21

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

Arturas parašė:
dalija parašė:

Dar nei vienas nesusirgo mirtina liga del susilaikymo. O seksui,zmones apskritai skiria per daug demesio,lyg tai issprestu kokias nors problemas,bet taip nera.

Manau kad esi neteisi, nuo susilaikimo gali atsirasti ligu, pradedant impotencija ir negalejimu atlikti akto baigiant prostatos veziu.

Mano senelis kartodavo:visos ligos yra is  nervu tik viena is malonumo...

22

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

dalija parašė:
Arturas parašė:
dalija parašė:

Dar nei vienas nesusirgo mirtina liga del susilaikymo. O seksui,zmones apskritai skiria per daug demesio,lyg tai issprestu kokias nors problemas,bet taip nera.

Manau kad esi neteisi, nuo susilaikimo gali atsirasti ligu, pradedant impotencija ir negalejimu atlikti akto baigiant prostatos veziu.

Mano senelis kartodavo:visos ligos yra is  nervu tik viena is malonumo...

As kalbu faktais kurios nustato daktarai, o ne tavo senelis.

23

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

O jeigu dabar Ramadanas. Tai gal Reikia.............

24

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

Arturas parašė:
dalija parašė:
Arturas parašė:

Manau kad esi neteisi, nuo susilaikimo gali atsirasti ligu, pradedant impotencija ir negalejimu atlikti akto baigiant prostatos veziu.

Mano senelis kartodavo:visos ligos yra is  nervu tik viena is malonumo...

As kalbu faktais kurios nustato daktarai, o ne tavo senelis.

Daktarai tera irgi tik zmones. O sena tiesa ir yra tiesa,kuria net daktarai patvitina.

25

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

dalija parašė:
Arturas parašė:
dalija parašė:

Mano senelis kartodavo:visos ligos yra is  nervu tik viena is malonumo...

As kalbu faktais kurios nustato daktarai, o ne tavo senelis.

Daktarai tera irgi tik zmones. O sena tiesa ir yra tiesa,kuria net daktarai patvitina.

ir kokia ta tiesa?

26

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

Arturas parašė:
dalija parašė:
Arturas parašė:

As kalbu faktais kurios nustato daktarai, o ne tavo senelis.

Daktarai tera irgi tik zmones. O sena tiesa ir yra tiesa,kuria net daktarai patvitina.

ir kokia ta tiesa?

Tokia,kuria tu megini paneigti

27 (redagavo Arturas 2016-07-06 14:17)

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

dalija parašė:
Arturas parašė:
dalija parašė:

Daktarai tera irgi tik zmones. O sena tiesa ir yra tiesa,kuria net daktarai patvitina.

ir kokia ta tiesa?

Tokia,kuria tu megini paneigti

Tau paciai nejuokinga is saves tiesa yra ta kuria tu sugalvojai, tu bandai irodyti kad zeme kvadratine, nors visi mokslininkai sako visai ka kita. Nemegstu tokiu zmoniu kurie kad ir kokia nesamone sugalvotu, jie save laiko teisiais. Tu labiau pries sakydama kazkokia nuomone apsisviesk. Nes jau tu mane uzknist pradedi.
Ir jeigu kalbant faktais man asmeniskai urologas del mano problemu yra patares tureti reguleru seksa ir susilaikymu netureti. Tai pati pamastyk ka sneki ir nespresk apie visus pagal save. Vyrai jei to nezinai yra kitokie negu moterys, nors moterim kiek zinai tas siek tiek irgi kenkia, bet labai minimaliai.

28

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

zmogus be meiles to vadinamo sexo ,neatsipalaiduoja,jai patire pastovu spaudima darbe o su pastoviu stresu atsirandu sirdies ligos ,nes tu neturi i ka atsiremti ,pasiguosti ir galu gale atsipalaiduoti nurimti...daugumas sirdies ligu serga tie ,kurie negali atsipalaiduoti o jauniems zmonems truksta to ,todel ir kardiologai klausia ,ar turi antra puse? o jai ne tai aisku ,kodel sergi sirdies nervinemis ligomis ir panasiai...zmogus nera sukurtas vienisa gyvenima gyventi be partneres ,vyrui gyventi sunkiau o moteriai tik psichologiskai sunku ,,vyras daugiau pastebes einanciu moteru gatveje nei paprastai moteris ziurinti i gatve ,nes jai paprastai tokie dalykai nerupi...

