41

Re: Užkniso vienas vaikinas

Kokia dar karma.. ka jus cia svaigstat hipiai.

Pozityvumas tai tik psichologinis cooping mechanizmas padedantis gyventi su ziauria realitybe, kuris reikalingas zmonem kurie akivaizdziai per silpni tvarkytis su realybe patys.

Jei gerus dalykus girsi
O blogu nesmerksi

Tai turesi realybe, kurioj blogi dalykai bus persipyne su gerais ir kalte to krenta ant zmoniu kaip jus.
Toleruokit autizma jei jum nuo to geriau, gi tolerancija, priimkim debiloido is pazinciu forumo sapaliones uz tikrove irasykim i moksla gal?
Ko ne?
Taigi tolerancija lygybe, pozityvumas.

Ne tik kad negatyvumas padeda atrinkti auksa nuo sudo,
jis padeda suda kur jo vieta.

Tvarka turi buti, jus prie jos neprisidedat, nes zodis ir mentalitetas POXUJ yra madoj.

42

Re: Užkniso vienas vaikinas

Best in The World parašė:

Kokia dar karma.. ka jus cia svaigstat hipiai.

Pozityvumas tai tik psichologinis cooping mechanizmas padedantis gyventi su ziauria realitybe, kuris reikalingas zmonem kurie akivaizdziai per silpni tvarkytis su realybe patys.

Jei gerus dalykus girsi
O blogu nesmerksi

Tai turesi realybe, kurioj blogi dalykai bus persipyne su gerais ir kalte to krenta ant zmoniu kaip jus.
Toleruokit autizma jei jum nuo to geriau, gi tolerancija, priimkim debiloido is pazinciu forumo sapaliones uz tikrove irasykim i moksla gal?
Ko ne?
Taigi tolerancija lygybe, pozityvumas.

Ne tik kad negatyvumas padeda atrinkti auksa nuo sudo,
jis padeda suda kur jo vieta.

Tvarka turi buti, jus prie jos neprisidedat, nes zodis ir mentalitetas POXUJ yra madoj.

Palengvėjo?

Ten kitoje temoje rašėte apie svetimus vaikus, bet man įdomu, kokie jūsų vaikai užaugs, turėdami tokį tėtį, kuriam negatyvumas yra didesnė vertybė nei pozityvumas, kuriam viskas juoda arba balta, kuris nemato jokių spalvų, kuris tik menkina kitus, negerbdamas nė vieno.

Galiausiai, tolerancija nereiškia sutikimo ar nesutikimo su kito žmogaus nuomone. Tolerancija man reiškia išklausyti kiekvieną, kiekvienam leisti savo mintis išreikšti, o jau ką tu su išgirsta info darysi, tai jau tavo asmeninis reikalas. Jums atrodo, kad mes kaip papūgos, ką kas nors pasakys, tai jau imsim už tiesą ir kaip tėve mūsų aklai kūkuosim.

43

Re: Užkniso vienas vaikinas

The Woman parašė:
Best in The World parašė:

Kokia dar karma.. ka jus cia svaigstat hipiai.

Pozityvumas tai tik psichologinis cooping mechanizmas padedantis gyventi su ziauria realitybe, kuris reikalingas zmonem kurie akivaizdziai per silpni tvarkytis su realybe patys.

Jei gerus dalykus girsi
O blogu nesmerksi

Tai turesi realybe, kurioj blogi dalykai bus persipyne su gerais ir kalte to krenta ant zmoniu kaip jus.
Toleruokit autizma jei jum nuo to geriau, gi tolerancija, priimkim debiloido is pazinciu forumo sapaliones uz tikrove irasykim i moksla gal?
Ko ne?
Taigi tolerancija lygybe, pozityvumas.

Ne tik kad negatyvumas padeda atrinkti auksa nuo sudo,
jis padeda suda kur jo vieta.

Tvarka turi buti, jus prie jos neprisidedat, nes zodis ir mentalitetas POXUJ yra madoj.

Palengvėjo?

Ten kitoje temoje rašėte apie svetimus vaikus, bet man įdomu, kokie jūsų vaikai užaugs, turėdami tokį tėtį, kuriam negatyvumas yra didesnė vertybė nei pozityvumas, kuriam viskas juoda arba balta, kuris nemato jokių spalvų, kuris tik menkina kitus, negerbdamas nė vieno.

