1

Tema: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

tay vat esu kestutis man 22 metai negeriantis,nerukantis,ieskausi paprastos paneles kury ziuretu,nea i pinigine,o i zmoghaus vidu,ir suvokima,ir nea kiek ko esi baiges,nes lietuivoje manau universiteta baigti,yra nevisiem visom,beviltiska,bet dauguma diorba paskui,arba dar blogiau gauna pasalpas,arba nieko negauna,baigusios univerus,gi daug tokiu,yra,arba i masinos geruma,yr pvz,kaip daugumai restoranus geresnius nueiti ir panasiai,bet cia tyk mano nuomone,vyrai kokia jusu,arba moterys parasykite:)yra tam vidus,supratiumas,ir suvokimas ,pagarba,ir dar daugelis dalyku,o del pinigu uzdarbio,manau ;laimes neatnesa,jie,aisku reikia ju tam kad gyventu,turetum ka pavalgyti,apsirengti,beto esu nerukantis,mečiau,negeriantis,mečiau,dirbantis,man uztektu pvz minimalaus atlyginimo iasgyventi,nzn kaip jum,nes pinigai tyk gadina zmogu manau,bet čia tyk mano nuomone,nzn kaip jusu nuomone yra:),jei ka parasykit argumentu kas:)

2

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

pats bent supranti ka cia pripaistei

3

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

viska as suprantu,seni,o kas cia negerai ,pareasiau kaip yra realybeje faktai,o kaip tu ziuri i gyvenima,kitaip aceit? big_smile

4

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

truputi fantazijos ir bus tau mergiote

5

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

nu gal reiketu,fantazuoiti,bet as nelinkes manau i fantazija,bet pameginti,mverta per galva neduos gi big_smile,bet kaip jas ieskoti,jeigtu dauguma pinigu,tik nori paaiskink,.man arba kaip tu jas kabini seni?:)

6

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

bunu savimi patikek ne visoms vien tik pinigai reikalingi.

7

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

ir nea kiek ko esi baiges,nes lietuivoje manau universiteta baigti,yra nevisiem visom,beviltiska,bet dauguma diorba paskui,arba dar blogiau gauna pasalpas,arba nieko negauna,baigusios univerus


Ponaiti Kęstuti. Neįsižeisk, bet pirmiausia rašant reikėtų apmąstyti ką rašai ir kaip apie tai rašai.  Pacituotas tekstas įrodo, jog mokytis reikia. Bent jau reikėtų taisiklingai rašyti(nebūtinai lietuviškais rašmenimis).  Sakot neįmanoma mokytis universitetuose? Su Lietuvos įstatymais manau tikrai labai lengva pakliūti į tokias įstaigas, jose mokytis, nieko nemokėti ir dar iš to gauti pinigų. Tiesiog nereikia kaip bandai, būnant paugliais eit švęsti kiekvieno savaitgalio...
Pats mokyklą baigiau taip, kad užtektų įstoti į nemokamą vietą, (Mokykloj nesimokiau gerai, nes turiu kitokių pomėgių nei pamokas daryti) Mokausi koledže, Ir dirbu puse etato ne pagal specialybę, bet gaunu pinigus ir galiu save išlaikyti kaip pridera, ir dar suspėju nueiti pasportuoti..
Taip dauguma jaunų merginų žiūri į kišenę, bet yra ir tų kurios nori tik pačio žmogaus. Juk visų mąstymas skirtingas, kol pilnai subręsta. wink)

Kaip Ramūnas sakė, tereikia būti savimi. smile Ne visi mes vienodi ir ne visoms merginoms reikia to žmogaus vidaus. 35+ metų tada pradės ieškoti kažko panašaus, o iki tol.. smile

8

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

supratau tave,paziuresiu gal kokia ir susyrasiu,o gal nea,busiu ir l;yksiu vienas kaip pirstas,tai tokie takeliai,beto manau geras pasakymas,yra,gyvenimas mazytis,ner pries ka varzytis,arba nuo lykimo nepabegsi:)

9

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

sakai seni,pagal tave iki 35 metu reikia per moterys vaiksčioti nemanau as ,esu kitokios nuomones,man svarbiausia nbent kokia surasti,tyk nea barakuda,nes jokia nenori su manim supranti,zinai del ko del prtaities bet manau kad nea tame kampas yra o kampas tame,kad reikia ziureti i zmogaus,vidu,o nea i isotre ir kaip sakoma kisene,o su kurvom as nenoriu,nes dar uzsikresti,pats,zinai o del rasymo koks skyrtumas,kaip as rasau teysingai,nea,gy nea tameesme o viduje,zmogaus,nu bet tavo nuopmone yra tavoji mano manojhi,kaip sakoma ,visi mes skyrtingi:)

