41

Re: Jusu kiemas?

Gerda, 16 parašė:

hm... kiemas... patinka, bet jei butu galima pakeist tai isarciau ten wisas bobuciu pasodintas gelytes ir paseciau grazia zolyte.. na tada, manau, butu idealus keimas:)

ant senatves pati pradetum gelytes sodinti...

42

Re: Jusu kiemas?

Tikrai nesibaigė šimto gėlių kiemai. Vakaruose net skatinama. Pvz.pievelės iš laukinių gėlių, Vokietijoj net žada bauduot akmenų darželius, nes galvojama ir apie vabzdžius ir kt.gyvūniją, nes be vabzdžių drastiškai mažėja paukščių, kurie yra ir sėklų išnešiotojai.

43

Re: Jusu kiemas?

Kiemas su vešlia žole ir vienu kitu medžiu ar keliais krūmais,  subtiliu apšvietimu prie tako atrodo nuobodžiai, tačiau tokio sodo priežiūra paprastesnė. Niekados iš mados neišeina perkrautas kiemas skoningai tarpusavyje suderintais dekoratyviniais,  vaisiniais augalais su nedidelėm poilsio salelėm prisėsti prie nedidelio tvenkinio su fontanu ar dirbtinai įrengto šaltinio, ar nedidelio krioklio šale kurių būtų vandens augalai. Tokie sodai reikalauja didelės priežiūros tačiau jie atrodo prabangiai, įdomiai. Augalų įvairovė džiugina aky, žiedų aromatas svaigina ir atpalaiduoja, vandens čiurlenimas nuima stresą.

44

Re: Jusu kiemas?

Erika, 23 parašė:

kiemas kaip kiemas, gėlynas, žolytė, dekoratyvinis baseinėlis su gyvomis vandens lelijomis. Gražu smile Kažkokių dizainerių, architektų ir brangių planų nereikia, jei turi galvoje idėjų + internete pilna informacijos, nuotraukų ir visko, ko tik gali prireikti susikuriant svajonių kiemą wink

Aš tai tėvus vis bandau atsikratyti to suvokimo, kad kiemą reikia sutvarkyt kaip kambarį. Juk tuo ir graži bei įdomi gamta, kad ji natūrali ir įvairialypė. Kuo daugiau skirtingų krūmų, vaismedžių, medžių, žolių, augalų, tuo geriau ir žmogui ir gamtai. Juk žymiai daugiau įvairiausių įdomių vabzdžių bei paukščių pritraukiame į tokį sodą, kuriame gausu augmenijos, o ne 5 arai užsėti vėja ir užsodinti tujomis perimetru.

45 (redagavo Dovialim 2022-05-27 16:12)

Re: Jusu kiemas?

Kokius šildytuvus naudojate namuose? Kadangi orai vis šiltėjas, normalu jog daugiau laiko praleisime ir vakarosime namų kiemeliuose, terasose. Renkuosi iš stovimo ir sieninio šildytuvo, kažkas panašaus kaip čia https://renginiopartneris.lt/parduotuve … ildytuvai ir nelabai suprantu kuo jie skiriasi, gal kas naudojate ir galite pasidalinti atsiliepimais smile

46

Re: Jusu kiemas?

Mėšlu sildau senu geru būdu smile

47 (redagavo Julija 2022-07-01 15:15)

Re: Jusu kiemas?

Sveikos, neseniai pasistateme stogine su vyru ir dabar galvojame ar reiktu ja apsiltinti? skaiciausi straipsni https://www.langubaze.lt/naujienos/ar-r … i-stogine/ ir kaip ir rekomenuoja apsiltinti ja, bet kaip, ar apsimoka ir kiek kainuoja toks malonumas, gal kam teko susiduriti?

48

Re: Jusu kiemas?

Pastoliai iurek kad Tave Atlaikytuuu big_smile big_smile

49

Re: Jusu kiemas?

Mes tai esam labai patekinti savo kiemu ir sodu, dar neseniai įsigyjome pakeltas lysves iš https://laistymoiranga.lt/pakeltos-lysves tai iškart žymiai tvarkingiau atrodo. Aišku dar esame nusimate nemažai įvairių darbų, bet vistiek labai džiaugiames savo sodu smile