21

Re: Pažintys moksliukams

Vik parašė:

Esu tikra, kad čia yra žmonių, kurie patys save pavadintų moksliukais. Esu viena jų, ir bent jau man labai sunku megzti pažintis, nes tiesiog nerandu bendrų interesų su vidutiniais žmonėmis, o šitoje daugybėje vartotojų labai sunku rasti panašių į save. Nevyniojant žodžio į vatą, neretai jaučiuosi apsupta kvailių, ir sunkiai galiu patikėti, kad priklausom tai pačiai rūšiai big_smile. Žinau, kad skamba arogantiškai, bet taip jaučiuosi.

Užsienyje yra specialių pažinčių svetainių moksliukams, bet Lietuva, deja, per maža tokiems dalykams.

Taigi tikiuosi, kad bent šioje temoje galėsime vieni kitus rasti ir diskutuoti apie Star Trek'ą naudodami padorią gramatiką big_smile

https://www.youtube.com/watch?v=IFEguf87KlM

https://www.youtube.com/watch?v=ymXtx8MUyHg

22

Re: Pažintys moksliukams

ally lorel parašė:
Tomas parašė:
Timonas parašė:

netokie jus ir moksliukai jei nesugebat atsigrezti i save issirankioti savo minusus, juos issinaikinti ir iseit i realybe, vietoje to kad dergtumet vienas kita.
Daugiau pojuciu, potyriu realybej,
o cia rasinedami forumuose jus ramiai sedite paskende savo komforto zonose ir neprogresojat. Juk saugiauisia mieliausia vieta - savo kambarys kuriame jautiesi toks nepazeidziamas, saugus, ir galingas plusti virtualiom kalbom ant kito

Dar vienas "juokiasi puodas, kad katilas juodas"... Visą savo komentarą gali pritaikyt sau.

moksliuke tu..gal klaidas issitisyk neskaiciaves mano.. big_smile
jus tik citatom kalbet temokat, ka nors savo savo, genijai...

Čia kažkas neadekvataus...

23

Re: Pažintys moksliukams

ally lorel parašė:
Vik parašė:

Aiškiai žmonės net nežino, kas tie moksliukai ir kuo pasižymi. Niekas nesako, kad moksliukai – tai kažkokie tobuli antžmogiai. Mės turim trūkumų, ir abiejų moralizuotojų minimas atsiribojimas nuo realybės (per knygas, komiuterinius žaidimus, filmus ir kt.) yra vienas iš stereotipinio moksliuko požymių big_smile.

moksliukas pasizymi savo idiotizmu ir noru buti kitokiu kazkokiu. tas kuris galvoja, kad zinojimas, tai kelias i tobuluma, cia jau kalbu apie tave, nes anoks cia tobulumas zinoti, bet nesuprasti...
jus, kaip idiotai sakysit malu suda, nes cia lygiai tas pats, kalbu apie zinojima ir supratima, bet tik jums taip atrodo, nes jus nieko nesuprantat.
Pazistu be galo daug protingu zmoniu, kurie gerai mokosi ir mokesi, niekuo jie neissiskiria is kitu, o demesiio stokoje, nesiskelbia daug zinantys.

Išgerk vaistų, mažiau mentaline tryda taškysies. Čia jau panašu į Delfi, kai tik pasirodo straipsnis apie Einšteiną arba evoliuciją, iškart prisirenka pilna besmegenių, pasakojančių, kad SRT arba evoliucija yra sąmokslas. Ši tema tendencingai sukurta pakalbėt apie Star Treck ar pan.

