21

Re: Savižudybės

nmn parašė:
Edgaras parašė:

nepilnavertiskumo ir vienisumo jausmai yra dazniausi savizudybes kaltininkai. Prisideda stresas del finansines padeties ir stai tau atsakymas. Lietuvoje zmones zudosi nes nemato iseities is padeties. Prasideda stresu kaip apmoketi saskaitas, skolos auga, plauku rovimasis nuo galvos... tada alkoholis , narkotikai arba virve. Mano mamos brolis pasikore pries beveik 2 metus cia anglijoje. Taip atsitiko todel kad, na, atrado epilepsija, ismete is darbo, o del epilepsijos pasake kad negali gaut finansines pagalbos is valstybes, ir todel kad per mazai dirbo cia. Galiausiai atsiunte laiska sakanti kad jis per mazai mokesciu sumokejes ir neturi teises gyventi anglijoje. po savaites ji rado sheffield miskelyje http://www.thestar.co.uk/news/body-of-man-found-hanged-in-sheffield-woodland-1-6720106 , vos 42 metu vyra nemate kitos iseities. Finansine - didziausia to priezastis.

Mano atveju - esu is alytaus, mokiausi likiskeliu vidurineje , kuri buvo pagarsejusi gan prasto auklejimo vaikais ir ten besimokanciu cigonu gauja. As ta visa velniava vos isgyvenau, uzgauliojimas ir manes vos nepakabino ant virves. Sunku priesintis kai puola 6-7 uzgauliotojai. Kai draugu nera, uzgauliotojai kankina, jautiesi toks vienas , niekam nereikalingas ar dar blogiau. Kai isvykau i anglija neturejau jokio plano, turejau 210 svaru kiseneje, ir plana susirasti darba. Jokiu pazystamu ar draugu. Dvi dienas miegojau stotyje nes nenorejau pinigu praleist. Galiausiai atsiduriau sheffielde. Galvojau jei nieko nerasiu, nusibaigsiu kokiam griovyje, niekas neieskos. Deja po gero pusmecio atvaziavo patevis, dar po pusmecio - mama, brolis ir sesuo. Dabar cia gyvenu jau 5 metus, turiu nebloga darba, savo buta, automobili. Brolis ir sesuo uzmirsta LT kalba ir mokosi jau po 4 metus vietineje mokykloje. Kiekvienais metai apiperku juos kompiuteriais, naujais telefonais ir t.t. Vis dar esu vienas, bet bent turiu seima kuri yra cia. Tai va ponai ir ponios, jei negalite ir neturite jegu pasistengti del saves, atiduokite savo jegas ir resursus artiemiesiems. Jie ko gero gali buti vieninteliai zmones kurie gerbia jusu esybe.

Mano praeitis padare gilias zaizdas psichikoje ir nemanau kad kada nors pasikeisiu. Merginos neturiu ir nemanua kad kazkada turejau, ilgiausiai turejau gal menesi. Esu pernelyg prieraisus, per daug demesio rodau, prielipa. galvojau tai yra gerai. Uzmirstu save ir rupinuosi kitais ir man taip tinka, bet kitiems(oms) ne...

Stresas ir depresija - didziausios jegos varancios link noro pakelti pries save ranka.


Tik nepradėk gerti ar vartoti narkotikų, iš patirties sakau, tai arčiausias kelias link savižudybės.

Oi ne nei gersiu nei vartosiu. As issilaisvinima jei taip galima pavadint jau radau - kompiuteriniai zaidimai.

22

Re: Savižudybės

Sakot depresija yra baisi liga,tai kodel patys depresuojantys nemano,kad jie serga. Kitaip gydytusi,kaip imanydami o ne zudytusi,juk ligos pagydomos o gyvybes nebesusigrazinsi.
Zinau toki atveji,kai moteris gyveno seimoje aprupinta viskuo ir vyro demesiu taip,bet sekmingai sirgo depresija visa savo santuokini gyvenima. Buvo bandymu ir nusizudyti,tik seima ir saugojo nuo sito. Ir staiga nusvitimas tai moteriai driokstelejo lyg is giedro dangaus lietus,kad ji gali viska keisti. Ir eme tai daryti,pirma paliko seima,tada susirado kita vyra,nuo kurio ir i kaili gavusi yra taip,kad luzo kaulai ir samones neteko. Po to mokesi atleisti savo draugui ir gyvena kartu toliau. Kazkur dingo depresija,nebereikia psihologu pagalbos,medikamentas nulis islaidu ir sako,kad pradejo gyventi pagaliau.
Kaip as suprantu,pasak liaudies isminties"depresija yra ponu ismislas" . Reik noreti buti seimininku savo gyvenimo ir viskas bus gerai.

