61

Re: Užkniso vienas vaikinas

Best in The World parašė:
Valdas parašė:

Nusiramink. Nekenti žmonių, bet tai praeis. Todėl ir bendrauji, kad kas nors tau padėtų suprasti, kad tik kai kurių žmonių reikia nekęsti, ir išmokti normaliai bendrauti. Tu kaip koks laukinis žvėris, įleistas į visuomenę. Ardaisi tarsi būtum svetimas tarp žmonių, bet nesi. Viskas bus gerai. Susigyvensi su žmonėm. Tu irgi žmogus. xD

As suvokiu kad dabar tikriausiai ta lunatike ruske raso tau privaciai ir ten tau moralizuoja,
bet tu man ne draugas ir niekada nebusi draugas

Daug zmoniu nekencia zmoniu tai vadinama mizantropija, beveik visi genijai siuo bruozu pasizymejo

Pagal jūsų logiką, jei du žodžius įdėjau rusų kalba, tai jau ruskė, bet kad visi prieš tai buvę postų bent po kelis angliškus žodžius turi, tai kažkaip neužkliuvo. Gal tada aš anglė pagal genijaus logiką? Ar jums su rusais kažkokia nuoskauda? Bet gi ir prancūziškai rašiau, tai ko nestūmėt, kad prancūzė?

62

Re: Užkniso vienas vaikinas

The Woman parašė:
Best in The World parašė:
Valdas parašė:

Nusiramink. Nekenti žmonių, bet tai praeis. Todėl ir bendrauji, kad kas nors tau padėtų suprasti, kad tik kai kurių žmonių reikia nekęsti, ir išmokti normaliai bendrauti. Tu kaip koks laukinis žvėris, įleistas į visuomenę. Ardaisi tarsi būtum svetimas tarp žmonių, bet nesi. Viskas bus gerai. Susigyvensi su žmonėm. Tu irgi žmogus. xD

As suvokiu kad dabar tikriausiai ta lunatike ruske raso tau privaciai ir ten tau moralizuoja,
bet tu man ne draugas ir niekada nebusi draugas

Daug zmoniu nekencia zmoniu tai vadinama mizantropija, beveik visi genijai siuo bruozu pasizymejo

Pagal jūsų logiką, jei du žodžius įdėjau rusų kalba, tai jau ruskė, bet kad visi prieš tai buvę postų bent po kelis angliškus žodžius turi, tai kažkaip neužkliuvo. Gal tada aš anglė pagal genijaus logiką? Ar jums su rusais kažkokia nuoskauda? Bet gi ir prancūziškai rašiau, tai ko nestūmėt, kad prancūzė?

nes zinau as kas tu esi

63 (redagavo Valdas 2022-02-03 23:24)

Re: Užkniso vienas vaikinas

Tai uždėk, jei taip nori. Man negaila. xD Pasidalink savo seksualinėmis fantazijomis. xD

64 (redagavo Valdas 2022-02-04 00:15)

Re: Užkniso vienas vaikinas

Za Rodinū, Ribiata!!!

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSO9HyjeXJfw4S8Xye56ALhuNiqRwpdTN7gXw&usqp=CAU

65

Re: Užkniso vienas vaikinas

Mortaa parašė:

Bendrauju su vaikinu daugiau negu mėn bet kiekvienas chat'as baigesi jo aišku arba ingoravimu... nzn kas darosi tiesiog  šen parašau ir jis tiesiog neatsako db nors mačiau kad jau perskaitė. Jis sako kad aš jam patinku ir pan. bet galvoju kad jis jau nenori bendraut su manimi.. tai ka daryt? pamiršt ir viskas?

Pamiršt.