41

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Melvin Burgess "HEROINAS"

42

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

A.Kristi 10 negriuku!

43

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Mano megstamiausios Knygos V.C.Andrews, zinoma dar yra keletas idomiu knygu, taciau dabar tikrai nepasakysiu nei autoriu nei knygu pavadinimu smile O is lietuviu tai labiausiia patiko V.M.Putino"Altoriu sesely" ir I.Seiniaus"Kuprelis",...

44

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

dabar man ant stalo guli knyga kuria skaitau tai "Skambutis"
manau visi esate mate filma...bet si knyga yra baisesne gal todel kad skaitydama labiau isijauciu

45

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Kaip faina, kad knygu skaitymas dar neisnyko smile man patinka skaityti knygas, o ypac kaikurias skaitant labai isijauciu ir atrodo, kad as esu ta pagrindine heroja ar herojus smile Bet reta tokiu knygu, kurios privercia sitaip isijausti smile Labiausiai virpina sirdi Andrews knygos, nes jose labai daug skausmo, sunkiu isgyvenimu,...

46

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

O man tai labai patinka Maluko knygos ypac "Siukslyno zmones".Po kazkurios tai jo knygos tai net smagu pasidare, nes perpratau jo braiza, toks jausmas kad pazinotum pati rasytoja

47

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Saule, 23 parašė:

O man tai labai patinka Maluko knygos ypac "Siukslyno zmones".Po kazkurios tai jo knygos tai net smagu pasidare, nes perpratau jo braiza, toks jausmas kad pazinotum pati rasytoja

Man malukas irgi patinka smile esu visas jo knygas perskaicius, megiamiusia knyga "Siukslyno zmones", yra ir sunkiai skaitomu knygu, taciau idomus ir jis kaip autorius. Manau kiekvienas autorius turi savo ivairumo ir tai yra gerai, nes butu neidomu skaityti tokio pacio pobudzio knygas.

48

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

kaip gera cia apsilankyti,kad vis dar neismire  zmones kurie megsta skaityti ir myli knygas...gera knyga "o jei tai butu istikruju" mack levy keleta karta apsiverkiau ...:D

49

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Mėgstamiausia knygą? Sunku pasakyti. Vienos iš geresnių - "Skrydis virš gegutės lizdo", "Šiukšlyno žmonės".
Dabar skaitau gana įdomią knygą "Prazaco karta". Esu filmą mačiusi, bet nelabai gerai atsimenu.

50

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Egle, 18 parašė:
Gintė, 19 parašė:

Man tai daug rasytoju patinka, bet labiausiai megstu Bacho, Irvingo, Kunderos, Coelho bei Remarko knygas...


Sutinku,kad Coelho rasytojas yra puikus.Ypac patiko ,,Veronika ryztasi".Nors tikras besceleris yra ,,Alchemikas":)

Coelho esu skaičius tik dvi knygas. Tai yra, "Alchemikas" ir "Vienuolika minučių". Beje, abi knygos nepatiko. Man Coleho rašymo stilius nepatinka, tiesiog nuobodu skaityt. Žinoma, tai tik mano nuomonė.

51

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

o as tai beveik ne skaitau

52

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

axelis miunte "knyga apie san mikele".kol kas žmogiškesnio rašytojo neradau. kažkada patikp kundera.tik kad jo knygos vienodos.jo pati geriausia - nepakeliama būties lengvybė.lietuviai pikiai rašo. ir putinas, ir simonaitytė, ir krėvė, ir išeiviai. poezija lietuviška tai super. grajauskas fainas.o va, remarkas - tai ne kas...

53

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

emmmmm....... ji ne megstamiausia, bet is artimiausiai man skaitytu knygu, kuri patiko, tai Paulo Coelho "Prie Piedros upes sedejau verkdama"

54

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

ne visos knygos idomios bet buna tokiu kad galiu net simta kartu skaityti ir neatsibos

55

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

o as skaityt nemoku :?

56

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Saulius, 24 parašė:

o as skaityt nemoku :?

nieko naujo big_smile
jau pastebejau

57

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

tai gal tave dabar uz tai pagirti?paploti?rankas isbuciuoti?
ka cia dar gero skaiciau...ammm...nzn man tai a.k.doilio "rinktiniai rastai" labai patinka.ten apie serloka holmsa.jega,kaip as megstu detektyvus!...mmmm...;)

58

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Anthony Burgess (jis su "Heroino" autorium Melvin Burgess neturi nieko bendra) "Prisukamas apelsinas". Myliu. Dievinu.

59

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Inga, 16 parašė:

Anthony Burgess (jis su "Heroino" autorium Melvin Burgess neturi nieko bendra) "Prisukamas apelsinas". Myliu. Dievinu.

lab norėčiau paskaityti ir aš tą knygą.reiks susirasti kur nors.

60

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

P.Choelo "Alchemikas"