21

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

as pati taip gyvenu geros drauges vaidmenije,ir nematau tame nieko blogo...

22

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

Įdomi tema. Dažnai man pasitaiko susipažinti su biseksualiom merginom. O tai kaip būtų jei vaikinas būtų irgi bi? Ar tada merginos nebijotų, kad tas vaikinas turi geriausią draugĄ? Man rodos jūs čia perdedat. Aš pats seniau neturėjau nei geriausio draugo, nei draugės, tačiau nesenai radau gerą draugę, nors ir patraukli ir malonu bendrauti, tačiau nesutampa mūsų keliai ir skonis, man ji vos ne kaip sesė ir tiesa sakant manau geriau turėti priešingos lyties geriausią draufę/draugą. Nes tada gali sulaukti geresnių patarimų. Vyrai mąsto vyriškai ir klausti kito vyro patarimo nematau prasmės, o vat klausti moters patarimo yra kas kita, nes jos į viską žiūri kiek kitaip. Jei ateityje mano mergina prieštarautų, kad turiu gerą draugę, manau santykiai su ta mergina būtų ne kokie, nes jie turi būti pagrįsti pasitikėjimu. O savo draugės tikrai neatsisakysiu nei dėl jokios kitos moters. Tikrų draugų rasti sunku ir jei šito antroji pusė nesuprastų, tada ji ne man.

23

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

Paulius, 20 пишет:

oj tikrai kad gali Liucina  as su savo geriausia drauge jau 13 metu kaip geriausi draugai ir i jokius siltus jausmus (meile) tai neperauga greiciau panasu tai butu i brolio ir sesers santykius. na bat gal as ir ne i tema pataikiau.

As su savo dabartuniu vyru buvom kaimynai,augom vienoi laiptinei,paauglystei pradejom bendrauti kaippaprasti draugai,draugyste tesesi  apie 4metus,jis isvaziavo i uzsieni as irgi susirasinedavom,bendraudavom tada susitikom po poros metu,o as po sawaites jau gyvenau pas ji.po 2-3sav jau vaziawau su juo i uzsieni...Dabar mes jau 5metai kartu,turim sunu smile o 4metai pries visa tai dievagojausi,kas tikrai bebuciau su siuo zmogumi net drauges bandziau su juo supirsti...taip,kad nuo draugystes iki lovos labai mazas zingsnis . .

24

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

Pritariu nepažintas svajojantis objektas. Geri draugai ne taip lengvai atsiranda, todel paprastai draugus vertiname ir branginame labiau nei svieziai iskepta antra puse. Nepatarciau pavydeti ar priekaistauti mylimajam del geriausios drauges, nes jei prieisit prie ultimatumo, tiketina jis bus ne tavo naudai.
O nuo ejimo i kaire niekas neapsaugotas, jei partneris nori bendrauti/miegoti su kuo nors kitu, vis tiek galiausiai ras buda kaip tai padaryti kad ir kiek pavydi bebusi

25

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

Ugnė пишет:

Pritariu nepažintas svajojantis objektas. Geri draugai ne taip lengvai atsiranda, todel paprastai draugus vertiname ir branginame labiau nei svieziai iskepta antra puse. Nepatarciau pavydeti ar priekaistauti mylimajam del geriausios drauges, nes jei prieisit prie ultimatumo, tiketina jis bus ne tavo naudai.
O nuo ejimo i kaire niekas neapsaugotas, jei partneris nori bendrauti/miegoti su kuo nors kitu, vis tiek galiausiai ras buda kaip tai padaryti kad ir kiek pavydi bebusi

Pritariu...o autore sake,kad jau padariusi klaida,kad buvusiam viska leido...as manau tai ne klaida as saviskiui niekad nepasakiau ne tu neisi,ne tu nedaryk ar pan.jisvisada zino,kad as nepriestarausiu jam eit su draugais ar likt pas drauga,bet jis to ir nedaro nes patc zino,kad jei as taip daryciau toks elgesys malonumo jam nesuteiktu...o beje kai duota laisve greiciau pamatai kas jis per zmogus...tai manau ji nepadare klaidos viska leisdama,jug nebutu jokio tolko jei butu ir draudus kazka...kaip minejai jei nores nueit i kaire tai ir nueis..:)

26

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

Beje pati turiu drauga viena,ne paty geriausia(kadangi geriausias mano draugas yra mano vyras nuo senu laiku big_smile),bet drauga,karta i pusmeti susitinkam atsigert kavos mano vyras nepriestarauja del to. labai dziaugiuos,kad nepavydi,na gal ir pavydi,bet scrnu nekelia,pasitiki lygei taip pat kaiip ir as juo smile  O tarp kitko santykei nepaprastai geri,turiu viska viename ir drauga ir meiluzi ir vaiko tewa,viskas taip paprasta,puikei suprantam vienas kita smile

