61

Re: Lietuviai Italijoje...

Iei taip moketu vokietijoi tAI GRIZCIAU TUOI PAT

62

Re: Lietuviai Italijoje...

gERAI KA NUO ROMOS IMPERIJOS NIEKAS NEZINOJO API LIATUVA BUTU IR API MUS PRIDROSTA:=D:=D:=D:=D:=D:=D:=D:=D:=D:=D:=D:=D:=D:=D:=D:=D:=D:=D:=D:=D

63

Re: Lietuviai Italijoje...

pats db gyvenu italijoj, jei taip galima sakyk, nes pakolkas daugiau laiko praleidziu kitose valstybese, bet ateities planuose italija uzema didiausia dali.. seip cia gyvena gimines, tai ir mano poziuris i italija ne is turisto puses, tad kazka galeciau ir papasakot, gyvuoju as siaures italijoj netoli milano..;)

64

Re: Lietuviai Italijoje...

Noreciau paklausti, gal zinote Italijoje parduodamu automobiliu internetini skelbimu puslapi

Dekoju is anksto

65

Re: Lietuviai Italijoje...

Erikai kaip pastebejai lietuviu italijoi mazai besinaudojanciu "ieskok" italijoi dar maziau o dar ir automobiliais besitominciu ti ... ti truksta zodziu greiciau kai tu nueisi i prie gedimino pilies tave zaibas nutrenks is pirmo karto net litui nepasirodzius ... va taip va ir va o jei paskambinsi i koki nors  italijos informacijos centra ti tau ir sende atsakis  va ...

66

Re: Lietuviai Italijoje...

SVEIKI ,

67

Re: Lietuviai Italijoje...

ziuriu kiek zmoniu tiek nuomoniu,bet man labai patinka Italijoj,ir nesu as ant kupros mano vaikino.ka besakytum zmones man Italijoj geriau,ju kalba man kaip gymta kalba....jei tureciau pasirinkti Italija ar lietuva tai esu tikra kad nepasirinkciau lietuvos...

68

Re: Lietuviai Italijoje...

itlija labai grazi ...ir gyventi ten geraaa!

69

Re: Lietuviai Italijoje...

Marija, 21 parašė:

ziuriu kiek zmoniu tiek nuomoniu,bet man labai patinka Italijoj,ir nesu as ant kupros mano vaikino.ka besakytum zmones man Italijoj geriau,ju kalba man kaip gymta kalba....jei tureciau pasirinkti Italija ar lietuva tai esu tikra kad nepasirinkciau lietuvos...

:::832 Italija ,Italija ,Italia:::832 Italija ,Italija ,Italija ,nusileisk is debesu

70

Re: Lietuviai Italijoje...

Donatas, 27 parašė:
Marija, 21 parašė:

ziuriu kiek zmoniu tiek nuomoniu,bet man labai patinka Italijoj,ir nesu as ant kupros mano vaikino.ka besakytum zmones man Italijoj geriau,ju kalba man kaip gymta kalba....jei tureciau pasirinkti Italija ar lietuva tai esu tikra kad nepasirinkciau lietuvos...

:::832 Italija ,Italija ,Italia:::832 Italija ,Italija ,Italija ,nusileisk is debesu

as gyvenu zemej....
o jei tau nepatinka nerasik cia,as sukuriau sias temas pasneket apie ITALIJA....tai gi rinkis kita tema...

71

Re: Lietuviai Italijoje...

Bla bla bla bla ner nuomoniu nes ne lietuviai:::832:::046 ir :::b54 isvis ciaupkites

72

Re: Lietuviai Italijoje...

as gyvenu sveicarijoj esu labai daznai buvus italijos siaurinej pusej turine ar yra pas jus ten lietuviska gemeindschaft

73

Re: Lietuviai Italijoje...

nu gerai nieko cia nera visi dar tebemiega
ieisiu veliau

74

Re: Lietuviai Italijoje...

hmmm.. smile gal kas gyvenat Mln?
dauguma italu supranta angliskai, bet atsakyti nesivargina... panasiai, kaip ir prancuzijoje tas pats posakis galioja "mano sali mano kalba ir kalbek". maciau buvo klausimas del gyvenimo ir dirbimo italijoje.. leidimo gyventi gauti beveik neimanoma, net dabar, kai esam EU. virs 3 metu pragyvenau ir vistiek negavau.. sad

75

Re: Lietuviai Italijoje...

Net Romoje mazai kas kalba italiskai!!!!

76

Re: Lietuviai Italijoje...

noriu i italija ten silta is sito aborigeno ledo krasto

77

Re: Lietuviai Italijoje...

EI zmones as jau italijoi metai o lietuviu dar nemaciau tik girdejau kad ira tokiu,niu ti va ka as norejau pasakit ti jei iki 2020 met. ka nors sutiksiu iskart pakviesiu i kina nesvarbu bahuras ar pana ..na zinoma panoms pirmenibe o su muzikais lietuvos kaip visalaik i bara

78

Re: Lietuviai Italijoje...

Gal ira lietuviu siures IT o tiksliau Milane .labai jau idomu?http://forumas.ieskok.lt/imgload/2232

79

Re: Lietuviai Italijoje...

Taip cia jau tu lietuviu nelabai :::819tik as ir pusbrolis.tikiuosi sia savaite atvarys ir puske:)

80

Re: Lietuviai Italijoje...

ar labai brangu keliauti i italija?