41

Re: Panos už motociklo vairo

liudesys cia...

42

Re: Panos už motociklo vairo

Ale žiūriu kiek žmonių tiek nuomonių big_smile

43

Re: Panos už motociklo vairo

Viskas normaliai ten su jomis jei vairuoja normaliai ir su visais speja smile

44

Re: Panos už motociklo vairo

Na pazystu kelias paneles lakstancias mocais, zinok labai smagu matyt ir moteriska puse uzsimancia siuo reikalu smile o jei dar toke zmona gauciau tai wapse... big_smile

45

Re: Panos už motociklo vairo

pati vazineju su endurke ir tikrai ne del to kad pries bicus pasirodyt:DD bent jau man tai pats geriausias laisvalaikio praleidimo budas ir sportas ir pramoga:)

46

Re: Panos už motociklo vairo

Kristina пишет:

pati vazineju su endurke ir tikrai ne del to kad pries bicus pasirodyt:DD bent jau man tai pats geriausias laisvalaikio praleidimo budas ir sportas ir pramoga:)

maladec

47

Re: Panos už motociklo vairo

tut i skzky konec

48

Re: Panos už motociklo vairo

grazu,,ir sveikintina

49

Re: Panos už motociklo vairo

visą gyvenimą pavydėjau ir žavėjausi žmonėmis už motociklo vairo ....amžina svajonė turėti britvą ...(  nuo paauglystės  važinėjau motociklu ) ,,,o gal dar ..išsipildys big_smile ...

50

Re: Panos už motociklo vairo

tai imi ir perki,kame savjone?aisku artimiems dar laidotuvem palik kapeiku.

51

Re: Panos už motociklo vairo

Mažiau nusikalbėk, esmė yra tame, kaip važiuosi, jeigu nėra proto, tai užsimušti yra daug ir kitų būdų be motociklo. Gali nežiedams į gatvę išbėgti ir t.t., Esmė, britva yra nuostabus kurinys, ypač jeigu užsidedi naujas padangas ir lėkti į kačerginę ar kitą uždarą trasą, mankšta superinė smile

52

Re: Panos už motociklo vairo

neabejoju.100 kart geriau uz ferari,bet licno man tai grabas garantuotas.

53

Re: Panos už motociklo vairo

Būtent, ne visi žmonės gali važiuoti, nes motociklui reikia įtin šalto proto, labai geros lygsvaros ir kontrolės, pats nesu super profas, yra geresnių už mane. Bet matau ir kietai važiuojančių merginų mūsų tarpe, netgi sakyčiau geriau nei aš big_smile

Bet feraris ar dar koks, tikrai nesuteiks tiek adrenalino, kiek sportbaikas, ypač kai iš gazo kyla ant vieno rato..... Bent jau maniškis, kyla tolka tak, varai 100km/h ir dar ant vieno rato.. big_smile

54

Re: Panos už motociklo vairo

lyg ir nenervuotas

55

Re: Panos už motociklo vairo

Sakykit ka norit seksualu ir patrauklu, taciau jei dar gerai vazineja tai isvis faina big_smile

56

Re: Panos už motociklo vairo

gražu man mergina ant motociklo smile

57

Re: Panos už motociklo vairo

man irgi labai gražu merginos už moco vairo. pilna merginų, kurios aplamai gerai vairuoja, mėgsta adrenaliną, visokie ekstremalumai, keturračiai prie širdies.. tik už.

58

Re: Panos už motociklo vairo

Edvinas, 19 пишет:

ka manot ar jos tinka musu keliuose uz plienzirgio vairo

Tinka kai pana lekia su mocu vejas pakelia jos drabužius ir gražiai stringai matosi) aš kartais pasiveju su mašina kad pasižiūrėti na aišku ne visas pasiveju

59

Re: Panos už motociklo vairo

Konstantinas пишет:
Edvinas, 19 пишет:

ka manot ar jos tinka musu keliuose uz plienzirgio vairo

Tinka kai pana lekia su mocu vejas pakelia jos drabužius ir gražiai stringai matosi) aš kartais pasiveju su mašina kad pasižiūrėti na aišku ne visas pasiveju

Konstantinai, jei ji už vairo tai ir drabužius rengiasi saugius. Ten jokių stringų nepamatyti. Tos kur ant užpakalinės sėdynės...gal ir galima ką pamatyti, bet tai daugiau iš trumpų video big_smile

60

Re: Panos už motociklo vairo

Fjord пишет:
Konstantinas пишет:
Edvinas, 19 пишет:

ka manot ar jos tinka musu keliuose uz plienzirgio vairo

Tinka kai pana lekia su mocu vejas pakelia jos drabužius ir gražiai stringai matosi) aš kartais pasiveju su mašina kad pasižiūrėti na aišku ne visas pasiveju

Konstantinai, jei ji už vairo tai ir drabužius rengiasi saugius. Ten jokių stringų nepamatyti. Tos kur ant užpakalinės sėdynės...gal ir galima ką pamatyti, bet tai daugiau iš trumpų video big_smile

Prie didelio greičio viskas ten puikiai matosi net nuogos sėdmenis) ir pas vyrus irgi) si pavasarį per sezono atidarymą prisiziurejau aš vaizdų