10

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

mano lyklimas,manau ir yra buti lykti,gyventi,egzistuoti vienam,taip jau yra,ir nieko negaqliu padarytio jos siais laikai vyrai nemanote,yra per daug isdydzio ir pasikelusios typo coto ja coto moja komozelka:)

11

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

nekenčiu pasikelusiu paneliu nes pats esu paprastas kaip 3 kapeikos:)

12

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

na dabar susirinkim visi rateliu, apsikabinkim ir pasigailekim kesto. Juk jis toks visas fainas, baltas ir pukuotas, o jo niekas nemyli. Kokia didziule beda...toks tobulas vaikinas, o merginos nelaksto paskui ji pulkais. Kokia neteisybe sad

13

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

nju bet manes tai nelecia nes as esu,ir lyksiu vienas,tai vat jum gherai kad turite,savo moteris,o man ragai:( bet **** ka jau padarysi toks tas gyvenimas,gi nesizudysiu dabar kaip sakoma,o del to gal teisus tu kad iki 35 metu,reikia tusintis,ir myletis su dauguma paneliu tai vat zinai,manes tai neliečia,nes as vistiek neturesiu jokios,bet linkiu jum kuo geresniu ispudziu gyvenime:)

14

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Donatas parašė:

na dabar susirinkim visi rateliu, apsikabinkim ir pasigailekim kesto. Juk jis toks visas fainas, baltas ir pukuotas, o jo niekas nemyli. Kokia didziule beda...toks tobulas vaikinas, o merginos nelaksto paskui ji pulkais. Kokia neteisybe sad

Ir paskui mane ne, bet palaikom Kęsta wink)

15 (redagavo ramunas 2012-12-26 21:29)

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Justinas parašė:
Donatas parašė:

na dabar susirinkim visi rateliu, apsikabinkim ir pasigailekim kesto. Juk jis toks visas fainas, baltas ir pukuotas, o jo niekas nemyli. Kokia didziule beda...toks tobulas vaikinas, o merginos nelaksto paskui ji pulkais. Kokia neteisybe sad

Ir paskui mane ne, bet palaikom Kęsta wink)

o tai ne bll@t:::248 aisku palaikom

16

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Justinas parašė:
Donatas parašė:

na dabar susirinkim visi rateliu, apsikabinkim ir pasigailekim kesto. Juk jis toks visas fainas, baltas ir pukuotas, o jo niekas nemyli. Kokia didziule beda...toks tobulas vaikinas, o merginos nelaksto paskui ji pulkais. Kokia neteisybe sad

Ir paskui mane ne, bet palaikom Kęsta wink)

jau pradet dalint nemokamas nosinaites? Istikruju, pas tave bent jau kalba risli ir sakiniai logiski. Nepavargstu skaitydamas (ko negaleciau pasakyt apie kesto rasliavas).

17

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

jnereiklia manes gaileti,as ir taip gyvensiu manau nenumirsiu,ir nereikia sokti rateliu seni,meluoji,tu kad neturi panu,kam čia makaronus kabini man neisdegs manau tu gali tureti daug ju ir kokia tau patinkančia,o as bet **** busiu vienas ka padarysi,tai tu baigsi koledza kiertas busi manau,o as dirbu rimi lietuvoje,man yra gerai,ir man uztreks tu pinigu nea [piniguyose,esme manau iora ,bet kiekvienam savo gi:)

18

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

kokios rasliavos,pas mane faktai gyvenimo seni cia o nea rasliavios,bet gfalvokit ka norit beigesi nosinaites mpas mane einu nusipirksiu,dsar yra iki 22h laiko big_smile

19

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

bet as esu optimistas,tai galvoju kad bus viskas ok,bet manau kad nea velnio nebus,bet **** gerai ir taip man gyventi:)istykruju tai nea:(

20

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

kestas parašė:

jnereiklia manes gaileti,as ir taip gyvensiu manau nenumirsiu,ir nereikia sokti rateliu seni,meluoji,tu kad neturi panu,kam čia makaronus kabini man neisdegs manau tu gali tureti daug ju ir kokia tau patinkančia,o as bet **** busiu vienas ka padarysi,tai tu baigsi koledza kiertas busi manau,o as dirbu rimi lietuvoje,man yra gerai,ir man uztreks tu pinigu nea [piniguyose,esme manau iora ,bet kiekvienam savo gi:)

kol kas tik 117 klaidu viename poste. Kas daugiau?