21

Re: Klausimas vyrukams

pradziai paskaityk naujausios photoshop versijos sisteminius reikalavimus ir jau pagal juos rinkis kompa

22

Re: Klausimas vyrukams

Photoshop CC 2015 system requirements and language versions
Windows

    Intel® Core 2 or AMD Athlon® 64 processor; 2 GHz or faster processor
    Microsoft Windows 7 with Service Pack 1, Windows 8.1, or Windows 10
    2 GB of RAM (8 GB recommended)
    2 GB of available hard-disk space for 32-bit installation; 2.1 GB of available hard-disk space for 64-bit installation; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
    1024x768 display (1280x800 recommended) with 16-bit color and 512 MB of VRAM (1 GB recommended)*
    OpenGL 2.0–capable system
    Internet connection and registration are necessary for required software activation, validation of subscriptions, and access to online services.*

23

Re: Klausimas vyrukams

Lina parašė:

Kaip merginai tai tikrai lb sudetinga uzduotis susirinkti stacionara o dar kai visiskai nieko apie tai nesuprantu tai ir renkuosi sau lengviausia kelia be to loptopas gerai lovoj vietoj vyro smile

Dirbi su kompu ir nieko apie juos neišmanai big_smile Tikiuosi, bent automobilio nevairuoji? smile  Be to, negi vyrą iškeisi į laptopą gnomo dydžio? Kančia bus tam laptopui lovoj - kokios pozos!! koks entuziazmas!! big_smile

Juokas juokais...

Na, aš irgi mąsčiau apie laptopą, kad patogu ryte į lovą pasiimt ir t.t., vietoj merginos tikrai geriau - FAKTAS, bet ėmiau stacionarą. Pigiau išėjo, o nors jam jau pus antrų metų, bet dar ir naujausi alienware laptopai jam nė iš tolo neprilygsta - vat ir visas praktiškumas smile

O dėl pačio laptopo, imk tik su i7 procesoriumi ir nežiūrėk U raidės gale - tai normalaus procesoriaus susilpninta versija ir naujumas jo tikrai negelbėja lyginant su senais vilkais.. Ramai 6-8GB (ddr3 - būtinai!), dėl ssd - ar tau to reikia? Kaip kažkas minėjo 120GB - virš 60 eurų, kai 50 eurų kainuoja 1000GB įprastas hdd..

24

Re: Klausimas vyrukams

VortexWind parašė:
Lina parašė:

Kaip merginai tai tikrai lb sudetinga uzduotis susirinkti stacionara o dar kai visiskai nieko apie tai nesuprantu tai ir renkuosi sau lengviausia kelia be to loptopas gerai lovoj vietoj vyro smile

Dirbi su kompu ir nieko apie juos neišmanai big_smile Tikiuosi, bent automobilio nevairuoji? smile  Be to, negi vyrą iškeisi į laptopą gnomo dydžio? Kančia bus tam laptopui lovoj - kokios pozos!! koks entuziazmas!! big_smile

Juokas juokais...

Na, aš irgi mąsčiau apie laptopą, kad patogu ryte į lovą pasiimt ir t.t., vietoj merginos tikrai geriau - FAKTAS, bet ėmiau stacionarą. Pigiau išėjo, o nors jam jau pus antrų metų, bet dar ir naujausi alienware laptopai jam nė iš tolo neprilygsta - vat ir visas praktiškumas smile

O dėl pačio laptopo, imk tik su i7 procesoriumi ir nežiūrėk U raidės gale - tai normalaus procesoriaus susilpninta versija ir naujumas jo tikrai negelbėja lyginant su senais vilkais.. Ramai 6-8GB (ddr3 - būtinai!), dėl ssd - ar tau to reikia? Kaip kažkas minėjo 120GB - virš 60 eurų, kai 50 eurų kainuoja 1000GB įprastas
hdd..

