41

Re: Vyresnes moteris

14 metų

42 (redagavo Breinas 2017-02-19 12:04)

Re: Vyresnes moteris

Antanas Patamsis parašė:

Rita ''moteriai vis su metais sansai mazeja arba ju isvis nebera....''    istransliuok sita savo fraze kitoms moterims, negaisdama laiko jaunikliu auklejimui. nes moterys sita tiesa supranta tik kai jau niekam buna nereikalingos.
ir kadangi esi sioj temoj pasikauscius, atsakyk dar i klausima, o ko tikisi vyresnes moterys, rasydamos jaunesniem vyram? kad jas bus kam palaidoti?


O, kad šitai perskaitytų bent viena, kuriai dar ne saulėlydis... Nei viena, kuri dar gali rinktis, netiki, kad jai taip nutiks. O nutinka. Beveik visoms... Ir joms gali nors kuolą tašyti ant galvos - nepatikės ir nepersigalvos...
Kaip mane nervuoja, kai paskui ateina ir "negi neliko tikrų vyrų" arba "negi tikri vyrai išmirė su dinozaurais..."
Vyrų yra ir buvo tiek pat, tokių pačių, tik tu, ..., dabar jau niekam nereikalinga!

43

Re: Vyresnes moteris

Ir dar viena reakcija... Kai seni diedai tuokiasi su jaunom, yra normalu. Visi gauna viską, kas ko nori... O kai senos moterys prasideda su jaunais, gauna tik tai, ko nori temos autorius... Dar vyresnes renkasi žinodami, kad jos pačios neturi iš ko rinktis. Todėl tikisi greito ir lengvo grobio...

44 (redagavo Meilės Vaikis 2017-02-19 13:03)

Re: Vyresnes moteris

Yra variantas, kai jaunesnis vyras, 30 metų, susituokia su 40 metų moterim, susilaukia 2 dukrų, ir nugyvena gyvenimą kartu, bei ją palaidoja ir gyvena toliau. Taip, kad galima gauti tai - kam to reikia.

Pavyzdžiui, jei man užtektų 1 ar 2 vaikų - kurti šeimai rinkčiausi tik 40-metę, nes man, esant 32,  jos patraukliausios ir tinkamiausios - visomis prasmėmis.

45 (redagavo Breinas 2017-02-19 14:02)

Re: Vyresnes moteris

Kiek žmonių - tiek nuomonių... O man viskas visai atvirkščiai...  Keturiasdešimetės jau turi vaikų... Sąmonė susiformavusi, sustabarėjusi ir jokių blykstelėjimų tikėtis neverta... Čia viena šian "linijoje" parašė "matyt mano bendraamžių gimė mažiau..." Aš tik dantis sukandęs neparašiau jai laiško, tai čia viską išdėstysiu - vis lengviau... O nachren ji reikalinga tiems bendraamžiams..? Kur ji buvo anksčiau? Kam man rinktis bendraamžę, jei aš galiu rinktis trisdešimtmetę..? Pas ją smegenų - ne ką mažiau. O gal dar daugiau. Pas ją ilgesni plaukai, gražesnė, žopa pas ją geresnė! Man neblogai sekasi bendrauti su dar jaunesnėmis, bet viskam yra ribos ir aš jas jaučiu.
Kad rašiusiai smegenų neužtenka tam suprasti, tik įrodo, kad aš neklystu... Lauks kažkas, kol ji surimtės iki kem metų, b... Jaunamartės su...

46 (redagavo Meilės Vaikis 2017-02-19 14:21)

Re: Vyresnes moteris

Tau ir turi būti atvirkščiai - nes tu keturiasdešmtmetis, ir jums reikia jaunesnių - tiek mylėtis, tiek bendrauti, tiek turėti vaikų, jei reikia, nes jos tam labiausiai tinka (dėl to jos ir patinka, o ne bendraamžės) - kaip ir nemažai daliai keturiasdešimtmečių moterų, jei ne daugumai - reikia jaunesnių, dvidešimtmečių ir trisdešimtmečių - ir seksui, ir bendravimui - ir jos tai daro. Tik pataisysiu, kad dalis keturiasdešimtmečių moterų - neturi vaikų.

