81

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Žmogus be meilės, tai kaip medis be šaknų... smile

82

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

ne taip paprasta keisti gyvenimo meile ,kai ji tave nemyli ir buna del taves tik del pinigu ,o vyras daznai nori meiles glamoniu tikru jausmu...palikes viena rasti tokia ir nesudetinga ,sudetingiau rasti ,kas tave myletu visa sirdimi...

83

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Valentinas parašė:

ne taip paprasta keisti gyvenimo meile ,kai ji tave nemyli ir buna del taves tik del pinigu ,o vyras daznai nori meiles glamoniu tikru jausmu...palikes viena rasti tokia ir nesudetinga ,sudetingiau rasti ,kas tave myletu visa sirdimi...

Tau taip nutiko?

84

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Nemaisykyte meiles su simpatija, simpatija egzistuoja o meile ne big_smile

85

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Galima. Prisiminimais ar viltim.

86 (redagavo Anna 2016-10-25 10:23)

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Senokai bebuvau...
Nerealiai džiugina Deivis, kuris bando kąsti Daljai smile kaltindamas ją kandimu jam...

Žinoma, kad dabar puikiai gyvenama be meilės. Kam ta meilė, kai yra : internetas, parduotuvės, alus, gražios suknelės, skanus maistas, tolerancija visuomenėje, moterys gražiausios už pinigus ir pan.Visą gyvenimą ir malonumą gadina tik kelios akimirkos per dieną - o dėl ko aš čia gyvenu? Bet aleliuja- tos akimirkos pasitaiko vis rečiau - kartą per metus. Paskui prieš penkiasdešimtmetį. Na, dar bus prieš mirtį... Ir sutartinai visi teigia - religijos kaka, Dievo nėra, nes baisu... O jei po  mirties tylus balselis paklaus - o ką nors mylėjai?... Be pinigų ir be savęs... Ir kuo ilgiau įtikinėsi savo teisumu, tuo labiau pajusi, kad... taip ir negyvenai,,,

87

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Galima gyventi be meiles, arba su uzgesusia meile del vaiku. Bet Pilnaverte meile - netoleruoja tokio gyvenimo budo....

88

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deivis parašė:
Anna parašė:

Senokai bebuvau...
Nerealiai džiugina Deivis, kuris bando kąsti Daljai smile kaltindamas ją kandimu jam...

Žinoma, kad dabar puikiai gyvenama be meilės. Kam ta meilė, kai yra : internetas, parduotuvės, alus, gražios suknelės, skanus maistas, tolerancija visuomenėje, moterys gražiausios už pinigus ir pan.Visą gyvenimą ir malonumą gadina tik kelios akimirkos per dieną - o dėl ko aš čia gyvenu? Bet aleliuja- tos akimirkos pasitaiko vis rečiau - kartą per metus. Paskui prieš penkiasdešimtmetį. Na, dar bus prieš mirtį... Ir sutartinai visi teigia - religijos kaka, Dievo nėra, nes baisu... O jei po  mirties tylus balselis paklaus - o ką nors mylėjai?... Be pinigų ir be savęs... Ir kuo ilgiau įtikinėsi savo teisumu, tuo labiau pajusi, kad... taip ir negyvenai,,,

Bravo, sentimentalumas ir seilejimasis. Bet realiai manes 40 meciai zmones jau nebestebina, visi jie tokie. Tuo man visuomene ir nepatinka, visi sneka apie meile, uzuojauta, ten visokias vertybes, bet niekas nezino kas tai yra. Tik pliurpia savo sentimentalius skiedalus iki to lygio kol tie zodziai kaip 'meile' ir pan pasidaro lygu su keiksmazodziais. Ne kad atsisest, nusiramint, susikoncentruoti ir gerai pamastyti, kas ir prie ko. Ar taip kaip atrodo yra is tikruju, ar tik taip atrodo? Ai, bet juk mama sake arba per televizoriu girdejau, kad meile yra gerai, tai kaip kitaip dabar ane?
-
Jei jau mazdaug netiki dievu tai butinai del to, nes gyvenimas geras ir visi bijo paskutinio teismo. Juokina.
Niekas taves nieko neklaus kai tu mirsi, nes tu busi mires. Sveiko proto zmones lavonam klausimu neuzdavineja, nebent retorinius. Be to kaip tu gali pajausti, kad negyvenai jei tu mires? Kas cia per girtos kalbos?
-
Na bet zinoma, kaip jau kalbejau pries tai, juk faina tiketi i kaledu seneli. Grazus melas pasaldinantis realybe, juk viskas ko reikia tam tai buti pakankamai, bukam arba jaunam, kad tuo patiketi. Ir kaip matau reikalavimus visi labai atitinka.

