21

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

as supratau, kad jos tiesiog megsta apsimest ir pasijust mazom mergaitem..  bet cia labiau budinga merginom..  vyrukai megsta moteriskais drabuzeliais rengtis big_smile

22

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Na jūs čia išsidiskutavot.. gaila, kad daugumos nuomonės ir žinios labai klaidingos.. Konstantinai, nežinau ką ir kur tu žiūrėjai, bet ABDL tikrai ne tuo žavisi. Na žinoma yra visokių, bet tie kurie sveiko proto, tikrai taip nesielgia kaip išvardinai..

23

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Gabija parašė:

Na jūs čia išsidiskutavot.. gaila, kad daugumos nuomonės ir žinios labai klaidingos.. Konstantinai, nežinau ką ir kur tu žiūrėjai, bet ABDL tikrai ne tuo žavisi. Na žinoma yra visokių, bet tie kurie sveiko proto, tikrai taip nesielgia kaip išvardinai..

Sveiko proto, isvis nesidomi situo. Ko tada sveiko proto panele- nesidedi fotkes, juk tu manai, tai sveika ir normalu, tai nesigiedyk gi...

24

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Gabija parašė:

Laba visiems, norejau paklausti ar yra cia zmoniu besidominciu sauskelniu fetisu (ABDL)?

Man tavęs gaila. Ir ne dėl tavo to fetišo,o dėl to,kad buvai durna ir apie tai parašei čia,į šią svetaine,kur dauguma yra tamsuoliai arba visiškai netolerantiški žmogai,manau pati tai pastebėjai. Dar kitas dalykas,kad ne čia apie tokius fetišus kalbėti ir ne čia ieškoti tų žmonių reikia. Tikrai manau yra globaliniai forumai ir manau ten gal ką ir rastum,bet čia tu tik patyčių susilauksi.

25

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Mantė parašė:
Gabija parašė:

Laba visiems, norejau paklausti ar yra cia zmoniu besidominciu sauskelniu fetisu (ABDL)?

Man tavęs gaila. Ir ne dėl tavo to fetišo,o dėl to,kad buvai durna ir apie tai parašei čia,į šią svetaine,kur dauguma yra tamsuoliai arba visiškai netolerantiški žmogai,manau pati tai pastebėjai. Dar kitas dalykas,kad ne čia apie tokius fetišus kalbėti ir ne čia ieškoti tų žmonių reikia. Tikrai manau yra globaliniai forumai ir manau ten gal ką ir rastum,bet čia tu tik patyčių susilauksi.

baisu kokios iskrypusios merginos)

26

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Patycios? Pacios is saves tyciojasi ir stebisi. As nemanau, kad tu Mante jau ant tiek esi tolerantiska. Jau tik nereikia vaidinti. O jei jau ginat iskrypelius, tai ka gi, neturiu ka pasakyti. Tiesiog slykstu.

27 (redagavo Mantė 2015-08-26 20:17)

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Ponaitissss parašė:

Patycios? Pacios is saves tyciojasi ir stebisi. As nemanau, kad tu Mante jau ant tiek esi tolerantiska. Jau tik nereikia vaidinti. O jei jau ginat iskrypelius, tai ka gi, neturiu ka pasakyti. Tiesiog slykstu.

Dude,man laba vienodai ką tu manai,o ko tu nemanai.
Jei manęs nepažįsti asmeniškai,tai čiaupk žabtus.
Nieko aš neginu,tiesiog patariu žmogui. Esmė tame,kad man vienodai kokį ten ji turi fetiša ar ką,tegul sau turi,ne mano reikalas.
Vat tau ir kitiems reikėtų išmokti nesikišti į svetimus reikalus.

28

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Mantė parašė:
Ponaitissss parašė:

Patycios? Pacios is saves tyciojasi ir stebisi. As nemanau, kad tu Mante jau ant tiek esi tolerantiska. Jau tik nereikia vaidinti. O jei jau ginat iskrypelius, tai ka gi, neturiu ka pasakyti. Tiesiog slykstu.