29

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

Arturas parašė:
dalija parašė:
Arturas parašė:

ir kokia ta tiesa?

Tokia,kuria tu megini paneigti

Tau paciai nejuokinga is saves tiesa yra ta kuria tu sugalvojai, tu bandai irodyti kad zeme kvadratine, nors visi mokslininkai sako visai ka kita. Nemegstu tokiu zmoniu kurie kad ir kokia nesamone sugalvotu, jie save laiko teisiais. Tu labiau pries sakydama kazkokia nuomone apsisviesk. Nes jau tu mane uzknist pradedi.
Ir jeigu kalbant faktais man asmeniskai urologas del mano problemu yra patares tureti reguleru seksa ir susilaikymu netureti. Tai pati pamastyk ka sneki ir nespresk apie visus pagal save. Vyrai jei to nezinai yra kitokie negu moterys, nors moterim kiek zinai tas siek tiek irgi kenkia, bet labai minimaliai.

Tau matyt bet kokiu atveju yra blogai. Urologo jeigu jau prireike. Tave uzknisa viskas ,kas ne pagal tave. Tai faktas.

30

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

dalija parašė:
Arturas parašė:
dalija parašė:

Tokia,kuria tu megini paneigti

Tau paciai nejuokinga is saves tiesa yra ta kuria tu sugalvojai, tu bandai irodyti kad zeme kvadratine, nors visi mokslininkai sako visai ka kita. Nemegstu tokiu zmoniu kurie kad ir kokia nesamone sugalvotu, jie save laiko teisiais. Tu labiau pries sakydama kazkokia nuomone apsisviesk. Nes jau tu mane uzknist pradedi.
Ir jeigu kalbant faktais man asmeniskai urologas del mano problemu yra patares tureti reguleru seksa ir susilaikymu netureti. Tai pati pamastyk ka sneki ir nespresk apie visus pagal save. Vyrai jei to nezinai yra kitokie negu moterys, nors moterim kiek zinai tas siek tiek irgi kenkia, bet labai minimaliai.

Tau matyt bet kokiu atveju yra blogai. Urologo jeigu jau prireike. Tave uzknisa viskas ,kas ne pagal tave. Tai faktas.

Mane uzknisa kai kazkas nusisneka. As niekada nesiginciju del ko nesuprantu priesingai negu tu.

31

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

Tai ir nesigincyk...ir niekas nebeuzknis

32

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

Stebina kai kurių moterų bukumas.... Kaip ten sako dabar - level 3000? smile

33

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

Life parašė:

Stebina kai kurių moterų bukumas.... Kaip ten sako dabar - level 3000? smile

mane irgi

34

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

Anna parašė:

situacijų yra labai įvairių ir labai nevienareikšmių. netgi neaišku, ką iš tiesų verta vadinti susilaikymu - jei tai atsispyrimas svetimų vyrų ar moterų vilionėms - tai net ne susilaikymas, o elementarus padorumas ir savigarba.
kas iš tiesų blogai - kai vienas žmogus verčia kitą taikytis prie jo vien dėl savo malonumo - fizinio (aš (ne)noriu ir tu privalai man paklusti) ar psichinio (vat ir negausi (duok), nes tu to nori (nepakenti)). deja, tokia prievarta būdinga abiems lytims ir netgi abiems būdais.

As manau kas susilaikymas yra tada kai susilaikoma nuo bet kokiu lytiniu santykiu iskaiciuojant ir masturbacija.

35

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

Anna parašė:
Arturas parašė:

[As manau kas susilaikymas yra tada kai susilaikoma nuo bet kokiu lytiniu santykiu iskaiciuojant ir masturbacija.

Kiek žinau, net katalikų bažnyčia, jei taip elgdavosi susituokęs žmogus, būdavo labai griežta jo atžvilgiu - sutuoktinio pareiga turi būti atliekama smile (toks būdavo sprendimas, jei pasiskųsdavo žmona ar vyras)

