21

Re: kaip susirasti

groja parašė:

kaip susirasti drauga pagyvenusiai moteriai,pagyvene vyrai iesko jaunu..o jaunimas-pagyvenusiu...norisi lygiavercio bendravimo,o cia rasti neimanoma....nes norisi ne vien del sekso,o ir dar visokeriopo kitokio,kasdienio bendravimo.

galiu adresa parasyti kur as gyvenu atvaziuosi cia ir mane surasi)

22

Re: kaip susirasti

mesk cia ta adresa,atvarau!

23

Re: kaip susirasti

o pagyvene vyrai tai nuo kiek metu? nes man 50, bet as dar visai jaunas , ir moters ieskau mauzdaug 30-metes smile

24

Re: kaip susirasti

Antanas Patamsis parašė:

o pagyvene vyrai tai nuo kiek metu? nes man 50, bet as dar visai jaunas , ir moters ieskau mauzdaug 30-metes smile

tik neieskok patamsyje,nes atrodys trisdesimties,o pasirodys,kad astuoniolika..:::006

25

Re: kaip susirasti

patamsy ir inete visoms astuoniolika smile

26

Re: kaip susirasti

okis,supratau!sekmes tau!

27

Re: kaip susirasti

kad mažai čia šansų rast čia susirinkę protingi baisiai .. ir visokie kitokie netikiu, kad įmanoma rast.

28

Re: kaip susirasti

gaila gaila daug vienisu,bet ir daug nezinanciu ko nori is gyvenimo

29

Re: kaip susirasti

taip, daug vienišų, o bendravimui nuoširdžiam taip ir nebėra, o gal mes patys neesame savimi čia?gal sau nenuoširdūs?

30

Re: kaip susirasti

Visi ,uztat, labai nuosirdziai savo principus demonstruojam drasiai...

31

Re: kaip susirasti

Cia jus apie save mielosios, taip? smile

32

Re: kaip susirasti

aš nieko nedemonstruoju nepatinku ir išvaizdus nesu.

33

Re: kaip susirasti

mp parašė:

Cia jus apie save mielosios, taip? smile

Manau,jog vyrai lygiai tokie pat principingi ,kaip ir moterys...ir tik todel nesuprantam vieni kitu,negirdim ir matom trukumus...

34

Re: kaip susirasti

Antanas Patamsis parašė:

o pagyvene vyrai tai nuo kiek metu? nes man 50, bet as dar visai jaunas , ir moters ieskau mauzdaug 30-metes smile

Noreti niekasw nedraudzia:::920:::920

35

Re: kaip susirasti

Arturas parašė:

aš nieko nedemonstruoju nepatinku ir išvaizdus nesu.

Ponas Artūrai, Jūs kiekvienu savo pasisakymu demonstruojate tai, kas priverčia su Jumis nebendrauti.
Pakeiskite savo kalbėjimo stilių (visų pirma pakeiskite mintis apie save ir Jus supantį pasaulį) ir...

P.S. Nerandu aiškesnių žodžių. Ėt, normaliai kalbėt nebemoku...

36

Re: kaip susirasti

Arturas parašė:

kad mažai čia šansų rast čia susirinkę protingi baisiai .. ir visokie kitokie netikiu, kad įmanoma rast.

kai sakai "protingi" cia kiti galvoja kad jis ju juokiesi , visada kalbi paprastai ir aiskiai  ,o tai intelektas.... vadinasi esi ne kvailas ...tai naudokis tuo protu ir plesk akirati

37

Re: kaip susirasti

Arturas parašė:

aš nieko nedemonstruoju nepatinku ir išvaizdus nesu.

kam demonstruoti , nes kiti tai daro ! zinai juokingai atrodo sustabdai megina ir rodai jai tricepsus
<<  "nepatinku" o is kur tu zinai ? dariai apklausa ?... pazejau tavo anketa neatrodai urodas ir nestoras lasiniais apkibes .
jei kalbesime apie zmones kurie megsta monogamija grazus jie ar ne susiranda ta viena venintele , kam tau patikti visai lietuvai patik tai vienai vieninteliai kuri tave myles ! jauciu esi optimistas bet tau reikia ikrovos ziurek kai i tave kas atkreips demesi neskubek is bato gali uzpringti ir turesi" vaika ir skyrybas "

38

Re: kaip susirasti

tai kaip man rast, stengiuosi.. mano žodžiai nė prie ko ne pažįsti manęs.. taip atrodo kas į mane atkreips..

39

Re: kaip susirasti

www.pazintysinternetu.lt

40

Re: kaip susirasti

ieskant,o nemiegant gali susirasti ka tik nori