41

Re: Šiek tiek psichologijos

ROMAS parašė:
Marina parašė:
ROMAS parašė:

Na manau jumora supratot ir nesupykot ant manes....visa tai as zinoma issigalvojau,kad butu kazkokia intriga pokalbi.O tai labai jau jus visi cia rimti:::037

Įdėkit kitą savo nuotrauką, kur gražiai šypsotės, tai pasidžiaugsim žiūrėdamos tokios tetos kaip aš...:::008

Cia ikelt nemoku.Ikelsiu i anketa.Specialiai jums Marina:::001

Ačiū ir visiems labos nakties....:::008

42

Re: Šiek tiek psichologijos

Nuo grasinimu vaidentis ir nuzudyt iki meiles tik vienas zingsnis:::024

43

Re: Šiek tiek psichologijos

deja, dažniausiai atvirkščiai :-)

44

Re: Šiek tiek psichologijos

Buna buna ir atvirksciai zinoma,bet siuo atveju mes su Marina tapom pora isimylejeliu...eisim abudu su Marina Laisves Aleja Kaune,jinai man bus isikibus i paranke...ir atsisukusi i tave ,pamaciusi tavo pavydu zvilgsni parodys tau liezuvi...:::104

45

Re: Šiek tiek psichologijos

kavianskas bajeriukas? :-)
štai ir paaiškėjo, kad pavydžiu žvilgsniu nulydi poras :-)

46

Re: Šiek tiek psichologijos

As busiu pasipuoses nauju tamsiu kostiumu..baltiniai sviesus,kaklaraikstis melsvas zirniuku...tamsus akiniai..Marina visa pasipuosusi baltai,su gelemis..

47

Re: Šiek tiek psichologijos

ROMAS parašė:

Na manau jumora supratot ir nesupykot ant manes....visa tai as zinoma issigalvojau,kad butu kazkokia intriga pokalbi.O tai labai jau jus visi cia rimti:::037

O tavo aprašyta patirtis vaikystėje irgi išsigalvota? Tik nakties įkvėptas kūrinys?

48

Re: Šiek tiek psichologijos

kristė parašė:
ROMAS parašė:

Na manau jumora supratot ir nesupykot ant manes....visa tai as zinoma issigalvojau,kad butu kazkokia intriga pokalbi.O tai labai jau jus visi cia rimti:::037

O tavo aprašyta patirtis vaikystėje irgi išsigalvota? Tik nakties įkvėptas kūrinys?

Tai tiesa.Buvo tamsus vakaras,apie 10 val. vakaro,isejes ijungiau lempa virs duru ir ji apsviete svirna.Ten po lasais stovejo ji...kai tik musu zvilgsniai susitiko ji pradejo mane valdyt.As negalejau eit nei pirmyn nei gryzt atgal,nei rekt....nors visa ta laika laikiausi uz duru rankenos.As visa laika stovejau,nebuvau sukniubes,o kai atsigavau jos jau nebuvo...

49

Re: Šiek tiek psichologijos

ROMAS parašė:

As busiu pasipuoses nauju tamsiu kostiumu..baltiniai sviesus,kaklaraikstis melsvas zirniuku...tamsus akiniai..Marina visa pasipuosusi baltai,su gelemis..

:::a50

50

Re: Šiek tiek psichologijos

Marina parašė:
ROMAS parašė:

As busiu pasipuoses nauju tamsiu kostiumu..baltiniai sviesus,kaklaraikstis melsvas zirniuku...tamsus akiniai..Marina visa pasipuosusi baltai,su gelemis..

:::a50

As suprantu,kad mano zavesiui bus jums sunku atsispirt..kostiumas naujas,kepure nors paprasta languciu taciau skoningai papuosta guziku virsugalvi,velgi liepzieziu arbatos kvapas is burnos ir kukliai nuleistos akys,gyvatiska sypsena lupu kampuciuose ir nepigus laikrodis ant rankos....taciau ispeju-greitu buciniu is manes nesitikekit....buciuosimes tik per trecia pasimatyma,anksciau nei neprasykit....

51

Re: Šiek tiek psichologijos

Aš priblokšta, Romai, kaip matote...
Žinoma, reikia sekti Vakarų pavyzdžiu, o ypačiai prancūzais, pvz.Makronas su Makroniene...
Ir kuri galėtų atsispirti kepurei su guziku viršugalvyje ir žinoma kuo didesniu...
Kiek žinau liepžiedžių arbata skatina prakaitavimą, o tai taip seksualu...
Tas laikrodis, tai šiek tiek atgyvenęs reikalas, bet einant Laisve lb.tiks...
Vien žo, dėl tų bučinių, tai aš galiu bučiuoti tokį gražuolį visada, jis nebūtinai, gali ir vėliau. Superinė diena ! :::008

52

Re: Šiek tiek psichologijos

Veliau prie Soboro as surengsiu nedideli savo recitali...as juk dainuojantis.Kada as uzdainuoju prityla pauksciai,vejas,zuvys....kai kurias moteris nualpusias nunesa i pavesi,gaivina mineraliniu...o as atstatau koja i prieki,primerkiu akis ir vel pasigirsta nuostabus tenoras...veliau mane isodina i taksi ir veza pietauti i gera kavine[nemokamai],paimu du vedarus ir giros...toliau nauju dzinsu prezentacija ir vel geles,geles,geles....

