241

Re: Analinis seksas

Tomas parašė:

"Panelės, jei mylite vaikiną - paleiskite jį. Jei jis grįš, jis amžiams bus jūsų. Jei negrįš, vadinasi kita duoda į ši*ną.." :::034

Geras :DD

242

Re: Analinis seksas

as megines smile

243

Re: Analinis seksas

forumas, 35 parašė:

Jeigu moteris sexo metu nemoka atsipalaiduot jai ir vaginalinis sexas sukels diskomforta,teks panaudot daug lubrikanto kad neskaudėtu,2 burna taip pat skirta valgymui,bet oraliniu mėgaujamės bemaz visi,3analinis visiskai neskausmingas,malonus ir tiek pat geidziamas kaip visi kiti,tik cia neuztenka isskėsti kojytes ir suvaidinti aistra,nes kunas meluot nemoka,susijaudinusi moteris atpalaiduoja raumenis,tada ir fistingas ymanomas ir analinis tikrai JĖGA,

auksiniai zodziai

244

Re: Analinis seksas

http://www.balsas.lt/naujiena/544395/se … sazas-n-18
Paskaitėt?Į šią frazę dėmesį atkreipėt? Svarbiausia – kad vyras būtų pakankamai susijaudinęs, atsipalaidavęs,o moteris – švelni ir atidi. Kai pirštas jau bus išangėje, priekinėje sienelėje apčiuopsite nemažą, graikiško riešuto dydžio, iškilimą. Taigi,tai ir bus tas P taškas! Švelniai masažuokite,stebėkite vyro reakciją, galite kartu glamonėti ir penį... Bemasažuodama pajusite, kaip sutvirtėja liauka – žinokite, kad netrukus vyras pajus orgazmą. O dabar man pasakykit,kur pas moterį randasi prostata?Ar čia reikėtų paklausti "eksperto" Sauliaus,kuris težino,kad moters užpakaliuke yra daug erogeninių zonų.Sauliau,užpakaliuke yra,sutinku,bet ne tiesiojoje žarnoje.Yra vieta,kur makštis glaudžiai priglunda prie tiesiosios žarnos,bet eroginės zonos lieka makštyje,o ne peršoka i žarnas.

245

Re: Analinis seksas

Cha,debilškas mąstymas...jeigu aš anatomiją labiau išmanau,tai jau mane per užpakalį traukia?

246

Re: Analinis seksas

Kalbi taip kad is savo patirties. Ir atrido kad vos ne visai vyrai siulai isbandyti analini seksa, nes jie turi prostata....

247

Re: Analinis seksas

Liudvikas parašė:

Na,nesupranti tu mandagios,džentelmeniškos kalbos...ka gi,prakalbsiu kitaip...ožy nelaimingas,ar matei po straipsniu mano vardą?Ar bent skaitei jį,defektini?

Neskaiciau ir neskaitysiu man tikrai neidomu koki vyras patikrs malonuma analinio sekso metu, o jei tu skaitai vadinasi idomu tau. Tai reiskia esi prijauciantis biseksualas.

248

Re: Analinis seksas

man patinka megstu sexa be tabu tame tarpe ir anal

249

Re: Analinis seksas

Tadas parašė:
Tomas parašė:

"Panelės, jei mylite vaikiną - paleiskite jį. Jei jis grįš, jis amžiams bus jūsų. Jei negrįš, vadinasi kita duoda į ši*ną.." :::034

Geras :DD

gerulis big_smile

250

Re: Analinis seksas

malance,sutinku sutavimi.atrodo ira ir supratingu moteriu...

251

Re: Analinis seksas

asara parašė:

nieko nera maloniau uz analini...verta visom ir visiem pabandyt...sekmes



tu reisi analinis jega

252

Re: Analinis seksas

esu medike,tai nesamone,meles jausmai yra visai kitokie o i analini...pagalvokit ka darote ,...ten skirta kakuciui daryti t.y.organizmui isivalyti,

253 (redagavo Arturas 2013-12-02 09:23)

Re: Analinis seksas

Kristina parašė:

esu medike,tai nesamone,meles jausmai yra visai kitokie o i analini...pagalvokit ka darote ,...ten skirta kakuciui daryti t.y.organizmui isivalyti,

O varpa skirta slapimui pasalinti. Ir daugintis  ne malonumui. Tai gal isvis seksu reikia neikam neuzsimti?

254

Re: Analinis seksas

as niekada neinu link to jei kita puse to nenoretu..

255

Re: Analinis seksas

sutinku su Edgariuku

256

Re: Analinis seksas

Edgariukas parašė:
Kristina parašė:

esu medike,tai nesamone,meles jausmai yra visai kitokie o i analini...pagalvokit ka darote ,...ten skirta kakuciui daryti t.y.organizmui isivalyti,

teisingai.. kam putes nebeuztenka , tam ir siknos paskui nebeuzteks ,, eis tada prie kitos putes ir prie kitos siknos.... meiles ivairinimas turi buti saikingas ..galima ir kitaip idomiai uzsiimti sexu . kiti ir slapinasi i burna .. tai cia normalu? kai kada aisku is aistros norisi kuo slyksciau , bet protas turi islikti ..

tai gal geriau neuzsimti seksu tada putes visada uzteks?

257

Re: Analinis seksas

Kristina parašė:

esu medike,tai nesamone,meles jausmai yra visai kitokie o i analini...pagalvokit ka darote ,...ten skirta kakuciui daryti t.y.organizmui isivalyti,

pagal sia logika seksas is viso skirtas TIK DAUGINTIS wink o kaip tada oralinis seksas?

258

Re: Analinis seksas

Aikit jus analai smile) viena apsisikus kitas su apsiktu :DDD

259

Re: Analinis seksas

Visada bus dvi nuomonės..Vieni šauks už, antri prieš. Jūs nė vienas nežinot kas bus rytoj...įsisvaizduokit gyvenat su antra puse 30 metų kartu..norit pasakyt jums pozų pakeitimas visdar bus woww??? nejuokinkit svieto..atsiras sexshop'u lankymai ir žiūrinėjimai visokių žaisliukų tam tarpe ir analiniam seksui..Mačiau vienos čia medikės post'ą, kad ta vieta skirta tik "kakučiui"..bet kažkodėl kamasūtros knygoj jau buvo aprašytas ne tik oralinis, vaginalinis bet ir analinis seksas..o juk burna skirta valgyt...jei kažkam tai nėr priimtina nereik pult ir piršt savo nuomonės..visada atsiras žmonių, kuriems patiks analinis ir tie žmonės jums kalbės tik apie malonumą...gi niekas neliepia jums to bandyt jei nenorit..:)