Dude,man laba vienodai ką tu manai,o ko tu nemanai.
Jei manęs nepažįsti asmeniškai,tai čiaupk žabtus.
Nieko aš neginu,tiesiog patariu žmogui. Esmė tame,kad man vienodai kokį ten ji turi fetiša ar ką,tegul sau turi,ne mano reikalas.
Vat tau ir kitiems reikėtų išmokti nesikišti į svetimus reikalus.

Kokia neisaukleta mergaite - zabtai. Tu taip su savo bendraamzem pacukem bendrauk piemene smile
Tau ir kitokiems iskrypeliu tolerastams tikrai reiketu negadint zmoniu, ypac vaiku, o tai didele itaka daro, ka iskrypeliai rodo. Tu dar pradek skatint visus toleruot visokius pedo, zoo.

29

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Ponaitissss parašė:
Mantė parašė:
Ponaitissss parašė:

Patycios? Pacios is saves tyciojasi ir stebisi. As nemanau, kad tu Mante jau ant tiek esi tolerantiska. Jau tik nereikia vaidinti. O jei jau ginat iskrypelius, tai ka gi, neturiu ka pasakyti. Tiesiog slykstu.

Dude,man laba vienodai ką tu manai,o ko tu nemanai.
Jei manęs nepažįsti asmeniškai,tai čiaupk žabtus.
Nieko aš neginu,tiesiog patariu žmogui. Esmė tame,kad man vienodai kokį ten ji turi fetiša ar ką,tegul sau turi,ne mano reikalas.
Vat tau ir kitiems reikėtų išmokti nesikišti į svetimus reikalus.

Kokia neisaukleta mergaite - zabtai. Tu taip su savo bendraamzem pacukem bendrauk piemene smile
Tau ir kitokiems iskrypeliu tolerastams tikrai reiketu negadint zmoniu, ypac vaiku, o tai didele itaka daro, ka iskrypeliai rodo. Tu dar pradek skatint visus toleruot visokius pedo, zoo.

Man patinka,kai žmonės manęs bijo,bent jau tada mažiau tokių debiliukų kaip tu su manim bendrauja.
Ponas proto bokštas kalba apie auklėjima,oho kaip įdomu,tell me more about it.

30

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Gabija parašė:

Na jūs čia išsidiskutavot.. gaila, kad daugumos nuomonės ir žinios labai klaidingos.. Konstantinai, nežinau ką ir kur tu žiūrėjai, bet ABDL tikrai ne tuo žavisi. Na žinoma yra visokių, bet tie kurie sveiko proto, tikrai taip nesielgia kaip išvardinai..

tai papasakok kuom zavisi sauskelniu fetiso megejai ir kas cia zavingo isvis yra. na niekaip nesuprantu as tokiu mados tendenciju)

31

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Amerikiečių sociologas Džozefas Overtonas (Joseph P.Overton (1960-2003) aprašė technologiją, kuria politikoje naudojamasi norint pakeisti visuomenėje galiojančius pamatinius principus - kaip nepriimtinas idėjas, nepriimtinus reiškinius galima paversti politine norma. Šis socialinių pakeitimų modelis yra pavadintas autoriaus vardu - Overtono langas.

Tai yra puikiai veikianti technologija, kurios efektyvumą garantuoja nuoseklus ir sisteminis jos įgyvendinimas žingsnis po žingsnio. Overtonas parodo, kad visuomenėje yra vadinamasis kokios nors idėjos ar problemos galimybių langas. Vienas langas apima tokias politines idėjas, kurios laikomos priimtinomis, remiantis esamu visuomenės požiūriu, ir politikai to turi griežtai laikytis, kad nebūtų apkaltinti radikalizmu ar ekstremizmu. Lango perstūmimas įvyksta tada, kai politikų, už kuriuos balsuoja visuomenė, idėjos jau yra pakeitusios pačią visuomenę.

Pirmas langas. Nuo neįmanomo iki radikalaus.