Ismesi pinigus ant Inteli7 geriau AMD jug geriausios pasaulio konsoles eina ant AMD procesoriaus intelio grafikos korta pagailetina big_smile os sdd jei nesi mates tai gali kalbeti apie savo hdd kiek tau sirdis geidzia bet jei kazka ismanytum zinotuk kad hdd jau pasenes reikalas

25

Re: Klausimas vyrukams

Mr K parašė:

Ismesi pinigus ant Inteli7 geriau AMD jug geriausios pasaulio konsoles eina ant AMD procesoriaus intelio grafikos korta pagailetina big_smile os sdd jei nesi mates tai gali kalbeti apie savo hdd kiek tau sirdis geidzia bet jei kazka ismanytum zinotuk kad hdd jau pasenes reikalas

Gerai, ponas išmanytojau:
AMD yra ekonominės klasės CPU. Jų išleisti 8 branduolių cpu niekaip neprilygsta senam intelio i5 procesoriui, ir tiesą sakant, vos i3 lenkia... AMD pasižymi pigumu, dideliu branduolių skaičiumi ir taktiniu greičiu, TAČIAU, jie tiek darbe, tiek žaidimuose visada pasirodydavo silpnesni uz intelį.. Praktiškumo variantu gerai, deja ilgaamžiškumo ir galios variantu AMD bus prastas pasirinkimas...

Dėl HDD/SSD - aš kalbėjau praktiškumo atžvilgiu, kas apsimoka labiau. Jei vaikaisi naujovių kaip mažvaikis, imk tu tą SSD, bet jei tau reikia eko klasės pc, SSD geriau bus pakeisti į HDD (o vėliau pakeisti/pridėti SSD)..

Kitą kartą rašydamas apie neišmanymus paskaityk ko žmogui reikia, profesoriau. wink

26

Re: Klausimas vyrukams

VortexWind parašė:
Mr K parašė:

Ismesi pinigus ant Inteli7 geriau AMD jug geriausios pasaulio konsoles eina ant AMD procesoriaus intelio grafikos korta pagailetina big_smile os sdd jei nesi mates tai gali kalbeti apie savo hdd kiek tau sirdis geidzia bet jei kazka ismanytum zinotuk kad hdd jau pasenes reikalas

Gerai, ponas išmanytojau:
AMD yra ekonominės klasės CPU. Jų išleisti 8 branduolių cpu niekaip neprilygsta senam intelio i5 procesoriui, ir tiesą sakant, vos i3 lenkia... AMD pasižymi pigumu, dideliu branduolių skaičiumi ir taktiniu greičiu, TAČIAU, jie tiek darbe, tiek žaidimuose visada pasirodydavo silpnesni uz intelį.. Praktiškumo variantu gerai, deja ilgaamžiškumo ir galios variantu AMD bus prastas pasirinkimas...

Dėl HDD/SSD - aš kalbėjau praktiškumo atžvilgiu, kas apsimoka labiau. Jei vaikaisi naujovių kaip mažvaikis, imk tu tą SSD, bet jei tau reikia eko klasės pc, SSD geriau bus pakeisti į HDD (o vėliau pakeisti/pridėti SSD)..

Kitą kartą rašydamas apie neišmanymus paskaityk ko žmogui reikia, profesoriau. wink