47 (redagavo Meilės Vaikis 2017-02-19 14:48)

Re: Vyresnes moteris

Tik iš tikrųjų, dėl to, kad taip yra, pora ar šeima, kurioje vyras 30 kelių, o moteris 40 kelių - yra pasmerkta. Nes kai vyrui sueis 40 ar panašiai - jam jos nebereikės, jam reikės jaunų, gal ir jai taip pat, kol dar vaisinga - ir batai.

Dauguma bet kurio amžiaus porų ir šeimų, dėl to pasikeitusio poreikio, suėjus maždaug 40 - yra pasmerktos.

Išsiskiria ar miršta, apgaudinėja ar kankinasi.

O bendrauti ir mylėtis - be poreikio, kad tai truktų daug metų, ar visą gyvenimą, apie ką kai kurie svajoja, nors tai prieštarauja žmonių prigimčiai - žinoma, puiku.

48

Re: Vyresnes moteris

Pasirašau po kiekvienu tavo paskutinio posto žodžiu. Kai kurios net didžiuojasi, kad jų vaikinas - už jas jaunesnis... Jos nesupranta, kad veltuj gaišta laiką, kurio ir taip nedaug liko...
Įdomu, kodėl jos pačios nedalyvauja diskusijoje? Joms aktualiau. Kodėl nemato tos, kurios dar nežino, kas jų laukia ateityje..?
Būna ir keturiasdešimtmečių be vaikų. Išimčių visada būna... Praėjusį rudenį susipažinau su trim devynių metų moterim. Graži, išsilavinusi, neturinti vaikų. Ji pati parašė originalų ir šmaikštų laišką ir mes kurį laiką abendravom. Atrodė, kaip 26 - 28. Išsivaikščiojom į skirtingas puses dėl smulkmenos ir dėl mano kaltės. Sunku įsivaizduoti, kaip reikėtų suderinti sudėtingesnius dalykus. Požiūriai neretai išsiskyrė...
O daugiau apie bendraamžes nieko negaliu pasakyti, bet mane siutina, ką jos kliedi šitame saite....
Moterims smegenys veikia 17 - 22, kol dar netapo materialistėmis, o paskui - tik 40+... O kai kurioms visai neveikia - niekada...

49

Re: Vyresnes moteris

Is savo ilgametes patirties galiu pasakyti, kad, kai vyrams sueina 50, jie pradeda dar kitaip galvoti...
Paprastai daugiau vaiku jau nebenori, svetimus auginti, irgi . Dziaugiasi, kad gali tureti seksa be prezervatyvo su vyresne moterimi, kuri neziuri i jo pinigine, yra puiki pasnekove ir patyrusi partnere....ir kada nori...ir kaip nori...Tebuna tai jums optimistiska perspektyva ateiciai. :::008

50

Re: Vyresnes moteris

Marina I parašė:

Is savo ilgametes patirties galiu pasakyti, kad, kai vyrams sueina 50, jie pradeda dar kitaip galvoti...
Paprastai daugiau vaiku jau nebenori, svetimus auginti, irgi . Dziaugiasi, kad gali tureti seksa be prezervatyvo su vyresne moterimi, kuri neziuri i jo pinigine, yra puiki pasnekove ir patyrusi partnere....ir kada nori...ir kaip nori...Tebuna tai jums optimistiska perspektyva ateiciai. :::008

Aš sutinku su tavimi. Aš myliu jaunesnės moterys, bet aš taip pat patinka seksas su vyresnio amžiaus moterų dėl priežasčių, Jūs minėjote.

51

Re: Vyresnes moteris

Lina parašė:

čia dauguma susirinkusių moterų, kurioms jau dabar jokių šansų...