23

Re: Savižudybės

dalija parašė:

Sakot depresija yra baisi liga,tai kodel patys depresuojantys nemano,kad jie serga. Kitaip gydytusi,kaip imanydami o ne zudytusi,juk ligos pagydomos o gyvybes nebesusigrazinsi.
Zinau toki atveji,kai moteris gyveno seimoje aprupinta viskuo ir vyro demesiu taip,bet sekmingai sirgo depresija visa savo santuokini gyvenima. Buvo bandymu ir nusizudyti,tik seima ir saugojo nuo sito. Ir staiga nusvitimas tai moteriai driokstelejo lyg is giedro dangaus lietus,kad ji gali viska keisti. Ir eme tai daryti,pirma paliko seima,tada susirado kita vyra,nuo kurio ir i kaili gavusi yra taip,kad luzo kaulai ir samones neteko. Po to mokesi atleisti savo draugui ir gyvena kartu toliau. Kazkur dingo depresija,nebereikia psihologu pagalbos,medikamentas nulis islaidu ir sako,kad pradejo gyventi pagaliau.
Kaip as suprantu,pasak liaudies isminties"depresija yra ponu ismislas" . Reik noreti buti seimininku savo gyvenimo ir viskas bus gerai.

- Pasakė žmogus niekada nesirgęs depresija.

24

Re: Savižudybės

As pats depresija sergu antra karta, pirmakart kai buvau 14, ir dabar. Dabar geriu citalopramo tabletes. 10mg, idomus dalykas, 60mg sustabdo sirdi, sesios tabletes pries miega ir nebepabusciau, bet as tiesiog niekada negaleciau taip pasielgti su savo seima hmm. Gydosi tas kas save supranta, o kiti gaili saves ir griebiasi virves hmm

25 (redagavo dalija 2016-02-27 13:54)

Re: Savižudybės

nmn parašė:
dalija parašė:

Sakot depresija yra baisi liga,tai kodel patys depresuojantys nemano,kad jie serga. Kitaip gydytusi,kaip imanydami o ne zudytusi,juk ligos pagydomos o gyvybes nebesusigrazinsi.
Zinau toki atveji,kai moteris gyveno seimoje aprupinta viskuo ir vyro demesiu taip,bet sekmingai sirgo depresija visa savo santuokini gyvenima. Buvo bandymu ir nusizudyti,tik seima ir saugojo nuo sito. Ir staiga nusvitimas tai moteriai driokstelejo lyg is giedro dangaus lietus,kad ji gali viska keisti. Ir eme tai daryti,pirma paliko seima,tada susirado kita vyra,nuo kurio ir i kaili gavusi yra taip,kad luzo kaulai ir samones neteko. Po to mokesi atleisti savo draugui ir gyvena kartu toliau. Kazkur dingo depresija,nebereikia psihologu pagalbos,medikamentas nulis islaidu ir sako,kad pradejo gyventi pagaliau.
Kaip as suprantu,pasak liaudies isminties"depresija yra ponu ismislas" . Reik noreti buti seimininku savo gyvenimo ir viskas bus gerai.

- Pasakė žmogus niekada nesirgęs depresija.

O kodel vieni serga o kiti ne?  Zinoma,lengviau  paverkti.

26

Re: Savižudybės

dalija parašė:
nmn parašė:
dalija parašė:

Sakot depresija yra baisi liga,tai kodel patys depresuojantys nemano,kad jie serga. Kitaip gydytusi,kaip imanydami o ne zudytusi,juk ligos pagydomos o gyvybes nebesusigrazinsi.
Zinau toki atveji,kai moteris gyveno seimoje aprupinta viskuo ir vyro demesiu taip,bet sekmingai sirgo depresija visa savo santuokini gyvenima. Buvo bandymu ir nusizudyti,tik seima ir saugojo nuo sito. Ir staiga nusvitimas tai moteriai driokstelejo lyg is giedro dangaus lietus,kad ji gali viska keisti. Ir eme tai daryti,pirma paliko seima,tada susirado kita vyra,nuo kurio ir i kaili gavusi yra taip,kad luzo kaulai ir samones neteko. Po to mokesi atleisti savo draugui ir gyvena kartu toliau. Kazkur dingo depresija,nebereikia psihologu pagalbos,medikamentas nulis islaidu ir sako,kad pradejo gyventi pagaliau.
Kaip as suprantu,pasak liaudies isminties"depresija yra ponu ismislas" . Reik noreti buti seimininku savo gyvenimo ir viskas bus gerai.