Tu kazka cia painioji AMD ir Intel skiriasi kaip diena nuo nakties Intel isleido daug kartu procesoriu palyginus su AMD kuris tiek daug grabo neleido ir aisku Intel yra leaderis palyginus su AMD bet cia klausimas buvo apie ekonomika nes tas topinis Intel labai daug kainuoja AMD dar neturi isleidus naujos kartos procesoriu bet kazkaip gamintojamas neuzkliuna tik tau uzkliuvo palyginus vaizdo apdorojima Intel ir AMD poziuriai skiriaisi nes AMD nuejo kitu keliu del kurio video zaidimu kompanijos renkasi AMD nes jie atskyre vaizdo kortas nuo processoriaus ir tai leido isnaudoti vaizdo kortas iki maximumo ir todel youtube pilna PS4 filmuku big_smile.Nano technologija irgi skiriasi nes Intel eina mazyn o AMD pasiliko ir eina visai kitu keliu bet ar verta moketi du kart uz 5% daugiau smarves big_smile . Kaveri technologija AMD atskirai negu Intel vienu branduoliu dirba dvigubai greiciau ir aisku jei laptopas klausimas tai reikstu ilgesny baterijos darba nes nereikia branduoliu varyneti be reikalo . Intel turejo irgi neblogu procesoriu ir dar po kol kas islieka greicio lyderiu bet Intel Celeronas buvo slamstas nors ir sukosi ant Haswelo kaip turbut tavo kompas sukasi ant I5 ar i7. Taip iseina kad biudzetinio nesurinksi o surinkes nieko naujo nepamatysi tai kad ir nelb Intel apsimoka imti cia panasiai kaip forda prikti big_smile

27

Re: Klausimas vyrukams

Aš kuo daugiau skaitau tuo man neaiškiau darosi gal nebūtų sunku savo postuose paminėti konkrečius modelius, kad suprasčiau ir aš apie ką kalba eina, nes čia toks vaizdas maždaug susikurk kompą pats sad Mano tie 3 variantai kaip supratau blogi kažkuo, o tai kas tada gerai būtų ?

28

Re: Klausimas vyrukams

Lina parašė:
Darius parašė:
Lina parašė:

As su nuotraukom dirbu tai man 17 privalumas smile kompiuterio niekur nesitasau. Bet tai procesorius geresnis, ne to kur 8 gb ram? nieko nesuvokiu jų aprašymuose o su windausu irasymu tai jau nebekalbu, lb norėčiau, kad visos programos esančios senam kompe atsidurtų naujam tik ar tai įmanoma jei neturiu iš ko tas programas įrašyti ??

as tai pasiimciau prie laptopo dar dideli monitoriu koki 27 coliu.


Kam toks didelis ?? akys tokio neaprėps smile man 17 gal uzteks

jei per arti atsisesi tai gal neapreps smile bet siaip tai normaliai cia turetu but. Darbe prie dvieju 24 coliu monitoriu dirbu, nu i ploti jau neaprepia, tenka galva sukinet big_smile bet siaip didelis lb patogu kai reik kelis langus atsidaryt, arba su photoshopu isivaizduoju visa piesini matyt priartinus turetu but patogu.

paziurejau viena pc, tai ne tokios jau ir ekonomines klases pasirode smile man tai ekonomines uz 300 eur o ne 700-800 big_smile

o siaip jei nenesiosi, tai as irgi sakyciau imk stacionara. BUna ir sukomplektuotu stacionaru iskart, arba cia galetu kazkas sukomplektuot. Arba gal net geriau butu nueit i uzdarbis.lt foruma, paieskot temu gal kas irgi photoshopui pirko, arba sukurt tema ir gal sukomplektuos kas nors.

29

Re: Klausimas vyrukams

Lina parašė:

Aš kuo daugiau skaitau tuo man neaiškiau darosi gal nebūtų sunku savo postuose paminėti konkrečius modelius, kad suprasčiau ir aš apie ką kalba eina, nes čia toks vaizdas maždaug susikurk kompą pats sad Mano tie 3 variantai kaip supratau blogi kažkuo, o tai kas tada gerai būtų ?