Galiausiai, tolerancija nereiškia sutikimo ar nesutikimo su kito žmogaus nuomone. Tolerancija man reiškia išklausyti kiekvieną, kiekvienam leisti savo mintis išreikšti, o jau ką tu su išgirsta info darysi, tai jau tavo asmeninis reikalas. Jums atrodo, kad mes kaip papūgos, ką kas nors pasakys, tai jau imsim už tiesą ir kaip tėve mūsų aklai kūkuosim.

As nebusiu "tetis" ir negatyvumas yra vis tiek tik tavo poziurio taskas, Tai kas negatyvu tau pozityvu kitam taip kad nesijausk cia moraliskai drasesne. Pati savo logikoj vartaisi.

44 (redagavo Valdas 2022-02-03 19:16)

Re: Užkniso vienas vaikinas

Best in The World parašė:

Valdas yra protinis ligonis, zinomas kaip forumu siaubas kuris nuejes i google paima dvieju prezidentu fotkes
ir paziurejes ar jie vegetarai ar ne isvedzioja omega tauku rugsciu genu teorijas (neegzistuojancias) kad pateisinti kodel vienas laimejo prezidentas rinkimuose pries kita.
Ir ji visi forumai banina tik sitam negali nes vis nauja anketa sudzius

Tu esi protinis ligonis ir autistas šizofrenikas, liguistai apie mane meluojantis, kurį seniai už tai būtų užbaninę. Praktiškai, viskas, ką rašai, yra kvailas šlamštas, todėl tokių kaip tu, čia turėtų nebūti. Bet ką meluoji, nes esi apgailėtinas nevykėlis. Jokiuose visuose forumuose manęs nebanina. Tik žaliavalgių užblokavo, nes tuo metu jau valgiau mėsą, viską, todėl rašiau ne žaliavalgiškai. O šitame, tu turi būti užbanintas, ir niekas netrukdytų normaliai bendrauti. Bet kažkodėl jie leidžia tokiam pašlemėkui rašinėti nesąmones apie mane. Vargšas dauniukas esi būtent tu ir tiek.

45

Re: Užkniso vienas vaikinas

Arvydas parašė:

Šiais laikais nepamirškite, kad yra daug ir autistų. O kur jiems reikštis, jeigu ne internete. Aš žinoma, nesakau, kad Valdas būtent toks. Tačiau, manau reikėtų mums visiems turėti daugiau kantrybės, tolerancijos ir užuojautos aplinkiniams. Aš, pvz. linkęs palaikyti tokius žmones ir skaitytis su jais.

Tu suprask, kad jis specialiai apie mane nesąmones rašo. Nežinau, kas jam negerai, ar jis tiesiog durnas, bet visada elgiasi taip liguistai. Nulis man jo kliedesiai, bet adminai turėtų jam neleisti taip elgtis

46 (redagavo Valdas 2022-02-03 19:14)

Re: Užkniso vienas vaikinas

Best in The World parašė:

Kokia dar karma.. ka jus cia svaigstat hipiai.

Nu va, autistas net nesupranta, kas yra karma ir kad ji yra. Melagingai vadina hipiais tuos, kurie daugiau supranta už jį. Tiesiog akivaizdu, kad jo protingumas per mažas. Tik tokiu atveju būna pastovus pyktis ir nesugebėjimas priimti informacijos. Smegenytės haliucinuoja, sapnuodamos, kad jis supranta geriau, bet tie, kurie supranta, ką kiti rašo, ar bent jau diskutuoja apie tai, yra tam pakankamai protingi, todėl elgiasi ramiai ir nepyksta, tuo labiau nevadina nesąmoningais žodžiais. Toks elgesys rodo intelekto trūkumą.

47 (redagavo Best in The World 2022-02-03 19:46)

Re: Užkniso vienas vaikinas

"Jokiuose visuose forumuose manęs nebanina. Tik žaliavalgių užblokavo,"

B.let kaip zvengiau

Ka tu cia triedi autiste, neskaitau as tavo sudu. Neirodytum kad karma yra nei uz milijarda autiste.