Tikslas. Panaikinti reiškinio aptarimo tabu. Rodyti reiškinį kuo platesniam žmonių būriui. Diskusijas apie reiškinį paversti normaliu dalyku. Šioms diskusijoms suteikti reikšmingumo. Šiam tikslui pasiekti reiškinys yra išstumiamas į informacinį lauką kaip kraštutinai radikalus. Tada tai pritraukia dėmesį. Diskusijos apie temą imamos organizuoti, nes tampa dėmesio verta problema visuomenėje ir akademinėse konferencijose.

Antras langas. Nuo radikalaus iki priimtino.

Tikslas. Pakeisti sąvoką. Emocionaliai nepriimtini terminai pakeičiami emocionaliai neutraliais. Šiuo etapu įvedamos naujos sąvokos, apibūdinančios tokias reiškinio ypatybes, kurios visuomenės sąmonėje daugiau nebesukelia aršaus pasipiktinimo.

Trečias langas. Nuo priimtino iki protingo.

Tikslas. Įvesti idėją apie aptariamo reiškinio natūralumą. Remiamasi moksliniais ir pseudomoksliniais faktais ir aiškinimais, kurie reiškinį paženklina kaip natūralų, savaime suprantamą. Tai yra lūžio momentas, kai absoliučiai marginalus reiškinys tampa suprantamas visuomenei.

Ketvirtas langas. Nuo protingo iki populiaraus.

Tikslas. Masių sąmonei įteigti mintį, kad reiškinys yra paplitęs visuomenėje. Reiškinį asocijuoti su konkrečiomis populiariomis asmenybėmis, kurios visuomenei yra patrauklios.

Penktas langas. Nuo populiaraus iki politinio.

Tikslas. Reiškinys tampa politiškai svarbiu klausimu. Reiškinio paneigimas vertinamas kaip žmogaus teisių pažeidimas. Įvedamas negatyvus požiūris į tuos, kurie reiškinį smerkia. Nepaklusniesiems suvaldyti sukuriami nauji baudžiamojo kodekso straipsniai.

32

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Tai galite taikyti viskam, kas buvo ankščiau nepriimtina, o dabar priimtina. smile

33

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

https://en.wikipedia.org/wiki/Overton_window

34

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

o del manes kad ir riterio sarvais galit rengtis.. man vienodai :DDD

35

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Mantė parašė:
Gabija parašė:

Laba visiems, norejau paklausti ar yra cia zmoniu besidominciu sauskelniu fetisu (ABDL)?

Man tavęs gaila. Ir ne dėl tavo to fetišo,o dėl to,kad buvai durna ir apie tai parašei čia,į šią svetaine,kur dauguma yra tamsuoliai arba visiškai netolerantiški žmogai,manau pati tai pastebėjai. Dar kitas dalykas,kad ne čia apie tokius fetišus kalbėti ir ne čia ieškoti tų žmonių reikia. Tikrai manau yra globaliniai forumai ir manau ten gal ką ir rastum,bet čia tu tik patyčių susilauksi.


Satanistines pasauleziuros mergaite uztaria kita mergaite, turincia entuziastinga lytini susijaudinima skatinancia veikla deveti ir tustintis i sauskelnes. Mažuma užtaria mažumą. Pabukime tolerantiskesni, cia ne jos kaltos, o ju globejai nekontroliuojantys nuo mazens vaiku sedejimo prie interneto ir teisingo draugu rato. Dazniau dairykimes su kokiais kaimynu vaikais zaidzia musu atzalos, kazkaip vercia susimastyti....

36

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Forštevnis parašė:
Mantė parašė:
Gabija parašė:

Laba visiems, norejau paklausti ar yra cia zmoniu besidominciu sauskelniu fetisu (ABDL)?

Man tavęs gaila. Ir ne dėl tavo to fetišo,o dėl to,kad buvai durna ir apie tai parašei čia,į šią svetaine,kur dauguma yra tamsuoliai arba visiškai netolerantiški žmogai,manau pati tai pastebėjai. Dar kitas dalykas,kad ne čia apie tokius fetišus kalbėti ir ne čia ieškoti tų žmonių reikia. Tikrai manau yra globaliniai forumai ir manau ten gal ką ir rastum,bet čia tu tik patyčių susilauksi.


