41

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Gediminas aš parašė:

o kur ta nežinia yra ir su kuom ji valgoma?

dvieju zmoniu kelione kartu, kurie dar vienas kito nepazista smile  gal ir idomu butu...nezinia, kas judvieju laukia.

42

Re: Ieskau kelioniu partnerio

turiu omeny ne mirti, o normalia kelione i kokia nors sali

43

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Gediminas aš parašė:

šiaip tai nejuokinga nors teko būti laidotuvėse kurias amžinatilsi šviesaus atminimo žmogus iki smulkmenu pats viska susiorganizavo prieš mirtį viska įvykdė firma.

normalu, ir nieko nuostabaus. tai zymiai palengvina artimiesiems rupescius.

44

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Atsiprašau, Laimute...:::008

45

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Gediminas aš parašė:

šiaip tai nejuokinga nors teko būti laidotuvėse kurias amžinatilsi šviesaus atminimo žmogus iki smulkmenu pats viska susiorganizavo prieš mirtį viska įvykdė firma.

O kai artimųjų nėra arba nelikę, tai super variantas...:::008

46

Re: Ieskau kelioniu partnerio

deja artimuju nebuvo ir nėra.patys artimiausi margame pasaulyje kontaktu nepalaikė todėl žmogus išgirdes diagnoze viskam pasiruošė pats netgi sarašas buvo kam pranešti apie jo mirtį.Taigi buna ir taip.

47

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Paslaptis parašė:

Atsiprašau, Laimute...:::008

nieko, viskas gerai. smile si tema irgi gera, nes mirtis pats naturaliausias reiskinys ir apie ja galima kelbetis be pabaigos. smile

48

Re: Ieskau kelioniu partnerio

idomu ar teko kam nors taip dviese keliauti ir kelioneje susipazinti ? smile  man dar ne.

49

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Gediminas aš parašė:

deja artimuju nebuvo ir nėra.patys artimiausi margame pasaulyje kontaktu nepalaikė todėl žmogus išgirdes diagnoze viskam pasiruošė pats netgi sarašas buvo kam pranešti apie jo mirtį.Taigi buna ir taip.

panasiai ir as darysiu, nes eutanazija pasirinkau. normalu.

50

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Eutanazija - brangus malonumas, ypač Šveicarijoj...
N kartų teko susipažint įvr.kelionėse...:::008

51

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Paslaptis parašė:

Eutanazija - brangus malonumas, ypač Šveicarijoj...
N kartų teko susipažint įvr.kelionėse...:::008

Olandijoj . mano jau viskas notariel  sutvarkyta. labai ramu ir paprasta dabar viskas. kada noresiu tada iseisiu.

52

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Nieko nežinojau apie Olandiją...Atleiskit už įžūlų klausimą, bet ar ne per anksti susirūpinot, Laimute?

53

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Laimute parašė:

idomu ar teko kam nors taip dviese keliauti ir kelioneje susipazinti ? smile  man dar ne.

teko susipažinome lėktuve ji gerokai už mane jaunesnė buvo .labai bijojo skrydžio o aš brendžiuko turėjau taigi pasiūliau stresui nuimti .paskui oro uoste išsiskyrėme aš buvau automobilį išsinuomaves ji važiavo per agentūra ir kaip ne keista susitikome vėl vakare pasirodo kad gyvename tame pačiame viešbutyje.Kadangi ji viena buvo o aš su ratais tai po sala keliavome visas septynias dienas.tai buvo vienos iš nuostabiausiu mano atostogų nes yra ką prisimintį .

54

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Gediminas aš parašė:
Laimute parašė:

idomu ar teko kam nors taip dviese keliauti ir kelioneje susipazinti ? smile  man dar ne.

teko susipažinome lėktuve ji gerokai už mane jaunesnė buvo .labai bijojo skrydžio o aš brendžiuko turėjau taigi pasiūliau stresui nuimti .paskui oro uoste išsiskyrėme aš buvau automobilį išsinuomaves ji važiavo per agentūra ir kaip ne keista susitikome vėl vakare pasirodo kad gyvename tame pačiame viešbutyje.Kadangi ji viena buvo o aš su ratais tai po sala keliavome visas septynias dienas.tai buvo vienos iš nuostabiausiu mano atostogų nes yra ką prisimintį .

Belieka išleisti bestselerį...:::008

55

Re: Ieskau kelioniu partnerio

na gal nereikia dabar ji laimingai ištekėjusi turi du sunus ir gyvena ant nemuno kranto gražiame name.

56

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Gediminas aš parašė:
Laimute parašė:

idomu ar teko kam nors taip dviese keliauti ir kelioneje susipazinti ? smile  man dar ne.

teko susipažinome lėktuve ji gerokai už mane jaunesnė buvo .labai bijojo skrydžio o aš brendžiuko turėjau taigi pasiūliau stresui nuimti .paskui oro uoste išsiskyrėme aš buvau automobilį išsinuomaves ji važiavo per agentūra ir kaip ne keista susitikome vėl vakare pasirodo kad gyvename tame pačiame viešbutyje.Kadangi ji viena buvo o aš su ratais tai po sala keliavome visas septynias dienas.tai buvo vienos iš nuostabiausiu mano atostogų nes yra ką prisimintį .

oi...kaip romantiska... saunuoliai. ir as taip noreciau :::003

57

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Paslaptis parašė:

Nieko nežinojau apie Olandiją...Atleiskit už įžūlų klausimą, bet ar ne per anksti susirūpinot, Laimute?

nemanau, kad per anksti. zinoma, gali ir neprireikti jei anksciau koka nelaime, bet man ramiau kazkaip dabar, kai susitvarkiau ta reikala.

58

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Aš stengiuos apie tai negalvoti...:::008

59

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Paslaptis parašė:

Aš stengiuos apie tai negalvoti...:::008

ir visai be reikalo. smile

60

Re: Ieskau kelioniu partnerio

Kommt Zeit, kommt Rat...:::008