121

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deivis parašė:
Kęstas parašė:
Deivis parašė:

As isdidus ir mano zodziai cia.
O jei rimtai, tai ji tikrai neturi galios mane supykdyti. Jei kalbeti tiesa buti isdidziam, tada taip, as isdidus.

Deivi, bent jau pripažįsti, kad esi išdidus. Geras žingsnis. Tu turėtum jos atsiprašyti.

Kai sita perskaiciau tai nusijuokiau.
Ok. Atsiprasau kad gimiau protingesnis, esu išmintingesnis ir uz tai kad ji santykinai durna. Bet, ei, ji is visu spermatozoidu buvo pirmiausia, tai vis sis tas! XD

Nieko as netureciau, ka mes turim daryt ir ko ne irgi subjektyvu.

Pasivartyk zodyna,lietuviu kalboje yra ir daugiau zodziu,o tai uzsikirtai kaip plokstele. Oi,dovanok,tu nezinai,kas tai yra.

122

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Meile yra jega

123

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Sveiki...
Manau, kai kalbam apie sirdi, tai turim mintyje jausmus. Meile irgi jausmas ...Bejausmis zmogus - robotas, kad ir koks protingas bebutu, net ir karo masina...Be meiles jis nelaimingas...Subrende zmones ismoksta gerbti, valdyti savo jausmus, emocijas. Mes negyvenam po viena...Manau, lb.svarbu vertybes ir tai, kas zmones jungia. Viskas veiksme ir judejime, taip pat ir meile.

124

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deiviui ,tai ne motais...tai ,tegul pasidrasko zmogus.

125

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

kaip supratau - atėjo Deivis, žaižaruojanti asmenybė, gaivališka, su aukštu IQ, išdidi ir save gerbianti ir ką turime? abejingų nebeliko smile
kaip kas moka, taip tas jam savo meilę ir reiškia.
nes kam yra priešinga meilė - ogi abejingumui smile
o auklėtojų ar net gynėjų - tik rinkis smile

126

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Aukstas IQ laimes neatnesa, veikiau aukstas EQ, o cia jau ne Dievo dovana ir paciam reikia su savim padirbeti...

127

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deivis parašė:
dalija parašė:

Meile yra jega

Meile yra chemija, o ne jega.

Meile yra besalygiska laime...o chemija yra tik elementai.

128

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Ka jus čia mušatės. Yra žemėj daug chemikių ir matematikų. O gal atvirkščiai... na arčiau esmės. Kai jie priartėja arčiau vienas kito ar praeina pro šalį dažnai padidėja laisvų neutronų kiekis ore ir įsižiebia kažkas tarp vilties ir troškimo. Toliau žinau tik tiek kad daugiau nei 99proc. atvejų viskas būna gerai smile

129 (redagavo dalija 2016-10-30 13:29)

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deivis parašė:
dalija parašė:

Deiviui ,tai ne motais...tai ,tegul pasidrasko zmogus.

As nesidraskau, jei pastebejai, parasiau paprasta komentara kuris atitinka tikrove, ir net nerasiau tau specifiskai, tu prisiknisai su savo debilizmais ir visa sarkastiska pasiepima pradejai tu. Bet zinoma as taip nepalikau, gavai atgal ir dabar vargsiuke ' va cia koks laukinis, tegu pasidrasko' atseit. Tu dolbajobe kokiu reta. Tiek galiu pasakyt.

Parasei nesamone savo komentare ir pamanei,kad tu esi viespats su savo teorija,kuri be praktikos yra tik tavo nuomone,tik oro virptelejimas.
Tau ziauriai nepatiko,kad tau nepritariau ir tu pradejai justi,kad tau karuna slysta nuo galvos...

Visos tavo kalbos yra niekis man ar kitam zmogui. O vat tau paciam jos ramiai gyventi neduoda. Jei tu butumei realiai teisus tai ir jaustumeisi laimingas,neizeistas o patenkintas. O dabar tavo parazituojancios mintys pjauna tave pati ir tu gyveni pragare besispjaudydamas savo pykciu. Tik tas tavo zodynas iki manes priejes nebeturi svorio,nes as esu sazininga su savimi absoliuciai. Jeigu tau kazkas nepatinka,pav.kaip tu jautiesi savyje,tai zinok, tau tavo sazine krapsto alkana siela. O as tau tik primenu,kad taip tu toli nenukeliausi. Su Dievo palaima tau linkiu sekmes.

