201

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Nieko gero...praktikantai :-)

202

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Įdomiai čia. Vyresnės ypatingai netraukia,bet įsivaizduoju kad 35-40 m. moteris dar nebūtinai brandi ir išsilaksčius ir žino ko nori. Pažiūrėkit kiek šiais laikais gražių 35 m. (plius minus) karjerisčių ir keliautojų, panašu kad išvis jokių santykių neturėjusių, netgi nesėkmingų, dar neturėjo kuo nusivilti ir su kuo išsiskirti big_smile gal čia per grubiai... bet vyresnė turbūt traukia ne tuo kad su ja viskas aišku ir saugu, o kaip tik niekas neaišku būtent dėl amžiaus atstumo, kuris jaunesniam atrodo lb tolimas ir keliantis smalsumą.  Šiais laikais susidėjęs su tokia nebūtinai gausi patirtį ir išmintį, ji gali būti dar visai žalia ir elgtis nebrandžiai. Žmonės šiais laikais nejaučia amžiaus. Kartais tai gerai, bet kartais 25 jau subobėjusi arba perėjusi pusę Dubajaus if u know what I mean.
Vienžo nemanau, kad traukia branda, patirtis, o greičiau nežinomybė. Labai daug š ragavusios nenorėčiau bet kokio amžiaus, sorry. Čia kaip važiuoti potvynyje 10 k. skendusia mašina.
Kai tau 18ka, 25-metės atrodo oi kokios subrendusios ir protingos.... bet paklausk ką apie jas galvoja 30-35mečiai? jiems tada geriau 16metes big_smile

203

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Rašai daug ir apie viska o tiksliau apie nieką.Negalima į lyginti normaliu santykiu su noru greitai ir pigiai pasibarškinti.Kai toks siekis prasideda išvedžiojimai lyginimai ir jie yra subjektyvus.Kas gali pasakyti geriau tai ar blogiau - niekas to nežino.Proto ribose, jai yra normalus tarpusavio santykiai,amžiaus skirtumas neturi reikšmės absoliučiai.Aišku išimtis turėtu būti kad ir tai kad neturėtu  būti daugiau kaip 12 metu skirtumas.Nes tai jau skirtingu epochu žmonės su savo trukumais ir privalumais.

204

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Paprastai visa ta kruva bijo prisipazinti, kad reikia pinigu... Ir jie esa prostitutai.... Ir uzteks pasaku, kad meginos pasikelusios ir t.t.
Nemoki 3.14sti, nereikia listi big_smile big_smile big_smile

205

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

O aš mielai susipažinčiau su vyresne moterimi... Jos be galo mane traukia ir domina ir norisi jas labiau pažinti.. Teko atsikąsti jaunesnių merginų - tad dabar norėtųsi brandesnės.

206

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

vyresnes moterys, kaip secondhands automobis. Kuo daugiau.metu— tuo daugiau turėjo šeimininku, ir tuo.mažesne paklausa!

207

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

kokie vaikinai nori,tiem kam 20 jo

208 (2018-02-21 07:58 отредактировано kristė)

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

O jeigu tai nukrypimas nuo normos - gerontofilija? Pateiksiu pavyzdį. Kaiminystėje gyveno jauna vienmečių verslininkų šeima, gražiai sugyveno, augino du vaikus. Vyras paliko jauną žmoną del kažkokios kaimietės, už jį vyresnės 15 metų. Visi labai pergyvenome, galvojome protas laikinai pasimaišė - sugrįš. Bet nesugrįžo, tik retkarčiais atvažiuoja pas vaikus.
Juk būna ir merginų, kurias traukia tik pagyvenę vyrai.

209

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

kristė пишет:

O jeigu tai nukrypimas nuo normos - gerontofilija? Pateiksiu pavyzdį. Kaiminystėje gyveno jauna vienmečių verslininkų šeima, gražiai sugyveno, augino du vaikus. Vyras paliko jauną žmoną del kažkokios kaimietės, už jį vyresnės 15 metų. Visi labai pergyvenome, galvojome protas laikinai pasimaišė - sugrįš. Bet nesugrįžo, tik retkarčiais atvažiuoja pas vaikus.
Juk būna ir merginų, kurias traukia tik pagyvenę vyrai.

gal ir būtų galima vadinti gerontofilija, jei skirtumas būtų 40+ smile
o 15 metų - ne tiek ir daug, pažįstu tokių šeimų (vyras jaunesnis). Tiesą pasakius, kai žmonai sukanka 60, tai metų skirtumo išvis nesimato smile
Taip, šiais laikais moterys visai nesiruošia senti, o vyrai - atvirkščiai. Būtent patogumų dėka smile

210

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

kristė пишет:

O jeigu tai nukrypimas nuo normos - gerontofilija? Pateiksiu pavyzdį. Kaiminystėje gyveno jauna vienmečių verslininkų šeima, gražiai sugyveno, augino du vaikus. Vyras paliko jauną žmoną del kažkokios kaimietės, už jį vyresnės 15 metų. Visi labai pergyvenome, galvojome protas laikinai pasimaišė - sugrįš. Bet nesugrįžo, tik retkarčiais atvažiuoja pas vaikus.
Juk būna ir merginų, kurias traukia tik pagyvenę vyrai.

Na čia su laiku ir metais, norai ir skiraisi tiek vyrų, tiek merginų.
Merginoms, paauglės, iki 18-20 metų, dairosi į vyresnius, šiek tiek save jau išlaikančius, gal kiek prabangesnius automobilius vairuojančius ir panašiai. Juk norisi tokio tivrto vyro smile
Perkopus moterims 35-40, atsiranda potraukis jaunesniems, daugiau fantazijos ir energijos turintiems vyrams.