Kas liečia kunigus, vienuolius ar kitus, priėmusius tokį sprendimą (nesančius santuokoje), jei tai tik protu priimtas sprendimas, o ne padiktuotas tam tikrų fizinių ypatybių - normalu paties žmogaus atžvilgiu, jeigu jis žino kaip spręsti su tuo susijusias kylančias problemas (fizines (ypač vyrams), psichologines (ypač moterims)). Kažkada teko girdėti, jog Rytuose vienuoliai ir pan,. naudoja specialias kvėpavimo technikas, fizinius pratimus, meditacijas bei pan. Jei žmogus nesiima šių papildomų priemonių ar nerealizuoja savo visų jėgų kokioje nors veikloje iki išsekimo - dažniausiai jam atsiranda vienokių ar kitokių problemų. ir kuo daugiau tų problemų, tuo labiau jis jas neigia. arba pradeda aiškinti, kad kiti yra gyvuliai ir pan.
bet tai čia tik asmeninė mano nuomonė, nepretenduojanti į teisingą.
žmonės labai skirtingi, o dar skirtingesni jų seksualinės energijos kiekiai, poreikiai ir norai beigi galimybės.
p.s. prašau suprasti teisingai - visgi laikausi nuomonės, kad geriau su niekuo, negu su bet kuo smile

Anskciau taip budavo sutuoltinio pareiga siais laikais, moteris sako as nenoriu ir ne vienas be to dar nenumire. Femizmas dabar pacioje aukstumoje, kaip vakar per pagalba Kazlauskiene pasmerke smurta pries moteris o ne aplamai smurta, o nors vienas nesivargino smergti paleistuvavimo. Zodziu baisus laikai, feminizmas baigia is vyru visai siuksles padaryti.

36

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

Anna parašė:

feminizmas - baisu, bet kadangi lazda buvo perlenkta į vieną pusę, dabar perlinko į kitą... teks palaukti, kol nusistovės pusiausvyra. ne iš gero gyvenimo jis atsirado, atliko ir keletą gerų funkcijų.

Artūrai, argi iš tavęs gali kas nors padaryti šiukšlę? Feminizmas, kapitalizmas, siurrealizmas? manau, kad ne smile
Na, o kas jau linkęs (linkusi) tapti šiukšle - tokia ir taps... tik dar paskubės apkaltinti aplinkybes, o ne save.

Labai jau subtilus aiskinimas...malonu skaityti.

37

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

Arturas parašė:
Anna parašė:
Arturas parašė:

[As manau kas susilaikymas yra tada kai susilaikoma nuo bet kokiu lytiniu santykiu iskaiciuojant ir masturbacija.

Kiek žinau, net katalikų bažnyčia, jei taip elgdavosi susituokęs žmogus, būdavo labai griežta jo atžvilgiu - sutuoktinio pareiga turi būti atliekama smile (toks būdavo sprendimas, jei pasiskųsdavo žmona ar vyras)

Kas liečia kunigus, vienuolius ar kitus, priėmusius tokį sprendimą (nesančius santuokoje), jei tai tik protu priimtas sprendimas, o ne padiktuotas tam tikrų fizinių ypatybių - normalu paties žmogaus atžvilgiu, jeigu jis žino kaip spręsti su tuo susijusias kylančias problemas (fizines (ypač vyrams), psichologines (ypač moterims)). Kažkada teko girdėti, jog Rytuose vienuoliai ir pan,. naudoja specialias kvėpavimo technikas, fizinius pratimus, meditacijas bei pan. Jei žmogus nesiima šių papildomų priemonių ar nerealizuoja savo visų jėgų kokioje nors veikloje iki išsekimo - dažniausiai jam atsiranda vienokių ar kitokių problemų. ir kuo daugiau tų problemų, tuo labiau jis jas neigia. arba pradeda aiškinti, kad kiti yra gyvuliai ir pan.
bet tai čia tik asmeninė mano nuomonė, nepretenduojanti į teisingą.
žmonės labai skirtingi, o dar skirtingesni jų seksualinės energijos kiekiai, poreikiai ir norai beigi galimybės.
p.s. prašau suprasti teisingai - visgi laikausi nuomonės, kad geriau su niekuo, negu su bet kuo smile

Anskciau taip budavo sutuoltinio pareiga siais laikais, moteris sako as nenoriu ir ne vienas be to dar nenumire. Femizmas dabar pacioje aukstumoje, kaip vakar per pagalba Kazlauskiene pasmerke smurta pries moteris o ne aplamai smurta, o nors vienas nesivargino smergti paleistuvavimo. Zodziu baisus laikai, feminizmas baigia is vyru visai siuksles padaryti.