130

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Saunuole, Dalija ! ☺

131

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deivis parašė:
dalija parašė:
Deivis parašė:

As nesidraskau, jei pastebejai, parasiau paprasta komentara kuris atitinka tikrove, ir net nerasiau tau specifiskai, tu prisiknisai su savo debilizmais ir visa sarkastiska pasiepima pradejai tu. Bet zinoma as taip nepalikau, gavai atgal ir dabar vargsiuke ' va cia koks laukinis, tegu pasidrasko' atseit. Tu dolbajobe kokiu reta. Tiek galiu pasakyt.

Parasei nesamone savo komentare ir pamanei,kad tu esi viespats su savo teorija,kuri be praktikos yra tik tavo nuomone,tik oro virptelejimas.
Tau ziauriai nepatiko,kad tau nepritariau ir tu pradejai justi,kad tau karuna slysta nuo galvos...

Visos tavo kalbos yra niekis man ar kitam zmogui. O vat tau paciam jos ramiai gyventi neduoda. Jei tu butumei realiai teisus tai ir jaustumeisi laimingas,neizeistas o patenkintas. O dabar tavo parazituojancios mintys pjauna tave pati ir tu gyveni pragare besispjaudydamas savo pykciu. Tik tas tavo zodynas iki manes priejes nebeturi svorio,nes as esu sazininga su savimi absoliuciai. Jeigu tau kazkas nepatinka,pav.kaip tu jautiesi savyje,tai zinok, tau tavo sazine krapsto alkana siela. O as tau tik primenu,kad taip tu toli nenukeliausi. Su Dievo palaima tau linkiu sekmes.

Citata :

Tačiau būtent filosofija parodo, kad nustatinėjant tiesą reikalinga ir logika, ir empiriniai bandymai – abu ingredientai. Būtent filosofija aiškiai atmeta aklo tikėjimo viršenybę ar emocijų viršenybę, ar autoriteto viršenybę, ar amžiaus viršenybę, ar preferencijų viršenybę, ar biologinę viršenybę – ar bet kokį kitą kvailą ir kitiems išnaudoti skirtą mechanizmą, kurį žmonės naudoja kaip logikos ir įrodymų pakaitalą, kad galėtų bejėgiams primesti „tiesą“.
-
Va koks as kaltas, va koks as blogietis ir prasizenges, nes nesu bejegis ir neleidziu primesti tau savo isivaizduojamu tiesu xD. Remiantis jusu paciu isgalvotais isitikinimais - geda jum visiem.

Niekam neidomus tavo pezalai.

132

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Miliu mama .Myliu teti .Myliu broli.Myliu puskes , draugus ,melina spalva ,ledus ...Gal ledai labaiu man patikna ? Ne vaniliniai su karamele man jie ipatingi kitokie nei kiti .Man patika tam tikras gyvenimo stilius ir salygos ir be tam tikru ipatingu zmoniu viskas ka as myliu ir viskas kas man patinka gali visrsti juoda ,pilka ,neskaniu ir beprasmisku . Meile tai ne tik kazkoks seksualinis potraukis juk viena ar kita elementa mes galime atmesti is savo gyvenimo bet aplamai be meiles neimanoma gyventi ,nes praranda visa esme visko. Be meiles mes vegetuojame  , negalite sakyti kad vegetavismas yra tikras gyvenimas ?Jus be meiles vegetuojate max jus ieskote meiles tai busena idomi .Ji idomi nes paciame teme ieskojime ira kazkas nepapaprasto . Myliu del to ieskoka cia randi kazka nepaprasto to ko nerasi rytineme leikrastije .Cia paciam tam zodyje meile randi prasme tos meiles ar atspalvi kuri pirma nematei.

133

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Teo parašė:

Miliu mama .Myliu teti .Myliu broli.Myliu puskes , draugus ,melina spalva ,ledus ...Gal ledai labaiu man patikna ? Ne vaniliniai su karamele man jie ipatingi kitokie nei kiti .Man patika tam tikras gyvenimo stilius ir salygos ir be tam tikru ipatingu zmoniu viskas ka as myliu ir viskas kas man patinka gali visrsti juoda ,pilka ,neskaniu ir beprasmisku . Meile tai ne tik kazkoks seksualinis potraukis juk viena ar kita elementa mes galime atmesti is savo gyvenimo bet aplamai be meiles neimanoma gyventi ,nes praranda visa esme visko. Be meiles mes vegetuojame  , negalite sakyti kad vegetavismas yra tikras gyvenimas ?Jus be meiles vegetuojate max jus ieskote meiles tai busena idomi .Ji idomi nes paciame teme ieskojime ira kazkas nepapaprasto . Myliu del to ieskoka cia randi kazka nepaprasto to ko nerasi rytineme leikrastije .Cia paciam tam zodyje meile randi prasme tos meiles ar atspalvi kuri pirma nematei.