Pritariu 1500% smile

89

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

pamanykit, kokia reakcija smile

nepykit, protingieji ir racionalieji, bet ar tik nesukrebždėjo jūsų viduje baimės kirminėlis?
nėra baisesnio teismo už savo paties teismą sau, nes pameluoti ir išsisukti nepavyks.

žinoma, kad žodis meilė tapo nuvalkiotu. bet tai tik žodis. ir mylėti moka mažai kas. nes kas myli, tas čia nesėdi ir neverkia, kokie kiti blogi.

90 (redagavo Jonas 2016-10-26 08:54)

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Žinoma, įmanoma smile Kam ta meilė smile Svarbu geras seksas (kiek, kaip ir kada) ir malonus bendravimas smile

91

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deivis parašė:
Anna parašė:

Senokai bebuvau...
Nerealiai džiugina Deivis, kuris bando kąsti Daljai smile kaltindamas ją kandimu jam...

Žinoma, kad dabar puikiai gyvenama be meilės. Kam ta meilė, kai yra : internetas, parduotuvės, alus, gražios suknelės, skanus maistas, tolerancija visuomenėje, moterys gražiausios už pinigus ir pan.Visą gyvenimą ir malonumą gadina tik kelios akimirkos per dieną - o dėl ko aš čia gyvenu? Bet aleliuja- tos akimirkos pasitaiko vis rečiau - kartą per metus. Paskui prieš penkiasdešimtmetį. Na, dar bus prieš mirtį... Ir sutartinai visi teigia - religijos kaka, Dievo nėra, nes baisu... O jei po  mirties tylus balselis paklaus - o ką nors mylėjai?... Be pinigų ir be savęs... Ir kuo ilgiau įtikinėsi savo teisumu, tuo labiau pajusi, kad... taip ir negyvenai,,,

Bravo, sentimentalumas ir seilejimasis. Bet realiai manes 40 meciai zmones jau nebestebina, visi jie tokie. Tuo man visuomene ir nepatinka, visi sneka apie meile, uzuojauta, ten visokias vertybes, bet niekas nezino kas tai yra. Tik pliurpia savo sentimentalius skiedalus iki to lygio kol tie zodziai kaip 'meile' ir pan pasidaro lygu su keiksmazodziais. Ne kad atsisest, nusiramint, susikoncentruoti ir gerai pamastyti, kas ir prie ko. Ar taip kaip atrodo yra is tikruju, ar tik taip atrodo? Ai, bet juk mama sake arba per televizoriu girdejau, kad meile yra gerai, tai kaip kitaip dabar ane?
-
Jei jau mazdaug netiki dievu tai butinai del to, nes gyvenimas geras ir visi bijo paskutinio teismo. Juokina.
Niekas taves nieko neklaus kai tu mirsi, nes tu busi mires. Sveiko proto zmones lavonam klausimu neuzdavineja, nebent retorinius. Be to kaip tu gali pajausti, kad negyvenai jei tu mires? Kas cia per girtos kalbos?
-
Na bet zinoma, kaip jau kalbejau pries tai, juk faina tiketi i kaledu seneli. Grazus melas pasaldinantis realybe, juk viskas ko reikia tam tai buti pakankamai, bukam arba jaunam, kad tuo patiketi. Ir kaip matau reikalavimus visi labai atitinka.

Tu visiskai neprotaujantis zmogus. Sneki tik tam,kad pasipuikuotum,ale koks povas atejo.
Palauk savo 40 metu ir zinai,busi eilinis zmogelis,kalbantis apie meile,vertybes,tikejima...
O dabar savo paistalais tik parodai,kaip tu savo gyvenime dar nieko nepatyrei ir del to nieko nesupranti teisingai. Sekmes tau ieskojime ir atradime,linkiu tau kuo daugiau pamoku,nes kitu atveju ir liksi durneliu.

92

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Jonas parašė:

Žinoma, įmanoma smile Kam ta meilė smile Svarbu geras seksas (kiek, kaip ir kada) ir malonus bendravimas smile

Tavo humoras tobulas!...oi , pasikartojau,bet tai tiesa.