Linute, 1-as ir 2-as tavo variantai nėra blogi (3 variantas silpnas tik), bet jei sieki kiek sutaupyti, tada SSD IR SHDD siūlau atsisakyti. Kolega dėl AMD teisus kitavertus, 4 branduolų AMD procesoriaus photoshop'ui tikrai užteks, ir sutaupysi nemenkai smile

Pirma siūlyčiau susižiūrėti biudžetą, o jei nesunku - ir paminėti, gal tada kolegos ieškokai tau pasiūlys kokių įdomesnių ir praktiškesnių variantų. Be to, taipogi siūlau pasižvalgyti kokiuose naudotų kompų skelbimuose. Draugas pirko panaudotą laptopą, būklė ideali, i5 ir 4gb ram su galimybe dasimesti ir vaizdo korta padori, kaina buvo 150 eurų berods. Žodžiu, kaip už tokius pinigus visai padoriai gavosi smile

Pvz, aš rinkau stacionarą, tai už apytiksliai 1000eur gavosi taip:
Procesorius: Intel Core i7-4770K 3,5-3,9 GHz
Atmintis: 4x8GB DDR3 1600MHz Kingston HyperX Fury (dvi kortelės išjungtos)
Vaizdo korta: Nvidia GeForce GTX 970 FTW+ 4GB GDDR5
Maitblokis: Fortron 750W 50Amp
Vieta diske:
1. WD Blue 1000GB HDD
2. WD Blue 1000GB HDD (Pirktas atskirai)
3. Kingston 250GB SSD (Pirktas atskirai)

Tokio pc viskam pilnai pakanka, o vat dėl laptopų tai už tokią sumą bus sunku rast kažką panašaus. Bet kokiu atveju reiktų žinoti biudžetą, tada būtų galima lengviau kažką mąstyti smile

30

Re: Klausimas vyrukams

Darius parašė:
Lina parašė:
Darius parašė:

as tai pasiimciau prie laptopo dar dideli monitoriu koki 27 coliu.


Kam toks didelis ?? akys tokio neaprėps smile man 17 gal uzteks

jei per arti atsisesi tai gal neapreps smile bet siaip tai normaliai cia turetu but. Darbe prie dvieju 24 coliu monitoriu dirbu, nu i ploti jau neaprepia, tenka galva sukinet big_smile bet siaip didelis lb patogu kai reik kelis langus atsidaryt, arba su photoshopu isivaizduoju visa piesini matyt priartinus turetu but patogu.

paziurejau viena pc, tai ne tokios jau ir ekonomines klases pasirode smile man tai ekonomines uz 300 eur o ne 700-800 big_smile

o siaip jei nenesiosi, tai as irgi sakyciau imk stacionara. BUna ir sukomplektuotu stacionaru iskart, arba cia galetu kazkas sukomplektuot. Arba gal net geriau butu nueit i uzdarbis.lt foruma, paieskot temu gal kas irgi photoshopui pirko, arba sukurt tema ir gal sukomplektuos kas nors.


Stacionarus lb jau brangūs lyginant su laptopu o mano poreikiams ekonomine klase prasideda nuo 700

31

Re: Klausimas vyrukams

Lina parašė:

Stacionarus lb jau brangūs lyginant su laptopu o mano poreikiams ekonomine klase prasideda nuo 700

Kaip tik priešingai - laptopai yra brangesni už pc. smile

32

Re: Klausimas vyrukams

VortexWind parašė:
Lina parašė:

Aš kuo daugiau skaitau tuo man neaiškiau darosi gal nebūtų sunku savo postuose paminėti konkrečius modelius, kad suprasčiau ir aš apie ką kalba eina, nes čia toks vaizdas maždaug susikurk kompą pats sad Mano tie 3 variantai kaip supratau blogi kažkuo, o tai kas tada gerai būtų ?

Linute, 1-as ir 2-as tavo variantai nėra blogi (3 variantas silpnas tik), bet jei sieki kiek sutaupyti, tada SSD IR SHDD siūlau atsisakyti. Kolega dėl AMD teisus kitavertus, 4 branduolų AMD procesoriaus photoshop'ui tikrai užteks, ir sutaupysi nemenkai smile