Tu velniskai teisus...

134

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deivis parašė:

Galiu paklaust? O ka jus rukot?

Galiu atsakyti! Tie svaigalai vadinasi -zinojimas. Ju niekur nenusipirksi ir nepasiskolinsi ...jie atsiranda zmogaus gyvenime ,kai egoizmui jo vieta parodai o sirdziai vartus atkeli.

135

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

dalija parašė:
Deivis parašė:

Tai kodel tada vadovaujiesi egoizmu ir nieko nezinai? xD
Nes cia tikrai nezinojimas, o egoizmas, is visu jegu bandymas prikist savo nepagirstus isitikinimus kitiem, nesuprantant objektyvios realybes.

Kliedi kaip visada

Pas jį labai stiprus ego. Pati diskusija tarp jūsų niekur neveda, ji tik skatina reikštis jūsų abiejų grubiąją sąmonę. Tegul jis būna protingas, priimk tai tyliai... nieko čia daugiau nepasakysi...

136

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

imanoma smile vieniems meile net neegzistuoja bet jie gyvena . Na o siaip tai be silumos manau visiems sunku gyventi smile

137

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deivi, nesiremiu jokia psichologija... Tu kalbi, bet tavęs tame nėra. Viskas liejasi iš tavo proto, viskas negyva. Nėra taip svarbu, kas kur ką rašo. Daug svarbiau, ką tu pats jauti. Kalbėk tai, ką jauti.

138 (redagavo dalija 2016-11-02 09:34)

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deivis parašė:
Kęstas parašė:
dalija parašė:

Kliedi kaip visada

Pas jį labai stiprus ego. Pati diskusija tarp jūsų niekur neveda, ji tik skatina reikštis jūsų abiejų grubiąją sąmonę. Tegul jis būna protingas, priimk tai tyliai... nieko čia daugiau nepasakysi...

Pas tave labai stiprus smegenu auglys.... butu, jei tu jas turetum.

Visu pirma, kieno psichologija remiesi sakydamas ego? nes siaip savokos nemoki.
-
Ego:
One's self-concept (also called self-construction, self-identity, self-perspective or self-structure) is a collection of beliefs about oneself that includes elements such as academic performance.
-
Sitame pokalbyje nebuvo nei laso ego. Tiesa sakant, jus pademonstravot ego. Nes as remiausi faktais ir mokslu, o jus remiates savo isitikinimais " self-identity, self-perspective or self-structure)".

As katik padariau legit argumenta, kuriuo irodziau jog jus durniai kaltinat mane tuo, kuo patys kalti. Kaip as taip padariau? nezinau gal pagalvoju pries rasydamas, domiuosi pasauliu kuriame gyvenu, o ne svaidausi savokom, kuriu pats nemoku?

R.I.P. jus visi...

Skirtingas knygeles mes skaitem...o tau matomai patinka tik vienos rusies info.

139

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Netikiu. Meilė - visos mūsų egzistencijos pagrindas.

140

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Deivis parašė:
Spring parašė:

Netikiu. Meilė - visos mūsų egzistencijos pagrindas.

Na siaip priklauso. Meile mum reikalinga, kad isgyvent kaip rusiai, jos yra ivairiu formu ir visos jos del isgyvenimo ir dauginimosi. Bet pvz gyvunam nereikia jos, kad daugintusi ir isgyventu. Ivairus vabzdziai dauginasi, o po dauginimosi uzsiima vienas kito kanibalizmu. Kalbant apie zmones gyvent be meiles imanoma. Daug zmoniu gyvena. Daug pasaulyje nasliu yra ir pan. Yra siaip karjeristu. Realiai zmogus turi naturalu, instinktyvu potrauki kazka myleti ir buti mylimas. Bet ne visada taip gaunasi. To pasekoje ju istinka tokia pat pabaiga kaip ir tų, kurie gyvena su meile - mirtis. O po jos jau viskas dzin. Tiesa sakant, neimanoma gyventi be maisto, be vandens, be oro, o be meiles... Nebent nemeile sukeltu neapykanta ir zmones be jos pakeltu ranka vienas pries kita, kitu atveju imanoma.

Viskas cia tarsi teisinga.Esme tame,kad meile-emocine busena,o tamsta bandot diskutuot apie tai remdamasis protu ir logika.Tai visiskai skirtingos dimencijos.Butu tas pats,jei,tarkim eletros sroves stipruma bandytum matuot kilogramais ar kubiniais metrais.Nesirisa ir tiek.O siaip,supaprastinus-gyvenimas be meiles,kaip maistas be prieskoniu-vartot gali,skradi prikisi,badu aisku nemirsi..,bet...bet..