- Pasakė žmogus niekada nesirgęs depresija.

O kodel vieni serga o kiti ne?  Zinoma,lengviau  paverkti.

Jei gyvenimas susiklostė taip kaip norėjai, tada ir nesergi. Bet tokių vienetai. Vienatvė, neišsipildžiusios svajonės, rutina, artimo žmogaus netektis- viskas gali sukelti depresija. Ir nuo jos nepagysi jei norėsi, tokia logika išvis man kelia juoką, Eik į ligoninę ir pasakyk kokiam sunkiai sergančiam ligoniui ko čia sergi dabar? Norėsi ir pasveiksi. Tik todėl kad depresija neturi kažkokių ryškių simptomų tuoj puolat nurašyti kaip ne ligą, o kažkokį išsigalvojimą. O ir tavo ta moteris apie kurią kalbėjai esu beveik įsitikinęs, atsitiėsė tik tada kai sutiko tą vyrą. Nes tokia ta depresija yra. Pačiam vienam atsistot ant kojų, be artimų žmonių pagalbos yra be galo sunku

27

Re: Savižudybės

Edgaras parašė:

As pats depresija sergu antra karta, pirmakart kai buvau 14, ir dabar. Dabar geriu citalopramo tabletes. 10mg, idomus dalykas, 60mg sustabdo sirdi, sesios tabletes pries miega ir nebepabusciau, bet as tiesiog niekada negaleciau taip pasielgti su savo seima hmm. Gydosi tas kas save supranta, o kiti gaili saves ir griebiasi virves hmm

Tai turbūt ir tas 10mg per ilgą laiką iššauks kokią sirdies ligą :::006

28 (redagavo dalija 2016-02-27 15:26)

Re: Savižudybės

nmn parašė:
dalija parašė:
nmn parašė:

- Pasakė žmogus niekada nesirgęs depresija.

O kodel vieni serga o kiti ne?  Zinoma,lengviau  paverkti.

Jei gyvenimas susiklostė taip kaip norėjai, tada ir nesergi. Bet tokių vienetai. Vienatvė, neišsipildžiusios svajonės, rutina, artimo žmogaus netektis- viskas gali sukelti depresija. Ir nuo jos nepagysi jei norėsi, tokia logika išvis man kelia juoką, Eik į ligoninę ir pasakyk kokiam sunkiai sergančiam ligoniui ko čia sergi dabar? Norėsi ir pasveiksi. Tik todėl kad depresija neturi kažkokių ryškių simptomų tuoj puolat nurašyti kaip ne ligą, o kažkokį išsigalvojimą. O ir tavo ta moteris apie kurią kalbėjai esu beveik įsitikinęs, atsitiėsė tik tada kai sutiko tą vyrą. Nes tokia ta depresija yra. Pačiam vienam atsistot ant kojų, be artimų žmonių pagalbos yra be galo sunku

Matyt todel ir nesergu ,nes nuo mazens turejau daug skaudziu  patyrimu. Jie mane persekiojo iki tol kol nepradejau ieskoti atsakymu. Dabar tikrai galiu teigti,kad depresija yra "ponu ismislas",o ne liga. Liga,tai zenklas,kad gyveni netinkamai savo atzvilgiu.
Ir tai ,moteriai visada siuliau susirasti salia saves zmogu, vardam kurio aukosis,gyvens pamirsusi savo poreikius. Tai susirado valkata,parsivede i savo namus,nuprause,priglaude ir susilde...va tokia ta depresijos dingimo priezastis.

29

Re: Savižudybės

dalija parašė:
nmn parašė:
dalija parašė:

O kodel vieni serga o kiti ne?  Zinoma,lengviau  paverkti.