Pirma siūlyčiau susižiūrėti biudžetą, o jei nesunku - ir paminėti, gal tada kolegos ieškokai tau pasiūlys kokių įdomesnių ir praktiškesnių variantų. Be to, taipogi siūlau pasižvalgyti kokiuose naudotų kompų skelbimuose. Draugas pirko panaudotą laptopą, būklė ideali, i5 ir 4gb ram su galimybe dasimesti ir vaizdo korta padori, kaina buvo 150 eurų berods. Žodžiu, kaip už tokius pinigus visai padoriai gavosi smile

Pvz, aš rinkau stacionarą, tai už apytiksliai 1000eur gavosi taip:
Procesorius: Intel Core i7-4770K 3,5-3,9 GHz
Atmintis: 4x8GB DDR3 1600MHz Kingston HyperX Fury (dvi kortelės išjungtos)
Vaizdo korta: Nvidia GeForce GTX 970 FTW+ 4GB GDDR5
Maitblokis: Fortron 750W 50Amp
Vieta diske:
1. WD Blue 1000GB HDD
2. WD Blue 1000GB HDD (Pirktas atskirai)
3. Kingston 250GB SSD (Pirktas atskirai)

Tokio pc viskam pilnai pakanka, o vat dėl laptopų tai už tokią sumą bus sunku rast kažką panašaus. Bet kokiu atveju reiktų žinoti biudžetą, tada būtų galima lengviau kažką mąstyti smile

Ačiū lb už tokį išsamų atsakymą smile va taip man aiškiau ..na aš galiu tam daiktui skirti iki 800 eur. max

33 (redagavo Vilmantas 2015-08-21 10:09)

Re: Klausimas vyrukams

Lina parašė:
VortexWind parašė:
Lina parašė:

Aš kuo daugiau skaitau tuo man neaiškiau darosi gal nebūtų sunku savo postuose paminėti konkrečius modelius, kad suprasčiau ir aš apie ką kalba eina, nes čia toks vaizdas maždaug susikurk kompą pats sad Mano tie 3 variantai kaip supratau blogi kažkuo, o tai kas tada gerai būtų ?

Linute, 1-as ir 2-as tavo variantai nėra blogi (3 variantas silpnas tik), bet jei sieki kiek sutaupyti, tada SSD IR SHDD siūlau atsisakyti. Kolega dėl AMD teisus kitavertus, 4 branduolų AMD procesoriaus photoshop'ui tikrai užteks, ir sutaupysi nemenkai smile

Pirma siūlyčiau susižiūrėti biudžetą, o jei nesunku - ir paminėti, gal tada kolegos ieškokai tau pasiūlys kokių įdomesnių ir praktiškesnių variantų. Be to, taipogi siūlau pasižvalgyti kokiuose naudotų kompų skelbimuose. Draugas pirko panaudotą laptopą, būklė ideali, i5 ir 4gb ram su galimybe dasimesti ir vaizdo korta padori, kaina buvo 150 eurų berods. Žodžiu, kaip už tokius pinigus visai padoriai gavosi smile

Pvz, aš rinkau stacionarą, tai už apytiksliai 1000eur gavosi taip:
Procesorius: Intel Core i7-4770K 3,5-3,9 GHz
Atmintis: 4x8GB DDR3 1600MHz Kingston HyperX Fury (dvi kortelės išjungtos)
Vaizdo korta: Nvidia GeForce GTX 970 FTW+ 4GB GDDR5
Maitblokis: Fortron 750W 50Amp
Vieta diske:
1. WD Blue 1000GB HDD
2. WD Blue 1000GB HDD (Pirktas atskirai)
3. Kingston 250GB SSD (Pirktas atskirai)

Tokio pc viskam pilnai pakanka, o vat dėl laptopų tai už tokią sumą bus sunku rast kažką panašaus. Bet kokiu atveju reiktų žinoti biudžetą, tada būtų galima lengviau kažką mąstyti smile