93 (redagavo Jonas 2016-10-26 15:30)

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Malonu, kad patinka smile

94

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Malonu,kad malonu

95

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deivis parašė:
dalija parašė:
Deivis parašė:

Bravo, sentimentalumas ir seilejimasis. Bet realiai manes 40 meciai zmones jau nebestebina, visi jie tokie. Tuo man visuomene ir nepatinka, visi sneka apie meile, uzuojauta, ten visokias vertybes, bet niekas nezino kas tai yra. Tik pliurpia savo sentimentalius skiedalus iki to lygio kol tie zodziai kaip 'meile' ir pan pasidaro lygu su keiksmazodziais. Ne kad atsisest, nusiramint, susikoncentruoti ir gerai pamastyti, kas ir prie ko. Ar taip kaip atrodo yra is tikruju, ar tik taip atrodo? Ai, bet juk mama sake arba per televizoriu girdejau, kad meile yra gerai, tai kaip kitaip dabar ane?
-
Jei jau mazdaug netiki dievu tai butinai del to, nes gyvenimas geras ir visi bijo paskutinio teismo. Juokina.
Niekas taves nieko neklaus kai tu mirsi, nes tu busi mires. Sveiko proto zmones lavonam klausimu neuzdavineja, nebent retorinius. Be to kaip tu gali pajausti, kad negyvenai jei tu mires? Kas cia per girtos kalbos?
-
Na bet zinoma, kaip jau kalbejau pries tai, juk faina tiketi i kaledu seneli. Grazus melas pasaldinantis realybe, juk viskas ko reikia tam tai buti pakankamai, bukam arba jaunam, kad tuo patiketi. Ir kaip matau reikalavimus visi labai atitinka.

Tu visiskai neprotaujantis zmogus. Sneki tik tam,kad pasipuikuotum,ale koks povas atejo.
Palauk savo 40 metu ir zinai,busi eilinis zmogelis,kalbantis apie meile,vertybes,tikejima...
O dabar savo paistalais tik parodai,kaip tu savo gyvenime dar nieko nepatyrei ir del to nieko nesupranti teisingai. Sekmes tau ieskojime ir atradime,linkiu tau kuo daugiau pamoku,nes kitu atveju ir liksi durneliu.

As neprotaujantis zmogus? AS?
O tu i save ziurejai?
TU proto musyje turi absoliucius 0 sansu pries mane. Tu net savo veido neturi. Buka avigalve, tavo gyvenimas susidaro TIK IS TAVO NUOMONES. Kai tuo tarpu as, bandau surasti objektyvius faktus, as stengiuos pazinti gyvenima, koks jis yra vietoj to kad issigalvoti ji ir pliurpti bele, kad pliurpti, ka tu sekmingai ir darai. Tavo forumuose komentarai tokie nuspejami, tokie pasikartojantys, tokie vanilla, tokie seileti ir nuvalkioti bei apgailetini, dar pries gerus puse metu buvau cia uzsiregistraves ir skaiciau, dauguma tavo pasisakymu, tuo metu tu man buvai tik durne neverta laiko, bet dabar tu tieisog... As parasau, tu priknisi ir taip visada. Zinok savo vieta moterie, nes kolkas viskas ka tu pasakei tebuvo tavo nuomone ir absoliutus subjektyvumas. Pries rasydama kazka, pirma isitikink ar tai ka kalbi nera tavo nuomone ar melas. Butent tai suprasti as tau linkejau jau gal menesis atgal, bet tu vistiek per durna suprasti. Tai tiesiog palinkesiu uzsiciaupt.

Tavo susierzinimas juokingas ir mazvaikiskas. Sapaliok sau toliau.

96 (redagavo Anna 2016-10-26 21:51)

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deivi, vien iš pagarbos tavo nuotraukai atsakysiu kiek galiu sąžiningai, bet su nuliu svorio:

Deivis parašė:

Padarom protavimo isbandyma. Pasakyk man ka reiskia moketi myleti?

nežinau

Palauk, neatsakyk, jau zinau ka sakysi. Sakytum: myleti tai pasitiketi, elgtis pagarbiai, skirti laiko ten ir bla bla bla bla bla bla (romantiskos nesmones) bla bla bla bla.
Atspejau?

ne, nemanau taip. ir niekad nemaniau.

Ir kodel tie kurie myli neverkia kokie kiti blogi? Kodel? nes tau taip atrodo? ar is tikruju gali garantuoti, priesiekti savo ten kazkokios gimines gyvybe (ar kad ir kuo jus ten seneliai prisiekinejat), kad nera nei 1 zmogaus visoj planetoj, kuris neverkia, kad aplink visi blogi kol kazka myli? Kas yra meile?
Apibrezk man tuos terminus tiksliai.

garantuoti negaliu smile kaip ir tu juk negali garantuoti ir duoti savo galvą  nukirsti, kad viskas, ką parašei nėra subjektyvu.
kodėl neverkia, kad kiti blogi? patikslinu ankstesnį teiginį - neverkia, kad kiti blogi jiems, tiesiog neima to į galvą.

