81

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Martyna, 18 parašė:
Dainius, 17 parašė:

Uzsienio autoriaus - Paulo Coelho Alchemikas, o lietuviu - Sruogos Dievu miskas smile

o ar esi skaitęs kitų Coelho knygų?

Taip esu smile

82

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

  velnio biblija
gariausia knygao jai kam idomu paskaityt tai dalis knygos cia

83

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Visos Nietzches knygos pradedant nuo "Ryto Zaros".

84

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

V. M. Putino "Altoriu sesely", Coelho, Bacho knygos...

85

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Vilius, 15 parašė:

Visos Nietzches knygos pradedant nuo "Ryto Zaros".

:::209 ar ne per anksti tokius sudėtingus raštus skaityti...?

86

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Martyna, 19 parašė:
Vilius, 15 parašė:

Visos Nietzches knygos pradedant nuo "Ryto Zaros".

:::209 ar ne per anksti tokius sudėtingus raštus skaityti...?

Nera tokie jau sudetingi, jaigu esi zmogus, mastantis butent ta linkme,kaip Nietzsche.Tiesiog jo idealogija,mastymas,idejos mane keri.Tai daugiau negu nuostabu.Na taip,taip...skambu kaip idijotas,bet tokia tiesa,kad ir kokia nepriimtina ji butu kai kuriem zmonem.Beto kas cia ipatingo?..Tiesiog skaitydamas Jo knygas jauciuosi,lyg tai butu skirta butent man.
Suprastas ir suprantantis.

87

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

prijauciu visoms maluko knygoms. dar davincio kodas neblogas buvo... ir tevas gorijo (neatsimenu kas parase)

88

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Nijolė, 20 parašė:

prijauciu visoms maluko knygoms. dar davincio kodas neblogas buvo... ir tevas gorijo (neatsimenu kas parase)


Onore de Balzakas

89

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Vilius, 15 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

prijauciu visoms maluko knygoms. dar davincio kodas neblogas buvo... ir tevas gorijo (neatsimenu kas parase)


Onore de Balzakas


aciu wink

90

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Vilius, 15 parašė:
Martyna, 19 parašė:
Vilius, 15 parašė:

Visos Nietzches knygos pradedant nuo "Ryto Zaros".

:::209 ar ne per anksti tokius sudėtingus raštus skaityti...?

Nera tokie jau sudetingi, jaigu esi zmogus, mastantis butent ta linkme,kaip Nietzsche.Tiesiog jo idealogija,mastymas,idejos mane keri.Tai daugiau negu nuostabu.Na taip,taip...skambu kaip idijotas,bet tokia tiesa,kad ir kokia nepriimtina ji butu kai kuriem zmonem.Beto kas cia ipatingo?..Tiesiog skaitydamas Jo knygas jauciuosi,lyg tai butu skirta butent man.
Suprastas ir suprantantis.

tai kad ta jo mąstymo linkmė labai jau... emmm.. kaip čia pasakius.. retam žmogui apskritai priimtina. Juolab penkiolikmečiams.. jaunystė gi to gražaus idealizmo amžius, o Nietzsche jau sunkiai įsipaišo tokiu atveju smile
...kažkada ir Škėma savo "Baltoj drobulėj" pavaizdavo, kokią įtaką jaunam, dar iki galo nesusiformavusiam  protui gali daryti negatyvi filosofija.
Anyway.. įdomus žmogus išaugs iš tavęs ;] peršuosi į drauges big_smile

91

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Nijolė, 20 parašė:
Vilius, 15 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

prijauciu visoms maluko knygoms. dar davincio kodas neblogas buvo... ir tevas gorijo (neatsimenu kas parase)


Onore de Balzakas


aciu wink

Jokiu problemu smile

92

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Martyna, 19 parašė:
Vilius, 15 parašė:
Martyna, 19 parašė:
Vilius, 15 parašė:

Visos Nietzches knygos pradedant nuo "Ryto Zaros".

:::209 ar ne per anksti tokius sudėtingus raštus skaityti...?