Ačiū lb už tokį išsamų atsakymą smile va taip man aiškiau ..na aš galiu tam daiktui skirti iki 800 eur. max

va nueik i linkomanija ir tau greit surinks kompa uz 800 euru. patikek kad stacionaras 2 kartus pigiau. o paemus kad stacionaru gali pajungti prie teliko ir pasiemusi beleide klava ir belaide mouse galesi guleti lovoje ir bus tau vietoj vyro big_smile pas mane tas pats. turiu stacionaru pasijunges prie teliko ir beleide klava ir pele. jokiu bedu narsant po intera zaidziant, ziurint filmus zaidimus ir tt wink http://www.skytech.lt/krepselis-86184.html va 800 euru smile

34

Re: Klausimas vyrukams

Vilmantas parašė:
Lina parašė:
VortexWind parašė:

Linute, 1-as ir 2-as tavo variantai nėra blogi (3 variantas silpnas tik), bet jei sieki kiek sutaupyti, tada SSD IR SHDD siūlau atsisakyti. Kolega dėl AMD teisus kitavertus, 4 branduolų AMD procesoriaus photoshop'ui tikrai užteks, ir sutaupysi nemenkai smile

Pirma siūlyčiau susižiūrėti biudžetą, o jei nesunku - ir paminėti, gal tada kolegos ieškokai tau pasiūlys kokių įdomesnių ir praktiškesnių variantų. Be to, taipogi siūlau pasižvalgyti kokiuose naudotų kompų skelbimuose. Draugas pirko panaudotą laptopą, būklė ideali, i5 ir 4gb ram su galimybe dasimesti ir vaizdo korta padori, kaina buvo 150 eurų berods. Žodžiu, kaip už tokius pinigus visai padoriai gavosi smile

Pvz, aš rinkau stacionarą, tai už apytiksliai 1000eur gavosi taip:
Procesorius: Intel Core i7-4770K 3,5-3,9 GHz
Atmintis: 4x8GB DDR3 1600MHz Kingston HyperX Fury (dvi kortelės išjungtos)
Vaizdo korta: Nvidia GeForce GTX 970 FTW+ 4GB GDDR5
Maitblokis: Fortron 750W 50Amp
Vieta diske:
1. WD Blue 1000GB HDD
2. WD Blue 1000GB HDD (Pirktas atskirai)
3. Kingston 250GB SSD (Pirktas atskirai)

Tokio pc viskam pilnai pakanka, o vat dėl laptopų tai už tokią sumą bus sunku rast kažką panašaus. Bet kokiu atveju reiktų žinoti biudžetą, tada būtų galima lengviau kažką mąstyti smile

Ačiū lb už tokį išsamų atsakymą smile va taip man aiškiau ..na aš galiu tam daiktui skirti iki 800 eur. max

va nueik i linkomanija ir tau greit surinks kompa uz 800 euru. patikek kad stacionaras 2 kartus pigiau. o paemus kad stacionaru gali pajungti prie teliko ir pasiemusi beleide klava ir belaide mouse galesi guleti lovoje ir bus tau vietoj vyro big_smile pas mane tas pats. turiu stacionaru pasijunges prie teliko ir beleide klava ir pele. jokiu bedu narsant po intera zaidziant, ziurint filmus zaidimus ir tt wink http://www.skytech.lt/krepselis-86184.html va 800 euru smile

gera ideja. Teliko neturiu ir negalvojau pirkt, nes nereikia man smile bet sita man patiko smile ir priezastis  butu ji pirkt.

35

Re: Klausimas vyrukams

Lina parašė:

Aš kuo daugiau skaitau tuo man neaiškiau darosi gal nebūtų sunku savo postuose paminėti konkrečius modelius, kad suprasčiau ir aš apie ką kalba eina, nes čia toks vaizdas maždaug susikurk kompą pats sad Mano tie 3 variantai kaip supratau blogi kažkuo, o tai kas tada gerai būtų ?

nu tai prasei patarymu stai tau vyrai ir pataria) butent geriausias variantas yra kompa paciam surinkti

36

Re: Klausimas vyrukams

VortexWind parašė:
Lina parašė:

Aš kuo daugiau skaitau tuo man neaiškiau darosi gal nebūtų sunku savo postuose paminėti konkrečius modelius, kad suprasčiau ir aš apie ką kalba eina, nes čia toks vaizdas maždaug susikurk kompą pats sad Mano tie 3 variantai kaip supratau blogi kažkuo, o tai kas tada gerai būtų ?