Bravo, Fernando!  smile

Aš tikrai norėčiau pasimylėti su vyresnio amžiaus moteris, ypač jei ji yra kaip gražus kaip jūs Linute :*

52

Re: Vyresnes moteris

Pasimylėti būti su bet koks amžius moteris... Bet jei kalba vaikštinėti apie rimti santykiai, tai vyrėsnės moterys būti netikti...

53

Re: Vyresnes moteris

genys margas - pasaulis dar margesnis.

jeigu žvelgiant į santykius tik "dėl sveikatos" - tai visados vyresnius žmones trauks jaunesni - nes tada pats (pati) atjaunėji.
jeigu "dėl naudos" - dažniausiai renkamasi vyresni.
na, o jeigu "iš meilės" - tai čia jau amžius reikšmės neturi. tik kad santykių "iš meilės" - labai labai mažai.

54

Re: Vyresnes moteris

Anna parašė:

genys margas - pasaulis dar margesnis.

jeigu žvelgiant į santykius tik "dėl sveikatos" - tai visados vyresnius žmones trauks jaunesni - nes tada pats (pati) atjaunėji.
jeigu "dėl naudos" - dažniausiai renkamasi vyresni.
na, o jeigu "iš meilės" - tai čia jau amžius reikšmės neturi. tik kad santykių "iš meilės" - labai labai mažai.

Tikrai labai mažai...

55

Re: Vyresnes moteris

Kęstas parašė:
Anna parašė:

genys margas - pasaulis dar margesnis.

jeigu žvelgiant į santykius tik "dėl sveikatos" - tai visados vyresnius žmones trauks jaunesni - nes tada pats (pati) atjaunėji.
jeigu "dėl naudos" - dažniausiai renkamasi vyresni.
na, o jeigu "iš meilės" - tai čia jau amžius reikšmės neturi. tik kad santykių "iš meilės" - labai labai mažai.

Tikrai labai mažai...

Hmmm... Ar čia aidas..? Gerbiamas Kęstuti, forumo galimybės leidžia ne tik aidu atsiliepti ir pakartoti du prieš tai pasakytus žodžius, tačiau ir pasireikšti fantazijai priduriant kažką savito, savo... Kaip savo nuomonės atspindį, savo patirtį pasitelkiant kaip pagalbą ir patarimą nepatyrusiems...

56

Re: Vyresnes moteris

Ieškau vyresnės moters - bendravimui ir seksui.

57

Re: Vyresnes moteris

Labas vakaras, man 58 metai. Ir kokios tos vyresnės ieškot?

58 (redagavo Valdas 2017-02-20 20:03)

Re: Vyresnes moteris

Metai tinka. Svarbiausia ar tinka tautybės. Ir kelios kitos savybės.

59

Re: Vyresnes moteris

Įdomi diskusija smile
Esu iš tų, kuri jau, pagal kai kuriuos postus, tuoj bus niekam nereikalinga smile
Bet nesuku dėl to galvos. Žinau ką reiškia gyvenimas santuokoj, žinau ką reiškia gyvent vienai. Namą turiu - vaikų irgi big_smile Tai nafik man tas vyras kasdien namie?
Dabar laikas - kai galiu gyvent savo malonumui, skirt laiko karjerai, mokytis, pradėt naują verslą ir t.t. begalė veiklos, skirtingų žmonių.
O tiem atvejam kai kažko norisi - draugą turėt ne problema šiais laikais. Be jokių paramų, tiesiog abipusiai malonaus laiko praleidimui, kai abiem norisi.
Moterys, pirma taikoj su savim reikia gyvent, tada jūsų gera savijauta nepriklausys nuo to - turite vyrą ar ne, jaunesnis jis ar vyresnis.
Toks vaizdas, kad iš nevilties čiumpa pirmą pasitaikiusį, ir uždusina. Taip negalima smile

60 (redagavo Velnias 2017-02-20 23:19)

Re: Vyresnes moteris

Arba ji čiumpa - ir ją uždusina.
Kam rūpi ką tu turi - niekam.
Atsibudai.
Taip ir rašyk, kad trūksta sekso su orgazmais.