1

Tema: Kur turistaujate šią vasarą?

Kur Jūs leidžiate savo atostogas? Gal radot nuostabią atgaivos oazę Lietuvoje ar iškeliavot į svečias šalis?

2

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Atostogų šiemet neturiu, bet dažnai savaitgaliais važiuoju prie jūros ir aplankyti dar nematytas vietas. smile

3

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Per šias atostogas aplankiau Bulgariją, Prancūziją ir Graikiją smile

4

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Man traukia gamta, lietuva.su baidarem smagu xiauriai.dar plius i varzybas nuleki

5

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Aš tai šią vasarą Lietuvoje leidau, todėl domėjausi kuo daugiau pramogų kurias galima būtų išbandyti čia. Aptikau tokius pramoginių kelionių organizatorius ''Vaiduokliai'', teko pasinaudoti keliomis jų organizuojamomis ekskursijomis (plaukimas baidarėmis, ekskursijos ''Nuodėmių miestas'', ''Alaus kelias'' Vilniuje). Labai įdomios,informatyvios ekskursijos už prieinamą kainą. Patiko tiek man, tiek mano draugams, todėl beveik kas mėnesį susiplanuojam po vieną ekskursiją, kol kas nusiskundimų neturėjome. smile

6

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Pirma stotele Londonas, muziejei,meno galerijos,ir kitos izimios vietos.Ir kiek veliau Italija,Roma.Pamatyti Romos imperijos likucius.

7

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Kaime su šakėm rankose big_smile

8 (redagavo Darius 2014-08-27 16:05)

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

ezerai vilniuje - salotes, balzio, zalieji. Palanga. Tevu sodyba kaime, yra prudelis, karosai gerai kimba, alus smile
Dar Trakai - plaukiojimas vandens dviraciu.

9

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Praeitą vasarą praėjau pusę Ispanijos. Šią vasarą bandysiu užkariauti Š. Italiją iki Romos smile

10

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

dzichadas sirijoje

11

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Trip'as su mašinomis po Europą bus smile

12

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Praeitais metais atradau, kad visai puiki vieta - Korfu sala Graikijoje, dar vadinama graikiškais havajais.  Iš vis poilsis Graikijos salose (Kretoje, Kose, Santorini, Nisyros) man labai patiko smile

13

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Planuoju i Turkija

14

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Gal kas zinot kur daugiausia atostogauja vienisos moterys? Pietu kryptim, zinoma. Nemegstu siaures

15

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

nemačiau kad čia kelionių agentūros siūlytų kąnors į "for singles", tai sunku atsakyt big_smile vokiečiai turi tokių paslaugų, tai galima surast big_smile

16

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Vokieciai nedomina, ju yra 10 proc. labai graziu, kurios save deivem laiko, todel tik milionieriu iesko, ir 90 proc visai baisiu, kurios nedomina. Vidurinio degmento nera visai, idomi tauta smile Be to /ich liebe dich/ skamba kaip kareiviska komanda, visai romantiskai neskamba smile

17

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Kad jos pačios milijonierės, o gražių yra ;D kai ilgiau pagyveni kitaip atrodo big_smile

18

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Pagyvenau nemazai as toj vokietijoj. Visos grazios moterys ten ruses arba turkes smile

19 (redagavo rimantas 2019-04-28 19:59)

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Aš turistavau ir atidariau sezoną per https://baidnuoma.lt - Tikrai šauni baidarių nuomos paslauga. Likau patenkintas ir rekomenduoju.

20

Re: Kur turistaujate šią vasarą?

Aš tai šią vasarą Lietuvoje leidau, todėl domėjausi kuo daugiau pramogų kurias galima būtų išbandyti čia. Aptikau tokius pramoginių kelionių organizatorius ''Vaiduokliai'', teko pasinaudoti keliomis jų organizuojamomis ekskursijomis (plaukimas baidarėmis, ekskursijos ''Nuodėmių miestas'', ''Alaus kelias'' Vilniuje). Labai įdomios,informatyvios ekskursijos už prieinamą kainą. Patiko tiek man, tiek mano draugams, todėl beveik kas mėnesį susiplanuojam po vieną ekskursiją, kol kas nusiskundimų neturėjome. So fun smile