21

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Justas, 25 пишет:

manau kad tau neverta jio ysimylėti jei žmogus tavęs nemyli vadinasi tu jam nerūpi tikiu kad susirasi sau tikrą žmogiuką kuris tave mylės ir puoselės bet tik ne šis kuris tave skaudina

Nieko jis neskaudina, nenusisnekek..Jis gyvena savo gyvenima ir tiek..Cia jos problemos kad isikliopino ne i ta..:D

22

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Tomas, 26 пишет:
Jolanta, 33 пишет:
Karolina, 22 пишет:

as myliu vaikina kuris manes nemyli ka man daryti

... pasiruoshk nedaryti nieko... tiksliau pasiruoshk... giliems dusavimams... vienatvei, pergyvenimams... kaskart paziurejusi i veidrodi, matyti skausmo ish meiles, nuo nevilties ishkreipta veida...
... baika save kankinti ir susirask kita, LAISVA, meiles objekta.

Ka tu cia svaixti..pamirsk ir susirask kita..tipo kaip sokolada parduotuvei kita nusipirk..:D..taip nebuna lengvai, bet ka tu senmerge suprasi..:D

... naa, tomuk, tavo nuomone nebutinai turi buti....pati teisingiausia... o ishsireishkimus senmerge, senbernis...pasilaikyk sau... jie tau daugiau tinka.... ;D

23

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

pati  tokioj situacijoj buvau, ziauru , iseitis  tik viena  stenkis sumazinti  bendravima  su  taip vadinamu vaikinu kuris taves nemyli, bendrauk su kitais nes tada  neturesi  laiko galvot apie ta vaikina o galu gale gal poto jis  atsiras  po kazkiek laiko ar tas mylimas ar naujas smile)

24

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

dziaugtis reikia yra sansas myleti kitus,o geriausia kai tave myli,o ne tu:::402

25

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

gal geriau susirask kita,,juk yra tu vaikinu pilna

26

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Kartais yra geriau kai pats myli kazka kita, tam tikra prasme tampi geresniu zmogumi.

27

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Nusauk ji, tada gal bus ramiau...:D

28

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Kur  tai  skaičiau  patarimą,kad  reikia  atsklesti  jausmus.Dabar  kankiniesi  be  atsako,kankinsiesi  ,jei  atsakys  ,kad  nieko  tau  nejaučia ,bet  žinosi  ,kad  reikia  dėti  visas  pastangas  tą  meilę  pamiršti.
OOOOOOOOOOOOOOOOOO  jeigu  jis  jaučia  tą  patį  tik  nedrista  prie  tavęs  prieiti,įsivaizduoji  kaip  būtų  smagu,ir  kančios  pasibaigtų.:::415:::426

29

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Tikras   BAMBAM,jam  tik  šaudyti:::024:::012:::012

30

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

jei myli vaikina tai tik dziaukis jo laime tegu jis gyvena savo gyvenima

31

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Banalu, bet tiesa-laikas geriausias gydytojas, netgi nuo meilės be atsako...

32

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Ir liudesy, ir emus svesti,
Mintis ateina ta pati,
Geriau myleti ir prarasti,
Nei niekad meiles nepatirt...

33

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Karolina, 22 пишет:

bandau bet nepamirstu

Lengvai galima pamirsti zmogu kai viska ismeti ka primena ji. Nuotraukas ,laiskus ,dovanas,telefono numeri viska ka gali apie ji priminti .

34

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

manau jum reiketu kuri laika nebendrauti ir nesusitikineti, tai gali iseiti i nauda gal galu gale supras ko netenka

35

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

As dar kol kas to nepadariau, bet manau teks. Patariu istrint is visur, facebook, skype ar dar kitur, ismesti tiesiog daiktus tuos kurie primena ta zmogu, viska pasalinti tiesiog ir tada galesi pamirsti ji, laikui begant, istrink numerius viska ir pan.

36

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Geriausia tai iš galvos viska ištrinti ir išmesti.

37

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

nezinau mano problema ta pati tik vat jo uzmirsti negaliu jau 3 metus

38

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

numesk svori

39

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Tadas пишет:

numesk svori

Greiciau bachurui reiktu priaugti smegenineje mases, kad sugebetu taikiai ir graziai issiskirti, o ne terorizuoti moteri del kazkokio svorio ir issiskyrus palikti nuoskaudas ivarant fobija.

40

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

ar kas pades ar turesiu jam prisipazinti