141

Re: Šiek tiek psichologijos

Konstantinas parašė:
Andre parašė:

Taigi, temos pirmoji žinutė pacituota, dabar galim ir apie spalvas pakalbėti smile

Kas sapnuojate spalvotus sapnus?
Ką manote apie spalvotą sapnavimą?
smile

Sapnuoju spalvotus sapnus po žolės alkoholio arba per daug stiprių potyrių

Gera ta Supisstaa Reklamaa Skelej big_smile big_smile Heloo

142

Re: Šiek tiek psichologijos

Taigi, Kontantinui būtini... kaip tas žodis... katalizatoriai smile
O Laimutei reiktų paskaityti Kastanedos Sapnavimo knygą smile

143

Re: Šiek tiek psichologijos

Andre parašė:

Taigi, Kontantinui būtini... kaip tas žodis... katalizatoriai smile
O Laimutei reiktų paskaityti Kastanedos Sapnavimo knygą smile

Ačiū reikės ir man paskaityti ten daug gilių minčių jau šiais metais ne pirmą kartą girdžiu apie tą knygą

144

Re: Šiek tiek psichologijos

KASTANEDA buvoo Muzikos Grupee tongue big_smile big_smile

145

Re: Šiek tiek psichologijos

naaa.... paskaityti nesunku. o vat lįsti giliau - daug jo pasekėjų po to nelabai rado kelią atgal į savo protą...

146

Re: Šiek tiek psichologijos

Andre parašė:

naaa.... paskaityti nesunku. o vat lįsti giliau - daug jo pasekėjų po to nelabai rado kelią atgal į savo protą...

Pas Mane 4 Knygos Erlickoo 1 su AUTOGRAFUU tongue big_smile UZTENKA KITOKIUU tongue tongue big_smile big_smile Manau Ponial Mintele ne kaip ta Laima big_smile big_smile

147

Re: Šiek tiek psichologijos

Shameless parašė:
Andre parašė:

naaa.... paskaityti nesunku. o vat lįsti giliau - daug jo pasekėjų po to nelabai rado kelią atgal į savo protą...

Pas Mane 4 Knygos Erlickoo 1 su AUTOGRAFUU tongue big_smile UZTENKA KITOKIUU tongue tongue big_smile big_smile Manau Ponial Mintele ne kaip ta Laima big_smile big_smile

Ką tu čia mane pravardžiuoji ? Proto bokštas gi atsirado, viską suprantantis.

148

Re: Šiek tiek psichologijos

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Pas Mane 4 Knygos Erlickoo 1 su AUTOGRAFUU tongue big_smile UZTENKA KITOKIUU tongue tongue big_smile big_smile Manau Ponial Mintele ne kaip ta Laima big_smile big_smile

Ką tu čia mane pravardžiuoji ? Proto bokštas gi atsirado, viską suprantantis.

Kazkada Sakei tau Patink Mani uzUSU Patampyt tongue tongue big_smile  Tai Daba Atsilyginuu jei Atvirai tongue tongue tongue big_smile Parukom taa Progaa tongue big_smile

Nerūkau ir tau nepatariu. tongue

149

Re: Šiek tiek psichologijos

Shameless parašė:

AS jau 20m Stazo Turu kaip ir Muzikytes REPUKOO tongue tongue smile Kaip Kekstukas Besilaiko sakei prie Bariukoo Pasidejus ?? tongue big_smile big_smile

Apie kokį kėkštuką kalbi?

150

Re: Šiek tiek psichologijos

Andre parašė:

naaa.... paskaityti nesunku. o vat lįsti giliau - daug jo pasekėjų po to nelabai rado kelią atgal į savo protą...

O as ir nenoriu rasti Kelio atgal. Noriu pasilikti ten savo sapnuose