24 (redagavo ally lorel 2015-12-16 14:03)

Re: Pažintys moksliukams

tai jus ir kalbekit, kodel cia mane painiojat i savo snektas big_smile:D nu juokdarys tu..
as kvailys, nes nepataikau i tema, tai tu buk genijus ir pataikyk, ziuriu as tau idomesnis, negu visa tema likus.. besmegeniai jus..  pasakyk zodi i jusu darza, ti pizadda nakhuj..:D:D
as cia pizdavoju jus, neismanelius, buciau protingas, tai nekreipciau demesio i nereikalingas detales, ne kaip tu...:D

25

Re: Pažintys moksliukams

Deadweight parašė:
Vik parašė:

Esu tikra, kad čia yra žmonių, kurie patys save pavadintų moksliukais. Esu viena jų, ir bent jau man labai sunku megzti pažintis, nes tiesiog nerandu bendrų interesų su vidutiniais žmonėmis, o šitoje daugybėje vartotojų labai sunku rasti panašių į save. Nevyniojant žodžio į vatą, neretai jaučiuosi apsupta kvailių, ir sunkiai galiu patikėti, kad priklausom tai pačiai rūšiai big_smile. Žinau, kad skamba arogantiškai, bet taip jaučiuosi.

Užsienyje yra specialių pažinčių svetainių moksliukams, bet Lietuva, deja, per maža tokiems dalykams.

Taigi tikiuosi, kad bent šioje temoje galėsime vieni kitus rasti ir diskutuoti apie Star Trek'ą naudodami padorią gramatiką big_smile

https://www.youtube.com/watch?v=IFEguf87KlM

https://www.youtube.com/watch?v=ymXtx8MUyHg


ka jis ten baiges? dokto..ka?:DD:D emiau ir patikejau, vos sakini sudelioja, minciu stoka, o tai tokie jie protingi, tie moksliukai?:D  doktorantura baiges, turetu suprast, kad moteri gauti, nereikia jai siusti savo CV su gyvenimo aprasymu.. sakiau, kad jus nemastantys. aciu, kaip uz irodyma to, kad linkus imetei Deadweight

26

Re: Pažintys moksliukams

Tomas parašė:

Čia kažkas neadekvataus...

Būtent. Dar neatsibodo šitą trolį maitint? Man kartais būna linksma žmones paerzinti, bet šis egzempliorius bent mano skoniui ir šitam tikslui per kvailas, nes net jei kažkaip jį suvartysi, jis nesupras esmės ir toliau savo varys. Čia kaip sakoma, nesiginčyk su kvailiu, nes nusitemps iki savo lygio, o tada įveiks patirtimi big_smile

27 (redagavo Andrius 2015-12-16 22:37)

Re: Pažintys moksliukams

Jūs identifikuoja spėju kyla iš holivudinių filmų apie moksleivius ir studentu, kur žmonės padalyti į dvi grupes plius minus, tai tie ,,KIETI'' kurie užsiima sportu, vakarėliais ir nieko nemoka ir tie kiti vadinamieji ,,MOKSLIUKAI" kurie atsiskyrę savitose grupelėse, domisi jie fantastika, žaidimais kompiuteriniais ir yra nuskriausti tų ,,KIETŲ". Na kiek pamenu jie kažkaip tai iliustruojami?

28

Re: Pažintys moksliukams

Holivudas šitų kategorijų neišrado – jos realiai egzistuoja su daugybe tarpinių variantų, tik šituose moksleivių/studentų filmuose tarpiniai variantai dažniausiai išmetami.
Nors šiaip nelabai supratau klausimo – toks vaizdas, kad google vertėjo pagalba rašei – pagal anketą pakankamai raštingas, ir klaviatūrą pasivarginai įsijungt, tai kame reikalas? big_smile

29

Re: Pažintys moksliukams

mane suvarei VIK, cia jus 100k jau suvaryti... big_smile jei manes nesupranti, tai tu durna, o ne as..:D jei pasaket, kad as durnas,tai nereiskias, kad cia jau mane suvartei i gabalus..:D argumentuok, kaip as (nors ir nelabai as elegancija isreiskiu) na kas kaip sugeba. PIRMYN! argumentuok, ne vejus gaudyk, man irodymu nereikia, nesiruosiu teist nei vieno.. tik prasom, susimilk, taip kaip moko univiere, ARGUMENTUOTAI

30

Re: Pažintys moksliukams

Vik parašė:

Holivudas šitų kategorijų neišrado – jos realiai egzistuoja su daugybe tarpinių variantų, tik šituose moksleivių/studentų filmuose tarpiniai variantai dažniausiai išmetami.
Nors šiaip nelabai supratau klausimo – toks vaizdas, kad google vertėjo pagalba rašei – pagal anketą pakankamai raštingas, ir klaviatūrą pasivarginai įsijungt, tai kame reikalas? big_smile

Panašiai pagalvojau smile Čia dauguma apsinarkašinę arba girti renkasi smile Ir panašu, kad nė vienas nežiūrėjo Star Treck. Serialo ir aš nežiūrėjau, bet filmai patiko. Apskritai, gerus serialus galima ant vienos rankos pirštų suskaičiuot.

