61

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

E.Hemingvejaus "Kam skambina varpai"

62

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Neseniai perskaiciau DElinski "Trys norai" lbai patiko.

63

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

a mane patrauke dostojevskis nusikaltimas ir bausmes taj super knyga, dabar kovoju su idiotu:) ir dar remarkas puikus rasytojas,ka dar isskirciau?hmm...macerni,granauska galbut.

64

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

voltero kandidas, knyga kuri paskatino pradeti skaityti:)

65

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Jolanta, 21 parašė:

Mano mėgstamiausios knygos yra rašytojos V.C.Andrews. smile Ji yra nuostabi. gaila tik,kad pas mus Lietuvoje jos knygas leidžia vėžlio greičiu...:(
Į metus ,duok Dieve,vieną knygą išleis...
Ar yra skaičiusių jos knygų?

Nesu skaičius šios rašytojos knygų...
Bet man labai patiko rašytojos Lian Hearn "Otorių Sakmių" visos trys dalys. Jos kažkokios šiltos, tikroviškos <nors yra fantastikos>, labai įdomios, tj skaitant sunku atsitraukti smile Tris knygas perskaičiau per savaitę big_smile
Taip pat patiko ir Haruki Murakami knygos. Ne visas perskaičiau, bet pakankamai, kad susidaryčiau nuomonę smile

66

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

man labai patiko "heroinas" ir "sveikas liudesy" nuostabios knygutes:)

67

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Robertas, 17 parašė:

man labai patiko "heroinas" ir "sveikas liudesy" nuostabios knygutes:)

Skaiciau "heroina" pernai bet ispudzio nelabai paliko.. Gal ir nebloga knyga bet jei buciau perskaicius kai buvau kokiu 13 metu tada butu kitaip.
Pacios megstamiausia Aaron Bushkowsky "The Vanishing Man". Tikrai gera knyga, taciau deja abejoju ar ji isversta i bent viena kalba.

68

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Dora, 18 parašė:
Robertas, 17 parašė:

man labai patiko "heroinas" ir "sveikas liudesy" nuostabios knygutes:)

Skaiciau "heroina" pernai bet ispudzio nelabai paliko.. Gal ir nebloga knyga bet jei buciau perskaicius kai buvau kokiu 13 metu tada butu kitaip.
Pacios megstamiausia Aaron Bushkowsky "The Vanishing Man". Tikrai gera knyga, taciau deja abejoju ar ji isversta i bent viena kalba.

tai reikejo ir skaityt 13 metu wink na mas ir nesakiau, kad man heroinas buwo ispudinga knyga.. seip patiko ir tiek, o pati paciausia, tai " vienos meiles autobiografija" smile~

69

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

vis nesuprantu ,kaip  megstamiausia knyga gali buti Dievu miskas? cia daug kas rase kad patiko...tiesa pasakius ne visa dar ja persakaiciau bet ji man tik toki siurpa kelianti knyga,nakti net  galvojau kad mane pacia blusos ar utys kanda smile ( tokios pasekemes nuo knygos)

70

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

jurga ivanauskaite "ragana ir lietus" taip pat maluko geros knygos ypac "juodieji zelmenys" smile

71

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Vaiva, 17 parašė:

vis nesuprantu ,kaip  megstamiausia knyga gali buti Dievu miskas? cia daug kas rase kad patiko...tiesa pasakius ne visa dar ja persakaiciau bet ji man tik toki siurpa kelianti knyga,nakti net  galvojau kad mane pacia blusos ar utys kanda smile ( tokios pasekemes nuo knygos)


tai taip. gera knyga nebūtinai filosofiškai švelni.sarkazmas, ironija... ne kiekvienam rašytojui tai duota suprasti ir kitiems pateikti.ne kiekvienam skaitytojui duota suprasti.Sruoga - genijus.

72

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Vilma, 20 parašė:

jurga ivanauskaite "ragana ir lietus" taip pat maluko geros knygos ypac "juodieji zelmenys" smile

šitas knygas mokykloj perskaičiau, abi praganiau ir dėl to nesigailiu.

73

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

del skonio nesigincijama  smile as tas knygas ir mokykloj perskaiciau bet man jos liko atminty kaip tikrai geros knygos smile

74

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

lb daug ju kurios man idomios patiko:)

75

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Skema "Balta drobule". Gersnes knygos neskaites esu big_smile

76

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

man labiausiai turbūt Mikos Waltario "Sinuhė Egiptietis" įsiminė... kažkas įspūdingo

77

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Indre, 26 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

vis nesuprantu ,kaip  megstamiausia knyga gali buti Dievu miskas? cia daug kas rase kad patiko...tiesa pasakius ne visa dar ja persakaiciau bet ji man tik toki siurpa kelianti knyga,nakti net  galvojau kad mane pacia blusos ar utys kanda smile ( tokios pasekemes nuo knygos)


tai taip. gera knyga nebūtinai filosofiškai švelni.sarkazmas, ironija... ne kiekvienam rašytojui tai duota suprasti ir kitiems pateikti.ne kiekvienam skaitytojui duota suprasti.Sruoga - genijus.

gal matei filma?kaip tau filmas?man tai klaikus ten isijuokimas is vio lagerio ir tai kas jame vyko dar tie patys lagirije gyvenantys visada tokie energinki ruko...

78

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

as ne pries ta filma.man visai patiko.bet knyga yra knyga

79

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Uzsienio autoriaus - Paulo Coelho Alchemikas, o lietuviu - Sruogos Dievu miskas smile

80

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Dainius, 17 parašė:

Uzsienio autoriaus - Paulo Coelho Alchemikas, o lietuviu - Sruogos Dievu miskas smile

o ar esi skaitęs kitų Coelho knygų?