Jei gyvenimas susiklostė taip kaip norėjai, tada ir nesergi. Bet tokių vienetai. Vienatvė, neišsipildžiusios svajonės, rutina, artimo žmogaus netektis- viskas gali sukelti depresija. Ir nuo jos nepagysi jei norėsi, tokia logika išvis man kelia juoką, Eik į ligoninę ir pasakyk kokiam sunkiai sergančiam ligoniui ko čia sergi dabar? Norėsi ir pasveiksi. Tik todėl kad depresija neturi kažkokių ryškių simptomų tuoj puolat nurašyti kaip ne ligą, o kažkokį išsigalvojimą. O ir tavo ta moteris apie kurią kalbėjai esu beveik įsitikinęs, atsitiėsė tik tada kai sutiko tą vyrą. Nes tokia ta depresija yra. Pačiam vienam atsistot ant kojų, be artimų žmonių pagalbos yra be galo sunku

Matyt todel ir nesergu ,nes nuo mazens turejau daug skaudziu  patyrimu. Jie mane persekiojo iki tol kol nepradejau ieskoti atsakymu. Dabar tikrai galiu teigti,kad depresija yra "ponu ismislas",o ne liga. Liga,tai zenklas,kad gyveni netinkamai savo atzvilgiu.
Ir tai ,moteriai visada siuliau susirasti salia saves zmogu, vardam kurio aukosis,gyvens pamirsusi savo poreikius. Tai susirado valkata,parsivede i savo namus,nuprause,priglaude ir susilde...va tokia ta depresijos dingimo priezastis.

Ech, pavargau įrodinėti, jei aklas nenori matyti, sekmės.

30

Re: Savižudybės

nmn parašė:
dalija parašė:
nmn parašė:

Jei gyvenimas susiklostė taip kaip norėjai, tada ir nesergi. Bet tokių vienetai. Vienatvė, neišsipildžiusios svajonės, rutina, artimo žmogaus netektis- viskas gali sukelti depresija. Ir nuo jos nepagysi jei norėsi, tokia logika išvis man kelia juoką, Eik į ligoninę ir pasakyk kokiam sunkiai sergančiam ligoniui ko čia sergi dabar? Norėsi ir pasveiksi. Tik todėl kad depresija neturi kažkokių ryškių simptomų tuoj puolat nurašyti kaip ne ligą, o kažkokį išsigalvojimą. O ir tavo ta moteris apie kurią kalbėjai esu beveik įsitikinęs, atsitiėsė tik tada kai sutiko tą vyrą. Nes tokia ta depresija yra. Pačiam vienam atsistot ant kojų, be artimų žmonių pagalbos yra be galo sunku

Matyt todel ir nesergu ,nes nuo mazens turejau daug skaudziu  patyrimu. Jie mane persekiojo iki tol kol nepradejau ieskoti atsakymu. Dabar tikrai galiu teigti,kad depresija yra "ponu ismislas",o ne liga. Liga,tai zenklas,kad gyveni netinkamai savo atzvilgiu.
Ir tai ,moteriai visada siuliau susirasti salia saves zmogu, vardam kurio aukosis,gyvens pamirsusi savo poreikius. Tai susirado valkata,parsivede i savo namus,nuprause,priglaude ir susilde...va tokia ta depresijos dingimo priezastis.

Ech, pavargau įrodinėti, jei aklas nenori matyti, sekmės.

Man nieko ir nereikia irodyti o tik sau.

31

Re: Savižudybės

tiesai irodymu nereikia

32

Re: Savižudybės

niekada nesupratau savizudziu logikos...  gi vis tiek visi mirsime... sad

33

Re: Savižudybės

Viskas per merginas, žudosi, ir visaip iškeliauja kas kaip sugeba

34

Re: Savižudybės

dalija parašė:
nmn parašė:
dalija parašė:

O kodel vieni serga o kiti ne?  Zinoma,lengviau  paverkti.

Jei gyvenimas susiklostė taip kaip norėjai, tada ir nesergi. Bet tokių vienetai. Vienatvė, neišsipildžiusios svajonės, rutina, artimo žmogaus netektis- viskas gali sukelti depresija. Ir nuo jos nepagysi jei norėsi, tokia logika išvis man kelia juoką, Eik į ligoninę ir pasakyk kokiam sunkiai sergančiam ligoniui ko čia sergi dabar? Norėsi ir pasveiksi. Tik todėl kad depresija neturi kažkokių ryškių simptomų tuoj puolat nurašyti kaip ne ligą, o kažkokį išsigalvojimą. O ir tavo ta moteris apie kurią kalbėjai esu beveik įsitikinęs, atsitiėsė tik tada kai sutiko tą vyrą. Nes tokia ta depresija yra. Pačiam vienam atsistot ant kojų, be artimų žmonių pagalbos yra be galo sunku

Matyt todel ir nesergu ,nes nuo mazens turejau daug skaudziu  patyrimu. Jie mane persekiojo iki tol kol nepradejau ieskoti atsakymu. Dabar tikrai galiu teigti,kad depresija yra "ponu ismislas",o ne liga. Liga,tai zenklas,kad gyveni netinkamai savo atzvilgiu.
Ir tai ,moteriai visada siuliau susirasti salia saves zmogu, vardam kurio aukosis,gyvens pamirsusi savo poreikius. Tai susirado valkata,parsivede i savo namus,nuprause,priglaude ir susilde...va tokia ta depresijos dingimo priezastis.

