21

Re: Lietuviai Italijoje...

Marija, Virgilija, kalbetis ir aiskintis smulkmenas reiku per asmenines zinutes (PM), o ne forume

22

Re: Lietuviai Italijoje...

dekui uz pastabas...ateity pasinaudosim jusu patarimais...

23

Re: Lietuviai Italijoje...

Virgilija, 43 parašė:

dekui uz pastabas...ateity pasinaudosim jusu patarimais...

Labai gerai kad ir jus to nepatyriat,ir nelinkeciau to niekam!!!
Praeita vasara vaziavau ten dirbti i kruiziniu laivus,man labai patiko,man patiko gal todel kad musu ekipazas buvo labai geras,visi italai ir 8 merginos is lietuvos ir latvijos...Is pradziu buvo labai sunku nes vaziavau nezinojus italu kalbos man pasake kad ten kalba angliskai bet kada atvykau ten is viso ekipazo(103zmoniu) kalbejo tik 10 zmogeliuku...bet paskui nieko apsipratau,ismokau truputi italu kalba ir viskas gerai,o paskui as jau gryzau pas savo vaikina(susipazinau su jo laive,italas)
tai ir pasilikau ten....
O jus kaip atsiradot ten?

24

Re: Lietuviai Italijoje...

aha vadinasi vaziuoji ir i tase keliu kalbu pradziamokslius isimest pradedant nuo anglu k.,vokieciu.,ispanuk.,italu prancuzu baigiant rusu k.

25

Re: Lietuviai Italijoje...

as dirbau sioj seimoj vokietijoj..o kai ji kaip karininka perkele i italija..persikeliau ir as..va taip as cia...o kaip tai sekas su italu gyvent

26

Re: Lietuviai Italijoje...

Viktorija, 24 parašė:

aha vadinasi vaziuoji ir i tase keliu kalbu pradziamokslius isimest pradedant nuo anglu k.,vokieciu.,ispanuk.,italu prancuzu baigiant rusu k.


Tai gi nebutina prisirinkti visu zodinu,nors kai zmogus zino daugiau kalbu geriau tik jam paciam!!!As pavyzdziui zinau 5 kalbas,ir nesiskundziu,nuo to geriau tik man,galiu susisneketi jau europoje laisvai...nes ne visur zinoma ir kalbama ta pati tik anglu kalba...o del rusu,maniau kad lietuviai vis del to zino rusu kalba....ypac vyresni(nekalbu apie mano bendraamzius,nes jie jau nezino...:(  )

27

Re: Lietuviai Italijoje...

Virgilija, 43 parašė:

as dirbau sioj seimoj vokietijoj..o kai ji kaip karininka perkele i italija..persikeliau ir as..va taip as cia...o kaip tai sekas su italu gyvent

Man labai patinka,nes italai geresni nei lietuviai vyrai(na tai mano poziuris)labiau lepina,labiau demesio skyria...ir matosi kad bijo prarast mane,ir ne tik mano italas bet visi jie tokie,labai malonu kai iseini i gatve o visi sako tau komplimentus,jug nuostabu,o lietuvoj to nesutiksi,lietuviai labiau uzsidare zmones...

28

Re: Lietuviai Italijoje...

gal but..bet man ir lietuvoj komplimentu uzteko...o juk pagaliau kiekvienas renkas tai kas jiem labiau patinka..ane?..

29

Re: Lietuviai Italijoje...

Virgilija, 43 parašė:

gal but..bet man ir lietuvoj komplimentu uzteko...o juk pagaliau kiekvienas renkas tai kas jiem labiau patinka..ane?..

tai jau tikrai,bet taip lietuvoje irgi buvo daug norinciu susipazinti ir komplimentu,bet Italijoje kai as iseinu i gatve tai kas 2-as man daro komplimentus...Cia jauciasi labiau...Cia zmones nebijo pasakyti ka nors nepazistamam zmogui net jei ne bus atsakyta,o lietuviai bijo...to ir skiriasi,kad Italijoje daro daugiau komplimentu...Bet italai nuo lietuviu skiriasi ir labai...ko besakytu cia rasantys kad yra ir lietuviu tokiu,bet atsiprasau as maciau tokiu geru lietuviu gal pora...(O vaikinu sutikai nemazai mnao gyvenime...)

30

Re: Lietuviai Italijoje...

tau tik 20...va kai bus daugiau..tada ir visokio patyrimo bus daugiau..ir manau nuomone kitokia bus tiek apie kitataucius tiek apie savus..jie visi telpa i viena zosi...vyrai...o jie visur panasus ...na o cia jau kita tema...taip kad dziaukis tuo demesiu kurio sulauki..o svarbiausia dziaukis jaunyste kuri ir teikia tau tiek privilegiju...

31

Re: Lietuviai Italijoje...

O gal yra dar lietuviu gyvenanciu Italijoje,arba dirbanciu ten...?

32

Re: Lietuviai Italijoje...

Tai ka lietuviai nekeliauja???

33

Re: Lietuviai Italijoje...

O pietu amerika tinka  ?? smile

34

Re: Lietuviai Italijoje...

Saulius, 28 parašė:

O pietu amerika tinka  ?? smile


hm...siaip tai tema truputi ne ta,bet pasakok gal idomaus?...:)

35

Re: Lietuviai Italijoje...

Keliauja tie lietuviai tik gal i foruma neuzklysta pasidalinti ispudziais

36

Re: Lietuviai Italijoje...

Marija ..tai tu dabar Italijoje ar ne italijoje ka? wink

37

Re: Lietuviai Italijoje...

Saulius, 28 parašė:

Marija ..tai tu dabar Italijoje ar ne italijoje ka? wink

As gyvenu Italijoje jau metus laiko,bet balandzio men buvau atskridusi i Lietuva pas mano tevus,dabar tai tai randuosi Klaipedoje,ir jau si sekmadieni isskrendu atgal i Italija...

38

Re: Lietuviai Italijoje...

reiktu ieskot kitoj svetainej,yra tokia  emigrantas..ten galima rast bendraminciu

39

Re: Lietuviai Italijoje...

O kuom dabar uzsiemi Marija Italijoje, juk ant savo vaikino kupros nesedesi!!!???!!!!

40

Re: Lietuviai Italijoje...

mano vaikinas gali mane islaikyti ,o as dirbu kartais kad nebutunuobodziu.