48

Re: Užkniso vienas vaikinas

Valdas parašė:
Arvydas parašė:

Šiais laikais nepamirškite, kad yra daug ir autistų. O kur jiems reikštis, jeigu ne internete. Aš žinoma, nesakau, kad Valdas būtent toks. Tačiau, manau reikėtų mums visiems turėti daugiau kantrybės, tolerancijos ir užuojautos aplinkiniams. Aš, pvz. linkęs palaikyti tokius žmones ir skaitytis su jais.

Tu suprask, kad jis specialiai apie mane nesąmones rašo. Nežinau, kas jam negerai, ar jis tiesiog durnas, bet visada elgiasi taip liguistai. Nulis man jo kliedesiai, bet adminai turėtų jam neleisti taip elgtis


Nebanino taves?

Gal prisiminkim kaip gavai bana ieskok gal 3 kart is eiles nuo 2015 kokiu?
pvz kaip ta karta kai ieskok forume kurei temas apie "zuvu tauku genu moteris"
ir postinai nuogas bobas cia kol bana prasileidai?

:::034

Tavo fotkes privaciai skleidzia ieskok forumo nariai ir issipisineja kad kaip Mark Zuckerberg su treningais atrodai, kaimieti tu. :::034

49

Re: Užkniso vienas vaikinas

zuvu tauku eik pavalgyk

50 (redagavo Valdas 2022-02-03 22:16)

Re: Užkniso vienas vaikinas

Jei tave būtų užbaninę, manęs nebūtų nei karto užbaninę, taip kad nekliedėk, nes būtent tave ir turi užbaninti, ligoni. Nuogos moterys erotinės fotografijos temoje jėga. Kaip tik tinka. Prie ko tie treningai autiste? Tegul dalinasi. Tokie daunai kaip tu kad žvengia tai man nulis. Pusė tų iškrypėlių turbūt nuleido, žiūrėdami į mane. xD Tegul džiaugiasi. Man negaila pamaitinti ir murzių. xD O genų tema yra esminė, nes tai mūsų sandaros programinė dalis. Taip, kad ūspakojsia, nes kai cukerbergo raudonasis rusas įsijungs, bėgsi cypdamas. xD

51

Re: Užkniso vienas vaikinas

Tu užknisi visus, toks tavo kiauras stiliukas, todėl šita tema apie tave.

52

Re: Užkniso vienas vaikinas

Tylek plinkantis bezdzione tu

53

Re: Užkniso vienas vaikinas

Nusiramink. Nekenti žmonių, bet tai praeis. Todėl ir bendrauji, kad kas nors tau padėtų suprasti, kad tik kai kurių žmonių reikia nekęsti, ir išmokti normaliai bendrauti. Tu kaip koks laukinis žvėris, įleistas į visuomenę. Ardaisi tarsi būtum svetimas tarp žmonių, bet nesi. Viskas bus gerai. Susigyvensi su žmonėm. Tu irgi žmogus. xD

54

Re: Užkniso vienas vaikinas

Valdas parašė:

Nusiramink. Nekenti žmonių, bet tai praeis. Todėl ir bendrauji, kad kas nors tau padėtų suprasti, kad tik kai kurių žmonių reikia nekęsti, ir išmokti normaliai bendrauti. Tu kaip koks laukinis žvėris, įleistas į visuomenę. Ardaisi tarsi būtum svetimas tarp žmonių, bet nesi. Viskas bus gerai. Susigyvensi su žmonėm. Tu irgi žmogus. xD

As suvokiu kad dabar tikriausiai ta lunatike ruske raso tau privaciai ir ten tau moralizuoja,
bet tu man ne draugas ir niekada nebusi draugas

Daug zmoniu nekencia zmoniu tai vadinama mizantropija, beveik visi genijai siuo bruozu pasizymejo

55 (redagavo The Woman 2022-02-03 22:46)

Re: Užkniso vienas vaikinas

Best in The World parašė:
Valdas parašė:

Nusiramink. Nekenti žmonių, bet tai praeis. Todėl ir bendrauji, kad kas nors tau padėtų suprasti, kad tik kai kurių žmonių reikia nekęsti, ir išmokti normaliai bendrauti. Tu kaip koks laukinis žvėris, įleistas į visuomenę. Ardaisi tarsi būtum svetimas tarp žmonių, bet nesi. Viskas bus gerai. Susigyvensi su žmonėm. Tu irgi žmogus. xD

