101

Re: Vyresnes moteris

Marina parašė:

Visada esam kam nors reikalingi, kad ir savo augintiniams ar gėlėms ant palangės..:::008

Aš kalbu apie jausmą. Vienišumo, nereikalingumo...Toks jausmas galimas ir santuokoje. Pvz. vyras - tik dėl pinigų, moteris - dėl to, kad alaus atneštų:)

102

Re: Vyresnes moteris

Laimute, tau zmogaus reikia kaip augintinio, i kompanija kaciukui?

103

Re: Vyresnes moteris

Antanas Patamsis parašė:

Laimute, tau zmogaus reikia kaip augintinio, i kompanija kaciukui?

nea... big_smile kaip savo, mylimo, vienintelio, reikalingo zmogaus.

104

Re: Vyresnes moteris

kokia egoiste.. juk kaciukui bus liudna

105

Re: Vyresnes moteris

o aš labai norėčiau, kad greičiau prasidėtų karai, branduoliniai karai, kad sunaikintų bent pusę to, ką sukūrė žmogus, ir pačios žmonijos, bent jau 60 procentų pasiglemžtų smile per daug žmonių pasaulyje, per daug tingūs tie baisūs sutvėrimai žmonės pasidarė... tegu žmonija grįžta į geležies amžių, kai vertybės buvo meilė, šeima, ūkis, pagarba kitiems, mokėjimas atleisti, mokėjimas džiaugtis mažais dalykais smile atvirai, sakau, nekenčiu dabartinių žmonių, jeigu būčiau religinas, sakyčiau, jog pats baisiausias, absurdiškiausias, niekšingiausias, prasčiausias Dievo kūrinys yra žmogus smile mane siūtina iki beprotybės tas žinojimas, jog žmonės (na, beveik visi) yra sumauti egositai ir savanaudžiai, jog be savęs nieko nemato, jog žmogui visko maža, visada maža... ir po velnių... geriau būsiu vienišas ir nykstantis, niekam nereikalingas, negu prasidėčiau su egocentriška, manipuliujančia, pastoviai verkšlenančia, viduje merdėjančia būtybe... žmgum, moterim... visi tik vadina vieni už kitus geresniais, protingesniais, garžesniais, stipresniais... blemba.... **** ir spardžiau aš tą jūsų grožį, jūsų įsivaizduojamą pranašumą, jūsų turtus ir pasiekimus smile vis tiek visi mirsit, ir kai ateis ta valanda, jūs visi, absoliučiai visi būsit vieni, ir nei jūsų grožis, nei jūsų kadaise būvusi geležinė sveikata, nei sukaupti turtai jums nepadės smile tikrai labai liūdna matyt į  ką pavirto šis pasaulis, tiksliau pasaulį į pragarą pavertė žmonija...

106

Re: Vyresnes moteris

Tikrai Baisuolis...Gal nueikit pradžiai pas psichologą ir prdėkit gerint žmoniją nuo savęs, Pūki...:::008

107

Re: Vyresnes moteris

Marina, tokius patarimus galit pasilaikyti sau smile sunkiai priimat tiesą? Čia Jūsų problema... aišku, geriau užsidėti rožinius akinius ir apsimesti kvailiu, arba realiai būti kvailiui, negu priimti dabartinį tokį pasaulį, koks jis yra smile aš sau geras, aš geras tiems kas mano manymu yra verti to, kad su jais būčiau geras smile žmonės arba su manim, arba prieš mane... ir dėjau skersą ant tų kurie yra prieš mane smile

108

Re: Vyresnes moteris

Pūkis Baisuolis parašė:

Marina, tokius patarimus galit pasilaikyti sau smile sunkiai priimat tiesą? Čia Jūsų problema... aišku, geriau užsidėti rožinius akinius ir apsimesti kvailiu, arba realiai būti kvailiui, negu priimti dabartinį tokį pasaulį, koks jis yra smile aš sau geras, aš geras tiems kas mano manymu yra verti to, kad su jais būčiau geras smile žmonės arba su manim, arba prieš mane... ir dėjau skersą ant tų kurie yra prieš mane smile

Nesusireikšminkit, leiskit visiems gyventi ir kvėpuoti. Pasaulis...ką mes apie jį žinom su medijų išplautais smegenim...Yra gimimas, yra mirtis...Kelias, kurį įveikia tas, kas eina...Gal tai tik mūsų išbandymas...Baisuokli...:::008

109

Re: Vyresnes moteris

Marina nei jis pukis nei baisuoklis tik susikurtose fobijose gyvenantis zmogus.Ir jam reikia tik tokios pat pukes kad gyvenimas nusvistu kitomis spalvomis.

