41

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

nu va paziurekite su sita mergina as lankau dlengvaja atletika konkreciau disko metima [fl]922[/fl]  nu ar bajsi a? aisku kad nea realiai ji dar grazesne negu fotkese .patys pagalvokite lengvoji atletika ir ypac disko metimas tai ne koks tenisas ar krepsinis cia kacialintis reikia 96% o visa kita triesos dali metyti rutuli . ir vistiek ji atrodo kaip miela glezna butybe smile) man ji patinka lb patinka . o dieve kaip as ja myliu hmm

42

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Vaiva, 17 parašė:

as tai nemegstu ziureti kaip moteru sporta man jis slikstus nes tos moteris visos brrr....raumeningos....man tai negrazu

Gražiau, kai vaikšto ištižusi, kaip plekšnė?

43

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

mhm...

44

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

yra ir labai graziu sporto saku... kas paneigtu kap papludimio tinklinis yra grazi sporto saka... tjp kad nevarykit

45

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

sportuokit sportuokit ir nesidairykit kas ka mano , svarbu, kad paciai tai teiktu dziaugsmo

46

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

man patinka sportuoti...lankau krepsini,begioju...o be to sportuoidamas niekada nepriauksi papildomu,nereikalingu kilogramu.... o ir seip grazu paziureti kaip panos zaidzia krepsini ar tinklini....o gal as klystu?

47

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

As ir sportuju, metau ieti ir diska, stumdau rutuli, as tai darau tik del malonumo, o ir smagu kai ka pasieki:)

48

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

na labai saunu kad paneles juda paziurekit kiek yra tokiu paneliu kurios sedi namie ar kokiais vejeis uziima poto skundzia si mano sikna did ar as stora sportas jega !!! merginos sportuokit ( bet nepersistenkit nuo jusu priklauso musu likimas...., atzalu sveikata.

49

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

moteru kulturizmas man negrazu bet  sportas sveikata:) tad sportuok ir neim i galva... o tiems kas juokiasi saki ozkos pas jus celiulitas anksciau atsiras nuo sedejimo;) xi xi

50

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

:S

51

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

big_smile ;D

52

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

nu siaip as pati sportuoju...nes sportas niekada neiseina i bloga ir beje jei nori grazia figura turet ir sweikas but tai turi sportuot:P ir iswis kas cia per nesamones,kad tipo jei panele esi tai negali sportuot ir pvz dziudo lankyt...nepritariu tokioms nuomonems...:PP

53

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

jo tas geras posakis: sportas - sveikata..;)jau geriau sportuoti..tikrai grazesne busi, nei lasiniais apaugusi..;)

54

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

man negražu kai varžosi moterys,kaip čia kažkas pasakė,šlykštu..
bet  aš tokias merginas labai gerbiu,netgi pati norėčiau ką nors pabandyt apart plaukimo.jūsų vietoj,jeigu vaikinams taip nepatinka,aš per daug nesigirčiau tuo ir tiek.

55

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

[as kasi lankau..tao manau jei mergina istverminga jai sotas tinka ,bet jei sportas tai ne del figuros..

56

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

as pati is fitnesu neislendu.. o kad neziuri tai neliudek dar jaunute esi wat palauk tau 15 bus tursi dideli pasirinkima su kuo  eiti i pasimatyma...
paciai taip buwo.
o gal ziuri bet tu to  nepastebi wink

57

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

y tawe turbut nelb jie ziuri nes rankinis gadina figura stato y rema ir pasidaraj kalade

58

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Ugne, 13 parašė:

y tawe turbut nelb jie ziuri nes rankinis gadina figura stato y rema ir pasidaraj kalade

Gerai nusisnekejai big_smile Seip dziudo nera vien tik vyriskas sportas,beto linksmiau kai ir merginu yra..

Jei mergina sportuoja tai kaip tik labiau vaikinai ziures i ja negu i statine kokia tai..

59

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

kad sportuoja merginos yra labai puiku.
PAGIRTINA

60

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

sportuojanti panele yra geriau nei gerai, nes as sportuoju big_smile