Linute, 1-as ir 2-as tavo variantai nėra blogi (3 variantas silpnas tik), bet jei sieki kiek sutaupyti, tada SSD IR SHDD siūlau atsisakyti. Kolega dėl AMD teisus kitavertus, 4 branduolų AMD procesoriaus photoshop'ui tikrai užteks, ir sutaupysi nemenkai smile

Pirma siūlyčiau susižiūrėti biudžetą, o jei nesunku - ir paminėti, gal tada kolegos ieškokai tau pasiūlys kokių įdomesnių ir praktiškesnių variantų. Be to, taipogi siūlau pasižvalgyti kokiuose naudotų kompų skelbimuose. Draugas pirko panaudotą laptopą, būklė ideali, i5 ir 4gb ram su galimybe dasimesti ir vaizdo korta padori, kaina buvo 150 eurų berods. Žodžiu, kaip už tokius pinigus visai padoriai gavosi smile

Like tevai gerai paaiskinai smile

Pvz, aš rinkau stacionarą, tai už apytiksliai 1000eur gavosi taip:
Procesorius: Intel Core i7-4770K 3,5-3,9 GHz
Atmintis: 4x8GB DDR3 1600MHz Kingston HyperX Fury (dvi kortelės išjungtos)
Vaizdo korta: Nvidia GeForce GTX 970 FTW+ 4GB GDDR5
Maitblokis: Fortron 750W 50Amp
Vieta diske:
1. WD Blue 1000GB HDD
2. WD Blue 1000GB HDD (Pirktas atskirai)
3. Kingston 250GB SSD (Pirktas atskirai)

Tokio pc viskam pilnai pakanka, o vat dėl laptopų tai už tokią sumą bus sunku rast kažką panašaus. Bet kokiu atveju reiktų žinoti biudžetą, tada būtų galima lengviau kažką mąstyti smile

37

Re: Klausimas vyrukams

Siaip pc gan valgo elektra biski aisku pagal spec cia bet pas mane dvigubas buldozeris 16 branduoliu 4.5 ghz ima apie 800w ir jei duris palieku uzdarytas kai fenai isijungia nes jis sukasi apie 90 laipsniu temperaturos tai nebereikia sildymo ijungti kambary pasildo big_smile

38 (redagavo Andrius 2015-08-22 17:15)

Re: Klausimas vyrukams

lenovo nepatinka,kaip ir dell nors juos nemazai kas renkasi///

39

Re: Klausimas vyrukams

ï

Mr K parašė:

Siaip pc gan valgo elektra biski aisku pagal spec cia bet pas mane dvigubas buldozeris 16 branduoliu 4.5 ghz ima apie 800w ir jei duris palieku uzdarytas kai fenai isijungia nes jis sukasi apie 90 laipsniu temperaturos tai nebereikia sildymo ijungti kambary pasildo big_smile

Jei tai jo darbinė temperatūra, tada nieko gero..
Pas mane procesorius ima berods 85W, visi hdd ir ssd apie 30W grubiai, Vaizdo korta iki 250W kažkur, na dar RAM kažkiek pavalgo, ir instaliuotas apšvietimas LED apie 50W.. Tai bendrai valgo kažkur iki 450W ant max resursu panaudojimo ir apkrovų.. Bet kad niekad tiek nepasiekiu be 'PC Torture' testo programų big_smile o koks pas tave procesorius? Kažkaip įdomu pasidarė smile

40

Re: Klausimas vyrukams

o jei operacine sistema raso Dos ??? Tai lb daug vargo man su juo bus hmm ???