41

Re: Line age II

siulyciau beyonda... nors ten gaidys bet ****..:D man svarbu kad yra savi pazystami zmones serve su kuriais galima pabendraut normaliai nes seip kazkokiam serve lost vienam tai yra gaiyds... kad ir kokie rates bus...

42

Re: Line age II

big_smile lol ismok sneket su zmonem tj bet kuriam serve turesi draugu wink kaip as big_smile

43

Re: Line age II

Pats zaidimas gal ir neblogas... dideli mapai, daug klasiu... Nu bet pazaisi koki menesi ir atsibos... reiks ieskot naujo servo, ar visai nustot zaist...

44

Re: Line age II

Jo l2 best for ever !!!!!!!!!:::515

45

Re: Line age II

ka as zinau zaidziu per destiny hay reitose ir man wisai patinka seniau zaidziau per BC bet kai padare waip ir praradau 68 lvl tai ziauriai susiparinau ir kokius 2 menesius nezaidziau kol draugelis nepasiule destiny zaidziau lov reitose dabar hay ir man wisai gerai nes zaidziu tik kas trecia diena:D

46

Re: Line age II

Wisaj Nieko Game, Bet rashosi Lineage 2 Chronicle 4 big_smile Grejt Bus 5

47

Re: Line age II

beter world serveris nepasakyciau kad geras mano , acantus nuhakino sikniai , ten isvis apsaugos nebuvo ir dualbokinimas buvo leidziamas, bfdr x100 losiu bet tik erzina kad lagai pradejo dideti o pradzioj buvo geras servas tikimes kad pataisys

48

Re: Line age II

beter world serveris nepasakyciau kad geras mano , acantus nuhakino sikniai , ten isvis apsaugos nebuvo ir dualbokinimas buvo leidziamas, bfdr x100 losiu bet tik erzina kad lagai pradejo dideti o pradzioj buvo geras servas tikimes kad pataisys

49

Re: Line age II

noriu parsisiusti sita zaida bet nemoku spaudziu download ir ismeta kruva programu visokiu!!!mmm???

50

Re: Line age II

jau liga tai belenkokia.. visi persirgom.. as, mano sese, jos bachuras jo broliai visi kam parodziau si geima.. kursiokai darugai niekam beveik nepavyko atsispirti.. smile bet aciu dievui nulipau nuo kablio.. ir issitraukiau dideli dideli inkara is nugaros smile

51

Re: Line age II

... kaip... kur gauti l2 c4? tik tai ir sustabdo...

52

Re: Line age II

mane sustabdo critikal error big_smile

53

Re: Line age II

Nezaidziu beveik zaidimu ir nz koks sis yra!

54

Re: Line age II

tj kam rasai ka nezinai big_smile biski nelogiskai darai big_smile tas pats as ateinu i padangu krautuve neturedamas masinos big_smile ir iejes sakyciau, nenoriu padangu big_smile grinai taspats big_smile

55

Re: Line age II

nu geras zaidimas, kai atrodo jau pabodes o keliu menesiu vel nori zaist;] bet kad butu liga kazkokia tai nemanau;]

56

Re: Line age II

siaip turejau ir wc ir tytrantir destra ...
buvau zaliu myletojas ...
siaip tikrai fainas zaidimas , tik veikia kaip geri narkotikai ...
P>S> puiki priemone taupyt lt ;D
sedi namie , zaidi ir nieko tau daugiau nerikia big_smile:D:D:D:D:D:D:D:D

57

Re: Line age II

nezaidziu ir nezaisiu
as geriau

:::d17:::d17:::d17http://forumas.ieskok.lt/imgload/2318

58

Re: Line age II

as zaidziau bet trumpai big_smile:D:D

59

Re: Line age II

Jolanta, 33 parašė:

... kaip... kur gauti l2 c4? tik tai ir sustabdo...


www.lineage2.com parsisiusk is gamintojo svetaines nemokamai platinamas zaidimas wink free licenija sio zaidimo ir populerumas pasauly vis auga ;D tikliau liga progresuoja ir uzkrecia vis daugiau jau net galima pavadint epidemija L2 prasidejo ;D

60

Re: Line age II

labaj gera grafika .. yr pats zajdymas ziauriaj geraj sumastytas .. wink
nice .... :::856