31

Re: Pažintys moksliukams

ally lorel parašė:

mane suvarei VIK, cia jus 100k jau suvaryti... big_smile jei manes nesupranti, tai tu durna, o ne as..:D jei pasaket, kad as durnas,tai nereiskias, kad cia jau mane suvartei i gabalus..:D argumentuok, kaip as (nors ir nelabai as elegancija isreiskiu) na kas kaip sugeba. PIRMYN! argumentuok, ne vejus gaudyk, man irodymu nereikia, nesiruosiu teist nei vieno.. tik prasom, susimilk, taip kaip moko univiere, ARGUMENTUOTAI

smile)))))))))))) mjooooooooo....

32

Re: Pažintys moksliukams

Čia rimtai jūs diskutuojat apie tai kas protingas, o kas kvailas? big_smile moksliukai, jeigu save laikote netik moksliukais, bet ir protingais, tai pasakykite ką cituoju: "paklausus mokslų daktaro ar jis protingas, jis atsakys esąs per vidurį. Paklauskite vežnyčiotojo ar jis protingas, jis atsakys esąs per vidurį. Visi mes esam vienodai protingi, skiriasi tik gyvenimo patirtis.", kažkaip panašiai skambėtų išvertus į lt kalbą. Tai kas taip yra pasakęs?

33

Re: Pažintys moksliukams

Vik parašė:

Esu tikra, kad čia yra žmonių, kurie patys save pavadintų moksliukais. Esu viena jų, ir bent jau man labai sunku megzti pažintis, nes tiesiog nerandu bendrų interesų su vidutiniais žmonėmis, o šitoje daugybėje vartotojų labai sunku rasti panašių į save. Nevyniojant žodžio į vatą, neretai jaučiuosi apsupta kvailių, ir sunkiai galiu patikėti, kad priklausom tai pačiai rūšiai big_smile. Žinau, kad skamba arogantiškai, bet taip jaučiuosi.

Užsienyje yra specialių pažinčių svetainių moksliukams, bet Lietuva, deja, per maža tokiems dalykams.

Taigi tikiuosi, kad bent šioje temoje galėsime vieni kitus rasti ir diskutuoti apie Star Trek'ą naudodami padorią gramatiką big_smile


Tai tada esi neprotinga jei nedatrauki iki vidutinio lygio ?

34

Re: Pažintys moksliukams

Vik parašė:

Holivudas šitų kategorijų neišrado – jos realiai egzistuoja su daugybe tarpinių variantų, tik šituose moksleivių/studentų filmuose tarpiniai variantai dažniausiai išmetami.
Nors šiaip nelabai supratau klausimo – toks vaizdas, kad google vertėjo pagalba rašei – pagal anketą pakankamai raštingas, ir klaviatūrą pasivarginai įsijungt, tai kame reikalas? big_smile

Nežinau, kaip tau čia moksliškai paaiškinti.

35

Re: Pažintys moksliukams

tiek knygu perskaitei o negali paprastam lietuvos muzikui isaiskinti kad tu "keturtakcio vidaus degimo variklio veikimo schema" noretum praktikskai isbandyti veikimo principa ant saves :::044?

36

Re: Pažintys moksliukams

O kas nors aktyviai research'u užsiimat?