110

Re: Vyresnes moteris

Antanas Patamsis parašė:

kokia egoiste.. juk kaciukui bus liudna

uzteks mano demesio abiems "kaciukams" smile

111

Re: Vyresnes moteris

Baisuolis ir Baisuoklis skiriasi, neprasivardžiuokit :-)
žmogus nuoširdžiai ir atvirai parašė tai, ką pagalvoja dažnas apie žmonių civilizacijos „progresą” susimąstantis žmogus, tad pas psichiatrą jam kreiptis nereikia. geriau pakeliauti po tolimas šalis ir, jei grįžtų čia, savo guvenimu rodyti kitokį elgesį ir suvokimą.

112

Re: Vyresnes moteris

Puki, sakai ... tegu žmonija grįžta į geležies amžių, kai vertybės buvo meilė, šeima, ūkis, pagarba kitiems, mokėjimas atleisti, mokėjimas džiaugtis mažais dalykais ... negi rimtai manai, kad tada buvo kitaip nei dabar?...niu, gal tik galvos nuo peciu greiciau ritosi ismokus kardus is gelezies gaminti big_smile
viskas cia gerai..."nuleidai gara" ir ok. wink

113

Re: Vyresnes moteris

MoterIs. .

114

Re: Vyresnes moteris

Laimute, jei atvirai, tai aš manau, kad ir prieš 15 - 20 metų buvo kitaip smile

115

Re: Vyresnes moteris

Pūkis Baisuolis parašė:

Laimute, jei atvirai, tai aš manau, kad ir prieš 15 - 20 metų buvo kitaip smile

Gerai ten ir tada, kur ir kada mūsų nebuvo. Naivu, bet tai laikina...:::008

116

Re: Vyresnes moteris

Pūkis Baisuolis parašė:

Laimute, jei atvirai, tai aš manau, kad ir prieš 15 - 20 metų buvo kitaip smile

buvai jaunesnis, nebuvo dideliu sunkumu, nebuvai nusivylimu patyres ...gal tik atrode taip. viskas bus gerai. pamatysi. paminesi Tu dar mano zodi. smile

117

Re: Vyresnes moteris

Laimute parašė:
Pūkis Baisuolis parašė:

Laimute, jei atvirai, tai aš manau, kad ir prieš 15 - 20 metų buvo kitaip smile

buvai jaunesnis, nebuvo dideliu sunkumu, nebuvai nusivylimu patyres ...gal tik atrode taip. viskas bus gerai. pamatysi. paminesi Tu dar mano zodi. smile

Buvo kitaip. Moterys turėjo mažiau laisvės. Šeimą saugojo, kadangi dauguma nemokėjo/negalėjo gyventi be vyrų. Dabar svarbūs materialūs dalykai. Dabar pinigai yra viską lemiantis dalykas. Turi pinigų - turi laisvę rinktis: samdytis darbo jėgą, atliekančią "vyriškus" ar "moteriškus" darbus ar turėti antrą pusę; gyventi beveik bet kurioje Žemės vietoje; turėti tik būtinų ar ir beprasmių daiktų; gyventi realiame ar "virtualiame" pasaulyje... Dabar moterims nebūtini vyrai, o vyrams moterys. Dabar šeimos nebėra daugiavaikės.  Dėl gyvenimo tempo ir kokybės atsiranda daug to, apie ką anksčiau net negalėjome pagalvoti ...

Pagaliau į temą. Kiek vyrų tada gyveno su vyresnėmis moterimis, o kiek dabar? Vyras buvo siena, už kurios saugu ir ramu, o dabar? Moterys tampa "sienomis" vyrams?

118 (redagavo Anna 2018-03-18 19:34)

Re: Vyresnes moteris

ach, dabar nei moterys nori būti Moterimis, nei vyrai - Vyrais...
tad natūralu, kad visos viltys dedamos į vyresnes, iš jų tikimasi moteriškumo :-)

119

Re: Vyresnes moteris

aš nesuprantu vieno dalyko... anksčiau vyrai buvo vyrais, moterys buvo moterimis... dabar.... moterys vadovauja ne  tik įmonėms, bet iš visai šaliai, gali būti vairuotojos, gali būti mechanikės, santechnikės, lakūnės, karininkės, policininkės, trenerės žodžiu beveik viskuo, kas anskčiau buvo gan vyriški dalykai.. kitaip tariant gviešiasi vyriškų pozicijų,, jas gauna, įsitvirtina, o po to sako: nėra vyrų, vyrai nevyriški... tai bleeemba... bikit trinti, naikinti tą ribą, skirtkit kas vyriška, ir kas moteriška... tada ir vyrai vyriški bus ir moterys moteriškos, kai visi žinos savo vietą smile

120 (redagavo Anna 2018-03-18 19:49)

Re: Vyresnes moteris

matote, gerb. Pūki, šioje civilizacijoje nirint išgyventi reikalingi pinigai... Dar mano mamai mano tėvas atiduodavo visą algą ir ji laikė visas namų kertes. Gi dabar vyrai priekaištauja, kad per mažai jų žmonos uždirba, tad nėra kam tų namo kerčių laikyti... o ir nėra dėl ko...