1

Тема: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki, shtai jau du menesiukai gyvenu Prancuzijoje, ruoshiuos cia likt ilgam, ir noreciau suzinot ar daug yra lietuviu emigravusiu i sia sali..noretusi pasidalint ispudziais ir sheip pashnekuciuot..laukiu nesulaukiu atsiliepimu

2

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

labas kuriam mieste tu gyveni, ir kaip tau france?

3

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

aleksandras:D ka tu rasei pries tai?:D siaip ner big_smile nebent as gal siausiu i olandus;D

4

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

gyvenu issy-les-moulineaux, prie pat paryziaus,kada noriu tj galiu nulekt i paryziu,kadangi shalia namu yra metro linija, Prancuzija man patinka,todel ir esu cia,tik kad reik apsiprast su moxlo sistema,kas tikrai skiriasi nuo lietuvishkos..sheip zmones ish pradziu labai malonus kol ju ish tikro nepazysti tad ir pirmas ispudis gali daznai pasirodyt gan klaidingas..arba ne...priklauso nuo situacijos..

5

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

ka daugiau Lietuviu Prancuzijoje nera??ot grazu...greit pasirodykit,nesislepkit,zinau kad jus ten esat!!!!!!!! big_smile

6

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

as tai salia prancuzijos smile. Prie normandijos

7

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Lietuviu Prancuzijoje yra labai nedaug seip

8

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

prancuzija jega, bet cia manau dar reikia megti jos savita kultura, manau ne kiekvienas gali gyventi fr.o ir zmones labai ivairus-daznai buna ir taip, kad siaurieciai saltesni ir draugiskuma parodo tik gerai susipazine, pietieciai siltesni, gal greiciau leidziasi i kontakta su nepazyst zmogumi, bet siaip kaip ir visur-koks tu busi su kitais tokie ir ie bus su tavimi.
Esu gyvenusi Dizone ir Ture, bei Korsikos saloje st. Florene.

9

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Buvau pariziuje tris savaites kai meginau i legiona istoti man seip labai patiko.kaip sako isimilejeliu miestas:D

10

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

eee..o kajp jus valgot tas varles, srajges...ir dar visokio brudo...negi vemt neverchia?? big_smile

11

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki, as gyvenu Bordeaux. Ar yra daugiau lietuviu siam mieste? Jei taip, atsilipekite smile
Ramune

12

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

O gal kas ish Paryziaus atsilieptu..?

13

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

As is Kauno galiu atsiliept, bet manau, kad nelabai tiks... :V

14

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki! Va dar viena lietuvaite gyvenanti Prancuzijoje! Kaip matot skaicius dideja

15

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

ai kas atsitiko... Parasiau zinute issiunciau ir op ji pradingo... Coucou! le bonjour a tous et courage pour votre chemin en France! A bientot...

16

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Ir ka gi veikinejat toj France? kuo ji patrauke..man tj vis knietejo suzinot ar ishvidaus tas meiles miestas tox pat patrauklus kaip ir ish ishores..na kolkas daug ko pamaciau,ko nemacius negirdejus Lietuvoj, ir to nesigailiu..

17

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Kovo 4 d. Lietuviu Bendruomené minés PrLB 60meti, Vasario16 ir Kovo11

Šventés programa bus paskelbta artimiausiu metu.

Naujoje vietoje !!! St-Joseph-Artisan bažnycioje
214 rue Lafayette, 75010 Paris (M° Louis Blanc / Jaurès)

o cia seip jaunyste prisimenant smile))))
http://www.youtube.com/watch?v=qvb_IkMmYFY




18

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Prancūzijos Lietuvių Bendruomenės 60 metų jubiliejaus renginių Paryžiuje programa:

Kovo 3 diena (šeštadienis), 18.30 val. - priėmimas Ambasadoje PrLB 60-mečio proga: smuiko-pianino koncertas (R.Vosyliutė-I.Ponomariovaitė), sveikinimai, vaišės;

Kovo 4 diena (sekmadienis), 14 val. - Šv. Mišios „St-Joseph-Artisan“ parapijoje, laikomos kardinolo Audrio Juozo Bačkio ir prelato Edmundu Putrimu. Po Šv. Mišių - A.Timukaitės-Lemiesle vadovaujamo Jėzuitų bažnyčios choro koncertas, po to - kokteiliai (verre damitié), loterija, marškinėlių su PrLB atributika pardavimas, istorinių nuotraukų paroda;


Kovo 4 diena (sekmadienis), 19.30-20 val. literatūrinė vakarieneė, paminint O.Milašiaus 130 metų gimimo metines ir skaitant jo eiles, o taip pat pristatant Dalios Balčiūnaitytės knygą „Vilnius mon amour“ ir Inos Valintelytės knygą „Paryžiaus zemėlapių paslaptis“;


Papildomi renginiai  vyks visą kovo mėnesį.

19

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Geguzes 30 Paryziuje bercy vyks Linkin Park koncertas ar butu norinciu ten nueit bilieto kaina dabar apie 40 euru smile

20

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

laba, o as vis dar ture sedziu!!!!!!!! bet tuoj i paris arba bordeaux leksiu!!!!