81

Re: Vyresnes moteris

Ne taip baisu tapt seneliu, kaip baisu miegot su senele. Krešulius pramuši, o per pūlius kaip per sviestą eis.

82 (redagavo Jurate 2017-07-16 09:12)

Jurgita parašė:
Toma parašė:
Indrė parašė:

Įdomi diskusija smile
Esu iš tų, kuri jau, pagal kai kuriuos postus, tuoj bus niekam nereikalinga smile
Bet nesuku dėl to galvos. Žinau ką reiškia gyvenimas santuokoj, žinau ką reiškia gyvent vienai. Namą turiu - vaikų irgi big_smile Tai nafik man tas vyras kasdien namie?
Dabar laikas - kai galiu gyvent savo malonumui, skirt laiko karjerai, mokytis, pradėt naują verslą ir t.t. begalė veiklos, skirtingų žmonių.
O tiem atvejam kai kažko norisi - draugą turėt ne problema šiais laikais. Be jokių paramų, tiesiog abipusiai malonaus laiko praleidimui, kai abiem norisi.
Moterys, pirma taikoj su savim reikia gyvent, tada jūsų gera savijauta nepriklausys nuo to - turite vyrą ar ne, jaunesnis jis ar vyresnis.
Toks vaizdas, kad iš nevilties čiumpa pirmą pasitaikiusį, ir uždusina. Taip negalima smile

Labai puiki frazė apie gyvenimą taikoje su savimi wink. Kai kurie su savimi nesusitaria, bet tikisi susirast antrą pusę ir su ja susitart.

Visiskai tau pritariu wink

Simonui patarciau susirupinti savo psichine sveikata...:::008

83

tas gal ir teisingai,ziurint kam ,ko ,ir delko, iesko...

84

Simonas parašė:

Ne taip baisu tapt seneliu, kaip baisu miegot su senele. Krešulius pramuši, o per pūlius kaip per sviestą eis.

Linkiu grazios ir turiningos senatves...

85

Kam taip kalbet apie moteris ir jas tarsi nurasyt.jus vyrai irgi nekazka,nesididziuokit.andropauze taip pat beldzias i duris

86

disappear parašė:
Antanas Patamsis parašė:

vyru virs 40 problema yra tik ta, kad reta moteris virs 40 dar turi kazka  moterisko..

ir kaip bebutu gaila, daznas vyras , jau nuo 35 metu pradeda atrodyti,kaip 45 metu..moteriskumas priklauso nuo vyro, koks yra salia, jei jis tikras vyras-jis ir "padarys" ja tikra moterimi, o ne pilka namu pele.ko linkiu visom moterim-sutikti Toki ...Kas man- pavyko =]]]

Negaliu neisiterpt. Jeigu jusu moteriskumas priklauso nuo aplinkos faktoriu o ne nuo jusu, tada linkiu jums stipresnes valios ir savimylos nes tai slykstu skaityti. Mane vyru daro ne tai ar salia manes yra moteris ir jei yra , jos savybes. Tai mano asmeninis savybiu ir trukumu paketas, kuris yra visiskai pavaldus mano sprendimams. Susiimkit joptararat. Fu

87

Lina parašė:

Kam taip kalbet apie moteris ir jas tarsi nurasyt.jus vyrai irgi nekazka,nesididziuokit.andropauze taip pat beldzias i duris

Tolerastija yra daugumos visuomeniniu problemu saltinis. Kalbeti galima apie betka. Ir apie viska. Ir kalbeti REIKIA. Si tema apie moteris. Yra temu apie vyrus. Sitos temos turi buti gvildenamos ir jos turi buti viesos. Vienintelis dalykas kuo jos neturi buti, tai buku durneliu karo lauku. Tokie ateje trukdo diskussijai