Na visu pirma susilaikimas yra gerai, jeigu jis yra protingas. O del masturbacijos tai kartais butinas dalykas jei nezinojot... Ne del fizinio poreikio, o del sveikatos ir ligu. 
Feminizmas gal ir ryskina savo konturus pastaruoju metu, bet tik todel kad moteru yra daugiau, bet jos sita kara pralaimi, ir jos daug reiskesi, bet zino kad karo nelaimes. Suo kuris loje, nekanda. As visikai nebijau fenimisciu, jos pacios parodo savo siaurus protus kai pabendrauju artimiau. Ju inirsis vyriskai giminei toks didelis, kad suspaudzia likuses funkcuonuojencias lasteles smegenyse, ir sako ta ka sako ju pasiekejai.  As uz lyges teises. Man nesvarbu ar ji feministe, as je matau kaip zmogu, o ar ji mato mane kaip lygu jei zmogu? Daro daug klaidu abi lieties puses. Vyrai iskaudina moteris ir jes palieka, ir delto kencia kiti, moterys spjauna i veida, nors net nebando pazinti zmogaus. Tai kas teisus o kas kalti?

38

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

Anna parašė:

feminizmas - baisu, bet kadangi lazda buvo perlenkta į vieną pusę, dabar perlinko į kitą... teks palaukti, kol nusistovės pusiausvyra. ne iš gero gyvenimo jis atsirado, atliko ir keletą gerų funkcijų.

Artūrai, argi iš tavęs gali kas nors padaryti šiukšlę? Feminizmas, kapitalizmas, siurrealizmas? manau, kad ne smile
Na, o kas jau linkęs (linkusi) tapti šiukšle - tokia ir taps... tik dar paskubės apkaltinti aplinkybes, o ne save.

Nukripau nuo temos sory. Nes mane cia isprovokavo vienos feministes pasisakymai. O jei dar ne i tema tai netikiu kad ta pusiauavira atsistatys, nes mes vyrai tokie jau padarai, nesiskundziam o kenciam tyliai, nes pvz kad ir kalbant del smurto, nuo moteru nemazai vyru patyre smurta bet visiem geda apie tai pasakyti.

39

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

Arturas parašė:
Anna parašė:

feminizmas - baisu, bet kadangi lazda buvo perlenkta į vieną pusę, dabar perlinko į kitą... teks palaukti, kol nusistovės pusiausvyra. ne iš gero gyvenimo jis atsirado, atliko ir keletą gerų funkcijų.

Artūrai, argi iš tavęs gali kas nors padaryti šiukšlę? Feminizmas, kapitalizmas, siurrealizmas? manau, kad ne smile
Na, o kas jau linkęs (linkusi) tapti šiukšle - tokia ir taps... tik dar paskubės apkaltinti aplinkybes, o ne save.

Nukripau nuo temos sory. Nes mane cia isprovokavo vienos feministes pasisakymai. O jei dar ne i tema tai netikiu kad ta pusiauavira atsistatys, nes mes vyrai tokie jau padarai, nesiskundziam o kenciam tyliai, nes pvz kad ir kalbant del smurto, nuo moteru nemazai vyru patyre smurta bet visiem geda apie tai pasakyti.

Greitas pasiduoti, net neesamoms, provokacijoms. Ir butinai apkaltinti kitus. Tai gal tu ne toks jau ir vyras.

40

Re: Ilgalaikis susilaikymas nuo sekso

dalija parašė:
Arturas parašė:
Anna parašė:

feminizmas - baisu, bet kadangi lazda buvo perlenkta į vieną pusę, dabar perlinko į kitą... teks palaukti, kol nusistovės pusiausvyra. ne iš gero gyvenimo jis atsirado, atliko ir keletą gerų funkcijų.

Artūrai, argi iš tavęs gali kas nors padaryti šiukšlę? Feminizmas, kapitalizmas, siurrealizmas? manau, kad ne smile
Na, o kas jau linkęs (linkusi) tapti šiukšle - tokia ir taps... tik dar paskubės apkaltinti aplinkybes, o ne save.

Nukripau nuo temos sory. Nes mane cia isprovokavo vienos feministes pasisakymai. O jei dar ne i tema tai netikiu kad ta pusiauavira atsistatys, nes mes vyrai tokie jau padarai, nesiskundziam o kenciam tyliai, nes pvz kad ir kalbant del smurto, nuo moteru nemazai vyru patyre smurta bet visiem geda apie tai pasakyti.

Greitas pasiduoti, net neesamoms, provokacijoms. Ir butinai apkaltinti kitus. Tai gal tu ne toks jau ir vyras.

Tau visi vyrai nevyriski.