norint dalyvauti aukcionuose kaip Copart?
2) Kokie dokumentai turi butinai buti prie automobilio?
3) Kaip organizuoti pervezima JAV/Kanadoje iki uosto?
4) Ar imanoma kazkaip gauti auto foto pries pakraunant i konteineri JAV/Kanadoje?
5) Kaip gauti geriausias pervezimo kainas? smile

Labai lauksiu atsakymu ir komentaru, nes tikrai myliu auto, autosporta ir noriu padet zmonems isigyti gera produkta uz zemesne kaina...

2 (2019-04-02 09:43 отредактировано Konstantinas)

Re: Auto gabenimo iš JAV/Kanados įmonės kūrimas

Mantas пишет:

1) Ko reikia norint dalyvauti aukcionuose kaip Copart?

reikia atidaryti ju tinklapi paspausti sign in ir prisiregistruoti jie reikalauja kazkokios business license bet jeigu jos neturi siulo prekiauti per savo brokeri. paskaityk ju tinklapi ten viskas yra

3

Re: Auto gabenimo iš JAV/Kanados įmonės kūrimas

Mantas пишет:

3) Kaip organizuoti pervezima JAV/Kanadoje iki uosto?
4) Ar imanoma kazkaip gauti auto foto pries pakraunant i konteineri JAV/Kanadoje?

skaityk ju tinklapi. idemiai skaityk. jie turi authorized representatives ir taip pat turi independent shipping vendor. ir sitie tarpininkai tau ir organizuos masinos pakrovima i konteineri ir del foto su jais susitarsi