1

Тема: lietuviai vokietijoje

gal ira lt kiolne?noreciau susipazinti?

2

Re: lietuviai vokietijoje

kas is scwerino ar taip is wokietijos parasykite )))))))))))))

3

Re: lietuviai vokietijoje

lietuviu vokietijoj daug, tik deja nelabai jau jie tarpusavy bendraujantis, as 6 metai gyvenu cia ir per ta laika tik pora lietuviu sutikau su kuriais malonei bendraujam, geriausias budas susipazint per skype, lietuviu bendruomene vokietijoj taipat ne is draugiskiausiu. O kiek zinau apie NRW tai ten lietuviu daug,as pati 4 metus gyvenau ten, yra ir paciam Kölne, bet ar jie nores bendraut cia jau kitas klausimas...

4

Re: lietuviai vokietijoje

    sveikos!As,tai per "draugas.lt"susipazinau su daug fainu Vokieijoje gyvenanciu moteriskiu. Galite uzsiregistruoti.Veliau,jei atsiranda kalba galima ir per Skype bendrauti.:)Per "Vok.de"sunku su kuo susipazinti,nes siame puslapyje nera daug nariu.Galima dominama informacija apie Vok.susirinkti,forumuose dalyvauti.Apie LT bendruomene negaliu nieko sakyti,nes as kur gyvenu jos nera.Taip,mes lietuviai esame pasyvus organizaciniais klausimais.IKI!:)

5

Re: lietuviai vokietijoje

O AR YRA CIA TOKIU KURIE GYVENA VIENOJ AUSTRIJOS SOSTINEJE

6

Re: lietuviai vokietijoje

cia apie vokietija

7

Re: lietuviai vokietijoje

Netiesa, Yra Frankfurto bendruomene, sakyciau gana vykusi, nors is pradziu buvau skeptiskas.
Daugiau info rasite lietuviai.de

8

Re: lietuviai vokietijoje

    fain,kad,Regimantai, rasai,taip toliau,truksta cia tokiu zmogeliu,kaip tu:::837

9

Re: lietuviai vokietijoje

Moin, esu as lietuvis. Gyvenu Hannoveryje jau keleta metu, bet kaip ten be butu gaila pazystu vos keleta lietuvaiciu. Universitete tik viena ausim isgirstu, kad ju buta, bet gandai liko andais. Esu visi 100 tikras, kad ju cia yra. Jei esi lietuve, jei mokaisi ar dirbi Hannovery ar netoli jo, tuomet atsiliepk, vokieciu draugija mane jau vemt vercia. Hard gesagt ist aber so..

P.S. Prasau manes klaidingai nesuprasti..as tik ieskau kazko, su kuo galeciau maloniai praleisti savo laisva laika, paivairinti ji..

10

Re: lietuviai vokietijoje

    Vytautai,as Bremene esu taigi,negalim,deja susibegti kavos puodeliui.:)Nors ir ne super toliausiai.Na,o ka studijuoji,parasyk.IKI!:):::642

11

Re: lietuviai vokietijoje

as is kolno:)

12

Re: lietuviai vokietijoje

parasyk man i anketa ewelina

13

Re: lietuviai vokietijoje

edita biskiuka jaunai  atrodai,jai sudejus  visus tavo  metus i tai  kur tu jau  buvai:))))
gyvenu oldenburge,turiu labai gera drauge lietuve ji desto veterinarijos mokykloja,zinot tie kurie rasot kad nerandat lietuviu vokietijoj tai gal paziurekit i tai kodel taip yra.as su vienu lietuviu susipazinau autobuse jis is kaselio,bet tai mums netrukdo susikambinti be to buvom su  vyru pakviest i jo premjiera mjuzikle"tanz der vampiere",nuostabus lietuvio balsas,ir kaip veliau isaiskejo  ten net keleta lietuviu sitam  mjuzikle.taip kad tas kas iesko normalaus bendravimo, tas-randa,tas kuris tik pramogu,tas-tegul toliau iesko;):)

14

Re: lietuviai vokietijoje

as is bremeno

15

Re: lietuviai vokietijoje

Herminė, 28 пишет:

edita biskiuka jaunai  atrodai,jai sudejus  visus tavo  metus i tai  kur tu jau  buvai:))))
gyvenu oldenburge,turiu labai gera drauge lietuve ji desto veterinarijos mokykloja,zinot tie kurie rasot kad nerandat lietuviu vokietijoj tai gal paziurekit i tai kodel taip yra.as su vienu lietuviu susipazinau autobuse jis is kaselio,bet tai mums netrukdo susikambinti be to buvom su  vyru pakviest i jo premjiera mjuzikle"tanz der vampiere",nuostabus lietuvio balsas,ir kaip veliau isaiskejo  ten net keleta lietuviu sitam  mjuzikle.taip kad tas kas iesko normalaus bendravimo, tas-randa,tas kuris tik pramogu,tas-tegul toliau iesko;):)


...ah man, solche posts kann ich einfach net ab! Kaip suprast tavo paskutini sakyni? Prasau kitus neizeidinet, und deine dumme Bemerkungen kannst auch behalten. Sowas kotzt mich einfach nur an..

16

Re: lietuviai vokietijoje

... idomu ka gero jus ten uzdirbate toj vokietijoj?.... kad jau priesh metus laiko...patys vokieciai neturejo darbo pilnai darbo dienai...

17

Re: lietuviai vokietijoje

jei ir yra tai tik keli mln

18

Re: lietuviai vokietijoje

Labas gyvenu netoli Hannoverio...gal yra kas nors sale..? arba seip pabendrauti..kas vokietijoje gyvena?

19

Re: lietuviai vokietijoje

Labas, as gyvenu taip pat netoli Hannoverio wink

20

Re: lietuviai vokietijoje

as is frankfurto