Uzskaitau. I desimtuka.

35

Re: Savižudybės

Tomas parašė:

niekada nesupratau savizudziu logikos...  gi vis tiek visi mirsime... sad

Logika tokia jog **** gyventi dar taip  nezinia kiek metu jei galima ir siandiena numirti, juk vis tiek mirsime visi iki vieno... smile Elimentaru kaip 2+2.

36 (redagavo Aivaras 2016-02-27 21:59)

Re: Savižudybės

O buvusio seimo nario megstamiausia posaki irgi jau cenzuruoja? N.a.f.i.g.  Juk per tv kekviena diena miela ta zodi vartodavo vienu metu.... ir be jokiu n 14:D Vo kekviena diena vis laisvejame ir dermokratejame.... big_smile Tuoj ir labai greitai busime laisvi visai kaip seniau. zingsinis i kaire, zingsnis i desine susaudimas, suolis i virsu provokacija... Tiktai su be galu brangiu mokslu, gydimu, ir sintetiniu maistu su vokiskom kainom...  Na ir kaip ir visada okupantu kariuomene salyje.... tiktai kad ne is rytu o is vakaru.... Dar piderastais ir pajuodeliais prie viso to salyje.... valio, mes pagaliau busime laisvi, sviesiame rytojuje ir gyvensime geriau... pala, sita as jau kazkada labai senai jau girdejau.... big_smile

37

Re: Savižudybės

nesutinku-čia politika ne prie ko, yra žymiai blogiau gyvenančių šalių, bet savižudžių mažiau, kaip ir pokario Lietuvoj-nesižudė tiek, tiesiog mano manymu-tėvai patys nespėja su tuo gyvenimo ,,vertybių'' tempu, o ir vaikų kiek stengiasi-nepatempia-kompleksuoja visi, o vertybės tai kitos, reikia visko siekt, bet ne taip.... pati žinau ne vieno paauglio bereikšmę savižudybę-niekas nekaltas-betkoks psichologas pasakys, o kalti visi-iki vieno, nes mąstymas-nevykėlio arba laimingo... kas yra kas? manau ne nuo valstybės priklauso, nuo šeimos... niekas nemoko kaip sukurti ją... nereikia kurti valstybės, sukurkime laimingą šeimą-visų pirma

38

Re: Savižudybės

Gitana parašė:

nesutinku-čia politika ne prie ko, yra žymiai blogiau gyvenančių šalių, bet savižudžių mažiau, kaip ir pokario Lietuvoj-nesižudė tiek, tiesiog mano manymu-tėvai patys nespėja su tuo gyvenimo ,,vertybių'' tempu, o ir vaikų kiek stengiasi-nepatempia-kompleksuoja visi, o vertybės tai kitos, reikia visko siekt, bet ne taip.... pati žinau ne vieno paauglio bereikšmę savižudybę-niekas nekaltas-betkoks psichologas pasakys, o kalti visi-iki vieno, nes mąstymas-nevykėlio arba laimingo... kas yra kas? manau ne nuo valstybės priklauso, nuo šeimos... niekas nemoko kaip sukurti ją... nereikia kurti valstybės, sukurkime laimingą šeimą-visų pirma

Dauguma žmonių to paprastai nesupranta.

39

Re: Savižudybės

Galbūt viena iš priežasčių kodėl tiek lietuvių nusižudo yra štai tokie žmonės kuriems depresija yra išsigalvojimas. Ieškai palaikymo ir supratimo, o gauni su šlapiu skuduru per veidą.

40

Re: Savižudybės

viena is priezasciu yra ta kad niekas nedirba su priezastim o su pasekmem, daktaram nenaudinga kad tu pasveiktum, jiem naudinga prisert tave vaistais kad nestum pelna. Kiekvienas psichologas yra sarlatanas kuri nedaro taves psichologu paciam sau smile