-
Va, va apie ka as kalbu. Jus zmones tik atidarytos burnos, jusu zodziai neturi svorio, snekat ir patys nezinot apie ka snekat, jus nezinot savoku, bet jas naudojat, jus nesugebat skirti kada nuomone yra nebe nuomone ir atvirksciai.

sutinku su kiekvienu žodžiu.

juk jum tik per 40. Ar cia jau jusu limitas protavimo?

kas be ko, būtų malonu būti protingesnei sulaukus tokio gražaus amžiaus. tikiuosi, tavo pamokos nenueis veltui ir esu už jas dėkinga smile

97 (redagavo dalija 2016-10-26 23:58)

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deivis parašė:
dalija parašė:
Deivis parašė:

As neprotaujantis zmogus? AS?
O tu i save ziurejai?
TU proto musyje turi absoliucius 0 sansu pries mane. Tu net savo veido neturi. Buka avigalve, tavo gyvenimas susidaro TIK IS TAVO NUOMONES. Kai tuo tarpu as, bandau surasti objektyvius faktus, as stengiuos pazinti gyvenima, koks jis yra vietoj to kad issigalvoti ji ir pliurpti bele, kad pliurpti, ka tu sekmingai ir darai. Tavo forumuose komentarai tokie nuspejami, tokie pasikartojantys, tokie vanilla, tokie seileti ir nuvalkioti bei apgailetini, dar pries gerus puse metu buvau cia uzsiregistraves ir skaiciau, dauguma tavo pasisakymu, tuo metu tu man buvai tik durne neverta laiko, bet dabar tu tieisog... As parasau, tu priknisi ir taip visada. Zinok savo vieta moterie, nes kolkas viskas ka tu pasakei tebuvo tavo nuomone ir absoliutus subjektyvumas. Pries rasydama kazka, pirma isitikink ar tai ka kalbi nera tavo nuomone ar melas. Butent tai suprasti as tau linkejau jau gal menesis atgal, bet tu vistiek per durna suprasti. Tai tiesiog palinkesiu uzsiciaupt.

Tavo susierzinimas juokingas ir mazvaikiskas. Sapaliok sau toliau.

Oh wow, tai viskas ka sugebi? Pries tai tokia mandra buvai, tokia ismintinga ir brandi, kur dabar tavo 40 metu ismintis kai gauni pyzdy kaip vaikas, kas liecia argumentus nuo per pus jaunesnio, nes esi per durna ir tavo visas gyvenimas buvo melas? Taip taip, uzsiciaupk ir bek, pabrukus uodega tarp koju. Kai gausi isminties, surasi tema ir isdrisi ja parasyti cia argumentuotai diskusijai (be nuomoniu), ir per stebukla mane iveiksi, tada galesi cia reikst, koks as durnelis ir koks as povas, nes dabar tavo neargumentuotas sprendimas jog as neismintingas ir durnelis yra toks pat teisingas kaip mano spejimas apie rytoj ateinancia pasaulio pabaiga. 
-
As negaliu net patiket, kad visa tai turiu aiskint 20 metu vyresniam zmogui.
Ar as sapnuoju? apsidrausiu pasakydamas, kad tai retorinis klausimas, turiu nuojauta, kad vistiek kazkas atsakys nors ir retorinis xD

Aiskino,aiskino,kol paciam aisku pasidare,kad nei velnio nesuprato,ka pats pasake.
Tau tikrai gydytis laikas savo nervus. Pasiskaityk, ka rasai gal suprasi,kad esi gyvas lavonas. Kliedi apie kazkokius irodymus,apie savo protinguma ir visi aplinkui kvaili,o gal net ir kalti uz tavo varga zemej. Ir pasikartosiu...durnelis esi ir jokiu argumentu nereikia,tai suprastu net aklas tave isgirdes.

98 (redagavo Anna 2016-10-27 08:27)

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deivis
Nu nereik man pataikaut

o kur tu matai pataikavimą? gal nereikia taip susireikšminti smile

sulaukus 40 maištaujama kita forma ir kitose vietose nei kad 20.
kas liečia asmeniškai mane - labai džiaugiuosi, kad metams bėgant nebesu tokia kategoriška, kokia buvau iki 35, net nebandant prisiminti, kaip viskas buvo juoda ir balta (o svarbiausia - akivaizdu) esant 20.

99

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Be meiles ne gyvenimas, o tik vegetavimas...

100

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Ymanoma , bet tai ne tas kas gyventi mylint vienas kita, anksciau ar veliau meile gali isblesti ir likti tik prisirisimas , o kai prisirisi ir issiskirt nenori, o jei nori nebegali, nes pripranti prie zmogaus.