21

Re: Dviračiai

Vytautas parašė:
Rugilė parašė:

Arba nė viena neparašys smile peržiūrėjau kelias svetaines, kur yra nauji dviračiai, tai iš https://dviratiskross.lt/ labiausiai patiko, dėl kainos tikriausiai, ir šiaip paskaičiusi kituose forumuose radau, kad daugiausiai iš čia
kiti rekomenduoja

Dabar apskritai nusipirkti dviratį yra sudėtinga misija. Nežinau, gal reikia laukti žiemos, kai atslūgs paklausa :::041

Iš skelbimų pirkti nesinori, nes tų modelių, kurių aš žiūriu, kainos, nėra jau labai pigesnės, o ir garantijos jokios iš skelbimų perkant, nėra.

Pirk vogta is uzsienio

22

Re: Dviračiai

O as va praeitais metais nuvaziavau dviraciu pazintini marsruta "100 km aplink Vilniu" siais metais mano dviratis keliaus i servisa o paskui noriu nuvaziuoti kairiosios Neries pakrantes pazintine trasa. Cia kazkur nuo Vievio link Vilniaus palei Neri. Na ir siais metais man kaip ir uzteks dviraciauti

23

Re: Dviračiai

Shameless parašė:

Varinejuu DOWNHILL Dviratukuu jau 3m tongue tongue Nesinori ISMEST Kai SULUSIU AS ar JIS Tada Ismesim Viens KITAA tongue tongue tongue Man jau Pensinkes sakoo Girdziuu SAVIZUDIS tongue tongue tongue big_smile BUTENT 2 kartus Buvau INVALIDAS big_smile big_smile ACIU Tiems Daktarams

Tu prasinesk sportiniu dviraciu po Vilniaus senamiesti nardydamas tarp masinu ir visas sankryzas per raudona) arba nakti kai tuscios gatves pasileisk nuo Seskines kalno su dviraciu. Greitis iki 70 km/h galima ir dar greiciau bet jau baisu nes metyti pradeda. O jeigu krisi nuo dviracio tai daktarams liks tik kaulalus i maiseli susirinkti ir grazu vainika uzdeti

24

Re: Dviračiai

Gerai skamba Žemaitijos, bet kalnai.

25

Re: Dviračiai

mano dviratukas laukia pavasario

26

Re: Dviračiai

radot kompanijos?

27

Re: Dviračiai

Ruosiates o gal jau buvot Isvyke pirma kelione ?? tongue smile