53

Re: Šiek tiek psichologijos

Ir už ką man tokia laimė ir garbė...Ir dar sako, Ieškoke blogai. ŠITOKS VYRAS ! Manau tapsite ne tik Laisvės ir Soboro, bet ir Ieškoko veidu, o po to gal ir visos Lietuvos...Tirpstu iš laimės ir laukiu tos foto su nuostabiąja šypsena...:::008

54

Re: Šiek tiek psichologijos

ROMAS parašė:

Veliau prie Soboro as surengsiu nedideli savo recitali...as juk dainuojantis.Kada as uzdainuoju prityla pauksciai,vejas,zuvys....kai kurias moteris nualpusias nunesa i pavesi,gaivina mineraliniu...o as atstatau koja i prieki,primerkiu akis ir vel pasigirsta nuostabus tenoras...veliau mane isodina i taksi ir veza pietauti i gera kavine[nemokamai],paimu du vedarus ir giros...toliau nauju dzinsu prezentacija ir vel geles,geles,geles....

...kokia pritrenkianti karjera, bet neliudek nukrites nuo jos laipteliu, juk yra dar didele galimybe padaryti kita. Pav.: raizant stiklus big_smile :::520 :::035

55

Re: Šiek tiek psichologijos

Marina parašė:

Ir už ką man tokia laimė ir garbė...Ir dar sako, Ieškoke blogai. ŠITOKS VYRAS ! Manau tapsite ne tik Laisvės ir Soboro, bet ir Ieškoko veidu, o po to gal ir visos Lietuvos...Tirpstu iš laimės ir laukiu tos foto su nuostabiąja šypsena...:::008

Och tos moterys...o kaip finansine jusu padetis.Jus gerai uzdirbat.Galesit mane augint?

56

Re: Šiek tiek psichologijos

Belieka tapti VEIDU su gražia šypsena ir visi dėl jūsų plėšysis. Dabar virtulioje erdvėje tai lb.populiarus ir pelningas užsiėmimas. Tad pirmyn, jaunuoli...Aš palaikysiu morališkai, nes nesu Makronienė...:::008

57 (redagavo Bulvyte 2018-01-25 20:11)

Re: Šiek tiek psichologijos

matai, Romai, kaip viskas susitvarke. O Tu bijojai. Belieka tik dabar tau Anna ir Kriste tinkamai pamalonint ir gausi norima demesi. Tik buk nuosirdus.

58

Re: Šiek tiek psichologijos

Bulvyte parašė:
ROMAS parašė:

Veliau prie Soboro as surengsiu nedideli savo recitali...as juk dainuojantis.Kada as uzdainuoju prityla pauksciai,vejas,zuvys....kai kurias moteris nualpusias nunesa i pavesi,gaivina mineraliniu...o as atstatau koja i prieki,primerkiu akis ir vel pasigirsta nuostabus tenoras...veliau mane isodina i taksi ir veza pietauti i gera kavine[nemokamai],paimu du vedarus ir giros...toliau nauju dzinsu prezentacija ir vel geles,geles,geles....

...kokia pritrenkianti karjera, bet neliudek nukrites nuo jos laipteliu, juk yra dar didele galimybe padaryti kita. Pav.: raizant stiklus big_smile :::520 :::035

Na va -moterys...Toks komentaras gali suzlugdyt romantiskai nusiteikusia siela..O paskui pacios nustebusios dairosi i salis ir dejuoja-kur dingo siais laikais riteriai...

59

Re: Šiek tiek psichologijos

gytis parašė:
Bulvyte parašė:
ROMAS parašė:

Veliau prie Soboro as surengsiu nedideli savo recitali...as juk dainuojantis.Kada as uzdainuoju prityla pauksciai,vejas,zuvys....kai kurias moteris nualpusias nunesa i pavesi,gaivina mineraliniu...o as atstatau koja i prieki,primerkiu akis ir vel pasigirsta nuostabus tenoras...veliau mane isodina i taksi ir veza pietauti i gera kavine[nemokamai],paimu du vedarus ir giros...toliau nauju dzinsu prezentacija ir vel geles,geles,geles....

...kokia pritrenkianti karjera, bet neliudek nukrites nuo jos laipteliu, juk yra dar didele galimybe padaryti kita. Pav.: raizant stiklus big_smile :::520 :::035

Na va -moterys...Toks komentaras gali suzlugdyt romantiskai nusiteikusia siela..O paskui pacios nustebusios dairosi i salis ir dejuoja-kur dingo siais laikais riteriai...

Būtent, pvz.don kichotai ...:::008

60

Re: Šiek tiek psichologijos

Paskaiciau ir nesupratau ka praleidau.ispradziu galvojau kad pilnati bet pasiziurejus i kalendoriu su pratau kad ne velnio pilnatis dar bus.su nekantrumu laukiu tesinio net siurpas nupurto pagalvojus apie pratesima sios pasakos.