61

Re: Ar jums reikalingos tolimos keliones?

Man didziausias malonumas keliauti tai vaziuoti automobiliu, fura ar autobusu. Nes pamatai besikeiciancia aplinka uz lango, zmones, tikra ju gyvenima ir beabejo kokios keliones be nuotykiu kelyje. Muzieju nemegstu bet jei koks garsus yra why not. Bet nesuprantu zmoniu kurie moka milziniskas babkes ir nuskride guli prie juros ar osia baruose tai kokio velnio tiek trenktis????

kitoks papludimys, kitokie pastatai, kitokie barai smile

62

Re: Ar jums reikalingos tolimos keliones?

Darius parašė:

Man didziausias malonumas keliauti tai vaziuoti automobiliu, fura ar autobusu. Nes pamatai besikeiciancia aplinka uz lango, zmones, tikra ju gyvenima ir beabejo kokios keliones be nuotykiu kelyje. Muzieju nemegstu bet jei koks garsus yra why not. Bet nesuprantu zmoniu kurie moka milziniskas babkes ir nuskride guli prie juros ar osia baruose tai kokio velnio tiek trenktis????

vaziuodamas greitkeliu nelabai zmoniu gyvenima matysi. tam reikia sustoti parkinge ir nueiti pasivaikscioti i artimiausi miesteli ar kaimeli ir va tada kai atsidursi tarp vietiniu zmoniu pajausi ju gyvenimo ritma

63

Re: Ar jums reikalingos tolimos keliones?

Darius parašė:

Man didziausias malonumas keliauti tai vaziuoti automobiliu, fura ar autobusu. Nes pamatai besikeiciancia aplinka uz lango, zmones, tikra ju gyvenima ir beabejo kokios keliones be nuotykiu kelyje. Muzieju nemegstu bet jei koks garsus yra why not. Bet nesuprantu zmoniu kurie moka milziniskas babkes ir nuskride guli prie juros ar osia baruose tai kokio velnio tiek trenktis????

kitoks papludimys, kitokie pastatai, kitokie barai smile

del papludimiu noriu prie Atlanto vandenyno ten bangos didesnes man labai toli nereikia uztektu ir Prancuzijos pakrantes. o del baru ir nightclubu jeigu jie ten yra tai kodel gi ne prasinesti po barus ir clubus gal netycia kokia moteraite nukabinti ar siaip paflirtuoti juk jura ir vandenynas labai nuteikia tam reikalui. o paskui ryte atsibusti ant smelio su skaudancia galva ir buteliu rankoje

64

Re: Ar jums reikalingos tolimos keliones?

Darius parašė:

Man didziausias malonumas keliauti tai vaziuoti automobiliu, fura ar autobusu. Nes pamatai besikeiciancia aplinka uz lango, zmones, tikra ju gyvenima ir beabejo kokios keliones be nuotykiu kelyje. Muzieju nemegstu bet jei koks garsus yra why not. Bet nesuprantu zmoniu kurie moka milziniskas babkes ir nuskride guli prie juros ar osia baruose tai kokio velnio tiek trenktis????


Yra pazintines keliones ir yra poilsines.Kiti zmones vaziuoja grynai pailset.

65 (redagavo Laurynas 2015-08-24 10:27)

Re: Ar jums reikalingos tolimos keliones?

Mano svajonė tai kelionė į Meksiką, taip norėčiau tų vietinių Tackų taip vadinamų paragauti, dar priedo kai vakar per telika tv6 rodė laidą apie meksika, pasaka būtų...
Priedo dar kai nuolaidos tokios radau dar nebloga varianta: http://www.lehko.lt/salys/meksika/keliones_i_meksika/

66

Re: Ar jums reikalingos tolimos keliones?

Darius parašė:

Pastebejau kad yra labai daug zmoniu keliauja, arba nori keliaut. Bet yra ir keli kurie nekeliauja ir jiem to nereikia, arba nemato tiek daug vertes is isleistu pinigu ir juos geriau panaudoja kitur.

Pats pazistu pora tokiu zmoniu bendraamziu mazdaug kuriem nereik nes atrodo ismeti pinigus i bala.

Taip pat gal yra zmoniu kurie nekeliauja del to kad nenori skrist su lektuvu?

Kaip jus man idomu? Ypac tie kurie nekeliauja ir nereik kad pasisakytu smile

Cia kalbu apie keliones kur dazniausiai keliauja lektuvu, pvz i ispanijas, ir pan.

visu pirma nera laisvo laiko, kad keliaut ir antra nera laisvu pinigu tam, nes vis kazkur tenka juos investuoti smile bet siaip aplankyt naujas kulturas butu smagu

67

Re: Ar jums reikalingos tolimos keliones?

keliauju daug ir jau seniai galiu drasiai teigti kad yra taip piligrimaujančiu su labai kukliais biudžetais kai kurie nesugebėdami sudurti galo su galu čia pasirenka keliavimo ivairias formas.Ir jiems sekasi tai puikiai.
Keliaudami pažintinėse kelionėse žmones prapliačia savo akirati daug ką gyvenime pradeda suprasti kitaip nei prieš tai buvo isivaizdave.Todėl keliauti tikrai reikia ir pradėti reikia nuo mažu kelioniu pradedant nuo savo šalies.Tik kelionė prie baltijos jūros tikrai nebus pažintinė tikrai yra kur akis paganyti Lietuvoje.

68

Re: Ar jums reikalingos tolimos keliones?

Aš kas met darau taip, vienais metasi Lietuvoje, kitais užsienyje keliauju. Šiaip metais pasirinkau niekur nekeliauti, o tiesiog išmėginti pramogas aplink mane. Praeita savaitgal buvau Trakuose kibinių gaminio pamokėlėje, labai patiko. smile Gidas nuotaikingas, puikiai šmanantis savo darba, o ir kibinus nelogus pasigaminome bei recepta sužinojome. big_smile Šiam savaitgaliui nusipirkau ekskursija Alaus kelias Vilniuje, tikiuosi pačio geriausio. smile

69

Re: Ar jums reikalingos tolimos keliones?

Nežinau,nežinau kad alaus kelias prasidėdavo pakruojyje ir baikdavosi biržuose.O čia sostinė kažkaip nesiriša su alaus gaminimo tradicijomis.

70

Re: Ar jums reikalingos tolimos keliones?

Mane irgi nustebino,kad Vilniuje yra tokia ekskursija-Alaus kelias.Tikiuosi tai ne iprastinis pasivalkiojimas po kabakus su alaus degustacija,o kazkas idomesnio.Butu malonu,kad sudalyvave pasidalintu ispudziais.

71

Re: Ar jums reikalingos tolimos keliones?

Kai apie bet kokį dalyką (alų taip pat) pasakoja žinovas, geri įspūdžiai beveik garantuoti. Ir po kabakus niekas nesivalkioja.