As suvokiu kad dabar tikriausiai ta lunatike ruske raso tau privaciai ir ten tau moralizuoja,
bet tu man ne draugas ir niekada nebusi draugas

Daug zmoniu nekencia zmoniu tai vadinama mizantropija, beveik visi genijai siuo bruozu pasizymejo

Nu va, viskas paaiškėjo - genijus, matai, čia forume beždžionių atėjo paspoksoti. Iš kur pas jį tiek self-confidence. ;-)

56

Re: Užkniso vienas vaikinas

The Woman parašė:
Best in The World parašė:
Valdas parašė:

Nusiramink. Nekenti žmonių, bet tai praeis. Todėl ir bendrauji, kad kas nors tau padėtų suprasti, kad tik kai kurių žmonių reikia nekęsti, ir išmokti normaliai bendrauti. Tu kaip koks laukinis žvėris, įleistas į visuomenę. Ardaisi tarsi būtum svetimas tarp žmonių, bet nesi. Viskas bus gerai. Susigyvensi su žmonėm. Tu irgi žmogus. xD

As suvokiu kad dabar tikriausiai ta lunatike ruske raso tau privaciai ir ten tau moralizuoja,
bet tu man ne draugas ir niekada nebusi draugas

Daug zmoniu nekencia zmoniu tai vadinama mizantropija, beveik visi genijai siuo bruozu pasizymejo

Nu va, viskas paaiškėjo - genijus, matai, čia forume beždžionių atėjo paspoksoti. Iš kur pas jį tiek self-confidence. ;-)

Ne tavo reikalas

57

Re: Užkniso vienas vaikinas

Best in The World parašė:
The Woman parašė:
Best in The World parašė:

As suvokiu kad dabar tikriausiai ta lunatike ruske raso tau privaciai ir ten tau moralizuoja,
bet tu man ne draugas ir niekada nebusi draugas

Daug zmoniu nekencia zmoniu tai vadinama mizantropija, beveik visi genijai siuo bruozu pasizymejo

Nu va, viskas paaiškėjo - genijus, matai, čia forume beždžionių atėjo paspoksoti. Iš kur pas jį tiek self-confidence. ;-)

Ne tavo reikalas

Genijams:

Retorinis klausimas vadinamas tokiu klausimu, kurio tikslas nėra paprašyti atsakymo ar paaiškinimo dėl kokio nors klausimo, o tam tikru mastu pabrėžti tai, kas išsakyta, arba pasiūlyti teiginį .

58

Re: Užkniso vienas vaikinas

The Woman parašė:
Best in The World parašė:
The Woman parašė:

Nu va, viskas paaiškėjo - genijus, matai, čia forume beždžionių atėjo paspoksoti. Iš kur pas jį tiek self-confidence. ;-)

Ne tavo reikalas

Genijams:

Retorinis klausimas vadinamas tokiu klausimu, kurio tikslas nėra paprašyti atsakymo ar paaiškinimo dėl kokio nors klausimo, o tam tikru mastu pabrėžti tai, kas išsakyta, arba pasiūlyti teiginį .

As atsakineju i retorinius klausimus nes akivaizdziai tokiem kaip jum reikia kad kazkas i juos atsakytu.

59

Re: Užkniso vienas vaikinas

Best in The World parašė:

As suvokiu kad dabar tikriausiai ta lunatike ruske raso tau privaciai ir ten tau moralizuoja,
bet tu man ne draugas ir niekada nebusi draugas

Daug zmoniu nekencia zmoniu tai vadinama mizantropija, beveik visi genijai siuo bruozu pasizymejo

Ne, ji man ten nerašo. Jei tau nepatinka rusės, kurios tautos tau patinka? Bet kodėl tu nekenti žmonių? Gal tai išsprendžiama. Man patinka genijai. Aš juos suprantu. Klausausi jų interviu nuolat. Man jie įdomiausi žmonės. Todėl suprantu ir ką tu rašai, kaip tu supranti tai, apie ką bendraujam ir bendrauji su kitais, tik prieštarauju, kur suprantu kitaip. Nepatinka tik tavo nepagarbus bendravimas. Galėtum bendrauti pagarbiai.

60

Re: Užkniso vienas vaikinas

Palauk kol negro birka ant tavo fotkes idesiu ir idesiu i ieskok, paziuresiu tada kaip tau nepatiks mano nemandagus bendravimas

autiste :::034