Satanistines pasauleziuros mergaite uztaria kita mergaite, turincia entuziastinga lytini susijaudinima skatinancia veikla deveti ir tustintis i sauskelnes. Mažuma užtaria mažumą. Pabukime tolerantiskesni, cia ne jos kaltos, o ju globejai nekontroliuojantys nuo mazens vaiku sedejimo prie interneto ir teisingo draugu rato. Dazniau dairykimes su kokiais kaimynu vaikais zaidzia musu atzalos, kazkaip vercia susimastyti....

O taip,aš belenkokia satanistė,saugokit bažnyčias nes einu deginti jų visų iš eilės,hail satan! big_smile

37

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Ponaitissss parašė:
Mantė parašė:
Ponaitissss parašė:

Kokia neisaukleta mergaite - zabtai. Tu taip su savo bendraamzem pacukem bendrauk piemene smile
Tau ir kitokiems iskrypeliu tolerastams tikrai reiketu negadint zmoniu, ypac vaiku, o tai didele itaka daro, ka iskrypeliai rodo. Tu dar pradek skatint visus toleruot visokius pedo, zoo.

Man patinka,kai žmonės manęs bijo,bent jau tada mažiau tokių debiliukų kaip tu su manim bendrauja.
Ponas proto bokštas kalba apie auklėjima,oho kaip įdomu,tell me more about it.

Na bent ne debiliukas iskrypeliu tolerastas kaip tu.

Jeigu turi problemų dėl to,kad aš turiu daugiau tolerancijos negu tu,tai susikišk tu tas savo problemas ten kur tau nesueina,nes man visiškai vienodai tavo tos problemos.

38

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Mantė parašė:
Ponaitissss parašė:
Mantė parašė:

Man patinka,kai žmonės manęs bijo,bent jau tada mažiau tokių debiliukų kaip tu su manim bendrauja.
Ponas proto bokštas kalba apie auklėjima,oho kaip įdomu,tell me more about it.

Na bent ne debiliukas iskrypeliu tolerastas kaip tu.

Jeigu turi problemų dėl to,kad aš turiu daugiau tolerancijos negu tu,tai susikišk tu tas savo problemas ten kur tau nesueina,nes man visiškai vienodai tavo tos problemos.

1.Jeigu tu tokia toleraste, tai kodel negerbi ir netoleruoji kitu nuomones ir teises reikstis?
2.Jeigu tau neidomi mano nuomone, tai ko su manim diskutuoji?

Vaike, gal rimtai nediskutuokim? Nes matau nerviniesi labai, hormonai.

39

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

As kaip supratau ABDL cia kaip tipo persirenginejimai ar kazkas kai vyras sakykim suaugusiu sauskelnem apsivelka ir apsimeta vaiku big_smile . Jei klystu pataisykit big_smile

40

Re: Sauskelniu fetisas (ABDL)

Ponaitissss parašė:
Mantė parašė:
Ponaitissss parašė:

Na bent ne debiliukas iskrypeliu tolerastas kaip tu.

Jeigu turi problemų dėl to,kad aš turiu daugiau tolerancijos negu tu,tai susikišk tu tas savo problemas ten kur tau nesueina,nes man visiškai vienodai tavo tos problemos.

1.Jeigu tu tokia toleraste, tai kodel negerbi ir netoleruoji kitu nuomones ir teises reikstis?
2.Jeigu tau neidomi mano nuomone, tai ko su manim diskutuoji?

Vaike, gal rimtai nediskutuokim? Nes matau nerviniesi labai, hormonai.

Visų pirma,aš gerbiu kitų nuomonę,bet apie tave to negalėčiau pasakyt. Visų antra,tu čia pradėjai putotis ir visaip mane čia vadinti,aš tik pareiškiau savo nuomonę,o tu iš kart pradėjai čia šaukti,kad aš tokia ir anokia. Nemanau,kad tai yra normali diskusija ir visų trečia,matau esi magas ar kas,kad matai ir žinai,kaip aš jaučiuosi,wow,išmokyk ir mane taip