21

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

man tai patinka tokia siziska literatura, kuria sunku skaityti (arba tiksliau - ne sunku, o ziauriai liudna), pvz.: dostoyevsky ir nietzche

22

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

tai vat is tu labiausiai patiko
nusikaltimas ir bausme, idiotas ir "ecce homo"

23

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Mulūko "šiukšlyno žmonės" http://forumas.ieskok.lt/imgload/680

24

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

vakaru fronte nieko naujo...ir ziulio verno paslaptinga sala...

25

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Ziurejau internete informacija apie V.C.ENDREWS taip pat perskaiciau "Mano mieloji Audrina" istrauka. Sudomino.. siuprus kontekstas... tevo poelgis su dukra... mergaites isgyvenimai... vis dar smescioja mintyse vaizdinys su ta supamaja kede... brrr. Dievinu knygas kurios prikausto. Ir jau rytoj.. begsiu i knygyna ieskoti jos knygu. smile

26

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

@Karolina, 18; Simona, 15; Viktorija, 18
labai geras komentaras...seniai laukiau sito komentaro.
turbut viena populiariausiu knygu...kodel jums patiko? galit tris priezastis am?

27

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

paulo coelho "alchemikas"gera knyga. Ir man patiko. Apskritai sio rasytojo knygos visos gana idomios...

28

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

sutinku paulo coelho knygos tikrai geros(alchemikas,veronika ryztasi mirti,11minuciu) smile dar patiko d.brown"angelai ir demonai", romanas"siandien madam pareis veliau" neblogas,tik auroriaus neprisimenu.

29

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

mhm. tik kad ydomios... o tai koks ten ydomumas? as skaiciau man kaskaip....ytartina pasirode. tokia pop...nu ne pop, ten briedai prirasyti (alkemike), bet toks reputas man jos db pasiliko...kaip ten yr? hmm

30

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Protenis, 10 parašė:

@Karolina, 18; Simona, 15; Viktorija, 18
labai geras komentaras...seniai laukiau sito komentaro.
turbut viena populiariausiu knygu...kodel jums patiko? galit tris priezastis am?

Cia apie Alchemika? Siaip man patinka tokios labiau filosofines, psichologines knygos, kurias skaitant reikia biskuti pamastyt, kur galima savaip interpretuot smile

31

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

O man Coelho pastaruoju metu toks hm.. kaip protenis ir issireiske - pop. kas kelis metus kepa knygas, kuo toliau, tuo banalesnes... zachira skaiciau paskutini jo, tai kzn... limonado filosofija, kaip kazkoks kritikas issireikse... pilstymas is tusco i kiaura ir sudominantis mases...

o dan brown tai man kazkaip pasirode, kad pagal viena sablona raso visas savo knygas :S

32

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Gintė, 19 parašė:

Man tai daug rasytoju patinka, bet labiausiai megstu Bacho, Irvingo, Kunderos, Coelho bei Remarko knygas...


Sutinku,kad Coelho rasytojas yra puikus.Ypac patiko ,,Veronika ryztasi".Nors tikras besceleris yra ,,Alchemikas":)

33

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Jacques Le Goff, „Skaistyklos gimimas“, Vilnius, 2005 m., P. 102

34

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Coelho: "11minuciu.. " skaiciau neatsitraukdama, kol perskaiciau.. reta kuri knyga taip itraukia..

35

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

kaip dziugu skaityti kad tebera zmoniu kurie skaito knygas kaip fainiai..db skaitau knyga "o jei tai butu buve is tikruju"nuo jos nesinori skirtis labai idomi knyga o megstamiausia knyga lbai sunku pasakyti tai nes visos knygos kaskuo brangios ir mielos.kai maza buvau patiko labai labai Pepe Ilgakojine..:)

36

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

labai gera knyga "stipriau uz neapykanta,, tik db nepamenu autoriaus..Jis raso apie savo vaikyste ir t.t. verta demesio knyga...

37

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Labiausiai istrigusios ir patikusios knygos:
Putinas "Altoriu sesely"
F. Dostojevskis "Nusikaltimas ir bausme"
Kamiu "Svetimas"
G. Radauskas "Gyvenimas po klevu"
Radzevicius "Priesausrio vieskeliai"

38

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

paulo coelho - alchemikas=) gal del to, kad labai megstu pasakas..=) ir visokias protingas mintis, kuriomis galima vadovautis gyvenime=) nereali knyga=) nors vat skaiciau neseniai jo "zahira" tai visai ne tas.. tokia, kuria, kol skaitai, idomu, patinka, o paskui nukisi kazkur i lentyna ir daugiau nebeatsiverti:V
beje, dar viena super kazkada seniai skaityta knyga - "Grafas Montekristas", tik neatsimenu kas parase

39

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

J.R.R.Tolkien "The Silmarilion" cia gal ir butu mano megstamiausia knyga.
"The Lord of the Rings" ir "The Hobbit: Go there and back again" ir gi visai nieko...
Siap patinka man fantasy....

40

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

E.kurklietytė "lyla", W.Heinesen "Geroji viltis", Arnon Grundberg "Fantomo skausmas", A.Munte "Knyga apie san Mikele" ir O.W De profundis, D.Grejaus portretas...ir visa jo. super knygos.