37

Re: Pažintys moksliukams

Donatas parašė:

Čia rimtai jūs diskutuojat apie tai kas protingas, o kas kvailas? big_smile moksliukai, jeigu save laikote netik moksliukais, bet ir protingais, tai pasakykite ką cituoju: "paklausus mokslų daktaro ar jis protingas, jis atsakys esąs per vidurį. Paklauskite vežnyčiotojo ar jis protingas, jis atsakys esąs per vidurį. Visi mes esam vienodai protingi, skiriasi tik gyvenimo patirtis.", kažkaip panašiai skambėtų išvertus į lt kalbą. Tai kas taip yra pasakęs?

ta as ir irodineju, bet arba nenori suprast, arba nesupranta. jau issisakiau, kad kiekvienas yra savo srity zinovas, ta dalele tik maza. o cia isivaizdina, zinantys gramatika (nors toks bukas, kaip as klaidas izvelgiu, ne daug, bet padaro), menkina kitus ir nezino kodel turi diplomus, o dirba ne pagal specialybe, arba ne ten kur noretu, arba ne pagal norima atlyginima, izvelgdami, kad protingesnis, bet be diplomu kyla i aukstumas.  vel patys irodymai ateina, brangus moksliukai, ka as jums sakiau? esu vidutiniokas, jus tuo nepatenkinti, o va protingesni ateina, paraso jums visa tiesa. 
as ne pries moksla, bet pries tuos ''protinguosius'' kurie mana zinantys viska, nors is ties tik keleta puslapiu ir tai mintinai iskale. be savo nuomones, be grindziamu minciu. 
ok cia mano kvailos isminties jau per daug, paiilsekit nuo manes big_smile

38

Re: Pažintys moksliukams

Aivaras parašė:

O kas nors aktyviai research'u užsiimat?

Šoniplaukų fiziologijos tyrimais užsiimu big_smile

39

Re: Pažintys moksliukams

ally lorel parašė:
Donatas parašė:

Čia rimtai jūs diskutuojat apie tai kas protingas, o kas kvailas? big_smile moksliukai, jeigu save laikote netik moksliukais, bet ir protingais, tai pasakykite ką cituoju: "paklausus mokslų daktaro ar jis protingas, jis atsakys esąs per vidurį. Paklauskite vežnyčiotojo ar jis protingas, jis atsakys esąs per vidurį. Visi mes esam vienodai protingi, skiriasi tik gyvenimo patirtis.", kažkaip panašiai skambėtų išvertus į lt kalbą. Tai kas taip yra pasakęs?

ta as ir irodineju, bet arba nenori suprast, arba nesupranta. jau issisakiau, kad kiekvienas yra savo srity zinovas, ta dalele tik maza. o cia isivaizdina, zinantys gramatika (nors toks bukas, kaip as klaidas izvelgiu, ne daug, bet padaro), menkina kitus ir nezino kodel turi diplomus, o dirba ne pagal specialybe, arba ne ten kur noretu, arba ne pagal norima atlyginima, izvelgdami, kad protingesnis, bet be diplomu kyla i aukstumas.  vel patys irodymai ateina, brangus moksliukai, ka as jums sakiau? esu vidutiniokas, jus tuo nepatenkinti, o va protingesni ateina, paraso jums visa tiesa. 
as ne pries moksla, bet pries tuos ''protinguosius'' kurie mana zinantys viska, nors is ties tik keleta puslapiu ir tai mintinai iskale. be savo nuomones, be grindziamu minciu. 
ok cia mano kvailos isminties jau per daug, paiilsekit nuo manes big_smile

tai as cia pats protingiausias , paskutinis klasei vos is mokyklos neismete skaityt isvis sestoi klasei pradejau ,egzus padejo islaikyti auklytoja ipac lietuviu kalba , isivaizduojat diktanku vidurkis mano 2 :::036 pats auksciausas pazymys uz diktanta buvo 7 ,pagalvojau kad mokytoja kazka sumaise va su tokiu mano mokslu bagazu mano metiniai uzdarbiai 250 tukstanciu euru ,zinoma sumoku apie170 -130 mokesciu , be to kas man lieka man uztenka plius uz mano mokescius islaikau tuos kas nedirba ir dikaduoniauja...

40

Re: Pažintys moksliukams

Zmogus aiskiai parase, kad noretu pabendrauti savam rate, jokiu ''vidutinioku'' nekviete, bet ju vistiek visur pilna smile