O vyrams atvirkščiai - visad tik jaunesnių, iki kol nesukanka 20-25, tas amžius kai jau nori vyresnių (tarp jų ir aš smile ).. Kol neateina krizė ir vėl dairosi į jaunesnes...

211

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Raimondas пишет:
kristė пишет:

O jeigu tai nukrypimas nuo normos - gerontofilija? Pateiksiu pavyzdį. Kaiminystėje gyveno jauna vienmečių verslininkų šeima, gražiai sugyveno, augino du vaikus. Vyras paliko jauną žmoną del kažkokios kaimietės, už jį vyresnės 15 metų. Visi labai pergyvenome, galvojome protas laikinai pasimaišė - sugrįš. Bet nesugrįžo, tik retkarčiais atvažiuoja pas vaikus.
Juk būna ir merginų, kurias traukia tik pagyvenę vyrai.

Na čia su laiku ir metais, norai ir skiraisi tiek vyrų, tiek merginų.
Merginoms, paauglės, iki 18-20 metų, dairosi į vyresnius, šiek tiek save jau išlaikančius, gal kiek prabangesnius automobilius vairuojančius ir panašiai. Juk norisi tokio tivrto vyro smile
Perkopus moterims 35-40, atsiranda potraukis jaunesniems, daugiau fantazijos ir energijos turintiems vyrams.

O vyrams atvirkščiai - visad tik jaunesnių, iki kol nesukanka 20-25, tas amžius kai jau nori vyresnių (tarp jų ir aš smile ).. Kol neateina krizė ir vėl dairosi į jaunesnes...

Viena iš tokių aukų, aktorius Rudokas...:::008

212

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Marina пишет:

Viena iš tokių aukų, aktorius Rudokas...:::008

Marina, ačiū už anekdotą smile

213

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Anna пишет:
Marina пишет:

Viena iš tokių aukų, aktorius Rudokas...:::008

Marina, ačiū už anekdotą smile

Visada jūsų paslaugoms...:::008

214

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

The Sephardic Brotherhood пишет:

Reikia ne norėti vyresnės moters, o kad ji tavęs norėtų. Bet taip yra, kai tinka turėti vaikų pagal bent vieną tautybę, O tada - viskas kitų įgimtų savybių tikimo ir netikimo rankose. Iš esmės man patinka toks variantas, kol nesiruoši turėti vaikų. Patiktų ir jei užtektų vieno ar dviejų. Bet klausimas, kas būtų, kai mano amžius artėtų link 40 - ar man neimtų reikėti jaunų. Jei reikėtų - tai tinka ne ilgalaikiams santykiams, jei ne - ilgalaikiams.

Man patinka vyresnės ir protingai bendraujančios. Kvailai besielgiančioms tenka verkti, ir nieko iš to įdomaus nebūna, nors malonu jas taip kankinti. Keliolika metų vyresnė moteris, ašarota ir klūpinti prieš mane ir dėl manęs ant kelių - tikras pasitenkinimas.

Verta pakartoti.

O jei rimtai - jei pasitaikytų vyresnė moteris, tinkanti ir turėti vaikų (turėti ar neturėti - poreikiui mylėtis), ir kokybiškam bendravimui - būtų puikus variantas.

Jos, aišku, nėra ypatingos (kaip mėgsta manyti), bet amžiaus skirtumo tikimas - vertas dėmesio.

:::b37...kas cia per jovalas?...nepadares nesuprasi

215

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

bet galiu pasakyt: turėjau vuresne 11 metu motera, ir jos ta vieta buvo žimiai siauresne ir jautesi jaunesne, nei.pas daugi 20-30 metes!

216

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Jura пишет:

Mano kelios drauges turi jaunesnius vyrus ir sekmingai gyvena. Viena  is ju susilauke vaiko 38 m,budama.Istekejo uz jaunesnio ,kartu nama pasistate. Taigi nesutinku ,kad vyrai iesko mamos ,buna ir bendraamziu nesubrendusiu rimtiems santykiams.

217

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Jura пишет:

Mano kelios drauges turi jaunesnius vyrus ir sekmingai gyvena. Viena  is ju susilauke vaiko 38 m,budama.Istekejo uz jaunesnio ,kartu nama pasistate. Taigi nesutinku ,kad vyrai iesko mamos ,buna ir bendraamziu nesubrendusiu rimtiems santykiams.

218

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Sergio пишет:

bet galiu pasakyt: turėjau vuresne 11 metu motera, ir jos ta vieta buvo žimiai siauresne ir jautesi jaunesne, nei.pas daugi 20-30 metes!

Tai tą vietą gali dar geresnę nusipirkti seksšope.

219 (2018-03-05 12:27 отредактировано kristė)

Re: Vaikinai nori vyresnių moterų? Ką manot?

Marina пишет:
Jura пишет:

Mano kelios drauges turi jaunesnius vyrus ir sekmingai gyvena. Viena  is ju susilauke vaiko 38 m,budama.Istekejo uz jaunesnio ,kartu nama pasistate. Taigi nesutinku ,kad vyrai iesko mamos ,buna ir bendraamziu nesubrendusiu rimtiems santykiams.

Būna, kad ir niekad nesubręsta. Nors, po šešiasdešimties - septyniasdešimties, labai rimtai pradeda ieškoti slaugės ateičiai, ir... kas galėtų gražiai palaidoti.