27

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

Yra pazistamos ir geriausios drauges. Gera pazistama as esu daugumai vaikinu, galiu su jais isgerti kavos, pavakarieniauti, pagelbeti jei reikia ir t.t. Bet viskas ir tuo baigiasi. Su tokiais pazistamasi nera pastovaus bendravimo kaip su geriausia drauge: susirasom karta i menesi, paklausiam kaip sekasi, susibegam kokiai vakarienei, paplepam apie kartu isgyventus metus ir bye. Taciau visi pripazins, kad tai nera geriausiu draugu santykiai. As savo geriausios drauges galiu nematyti ir 6 menesius, bet mes susiskambinam kiekviena diena, verkiam kartu, dedam i suns dienas vyriskaja lyti, kalbam apie eiline neveiksminga dieta, arba apie naujas grozio proceduras (juk mes moterys, po galais). Tokiu santykiu tarp vaikino ir merginos as neisivaizduoju ir esu isitikinusi, kad tai 100 proc. kitokia ju forma nei draugyste. Jei vaikinas, turintis geriausia drauge pradeda su tavimi susitikineti ir pirma dalyka ka padaro: As turiu tave supazindinti su savo geriausia drauge, ji labai faina, tau tikrai labai patiks, ijunkit savo varpelius, paneles. Tas vaikinas, gal ir pats to dar nesuprasdamas, isimylejes iki ausu ta panele (arba gejus, to taip pat nereiketu atmesti) ir susitikinedamas su kitomis, tik stengiasi atkreipti jos demesi ir viena diena, kai jam tai pavyks, net nepasakes tau ciau, dings is tavo gyvenimo, palikdamas tave taip ir nesupratusia, kas buvo blogai. Netycia esu papuolusi i bernu vakarus, ir patikekit, ne musu graziosioms smegenims suprasti vyriskus bajerius smile smile smile Tikri vyrai draugauja su tikrais vyrais, pavadinkim tai, gamtos istatymu smile

28

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

Živilė Emilija пишет:

Tikri vyrai draugauja su tikrais vyrais, pavadinkim tai, gamtos istatymu smile

Siauras požiūris.

Iš Tamstos posto akivaizdu, kad nežinai, ką reiškia turėti geriausią draugą ir nelabai ką apie tai išmanai, bet kalbi, kaip didžiausia ekspertė.
Turiu geriausią draugą, kuris pažinojo/ pažįsta visus mano vaikinus ir aš pažįstu/ pažinojau visas jo merginas ir nei esame mes vienas kito įsikliopinę ir nesame mes seksualinės mažumos.
Ir tiesą sakant, jau geriau vyriški bajerokai, nei kalbėjimas apie eilinę neveiksmingą dietą arba naują grožio procedūrą ;]

29

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

Ele пишет:
Živilė Emilija пишет:

Tikri vyrai draugauja su tikrais vyrais, pavadinkim tai, gamtos istatymu smile

Siauras požiūris.

Iš Tamstos posto akivaizdu, kad nežinai, ką reiškia turėti geriausią draugą ir nelabai ką apie tai išmanai, bet kalbi, kaip didžiausia ekspertė.
Turiu geriausią draugą, kuris pažinojo/ pažįsta visus mano vaikinus ir aš pažįstu/ pažinojau visas jo merginas ir nei esame mes vienas kito įsikliopinę ir nesame mes seksualinės mažumos.
Ir tiesą sakant, jau geriau vyriški bajerokai, nei kalbėjimas apie eilinę neveiksmingą dietą arba naują grožio procedūrą ;]

o as neturiu.. sad

30

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

profesoriux пишет:

o as neturiu.. sad

Blogai tau:::013

31

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

netureti nera nei gerai nei blogai... tai yra tustuma, nulis, vakuumas... tai nei minusas nei pliusas... tai yra niekas...  siaip tai man niekad ir nereikejo draugu, gal todel ir neturiu...

32

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

Ele пишет:
Živilė Emilija пишет:

Tikri vyrai draugauja su tikrais vyrais, pavadinkim tai, gamtos istatymu smile

Siauras požiūris.

Iš Tamstos posto akivaizdu, kad nežinai, ką reiškia turėti geriausią draugą ir nelabai ką apie tai išmanai, bet kalbi, kaip didžiausia ekspertė.
Turiu geriausią draugą, kuris pažinojo/ pažįsta visus mano vaikinus ir aš pažįstu/ pažinojau visas jo merginas ir nei esame mes vienas kito įsikliopinę ir nesame mes seksualinės mažumos.
Ir tiesą sakant, jau geriau vyriški bajerokai, nei kalbėjimas apie eilinę neveiksmingą dietą arba naują grožio procedūrą ;]


O kodel kazkieno tai isreiksta minti reikia taikyti is karto sau, juk ji nebuvo skirta TAU AR TAVO DRAUGYSTEI KRITIKUOTI? Manau, siauras poziuris yra to zmogaus, kuris nesupranta, kad, kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu. Beje, kiekvienas mes turime savo ideja apie draugyste/geriausia drauga. Kodel mano ideja apie geriausia drauge, ir kuo, yra blogesne uz tavo, ar tai kazkieno kito(jei jau teigi, kad kazkas kazko neismano, bent argumentuok kodel)? JEI TAU GERIAU VYRISKI BAJEROKAI, CIA YRA TIK TAVO ASMENINIS REIKALAS, kaip, kad kalbeti apie dietas (ir ne tik) manasis. Ne i tema sis tavo komentaras... Akivaizdu, kad tamsta, pasikandzioti megstanti. Bet jei jau tai Jums teikia malonuma, prasau lietis laisvai, kad tik tamsta geriau pasijaustumet smile