Nera tokie jau sudetingi, jaigu esi zmogus, mastantis butent ta linkme,kaip Nietzsche.Tiesiog jo idealogija,mastymas,idejos mane keri.Tai daugiau negu nuostabu.Na taip,taip...skambu kaip idijotas,bet tokia tiesa,kad ir kokia nepriimtina ji butu kai kuriem zmonem.Beto kas cia ipatingo?..Tiesiog skaitydamas Jo knygas jauciuosi,lyg tai butu skirta butent man.
Suprastas ir suprantantis.

tai kad ta jo mąstymo linkmė labai jau... emmm.. kaip čia pasakius.. retam žmogui apskritai priimtina. Juolab penkiolikmečiams.. jaunystė gi to gražaus idealizmo amžius, o Nietzsche jau sunkiai įsipaišo tokiu atveju smile
...kažkada ir Škėma savo "Baltoj drobulėj" pavaizdavo, kokią įtaką jaunam, dar iki galo nesusiformavusiam  protui gali daryti negatyvi filosofija.
Anyway.. įdomus žmogus išaugs iš tavęs ;] peršuosi į drauges big_smile

Manyje seniai idealizmas mire,mire kartu ir su romantizmu. Nesu realistas,tai per daug grubus mastymas. Idealizmas/Romantizmas tiesiog tai nera tikra,tai gelezines uzuolaidos,pro kurias zmogus nemato daiktu/zmoniu/veiksmu sielos. Zinodamas savo gyvenimo tiksla,suprantu,kad Nietzsche yra mokytojas,isskirtinis mokytojas. Tokiu daugiau nesama.
Prisimenu,buvau berods 13 kai susidomejau Nietzsche. Turejau nepaprasta lietuviu kalbos mokytoja. Jos ilgai prasiau kol gavau F.W Nietzsches "Štai taip Zaratustra kalbėjo". Pries duodama ji man pasake "Si knyga skirta beprociams". "Kaip tik man"-pagalvojau. Gal buvau dar siek tiek per jaunas,perskaiciau puse,ir numeciau i kampa. Tada supratau,jog pradejau ne nuo pradziu. Truputi pasidomejau jo kuryba ir supratau,jog pradedant "Ryto Zara" jis,Nietzsche, pradeda savo kuryba,kuri atsiskiria nuo A. Schopenhauerio. Nuostabu! Kaip tik man. Taigi tada ir prasidejo Odiseja i morales gelmes.


P.S.1. Zinoma,kodel gi ne? Parasyk man wink
P.S.2. Kas,zinoma,noretu susipazinti su manimi-rasykit. Mielai atrasysiu ^^

93

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Pasaulyje tiek nuostabių knygų, kad net išvardinti sunku. Gaila, kad turiu tik dvi akis ir tiek mažai laiko.... Hermann Hesse "Stepių vilkas" , "Narcizas ir Auksaburnis", Stendalio "Raudona ir juoda", "parmos vienuolynas", Mopasano "Mielas draugas", Hugo "Vargdieniai", Aragono "Turtuolių kvartalai". Galėčiau tęst ir tęst tą sąrašą....bet šiuolaikinės modernios knygos manęs nežavi. Daugumoje jų apstu keiksmažodžių ir brutalumo, kuris sumaniai užklostytas "realumo"  sąvoka.

94

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Man Johnas Irvingas priimtiniausias kaip rasytojas. Ypac "Sidro namu taisykles" ir "Pasaulis pagal Garpa". paskaitykit butinai smile

95

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

O mano tai uzmirstoji sala.Nes daug veiksmo,meiles da daugiau:)

96

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

tik S.Kingo knygos. labiausiai patiko tominokeriai

97

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

s. kingas

98

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

na o as perskaiciau hario poterio knygu ir dabar negaliu pamirst kad dumboldora nuzude sneipas...kadaryti man niekaip neisnyksta is atminties...?

99

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

didziausia poveiki mano gyvenime padare "sekmes universitetas". nezinau gal tokiu laiku ja perskaiciau, kai buvau viskuo nusivylusi. skaitydama knyga pradejau sypsotis, tiketi savim, realiai spresti problemas ir pan. po jos labai pasikeite gyvenimas ir i geraja puse smile

100

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

megstamiausios D.Browno , E.M.Remarko knygos smile