41

Re: Lietuviai Italijoje...

Ir tau patinka buti priklausomai nuo vaikino pinigines???

42

Re: Lietuviai Italijoje...

Vilma, 22 parašė:

Ir tau patinka buti priklausomai nuo vaikino pinigines???

Faktas kad patinka ...:):)

43

Re: Lietuviai Italijoje...

Visom patinka buti islaikomom big_smile Bet tureti itala vaikina turetu buti nervu gadinimas, nes jie visi tokie beisikiniai kad sakes big_smile As gyvenu UK, bet mieste dar vadinamam "Mazaja Italija", cia labai daug italu ir dar dirbu su italais tai juos zinau kiap nuluptus big_smile Uzjauciu merginas kurios turi vaikinus Italus :-)

44

Re: Lietuviai Italijoje...

labas, visiems...matau, kad apie italija kalbat...as irgi jau astuoni metai, kaip cia dirbu...

45

Re: Lietuviai Italijoje...

ir vaikina turiu, ir nera jau jis toks blogas...ansi...

46

Re: Lietuviai Italijoje...

As ir nesakau kad jie blogi, bet jie per daug romantikai ir meileje nesinaudoja sveiku protu big_smile O tu Liliana kurioje Italijos dalyje gyveni ???

47

Re: Lietuviai Italijoje...

ZINAU TIK 1 ITALIJOJ PILNA PIDARU.bUVAU TEN 100 KARTU IR VIS PIDARAU TENKA SUSITIKT.TASPATS IR PIETU PRANCUZIJOJ smile

48

Re: Lietuviai Italijoje...

taip faina salis bet del sito dalyko ji mane biesina!

49

Re: Lietuviai Italijoje...

Siaip givenu cia italijoj ,bet uz ka  Saulius gavo geltona net jodziai kaip as nesuprato.Problema pries gaunant Permesoso sodgorno.... cia tave gerai isnaudoja,bet tai normalu.Dar ira bjurokratija ir popieriu tvarkimai nemazai kainuoja:=(
---------------------------------------------
Apie arhitektura
pastatai cia isvaizdus isvaizdus :=D
---------------------------------------------
zmoines (geri blogi)kaip ir visur:::111

50

Re: Lietuviai Italijoje...

Vilma, 22 parašė:

Ir tau patinka buti priklausomai nuo vaikino pinigines???



Vilma itales pakkrato labijau:{}

51

Re: Lietuviai Italijoje...

Donatas, 28 parašė:

ZINAU TIK 1 ITALIJOJ PILNA PIDARU.bUVAU TEN 100 KARTU IR VIS PIDARAU TENKA SUSITIKT.TASPATS IR PIETU PRANCUZIJOJ smile

tai jau taip susikloste nuo romos imperijos laiku kad ten drozesi jie visi su kuo papuola ;D na bet tokios tokeles..

52

Re: Lietuviai Italijoje...

O ka ten Italijoj galima gero nuveikti? kokie ten darbai gal kas zino? As italiskai kazkiek moku.

53

Re: Lietuviai Italijoje...

O kiek metu tavo vaikinui Marija 20?

54

Re: Lietuviai Italijoje...

lenkai tokie pidarai kokiu reta

55

Re: Lietuviai Italijoje...

Tomas, 24 parašė:

Vilma itales pakkrato labijau:{}

As tai manau kad tai priklauso nuo kiekvienos paneles savigarbos!!! Be to mes ir rekiam reikalaudamos lygiu teisiu, taip kad reikia stengtis ir ju nevirsyti!!! Be to reikia saves ir nenuvertinti ir daugiau galvoti apie ateiti!!!Nes daznokai posakis jaunyste - kvailyste pasitvirtina!!!!


56

Re: Lietuviai Italijoje...

o kaip man italijoj patiko fainumas wink bet nenoreciau ten gyventi............

57

Re: Lietuviai Italijoje...

Visur gerai ten kur musu nera smile

58

Re: Lietuviai Italijoje...

hheh, labas visiems teko dirbti itlijoj pries pora metu, tokiam miestuke kaip "Serracapriola" Tarp Pescaros ir Fogia, zodziu pilna lietuviu ir visiskai neidomu ;-) dabar vyksiu kaip turistas rugpjucio menesi aplankyti roma, milana, venecija ir gulet prie juros

59

Re: Lietuviai Italijoje...

mano vyro sesuo istekejo uz italo...

60

Re: Lietuviai Italijoje...

merda gal kas ir is milano:=D:=D