61

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Matos kad sportuoji smile ir tai labai grazu.

62

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

anksciau lankiau krepsiny o vailinu buvo pilna kaip prisikta, todel manau kad sportas ne taip jau ir trukdo..

63

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

as sportuoju,beat vaikinai tik is to pasijuokia ir tiek:)kad ziaurei "uzsikacialinus" busiu

64

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

taj ne visiem patinka gal but bet as manau tikrai kad nieko blogo retkarciais pasportuot zinoma ne dziudo ar ka nors panasaus

65

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Sportas gerai :::833:::608

66

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

pritariu kad geray, jeugu sportuoji tay tikrai saunu o jei kurios sportuoja ir del to gedyjas tay nera ko juk tay saunu, o tos kuriom tay slykstu tay jus nieko nesuprantat tada..

67

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

jai tai ne per daug, tai neblogai manau smile

68

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

bet tai vel kas kaip supranta zodi "Sportuoja" vienom du kart i savaite nuejimas i sporto kluba, ar i kokia aerobika cia jau sportas... kitom kasdien po dvi treniruotes ir dar savaitgaliais sportas
smile
o tada galim reikst jau nuomones kai zinosim apie kuria reiskme cia smile)))
smile

69

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Aiste, 13 parašė:

na as sportuoju. o del to i mane neziuri vaikinai... nesu as jau tokia pabaisa, bet
lb noriu kad jie i mane ziuretu... as nekelnoju stangu, bet zaidziu rankini...

man patiktu tureti pana kuri sportuoja smile palaikytu man kompanija vakaraias big_smile tongue

70

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Aisku ziurint ka sportuoja...Mergina+kulturizmas man tiesiog kazkaip nesiziuri. Gaila naturalumo...Vat koki nors moteriskesni sporta...kad ir plaukima, tenisa, tinklini arba rankini... Pati lankau plaukima ;]

71

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Tai šaunuolės,kad sportuoja.O dėl vaikinų tai nžn..Nemanau,kad taip yra.

72

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

tai viskas gerai, kad sportuoja taip ir reikia wink

73

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

kodel del to neziuri? del to kaip tik turetu ziuret

74

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

ei panos, sportuokit :::833 aš pati lankau kašį trečius metus ir tuo labai patenkinta

75

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

VISKAS saunu tik kai kabinat  auja idomu zmogu niekad neklauskit  "AR SPORTUOJI:::629?"nes labai nuvalkiota .as ir sportuoju kilnoju alaus bukalus ,geras sportas ar ne

76

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Fiodoras, 24 parašė:

VISKAS saunu tik kai kabinat  auja idomu zmogu niekad neklauskit  "AR SPORTUOJI:::629?"nes labai nuvalkiota .as ir sportuoju kilnoju alaus bukalus ,geras sportas ar ne


aga cia pritariu big_smile tik senokai teko situo sportu uzsiimti big_smile big_smile big_smile gaila, jau pasiilgau jo big_smile big_smile big_smile

77

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

kazkokia nesamone,patinka tiem wajkinam sportuojancios nu ne tos kulturistes,bet sejp grazus kunas juk nera tas kur lasinej arba kaulu winiotinis,bent jau normaliems wajkinams mano nuomone patinka panos su graziu twirtu kunu:)

78

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

o as pvz zaidziu regbi...ir nemanau kad bet kokia sporto saka yra blogai...manau kad yra super kad merginos renkasi netradicines sporto sakas... saunuoles panos smile)))*

79

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

as lankau krepsini nu ir ka man tarkim tai begalo patinka(tik db turiu trauma)...is dalies nevisi sportai tinka merginoms as nesakau kad tarkim futbolininkes kazkuo prastos bet as manyciau paneliu kojos nebebuna tokios grazios po ilgo zaidimo futbolo....respect panelems kurios sportuoja nes sportas suteikia tiek fizini pasiruosima tiek moralini;)*

80

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

nu biski sportuoju..kad lasiniai neapaugciau....ir manau kad nesu jau ten tokia kulturiste...raumenu taip pat ne kalna turiu...tai gi biski pasportuoti neprosal kiekvienai