33

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

Živilė Emilija пишет:

O kodel kazkieno tai isreiksta minti reikia taikyti is karto sau, juk ji nebuvo skirta TAU AR TAVO DRAUGYSTEI KRITIKUOTI? Manau, siauras poziuris yra to zmogaus, kuris nesupranta, kad, kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu. Beje, kiekvienas mes turime savo ideja apie draugyste/geriausia drauga. Kodel mano ideja apie geriausia drauge, ir kuo, yra blogesne uz tavo, ar tai kazkieno kito(jei jau teigi, kad kazkas kazko neismano, bent argumentuok kodel)? JEI TAU GERIAU VYRISKI BAJEROKAI, CIA YRA TIK TAVO ASMENINIS REIKALAS, kaip, kad kalbeti apie dietas (ir ne tik) manasis. Ne i tema sis tavo komentaras... Akivaizdu, kad tamsta, pasikandzioti megstanti. Bet jei jau tai Jums teikia malonuma, prasau lietis laisvai, kad tik tamsta geriau pasijaustumet smile

Nerėkaukite, naudodama CapsLK ;]
Asmeniškumai, kuriuos panaudojote cituojamame komentare, manęs nedomina, todėl tolimesnės diskusijos [?] nebus. Tamsta išreiškėte įsivaizdavimais pagrįstą nuomonę, kuri buvo gana kategoriška ir kadangi tai diskusijos, aš iš patirties atsakiau į, mano manymu, klaidingus svaičiojimus.
P.S. diskusija - tai viešas kokio nors dalyko svarstymas, aptarimas; ginčas.

34

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

P.S. diskusija - tai viešas kokio nors dalyko svarstymas, aptarimas; ginčas.

diskusija tai ne diskusija jei kas nors epitetais vienas apie kita neapsikeicia smile

35

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

Iš kokio kampo pažiūrėsi šiaip, kartais gal ir gerai atrodo, kad priešinga lytis patarimų pažarstyti gali, mat ji/jis geriau supranta priešinga lytį, bet kitu atveju gali suveikt ir kokia chemija, nes mano manymų pora tvirta, kai partneris/ė yra ir geriausias draugas ir meilužis ir viskas viename, taip kad tokia situacija.. Visokeriopa gali būt, nereik teist iš anksto smile

36

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

Saulius пишет:

Iš kokio kampo pažiūrėsi šiaip, kartais gal ir gerai atrodo, kad priešinga lytis patarimų pažarstyti gali, mat ji/jis geriau supranta priešinga lytį, bet kitu atveju gali suveikt ir kokia chemija, nes mano manymų pora tvirta, kai partneris/ė yra ir geriausias draugas ir meilužis ir viskas viename, taip kad tokia situacija.. Visokeriopa gali būt, nereik teist iš anksto smile

Visu 100%sutinku su jusu nuomone...mes su vyru kaip vienas didelis kumstis,papildome vienas kita.kai reikia isklausom voenas kita kaip draugai,buiti mes taip pat kaip draugai,atejus vakarui vel kitas senarijus.as asmeniskai turedama tokius santykius neduok dieve reiktu tureti kita vyra ir jis turetu geriausia drauge ne mqne,o kqzkokia tais kita turbut nebuciau patenkita...drauge taip gali turet kodelgi ne atsigerkit kavos pasnekekit apie gyvenima gal ir patatimu isgirs geru is moteriskos lyties,bet geresne uz mane tai jau nzn.vadinas qrba pora dar nesubrendus seimyniniam gyvenimui arba kazkas negerai su manim,zmogus sqlia manes nesijaucia taip gerai kaip prie savo geriausios drauges...kazkaip nesiziuri man tokios geriausios drauges prie vyro...beje ta draugyste lb trapi nes negali zinot ar tas draugas,drauge tau tikrai nejaucia jokios simpatijos.

37

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

As manau, kad ta drauge yra neitiketinai slykscios isvaizdos arba neitiketinai slykstaus charakterio ir del to nera tos abipuses traukos, vaikinas ja laiko kaip atsargini varianta tuom atveju jai nepavyktu sutikti ka geresnio.

38

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

Visai nesutinku su OLA, turiu nuo vaikystes drauge, labai artima man. Niekados nera buve tarp musu nieko, nei as nei ji niekados negalvojome apie tai. ZInome visas paslaptis vieno kito. ir iki siol sutariame laabai artimai. ir tikrai yra imanomas toks dalykas. ir del isvaizdos, tikrai simpatiska panele yra jinai. bet man ji kaip sese kurios neturejau niekados .

39

Re: Jusu nuomone apie vaikinus, turincius geriausias drauges

Man atrodo labai retas reiskinys, kad tik draugai...