61

Re: Šiek tiek psichologijos

gedukasas parašė:

Paskaiciau ir nesupratau ka praleidau.ispradziu galvojau kad pilnati bet pasiziurejus i kalendoriu su pratau kad ne velnio pilnatis dar bus.su nekantrumu laukiu tesinio net siurpas nupurto pagalvojus apie pratesima sios pasakos.

Matosi, kad naujokas. Šiurpas šiurpui nelygu, priprasit...:::008

62

Re: Šiek tiek psichologijos

ROMAS parašė:

Na manau jumora supratot ir nesupykot ant manes....visa tai as zinoma issigalvojau,kad butu kazkokia intriga pokalbi.O tai labai jau jus visi cia rimti:::037

63

Re: Šiek tiek psichologijos

O as jau pradejau galvot..ko tu prisiuostes???

64

Re: Šiek tiek psichologijos

kapinių tema išnagrinėta, pereinam prie ko? sapnų? :-)

65

Re: Šiek tiek psichologijos

Anna parašė:

kapinių tema išnagrinėta, pereinam prie ko? sapnų? :-)

Lb.paini tema, bet įdomi...:::008

66

Re: Šiek tiek psichologijos

taigi, koks Marinos sapnas su šiurpais? :-)

67

Re: Šiek tiek psichologijos

Tai gal nuo Annos pradėkim. Abėcėlės tvarka...:::008

68

Re: Šiek tiek psichologijos

baisiausias sapnas? kai suvokiau, kad nieko nėra. NIEKO. Tik tamsa ir išvada, kad nėra ir manęs.

69

Re: Šiek tiek psichologijos

O tai cia nieko baisaus.tokius sapnus visada sapnuoja pagyvenes jaunimas.su laiku tai praeis ir prisiminsime tik kaip bloga sapna nuo jo siurpas neima tik saltas prakaitas tai yra stimulas toliau gyventi ir daugiau neklysti.

70

Re: Šiek tiek psichologijos

gedukasas parašė:

O tai cia nieko baisaus.tokius sapnus visada sapnuoja pagyvenes jaunimas.su laiku tai praeis ir prisiminsime tik kaip bloga sapna nuo jo siurpas neima tik saltas prakaitas tai yra stimulas toliau gyventi ir daugiau neklysti.

Dabar išriškit, p.gedukasase, ką reiškia, kai sapnuoji, kad su prašmatniais aprėdais ir aukštakulniais po pievas ir purvynus klampoji, tarsi baliuj ar vestuvėse...:::008

71 (redagavo kristė 2018-01-26 07:47)

Re: Šiek tiek psichologijos

Vaikystėje sapnuodavau daug kartų, kad mane vaikosi tamsiame juodame kambaryje siaubingas tigras, o aš bandau visaip nuo jo pasislėpti.  Vieną kartą tai slėpiausi bulvių maiše.

72 (redagavo gedukasas 2018-01-26 12:34)

Re: Šiek tiek psichologijos

Marina parašė:
gedukasas parašė:

O tai cia nieko baisaus.tokius sapnus visada sapnuoja pagyvenes jaunimas.su laiku tai praeis ir prisiminsime tik kaip bloga sapna nuo jo siurpas neima tik saltas prakaitas tai yra stimulas toliau gyventi ir daugiau neklysti.

Dabar išriškit, p.gedukasase, ką reiškia, kai sapnuoji, kad su prašmatniais aprėdais ir aukštakulniais po pievas ir purvynus klampoji, tarsi baliuj ar vestuvėse...:::008

Greičiausiai tai tokie sapnai reiškia tai kad skalbimo mašina prie pabaigos ir reiks pirkti nauja arba daug skalbti rankomis.Čia aš jums kaip naujokas nemokamai.sekantis  sapnu išaiškinimai ne už ačiū.Atlygi kiekvienu atveju aptarsime atskirai.

73

Re: Šiek tiek psichologijos

gedukasas parašė:
Marina parašė:
gedukasas parašė:

O tai cia nieko baisaus.tokius sapnus visada sapnuoja pagyvenes jaunimas.su laiku tai praeis ir prisiminsime tik kaip bloga sapna nuo jo siurpas neima tik saltas prakaitas tai yra stimulas toliau gyventi ir daugiau neklysti.

Dabar išriškit, p.gedukasase, ką reiškia, kai sapnuoji, kad su prašmatniais aprėdais ir aukštakulniais po pievas ir purvynus klampoji, tarsi baliuj ar vestuvėse...:::008

Greičiausiai tai tokie sapnai reiškia tai kad skalbimo mašina prie pabaigos ir reiks pirkti nauja arba daug skalbti rankomis.Čia aš jums kaip naujokas nemokamai.sekantis  sapnu išaiškinimai ne už ačiū.Atlygi kiekvienu atveju aptarsime atskirai.

