21

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

mano manimu, tai jeigu merginos nori sportuoti tegul!!! netgi geriau atrodysit;) bet tik nereikia lankyt viriskus sportus pvz kulturizma!!!! juk yra fitnesas, o ten merginos daug graziau atrodo, negu kulturistes!

22

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

oman grazu kai yra truputi raumenuku

23

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

merginos tegu sportuoja,jos turi palaikyti forma,ir sawigynai moket kelis atsikirtimus:]]]] xe xe,tj wa,as pati diena is dienos nedrybsau prie tw,plaukioju,losu kasy,fule,kojine,rankiny,beisbola,wisa kas ymanoma,plius breikas;)

24

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

na ir gerai kad merginos palaiko forma

25

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Sawnu tiesiog..... nors merginu sportas nera toks stiprus ir enrgingas kajp wyru,bet jos tikraj stengiasi.... sawnuoles merginos!!! smile

26

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

tai visai gerai. tegul sportuoja. jos daug grazesnes uz nesportuojancias panas

27

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

as manau, kad panom taip pat labai svarbu sportuot, kaip ir vaikinam! tai bet uzsiemima turi, o ne gatvem lakioji big_smile ir seip gi sveika, idomu,keliones visokios... apsimoka smile tiek vaikinam tiek merginom, ar ne? smile:)

28

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

tada jos buna sportiskos :-]

29

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

kaip tai neziuri? kaip tik vaikinai ziuri i sportuojancias merginas... gal kad tiesiog tau 13metu ir tavo amziaus vaikinams merginos dar kaip ir nerupi.. beto, is vaikinu amziaus dazniausiai reikia atimti 2metus:))) tada suzinosim ju tikraji amziu,.,. dazniausiai..

30

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

as zaidziu krepsiny... fajnej:D

31

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

tai ziauru nehumanitariska, tesiog baisu vaikinams slykstu baisu, nesamone ismislas.................kam tokios bereikalingos temos? a? smile ;D

32

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

merginai reikia sportuoti priziureti figura aisku nereikia buti raumenu kalnui bet pilwukas be lasinuku grazios formos krutine sedmenis labai grazu....;-)

33

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

na as zaidziu krepsiini.bet ir tas nieko nepakeicia nors tjuriu daug draugu bety nieko neiseina.bet nekreipiu demesio zaidziu tai nes man patina.[fl]844[/fl]

34

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Kaip tik super kad merginos lanko tokias sporto sakas as jas palaikau.:@

35

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

as manau kad neswarbu sportuoja mergina ar vaikinas....nes juk sportas sweikas gywenimas tongue

36

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

sportas jega ypac kasis;DDDDDDDDD

37

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Jo....pritariu,jog geriau sportuoti nei buti tesla.ir tas daug kur pravercia...gali ir save ir draugus gint.:=):=):=)

38

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Benas, 23 parašė:

Kaip tik super kad merginos lanko tokias sporto sakas as jas palaikau.:@


Benai, o kaip Sumo imtyninkes, palaiko ir jas?:D

39

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Aiste, 13 parašė:

na as sportuoju. o del to i mane neziuri vaikinai... nesu as jau tokia pabaisa, bet
lb noriu kad jie i mane ziuretu... as nekelnoju stangu, bet zaidziu rankini...

na as sportuoju, zajdzju krepsini ir wajkinaj manimi domisi. bet domisi mano widumi ir panasej. o kaj pasakau kad zajdzju krepsini taj jiems patinku dar labiau. taj wat gal ir tu pabandyk truputi labiau spindeti sawo widumi. kaj koks wajkinas prie tawes priejs taj placiai sypsokis ir buk linksma bej aktywi. patikek padeda wink o po to kaj paklaus ir pasakyk kad zadni ta rankini ir kad taj labai ydomus zajdimas.... ir wiskas big_smile

40

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

man normalu nemanau kad merginos nuo paprastu tinklinio treniruociu ishkart pasidaro raumenu kalnai nesamone vis del to fizionomija kitoke...