Čia gi aiški reklama. Gedukasas turi būrimo salioną, ne kitaip. O gal pardavinėja ir skalbimo mašinas - tai jau  paslėpta reklama.

74

Re: Šiek tiek psichologijos

Beje, jis netoli tiesos, kaip tik ir galvoju keisti skalbyklę. Kažin kokios dabar geriausios ir neperdaug brangios ? :::008

75

Re: Šiek tiek psichologijos

kristė parašė:

Čia gi aiški reklama. Gedukasas turi būrimo salioną, ne kitaip. O gal pardavinėja ir skalbimo mašinas - tai jau  paslėpta reklama.

Gal būti kad jus teisi na iš principo moterys visada teisios.

76 (redagavo gedukasas 2018-01-26 17:01)

Re: Šiek tiek psichologijos

Marina parašė:

Beje, jis netoli tiesos, kaip tik ir galvoju keisti skalbyklę. Kažin kokios dabar geriausios ir neperdaug brangios ? :::008

Ši to jus paklauskite konsultnto nes aš ne-ži-nau.Aš galiu ja tik užnešti ir pastatyti ir pajungti dar išbandyti na gal ir nemokamai .

77

Re: Šiek tiek psichologijos

Parduotuvės konsultantai patikimi mažiausiai. Pvz.aiškina, kad ši turi svėrimo funkcija ir taip taupo laiką, sąnaud.ir pnš. Paaiškėjo, kad ankstesnė skalbyklė tą patį išskalbdavo per nepilnas 2 val., o ši, kurią nusipirko mano kaimynė, tą patį skalbia 3val. Net neįsivaizduoju, kas geriau. Pvz.gera firma Miele, bet lb.brangu.Viena draugė sako, pirk pigiausią, tai nebus gaila išmest. Pas mus vistiek visos blogos. Turėjau senutę vokišką, tai buvo patikima, o dabar...:::008

78

Re: Šiek tiek psichologijos

Tylu Ramu,kaip Kapinese tongue big_smile

79 (redagavo gedukasas 2018-01-26 18:04)

Re: Šiek tiek psichologijos

Marina parašė:

Parduotuvės konsultantai patikimi mažiausiai. Pvz.aiškina, kad ši turi svėrimo funkcija ir taip taupo laiką, sąnaud.ir pnš. Paaiškėjo, kad ankstesnė skalbyklė tą patį išskalbdavo per nepilnas 2 val., o ši, kurią nusipirko mano kaimynė, tą patį skalbia 3val. Net neįsivaizduoju, kas geriau. Pvz.gera firma Miele, bet lb.brangu.Viena draugė sako, pirk pigiausią, tai nebus gaila išmest. Pas mus vistiek visos blogos. Turėjau senutę vokišką, tai buvo patikima, o dabar...:::008

Na tiek to jau svarbiausia skalbimo mašinoje mano nuomone yra jos  turis.tai labai svarbu ypač kai skalbiniu yra ne tiek daug.paskui kokios norite ar kokios reikia per viršu užkraunamos ar per šona.Per šona užkraunama visada yra stabilesnė mažiau triukšmingesnė. na ir pabaigai renkatės visas imanomas papildomas funkcijas aišku geriau kad jos butu tos kuriu jums reikia - kam mokėti užtai kuom nežadate naudotis.

80

Re: Šiek tiek psichologijos

gedukasas parašė:
Marina parašė:

Parduotuvės konsultantai patikimi mažiausiai. Pvz.aiškina, kad ši turi svėrimo funkcija ir taip taupo laiką, sąnaud.ir pnš. Paaiškėjo, kad ankstesnė skalbyklė tą patį išskalbdavo per nepilnas 2 val., o ši, kurią nusipirko mano kaimynė, tą patį skalbia 3val. Net neįsivaizduoju, kas geriau. Pvz.gera firma Miele, bet lb.brangu.Viena draugė sako, pirk pigiausią, tai nebus gaila išmest. Pas mus vistiek visos blogos. Turėjau senutę vokišką, tai buvo patikima, o dabar...:::008

Na tiek to jau svarbiausia skalbimo mašinoje mano nuomone yra jos  turis.tai labai svarbu ypač kai skalbiniu yra ne tiek daug.paskui kokios norite ar kokios reikia per viršu užkraunamos ar per šona.Per šona užkraunama visada yra stabilesnė mažiau triukšmingesnė. na ir pabaigai renkatės visas imanomas papildomas funkcijas aišku geriau kad jos butu tos kuriu jums reikia - kam mokėti užtai kuom nežadate naudotis.

Ačiū, jūs lb.malonus ir paslaugus...:::008